دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۲۱:۰۲Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر پیشنهادی»

ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- مسوول قرارگاه معلمان جهادی از رییس جمهوری درخواست کرد یک وزیر انقلابی و با نشاط به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس شورای اسلامی معرفی کند و گفت: آموزش و پرورش یک ابرسیستم پیچیده است که به یک ابر مدیر انقلابی نیاز دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۲:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور مجلس رئیس جمهوری گفت: با وجود فرصت سه ماهه رئیس جمهوری برای معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، به دلیل اهمیت این وزارتخانه از بین گزینه های متعدد مطرح، بهترین و شایسته ترین فرد به زودی به مجلس شورای اسلامی معرفی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور 40 روز دیگر برای معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش زمان دارد، گفت: بنده حضوری با رئیس جمهور صحبت کردم و وی واقعا دغدغه این موضوع را دارد و پیگیر است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم رامیان در مجلس از اداره حوزه تعلیم و تربیت با سرپرست انتقاد کرد که رئیس مجلس در پاسخ عنوان کرد هنوز 40 روز از فرصت قانونی دولت برای معرفی وزیر پیشنهادی باقی مانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس، با اشاره به گذشت 50 روز از انتصاب سرپرست برای وزارت آموزش و پرورش، خواستار معرفی هرچه سریعتر وزیر پیشنهادی به مجلس شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با توجه به آغاز سال تحصیلی و مشکلات حاکم بر آموزش و پرورش رئیس جمهور هرچه سریع تر وزیر پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با انتقاد از تأخیر در معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، گفت: در حالیکه دلایل بسیاری برای ضرورت معرفی گزینه پیشنهادی وجود دارد، عدم معرفی وزیر آموزش و پرورش توجیهی ندارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
س از نزدیک شدن به اتمام مهلت دوماهه دولت سیزدهم برای معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، این بار نام مسعود فیاضی به عنوان جدی ترین گزینه بر سر زبان ها افتاده است.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا، استقلال فضای مجازی، رشد انواع خدمات به طور بومی و داخلی در بستر فضای مجازی، شکل گیری کسب و کارهای نوین، امکان دسترسی مردم سراسر کشور به انواع خدمات الکترونیکی و کاهش شکاف دیجیتالی از دستاوردهای مهم توسعه شبکه ملی اطلاعات است. ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کاشمر در مجلس در تذکر شفاهی خود بر لزوم معرفی وزیر آموزش و پرورش در اسرع وقت تاکید کرد.
علی کریمی فیروزجایی گفت که یکشنبه هفته آینده لایحه رتبه بندی معلمان در دستور کار صحن علنی مجلس قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی خواستار معرفی هر چه سریعتر وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجن در مجلس گفت: از نیمه مهرماه گذشتیم و قرار است مراکز آموشی از آبان ماه فعالیت حضوری داشته باشند اما وزارت آموزش و پرورش بدون سکاندار اداره می شود. باید هر چه سریع تر وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۷    
نماینده مردم کاشمر در مجلس بر لزوم معرفی وزیر آموزش و پرورش در اسرع وقت تاکید کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
هفته گذشته در حالی اولین ماه از دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر بازسازی انقلابی تمامی ساختار های مدیریتی کشور و به خصوص ساختار های فرهنگی را پشت سر گذاشتیم که همچنان وزارتخانه مهم آموزش وپرورش که از راهبر های اصلی بستر های فرهنگی کشور است با سرپرست اداره می شود و خبر هایی به گوش می رسد که یحتمل در ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی بر لزوم معرفی هر جه سریعتر وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از رییس جمهوری خواست هرچه سریعتر نسبت به معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس اقدام کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کانون بسیج استادان دانشگاه فرهنگیان استان تهران در بیانیه ای اعلام کرد: از دولت انتظار می رود جهت تسریع در پیشبرد اهداف و برنامه های تعیین شده برای وزارت آموزش و پرورش، هر چه زودتر نسبت به معرفی گزینه تصدی این وزارتخانه، به مجلس شورای اسلامی اقدام کند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: وزارت آموزش و پرورش بلاتکلیف است و با سرپرست مدیریت می شود که دولت باید در اسرع وقت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را به مجلس شورای اسلامی معرفی کند.
بوشهر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۰:۱۴    
نشست بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت پایان یافت و در پایان رأی گیری از میان 19 وزیر پیشنهادی معرفی شده، تنها حسین باغگلی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش موفق به کسب رای اعتماد بهارستان نشینان نشد. ؛
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو اسبق شورای نظارت بر فناوری وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش بیشتر از سند تحول، مرد تحول می خواهد!!! کسی که بتواند این سیستم را حداقل به اهداف سند چشم انداز بیست ساله کشور برساند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مهری رنجبر: حمید سجادی درشرایطی به عنوان وزیر ورزش از مجلس رأی اعتماد گرفت که او با توجه به دوران مسعود سلطانی فر با چالش های زیادی برای بهبود شرایط ورزش کشور روبه رو است ...
نماینده   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۵    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، رتبه بندی معلمان و آموزش حضوری را از اولویت های وزیر جدید آموزش و پرورش دانست.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی اولین روز مهر ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده اردبیل در مجلس با توجه به نزدیک شدن به آغاز سال جدید تحصیلی از آقای رئیسی ، رییس جمهور خواست نسبت به معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس اقدام کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ایذه و باغملک از دولت خواست هر چه سریع تر وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را به مجلس معرفی کند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
زهرا شیخی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور کار امروز ( سه شنبه، 23 شهریورماه) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از حضور بهرام عین اللهی وزیر پیشنهادی بهداشت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شاید برای اولین بار در تاریخ جمهوری اسلامی وزیر پیشنهادی دادگستری به جنبه های نادیده ای از وظایف این وزارتخانه توجه و این جنبه ها را در قالب وعده های اجرایی بیان کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی که ظهر امروز برگزار شد، بر مطالبه برنامه های قرآنی از وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش پیش از رأی اعتماد در صحن مجلس تأکید و همچنین در بخشی از این جلسه از تحقق نیافتن بودجه قرآنی از ابتدای سال تاکنون انتقاد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۵:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی آورده است: روز اولی که وزیر پیشنهادی صمت به کمیسیون صنایع و معادن مجلس رفت تا از برنامه 4 ساله خود صحبت و دفاع کند، به اعضای کمیسیون اطمینان داد که نسبت به بازنگری قیمت ها اقدام خواهد کرد و فضایی را ایجاد می کند که قیمت ها روند نزولی به خود بگیرند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
یک فعال اقتصادی حوزه سرمایه گذاری با اعلام حمایت از برنامه های وزیر پیشنهادی اقتصاد دولت سیزدهم گفت : سیاست های سلبی خزانه داری آمریکا را می توان با سرمایه گذاری پویا و سیال در حوزه انرژی،صنعت و کشاورزی تبدیل به فرصت شکوفایی ملی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس هستیم باید هر چه سریع تر وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس معرفی شویم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۸    
تهران- ایرنا- نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با توجه به نزدیک شدن به آغاز سال جدید تحصیلی از رییس جمهوری خواست نسبت به معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس اقدام کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۶:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
در برنامه کوتاه مدت فاطمی امین، وزیر پیشنهادی صمت درباره تولید 3 میلیون خودرو در سال و یک میلیون صادرات نوشته شده است.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
جواد اوجی گفت: 24 و 25 سالی که در وزارت نفت بودم و سال هایی که در خدمت آقای مخبر بودم با پاکدستی خدمت کردم و فردی فساد ستیز هستم. قصد قربت کردم فساد را از این وزارتخانه از بین ببرم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
حدود دو هفته پیش بود که حمید سجادی هنگام اخذ رای اعتماد از نمایندگان مجلس خطاب به نمایندگانی که دغدغه فعالیت موثر وزیر پیشنهادی در حوزه جوانان را داشتند؛ گفت نگران نباشید و قول داد دغدغه جوانان را حل کند اما باید دید سجادی هم که به گفته خودش برای خدمت آمده، به پیمان خود وفادار می ماند؟.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور اظهار داشت: تولید یک میلیون و 600 هزار خودرو در سال 1401 مستلزم تامین نقدینگی صنعت خودرو، حذف قیمت گذاری دستوری و نوسازی ماشین آلات است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه - گروه اجتماعی: در حالی که وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش نتوانست از سوی مجلس رای اعتماد بیاورد و تا زمانی که وزیر تازه ای به مجلس معرفی شود، رئیس دولت سرپرست تازه ای برای آموزش و پرورش انتخاب کرده، یک بار دیگر زمزمه بازگشایی مدارس در مهر ماه به گوش می رسد ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – سوم شهریور سال جاری از 19 وزیر پیشنهادی 18 وزیر دولت سیزدهم از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفتند و رسما از روز بعد یعنی 4 شهریور کار خود را آغاز کردند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۹:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : حسینی در خصوص ردصلاحیت آقای باغگلی وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: این مورد طبیعی است که وزیری رای نیاورد. ایشان چهره ناشناخته بودند و عده ای حساسیت هایی داشتند که فرد باید با بدنه آشنا باشد که به هرحال این مسئله گذشت.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۳    
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس گفت: امیدواریم با اهتمام دولت سیزدهم برای ساماندهی امور، گزینه نهایی وزارت آموزش و پرورش هرچه زودتر به مجلس معرفی شود.
اقتصاد آنلاین / بانکی   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۸:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک دی گفت: معرفی احسان خاندوزی به عنوان وزیر پیشنهادی اقتصادی توسط رئیس جمهور، نشان از عزم دولت برای اصلاح و بهبود سیاست های اقتصاد کلان دارد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۰:۲۸    
رضا الماسی کمتر از دو هفته از رای اعتماد قاطع نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به وزرای دولت سیزدهم می گذرد. از میان 19 وزیر پیشنهادی آیت الله رئیسی به مجلس تنها گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش نتوانست رای اعتماد بگیرد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ذوالنوری در آن جلسه گفت: زمانی که جلسه سخنرانی آقای هاشمی در 15 خرداد 85 به هم خورد، قوه قضائیه و شخص آقای هاشمی فشارهای سنگینی وارد کردند و وزارت اطلاعات فشار وارد کرد و بارها در جلسات از آقای خطیب شنیدیم که می گفت من به دنبال این هستم که هم فشارها جواب داده شود و هم به بچه ها آسیبی وارد نشود ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، تغییر کابینه دولت و رای اعتماد گرفتن 18 وزیر از 19 وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم، تقریبا خیال همه مردم بابت تغییر سریع دولت از تیم قبلی به جدید و از سر گیری امور معمول راحت کرد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۷:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در توئیتی تاکید کرد؛با توجه به آغاز سال تحصیلی و کرونا، رئیس جمهور وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را معرفی کند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
هادی بیگی نژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: اولویت کنونی دولت سیزدهم مسائل اقتصادی، بهداشتی و درمانی و فرهنگی است. وی درباره اقدام نمایندگان در دادن رای قاطع به 18 وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم افزود ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۲:۳۴    
هشدارنیوز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی جهت بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی صنعت، معدن، تجارت، علوم، تحقیقات و فناوری و فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت سیزدهم صبح امروز (سه شنبه) به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد. ...
شادا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل حقوقی بانکی ضمن اشاره به برنامه های وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی گفت: خاندوزی بدنبال آن است تا معضل اخذ وجه التزام که همواره مورد اعتراض مراجع تقلید بوده و هست را با کمک شورای فقهی بانک مرکزی حل کند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۲:۲۸    
عدم رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، رد صلاحیت ها و استیضاح های مکرر وزرای آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری در دهه اخیر را در ذهن تداعی می کند ...