یکشنبه ۱۲ تیرساعت ۰۱:۰۷Jul 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت خوان»

باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
نانوایان در خراسان جنوبی از عملکرد ضعیف کارت خوان هوشمند و بروز مشکلات در اتصال آن گلایه مند اند.
آبادان نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نصب کارت خوان های جدید در راستای مردمی سازی یارانه ها در نانوایی های شهر آبادان آغاز شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
عدم استفاده از کارت خوان توسط پزشکان و فرار مالیاتی آن ها، همچنان سوژه انتقادهای مردم و فعالان رسانه ای و فرهنگی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نصب کارت خوان های جدید در راستای مردمی سازی یارانه ها در نانوایی های شهر آبادان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
پیشوا - ایرنا - فرماندار شهرستان پیشوا گفت: به منظور اجرای طرح جدید عرضه نان، تعدادی از نانوایی های شهرستان پیشوا به دستگاه کارت خوان هوشمند مجهز شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم رییس کل دادگستری استان اردبیل تاکید کرد: عدم استفاده از دستگاه کارت خوان به منظور فرار مالیاتی، علاوه بر جریمه ، مجازات حبس، شلاق ، محرومیت از حقوق اجتماعی و انتشار حکم محکومیت قطعی در رسانه ها را در پی دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۰:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مهر : در حال حاضر نزدیک به 14میلیون دستگاه pos در کشور فعال است، این در حالی است که در سال گذشته بنا بر اظهارات مسوولان سازمان امور مالیاتی، 5/ 3میلیون اظهارنامه به این سازمان ارائه شد ...
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، مهدی خزایی رئیس اتحادیه نانوایان نهاوند گفت: نظر به اینکه نانوایان شهرستان نهاوند به دستگاه کارتخوان مجهز شده و فروش نان توسط این کارتخوانها امکان پذیر می باشد و از این به بعد یارانه براساس فروش نان به نانوایها تعلق می گرد لذا جهت جلوگیری از هر گونه سواستفاده ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- فرماندار سمنان با بیان اینکه 80 واحد نانوایی در شهرستان دارای کارت خوان هوشمند هستند، گفت: تمام نانوایی ها مجهز به کارت خوان هوشمند می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۴۵    
رئیس اداره غله و خدمات بازرگانی بهبهان از اجرای طرح آزمایشی تجهیز نانوایی های بهبهان به دستگاه های کارت خوان هوشمند فروش نان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تسریع روند نصب دستگاه های کارت خوان هوشمند در نانوایی های استان، گفت: سهم آرد نانوایی هایی که همکاری نمی کنند، باید قطع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۵۰    
طرح خرید نان با کارت های بانکی هوشمند در نانوایی های فیروزکوه اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی گفت: از 1301 نانوایی استان، 1200 نانوایی یعنی بیش از 92 درصد به کارت خوان های هوشمند مجهز شده اند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی اصفهان گفت: با اجرای طرح مدیریت هوشمند یارانه آرد، تغییری در تقاضای مصرف کنندگان و قیمت نان ایجاد نمی شود و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. همچنین شفافیت در خریدوفروش آرد و نان، یکی از مزایای طرح مدیریت هوشمند یارانه آرد خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار تنگستان گفت: 78 نانوای فعال در حال ارائه خدمت به مردم در سطح شهرستان تنگستان هستند که 73 درصد این نانوایی ها آمادگی کامل جهت استفاده از کارت خوان را دارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معرفی پرستار دانشگاه علوم پزشکی به عنوان سفیر مهربانی در حوزه کمک به کودکان بی سرپرست، نصب دستگاههای هوشمند کارت خوان در نانوایی های شهرستانهای کاشمر و نیشابور از عناوین اخبار کوتاه خراسان رضوی برای روز چهارشنبه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۰:۳۰    
دو سوم نانوایی های شهرستان بروجرد به کارتخوان هوشمند مجهز شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار بیله سوار گفت: در شهرستان بیله سوار 135 نانوایی وجود دارد که 60 مورد آن ها به کارت خوان های هوشمند مجهز شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۲۳   + ۶۶ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی در رابطه با مالیات ستانی از دستگاه های کارت خوان و در پاسخ به برخی مطالب منتشر شده در رسانه ها توضیحاتی ارائه داد و آن را مطابق نص صریح قانون مجلس دانست.
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۲۲    
سازمان امور مالیاتی کشور در پاسخ به انتشار مطلبی در یکی از رسانه های کشور توضیحات جدیدی در رابطه با مالیات ستانی از دستگاه های کارت خوان ارائه کرد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بیضا گفت: 43 واحد نانوایی به دستگاه کارت خوان مجهز شدند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: نصب دستگاه های کارت خوان هوشمند که از هفته گذشته در نانوایی های استان آغاز شده تا پایان این هفته به اتمام می رسد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۰:۰۵   + ۴۶ سایت دیگر  
رسانه مالیاتی ایران : رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور خبر داد که پس از راه اندازی سامانه سوت زنی مالیاتی، بالغ بر 4100 گزارش در این سامانه ثبت شده است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۶:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت بر محصولات سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از مجهز شدن یک هزار و 430واحد نانوایی در استان قزوین به دستگاه کارت خوان هوشمند خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- سرپرست معاونت اقتصادی استانداری سمنان با اشاره به صدور 675 کد شاپرک برای نانوایی های استان، گفت: 90 درصد نانوایی ها به کارت خوان هوشمند مجهز شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار شهرستان دیر گفت: نصب کارت خوان هوشمند در 80 درصد از نانوایی ها شهرستان انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
برای جلوگیری از اسراف در نان، جلوگیری از شلوغی صف ها و قاچاق آرد، کارت خوان هایی برای انتخاب نوع و قیمت نان در نانوایی های استان سیستان و بلوچستان، نصب می شود .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری سمنان : تا پایان امروز بیش از 90 درصد نانوایی های این استان به دستگاه کارت خوان هوشمند مجهز می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: تا آخر هفته 100 درصد نانوایی های گلستان مجهز به کارت خوان های هوشمند خرید نان می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- هوشمندسازی خرید نان در استان سمنان با نصب کارت خوان های ویژه در نانوایی های این استان آغاز شد و شهروندان سمنانی چند روزی هست که از طریق کارت خوان های هوشمند نان می خرند.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ داوود شهرکی "معاون استاندار"در حاشیه نشست کارگروه آرد و نان اظهار داشت: کارت خوان هایی نصب شده که کنترل میزان فروش نان را برعهده دارد تا یارانه نان به نانوایی ها تعلق گیرد. وی افزود: هیچ تغییری در نحوه پرداخت و عرضه نان به مردم صورت نخواهد گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۳:۴۰    
کارت خوان های هوشمند در نانوائی های الیگودرز نصب شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۰:۰۶    
در این راستا یک کارشناس آرد و نان در گفت وگو با خبرنگار ایران اکونومیست اظهار داشت: مدتی است که بحث کارتی شدن نان مطرح شده که ازجمله دلایل آن را می توان این چنین تشریح کرد که دولت درصدد نظم بخشیدن و ساماندهی سیستم آرد و نان است اما متاسفانه باید اعلام کرد تا زمانی که دولت با این شیوه ها مداخله کند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۰    
دیروز اولین روز کار با دستگاه کارت خوان ویژه عرضه هوشمند نان در مشهد بود و مثل همه اولین روزها برای بعضی ها گیج کننده و سخت به نظر می رسید و برای برخی دیگر، آغاز یک تجربه خوب بود.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، سرپرست اداره صمت نهاوند با اعلام این مطلب گفت: باتوجه به نصب دستگاه های پوز جدید برای نانوایان و در راستای مردمی سازی وتوزیع عادلانه یارانه ها و همچنین بهبود کیفیت و کمیت نان با توجه به فروش بیشتر توسط نانوا مساوی بهره مندی از یارانه نان پرداختی توسط دولت به نانوا ...
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در اتفاقی عجیب یکی از نانوایی های نهاوند برای گرفتن سهمیه بیشتر آرد و یارانه کارت خوان مخصوص نانوایی را در اختیار مغازه میوه فروشی قرار داده است که به دلیل این تخلف نانوایی مذکور پلمپ شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۳:۵۷    
گلوگاه (پانا)- در راستای هوشمند سازی یارانه نان در استان مازندران، نصب دستگاه های کارت خوان هوشمند در نانوایی های شهرستان گلوگاه آغاز شد. امروز با حضور فرماندار شهرستان گلوگاه، اولین دستگاه کارت خوان هوشمند خرید نان در یکی از واحد های خبازی شهرستان نصب شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۸:۲۳    
فرماندار اشکذر گفت: 50 نانوایی دارای سهمیه آرد یارانه ای در این شهرستان به کارت خوان هوشمند مجهز می شوند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۶:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
بهادری جهرمی گفت: طبق زمان بندی قبلی این کار پیش می رود و دوباره تاکید می کنم که تغییری در قیمت نان و بنزین نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نانوایی های استان کرمان تا پایان تیرماه به کارت خوان جدید مجهز می شوند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه اصناف طی دو سال گذشته با مشکلات اقتصادی فراوانی روبه رو بودند، گفت: لازم است نحوه دریافت مالیات از تراکنش های کارت خوان اصناف بازنگری شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس اتحادیه نانوایان خراسان جنوبی با بیان اینکه تا کنون 94 درصد نانوایی های استان به دستگاه کارت خوان هوشمند مجهز شدند و مردم نگران افزایش قیمت نباشند، گفت: طی این هفته تمام نانوایی های مشمول طرح به دستگاه کارت خوان هوشمند مجهز می شوند.
وارک نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست‬ اداره‬ کل‬ امور مالیاتی‬ لرستان گفت:در سال گذشته بالغ بر 255 گزارش فرار مالیاتی در سامانه سوت زنی ثبت شده است که بیشتر مربوط به عدم استفاده از دستگاه کارت خوان یا استفاده از حساب بانکی دیگران و بعضاً مشاغل فاقد پرونده مالیاتی بوده که موردبررسی قرارگرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۲:۴۰    
مرحله آزمایشی طرح نصب کارت خوان های هوشمند در نانوائی های لرستان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- طرح هوشمندسازی یارانه نان عصر چهارشنبه (31 خرداد 1401) با تحویل دستگاه کارت خوان مخصوص به یک نانوایی بربری در مشهد آغاز شد.
روزنامه سراج   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
با آغاز نصب کارت خوان های هوشمند در نانوایی های شهرستان کاشان قرار است حدود 300 دستگاه در نانوایی ها نصب شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۸:۰۵    
تا کنون 94 درصد نانوایی های خراسان جنوبی به دستگاه کارت خوان هوشمند مجهز شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تا پایان هفته، همه نانوایی های خراسان جنوبی به دستگاه کارت خوان هوشمند مجهز می شوند.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه برای توزیع نان با دستگاه های کارت خوان هوشمند، نیاز به 83 هزار دستگاه از این نوع کارت خوان ها است، گفت: پیش بینی می شود حداکثر تا یک ماه دیگر یعنی تا پایان تیرماه این طرح در کل کشور به مرحله اجرا درآید.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مبارکه گفت: به منظور هوشمندسازی یارانه نان، نصب 110 دستگاه کارتخوان هوشمند در نانوایی های شهرستان مبارکه در دستور کار قرار گرفت. علیرضا حسینی در جلسه ساماندهی نصب کارتخوان های هوشمند اظهار کرد: در راستای هوشمندسازی یارانه نان در کشور ...