یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۱:۰۱Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نشست عربستان»

تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
این منابع می گویند که فیصل بن فرحان، وزیر خارجه عربستان در این راستا سفرهایی به کشورهای منطقه خواهد داشت تا تمام کشورهای عربی از جمله سوریه در نشست عربستان مشارکت داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از برگزاری یک نشست مشترک توسط نمایندگانی از عربستان سعودی و فرانسه در پاریس برای بررسی پرونده انتخاب رئیس جمهوری جدید لبنان پرده برداشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور عراق دعوتنامه ای از سوی پادشاه عربستان برای شرکت در نشستی در ریاض دریافت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور عراق دعوتنامه ای از سوی ملک عبدالله برای شرکت در نشستی در ریاض را دریافت کرد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۳۳    
منابع دیپلماتیک در اروپا فاش کردند که نشست کمیته مشترک فرانسه و عربستان برای پیگیری پرونده لبنان در پاریس برگزار شد.به گزارش روسیا الیوم، در این نشست پاتریک دوریل، مشاور رئیس جمهور فرانسه، برنار ایمییه، رئیس سرویس اطلاعات خارجی، آن گریو، سفیر فرانسه در لبنان، نزار العالولا ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۰۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
بغداد-ایرنا- دفتر مصطفی الکاظمی نخست وزیری عراق صبح پنجشنبه در بیانیه ای با تایید حضور وی در نشست عربستان، دیدگاه ها و رویکرد دولت نسبت به این اجلاس را اعلام کرد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
عربستان احتمالا با برگزاری نشست سه جانبه با هیات های آمریکایی و اسرائیلی در جریان یا مدتی پس از سفر هفته آینده جو بایدن موافقت می کند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا – یک منبع عراقی در گفت و گو با شبکه آر تی عربی بخشی از محتوای نشست عربستان و ایران در بغداد با حضور نخست وزیر عراق را فاش کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۲۰:۱۲    
نشست عربستان سعودی، امارات متحده عربی، آمریکا و انگلیس و بیانیه صادر شده در آن، صرفاً نمایشی در عرصه دیپلماتیک با هدف تغییر در معادلات در یمن بویژه مأرب با نگاه به حفظ مواضع متجاوزان در آینده نبرد با صنعاء است که در قالب دغدغه های نمادین انسانی اتفاق افتاده که با واکنش جدی صنعاء نیز همراه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
عربستان و قطر چهارمین نشست خود درباره توافق آشتی را در دوحه برگزار کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امیر قطر در باره نشست روز سه شنبه سران شورای همکاری خلیج فارس در شهر العلا عربستان گفت: نتایج مثبت اجلاس شورای همکاری در العلا، باعث تحکیم همبستگی برای رویاروی با چالش هایی خواهد شد که منطقه با آن روبه روست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مقامات وزارت خانه های خارجه چهار کشور عربستان سعودی، امارات، مصر و بحرین درباره بحران سوریه نشست مشترک برگزار کردند.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
شماری از فعالان حقوق بشری و خانواده زندانیان سیاسی عربستانی روز جمعه با به راه انداختن کارزاری خواستار تحریم نشست گروه 20 به میزبانی ریاض شدند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۰:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا: خبرگزاری واس عربستان شامگاه پنجشنبه گزارش داد که عربستان خواستار نشست فوری کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و دیگر کشورهای نفتی شده است. به گزارش خبرگزاری واس سعودی، دولت ریاض این درخواست را با هدف رسیدن کشورهای نفتی به یک توافق عادلانه در حوزه نفت ارائه کرده است. ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، به نقل از سایت روزنامه مصری الیوم السابع، محمد بن سلمان، ولیعهد و وزیر دفاع عربستان روز سه شنبه با محمد بن زاید آل نهیان ولیعهد ابوظبی و معاون فرمانده ارشد نیروهای مسلح امارات در ریاض ملاقات کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری برزیل در جریان سفر به عربستان، در یک سخنرانی شدیداللحن در مقام دفاع از دولت راست افراطی خود برآمد و هرگونه انتقاد از سیاست هایش در مواجهه با آتش سوزی های گسترده در منطقه آمازون را محکوم کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جمالی با بیان اینکه نشست عربستان نشان از موضع منفعلانه عربستان در منطقه داشت، گفت: عربستان برای سرپوش گذاشتن بر ضعف های خود در منطقه این نشست را برگزار کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دوحه اعلام کرد نسخت وزیر قطر دعوت عربستان ابری شرکت در نشست فوق العاده کشور های عربی را پذیرفته است. به گزارش ایلنا دوحه امروز-چهارشنبه- اعلام کردکه نسخت وزیر قطر دعوت عربستان برای شرکت در نشست فوق العاده خلیج فارس را پذیرفته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۳    
تهران- ایرنا- جدای از جلسه ای که از سوی عربستان برگزار و روز گذشته از سوی رسانه ها گزارش آن نشر پیدا کرده پادشاه عربستان خواهان برگزاری دو نشست مهم شورای همکاری خلیج فارس و برگزاری نشست سران کشورهای عربی در هفته های آینده شده است.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۰    
شفقنا- نمی توان با قطعیت گفت که امان پایتخت اردن از هماهنگی اخیر میان ریاض و بغداد خشنود است اما به راحتی می توان نشست عربستان و عراق و غیبت امان در این نشست و نشست مصرو عراق و حضور اردن در این نشست را با هم مقایسه کرد و به نشانه های ناراحتی امان بویژه پادشاه اردن از نبود این کشور در موضوع حمایت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نخستین نشست سلسله مباحث عربستان پژوهی نوین امروز با حضور صاحب نظران و پژوهشگران این حوزه در خراسان رضوی برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نشست عربستان و آل سعود، از سلسله نشست های عربستان پژوهی نوین سه شنبه 27 فروردین برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نشست عربستان سعودی و رادیکالیسم قبیله ای با حضور محمدصادق کوشکی و سیدمحمد هوشی سادات در کانون اندیشه جوان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نشست عربستان سعودی و رادیکالیسم قبیله ای در دانشکده حقوق دانشگاه تهران برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شورای عالی صلح افغانستان از حکومت این کشور خواسته است تا بدون پیش شرط در نشست صلح افغانستان که قرار است در آینده نزدیک در عربستان برگزار شود، شرکت نکند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
پس از مخالفت طالبان با برگزاری نشست عربستان منابع خبری اعلام کردند که دور جدید مذاکرات آمریکا با گروه طالبان در قطر برگزار خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۴    
رئیس دبیرخانه شورای عالی صلح افغانستان اعلام کرد، اگر تضمینی برای دیدار با طالبان وجود نداشته باشد دولت افغانستان هیئت مذاکره کننده خود را به نشست عربستان سعودی اعزام نخواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
پس از ناکام بودن نمایندگان افغانستان برای دیدار مستقیم با طالبان در نشست امارات، دولت کابل تصمیم گرفته برای گفت وگو با این گروه نمایندگانی را برای حضور در نشست عربستان نیز اعزام کند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در نشست بررسی یک دهه آینده حکومت سعودی عنوان شد؛ این نشست با طرح سوالی درباره چشم انداز تحقق سند 2030 در عربستان آغاز شد. در ابتدا دکتر صادقی در سخنان مقدماتی خود گفت: حکومتی می تواند به حیاتش ادامه دهد که خود را با شرایط متغیر وفق بدهد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
نشست عربستان سعودی در یک دهه آینده به همت کانون اندیشه جوان برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خزانه داری آمریکا اعلام کرد که در کنفرانس سرمایه گذاری عربستان شرکت نخواهد کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دارایی هلند نیز از شرکت در نشست اقتصادی ریاض انصراف داد. به گزارش پرس شیعه به نقل از نیویورک تایمز، وپکه هوکسترا ( Wopke Hoekstra ) وزیر دارایی هلند که پیشتر اعلام کرده بود در مورد شرکت در نشست اقتصادی ریاض اواخر هفته جاری تصمیم گیری خواهد کرد، حال اعلام کرده که در این نشست شرکت نخواهد کرد ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
برونو لومر، وزیر اقتصاد و دارایی فرانسه روز پنجشنبه اعلام کرد در دومین کنفرانس ابتکار سرمایه گذاری آینده یا داووس صحرا که قرار است هفته آینده در ریاض، پایتخت عربستان سعودی برگزار شود، شرکت نخواهد کرد.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
- همشهری آنلاین: گوگل کنفرانس سرمایه گذاری موسوم به 'داووس صحرا' در عربستان را تحریم کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
افزایش ابهامات در خصوص ناپدید شدن جمال خاشقجی موجب انصراف رسانه های جهان از حضور در نشست ابتکار عمل برای سرمایه گذاری آینده در عربستان شده است. به گزارش پرس شیعه به نقل از یورو نیوز، رسانه های جهان همزمان با افزایش ابهام ها در مورد نقش عربستان در ناپدید شدن جمال خاشقجی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما رئیس کمیته عالی انقلاب یمن، تاکید کرد حضور عربستان و امارات کنار اسرائیل در نشست گروه اتحاد علیه ایران هسته ای، شکست آنها را در سوریه در مقابله با ایران نشان داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
طالبان در واکنش به پایان نشست علما در عربستان برای مشروعیت زدایی از جنگ این گروه در افغانستان اظهار داشت که شرکت کنندگان به جای محکومیت اشغال افغانستان و نادیده گرفتن جنایت های خارجی ها، برای تبدیل شدن افغانستان به فلسطین دوم تلاش کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
هیئت علمای افغانستان به ریاست مولوی کشاف ضمن انتقاد از جنگ جاری در کشور خواسته هفتگانه ای ار در این نشست اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۴۱    
شماری از علمای دینی پاکستان، دعوت نامه عربستان سعودی برای نشست دو روزه عالمان جهان اسلام درباره افغانستان را رد کرده اند.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه الریاض روز دوشنبه گزارش داد: عربستان فردا و پس فردا میزبان کنفرانس بین المللی علمای مسلمان درباره برقراری صلح در افغانستان است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه الریاض، این نشست که به هدف برقراری صلح و با حضور علمای مسلمان برگزار می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین اقدامات ضعیف و متناقض در نشست سران عرب در حمایت از موضوع فلسطین را محکوم و اعلام کرد که نشست عربستان هیچ اقدام جدی برای آزادی قدس و نوار غزه انجام نمی دهد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۷:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دوحه – ایرنا – حسام زکی معاون دبیرکل اتحادیه عرب در امور رسانه ای گفت که شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر در بیست و نهمین اجلان سران این اتحادیه که روز یکشنبه در ظهران (شرق) عربستان برگزار می شود ، شرکت نخواهد داشت .
خرداد نیوز   ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
خرداد :وزیر امور خارجه آمریکا که در اولین مقصد از سفرش به خاورمیانه وارد عربستان شده، امروز (یکشنبه) در جلسه افتتاحیه شورای هماهنگی عربستان و عراق با هدف تقویت روابط دو کشور در ریاض شرکت می کند. ...
آنا   ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۹:۴۹    
وزیران امور خارجه چهار کشور عربی که دوحه را به اتهام حمایت از ترویسم و افراط گرایی تحریم اقتصادی و سیاسی کرده اند، امروز( چهارشنبه) در قاهره بر سر آینده روابط با قطر دیدار می کنند.
راه دانا   ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاوت تحلیل و بررسی ناحیه دانشجویی حوادث تروریستی در حرم امام و مجلس شورای اسلامی را محکوم کرد و آن را ناشی از سیاستهای آمریکا برعلیه ایران دانست.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۰:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
'ناصر الدویله' عضو سابق مجلس کویت با اشاره به تلاش های کشورش برای پایان دادن به بحران عربستان و قطر گفت: نشست کوچکی 12 ژوئن ( 22 خرداد) در سطح رهبران دو کشور برگزار می شود. ...
تدبیر 24   ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مصاحبه مطبوعاتی روز گذشته حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری ایران بصورت گسترده ای مورد توجه شبکه های خبری منطقه ای و بین المللی قرار گرفت بطوریکه بسیاری از شبکه های خبری با متوقف کردن برنامه های عادی خود به پخش زنده اظهارات وی اقدام کردند.
ایلنا   ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جنبش ترقی خواه لبنان ضمن انتقاد از عدم دعوت ایران به نشست ریاض اعلام کرد که عدم حضور این کشور باعث عدم شکل گیری یک توافق فراگیر در راه مبارزه با تروریسم می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس حزب سوسیال ترقی خواه لبنان گفت: ایران باید به نشست عربستان دعوت می شد تا به یک توافق اسلامی فراگیر برای مبارزه با تروریست ها می رسیدیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق نشست مشترک سران دو کشور عربستان و آمریکا در ریاض را "شنیع" توصیف کرده و کشورهای عربی و اسلامی را از اعتماد به آمریکا بر حذر داشت.