یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۰:۳۸Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاینه فنی خودرو»

تین نیوز   ۲۹ دقیقه پیش    
شرکت پاریزان صنعت، از مجموعه های صنعتی موفق کشور به شمار می رود که در حوزه های مختلف صنعت حمل و نقل از جمله مراکز معاینه فنی خودرو و تعمیرات و نگهداری صنعت ریلی فعال است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
محمدمهدی میرزایی قمی در مورد لزوم اخذ معاینه فنی خودرو های تهران از مراکز تهران، گفت: بر اساس آمار مراجعات در سال 1402 تنها 37 درصد از خودرو های پلاک تهران مشمول دریافت معاینه فنی به مراکز شهر تهران مراجعه کردند و براساس آمار ارائه شده از سوی پلیس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو های شهر تهران گفت: دریافت معاینه فنی موتورسواران به عنوان یک الزام در راستای کاهش میزان آلودگی هوا در تهران است، اما موتورسیکلت داران تمایل چندانی به این موضوع ندارند به طوری که از ابتدای سال جاری حدود 300 دستگاه موتورسیکلت به مراکز معاینه فنی مراجعه کرده اند.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۲:۳۲    
زیان انباشته ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران به 8.5 برابر سرمایه اولیه خود رسید.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
بالا رفتن آمپر و داغ کردن موتور ماشین می تواند ریشه در مسدود بودن خروجی اگزوز و یا کثیف بودن بیش از حد بدنه موتور داشته باشد برای جلوگیری از آن معاینه فنی خودرو را به طور مرتب انجام دهید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۴:۲۷    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از مراجعه 5 هزار و 233 خودرو به مراکز معاینه فنی استان در سه نخست امسال خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سیستم خودکار معاینه فنی خودرو ، توسعه یافته توسط شرکتی با نام UVEye ، تا به اینجا در 300 نمایندگی در نقاط مختلف آمریکا به کار گرفته شده است .
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۵:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران از فعالیت 9 مرکز معاینه فنی در روز عید سعید غدیر خم در پایتخت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت ومحیط زیست شورای شهر تهران، گفت: 22 درصد از خودرو ها با عمر کمتر از 2 سال نمی توانند معاینه فنی خودرو بگیرند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران از فعالیت هشت مرکز معاینه فنی در روز عید سعید قربان در پایتخت خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران طی پیشنهادی با هدف انجام دقیق تر معاینه فنی پیشنهاد داد انجام معاینه فنی خودرو های دارای پلاک تهران، تنها در تهران انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو های شهر تهران گفت: تجهیزات 8 مرکز معاینه فنی و 32 خط موجود نوسازی شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران با اشاره به پیک سفر های تابستانی، از شهروندان خواست قبل از سفر به مراکز معاینه فنی مراجعه کرده و از وضعیت سلامت خودرو خود مطلع شوند، همچنین از سهم 40 درصد خودروهای فاقد معاینه فنی در تصادفات سال جاری خبر داد.
در این دوره از مدیریت شهری شاهد تحول در مراکز معاینه فنی خودرو ها هستیم، که نوسازی تجهیزات پس از 13 سال از جمله آنها است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ مهدی اسماعیل پور، از آنجا که فعالیت مراکز معاینه فنی خودرو تأثیر فراوانی در کاهش آلایندگی وسایل نقلیه و بهبود هوای پایتخت ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اداره حفاظت محیط زیست اهواز از اعمال تخفیف 25 درصدی در تمام مراکز معاینه فنی خودرو به مناسبت هفته محیط زیست خبر داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد معاینه فنی درباره افزایش اثربخشی معاینه فنی در کاهش آلودگی هوا و تصادفات گفت: افزایش درگاه های کنترلی نظیر پیش نیاز داشتن گواهی معاینه فنی برای بیمه شخص ثالث از جمله راهکارهایی است که می تواند در جهت ارتقا سطح کیفی خدمات و کارایی معاینه فنی در بحث کاهش آلودگی هوا و تصادفات باشد.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۱:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران اعلام کرد که از ابتدای سال تا اول اردیبهشت ماه 338 هزار خودرو به مراکز معاینه فنی مراجعه کردند که از این میان 27 درصد خودرو ها به علت نقص فنی موفق به اخذ معاینه فنی در مراجعه اول نشدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۹:۲۲    
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیام از نبود مرکز معاینه فنی خودرو های سنگین و نیمه سنگین در شهرستان اهر گلایه کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۶   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران از فعالیت مراکز معاینه فنی منتخب در ایام تعطیل دوشنبه و سه شنبه مصادف با 14 و 15 خرداد ماه در پایتخت خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران درباره قطعی سامانه سیمفا و عدم صدور گواهی معاینه فنی توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش ایلنا، محمدمهدی میرزایی قمی با بیان اینکه قرار بود امروز ایراد این سامانه برطرف شود، ادامه داد: دیروز به علت قطعی سامانه سیمفا امکان صدور برگه معاینه فنی وجود نداشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۸:۱۶    
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران گفت: در دو ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حداقل میزان مراجعات خودرو های سنگین به مراکز معاینه فنی تهران 40 درصد افزایش یافته است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۸:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران خبر داد: تحلیل نتایج آزمون خودرو های سنگین مراجعه کننده به مراکز شهر تهران نشان می دهد 47 درصد از خودرو های سنگین دارای نقص فنی و ایمنی بوده و در بار نخست موفق به دریافت معاینه فنی نمی شوند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۵    
سرپرست ستاد معاینه فنی خودرو های تهران اعلام کرد: در روز های عادی، 2 مرکز شهید آبشناسان و دماوند از ساعت 7 تا 22 و دیگر مراکز معاینه فنی و واحد های سیار از ساعت 7 تا 18 فعال هستند.
میرزائی قمی سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، در روزهای عادی، دو مرکز شهید آبشناسان و دماوند از ساعت 7 تا 22 و دیگر مراکز معاینه فنی و واحدهای سیار از ساعت 7 تا 18 فعال هستند ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
سرپرست ستاد معاینه فنی خودرو های تهران گفت: از ابتدای خردادماه 1403 دو مرکز شهید آبشناسان و دماوند از ساعت 7 الی 22 و سایر مراکز معاینه فنی و واحدهای سیار از ساعت 7 الی 18 فعال هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست ستاد معاینه فنی خودرو های تهران گفت: ضروری است، اخذ معاینه فنی از تهران برای پلاک تهرانی ها در قانون پیش بینی شود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سرپرست ستاد معاینه فنی خودرو های تهران گفت: براساس آمار امسال پلیس راهور در حدود 40 درصد از سوانح و کشته ها در ایام نوروز مربوط به خودرو هایی بوده که فاقد معاینه فنی و ایمنی لازم جهت تردد بوده اند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۴    
بازدید از طرح معاینه فنی خرمشهر انجام شد.بازدید از طرح معاینه فنی خرمشهر انجام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سرپرست ستاد معاینه فنی خودرو های تهران گفت: استفاده از ظرفیت مراکز معاینه فنی در بحث توسعه خدمات و با تجدید ارزیابی دارایی ها ستاد معاینه فنی از شمول ماده 141 قانون تجارت خارج شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، نرخ معاینه فنی خودرو بر اساس مصوبه هیأت وزیران تعیین می شود و سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران می گوید؛ به شدت پیگیر هستیم که تعرفه ها متناسب با هزینه خدمات در ابتدای امسال افزایش یابد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان گفت: توسعه و گسترش مراکز معاینه فنی خودروهای سبک و سنگین در شهرستان ها در راستای کم کردن هزینه های درون شهری و ایجاد رضایتمندی با اخذ مجوز و انتشار فراخوان در دست پیگیری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۸:۳۸   + ۴۲ سایت دیگر  
نرخ معاینه فنی خودرو بر اساس مصوبه هیأت وزیران تعیین می شود و سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران می گوید؛ به شدت پیگیر هستیم که تعرفه ها متناسب با هزینه خدمات در ابتدای امسال افزایش یابد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۷:۱۲    
به گزارش سرویس اجتماعی و فرهنگی جهان صنعت نیوز، محمد مهدی میرزایی قمی سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران با انتقاد از عدم افزایش سالانه تعرفه های معاینه فنی گفت: امسال تعرفه های معاینه فنی تغییری نکرده است ...
طبق قانون هوای پاک در حالی مدت زمان معاینه فنی خودروها چهار سال در نظر گرفته شده که قرار است در اصلاحیه این قانون، به دو سال کاهش یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران- دبیر شورای ترافیک استان تهران گفت: 63 مرکز معاینه فنی خودرو در استان تهران به مردم خدمات رسانی می کنند.
خبر خودرو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۲    
به گزارش خبرخودرو، سرپرست ستاد معاینه فنی خودرو های تهران گفت: افزایش نیافتن تعرفه های معاینه فنی موجب کاهش کیفیت خدمات می شود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۹:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
سرپرست ستاد معاینه فنی خودرو های تهران گفت: راهبری پنج مرکز معاینه فنی شهید آبشناسان، شقایق، سراج، دماوند و شهید چمران به بخش خصوصی واگذار می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از شمانیوز، سرپرست ستاد معاینه فنی خودرو های تهران گفت: با توجه به تفاوت ارزش زمین در شهرها و هزینه تمام شده انجام معاینه فنی خودرو در نقاط مختلف کشور، نحوه نرخ گذاری معاینه فنی خودرو نیازمند بازنگری است و ما به شدت پیگیر هستیم که امسال تعرفه ها متناسب [...]
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۵    
سرپرست ستاد معاینه فنی با تاکید بر اینکه به شدت پیگیر هستیم که امسال تعرفه ها متناسب با هزینه خدمات افزایش یابد، ادامه داد: براساس محاسبه ریز هزینه های مراکز معاینه فنی نرخ صدور گواهی معاینه فنی حداقل 320 هزار تومان برای مراجعه نخست خودروهای سبک ارزیابی می شود که این نرخ در حال حاضر 92 هزار تومان ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۵۸ سایت دیگر  
سرپرست ستاد معاینه فنی خودرو های تهران گفت: با توجه به تفاوت ارزش زمین در شهر ها و هزینه تمام شده انجام معاینه فنی در نقاط مختلف کشور نحوه نرخ گذاری معاینه فنی نیازمند بازنگری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی مراکز معاینه فنی خودرو کشور گفت: سامانه سیمفا خودرو های سنگین بیشتر از 32 ساعت قطع است و در جلوی مراکز معاینه فنی خودرو های سنگین، صف های طولانی تشکیل شده است و مسئولان مربوطه پاسخگوی قطعی سیستم نیستند.
سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از سهم سالانه خودروهای پلاک شهرستان در انتشار آلودگی هوای پایتخت خبر داد.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از تخفیف 20 درصدی عوارض تردد در محدوده های ترافیکی شهر تهران در سال 1403 خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست ستاد معاینه فنی خودرو های تهران گفت: با توجه به سهم بالای تردد روزانه خودرو های پلاک شهرستان در پایتخت تدبیر راهکاری برای ملزم ساختن این خودرو ها به دریافت معاینه فنی از شهر تهران می تواند در کاهش آلودگی هوا مؤثر باشد.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قزوین اعلام کرد: 38 درصد خودروهایی که فروردین ماه سال جاری در مرکز معاینه فنی خودرو شهید رجایی مردود شدند، مشکل آلایندگی داشتند.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
محاسبه میزان عوارض براساس معیارهایی همچون طول پیمایش در هر سفر، مدت انجام سفر، وضعیت آلودگی هوا، میزان ازدحام ترافیکی معابر و وضعیت معاینه فنی خودرو است که در شورای ترافیک این شاخص ها به تصویب رسیده و اینکه به چه روشی این پیمایش محاسبه می شود، بسته به جزئیات طرح ترافیک دارد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
با دریافت مبلغ 100 هزار تومان نوبت تعویض پلاک و معاینه فنی خودرو می گیرید. دریافت نوبت برای تعویض پلاک و معاینه فنی با توجه به شلوغی مراکز شاید دردسرساز باشد. در این میان افرادی هستند که از آب گل آلود ماهی می گیرند و با دریافت پول نوبت می فروشند. به عنوان مثال فردی با دریافت مبلغ [...]
اقتصاد آنلاین / ایستنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۴۹   + ۳۹ سایت دیگر  
روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: فعالیت برخی از مراکز معاینه فنی به علت اختلال در شبکه ارتباطی با سامانه ملی معاینه فنی وزارت کشور غیر فعال بوده که با پیگیری های صورت پذیرفته از دستگاه های مسئول این مشکل بزودی مرتفع خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۴۵ سایت دیگر  
سرپرست ستاد معاینه فنی خودرو های تهران از خدمت رسانی حداقل 7 مرکز معاینه فنی در ایام تعطیلات عید سعید فطر خبر داد.
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۵    
سرپرست ستاد معاینه فنی مرکزی کشور خبر دارد که هزینه معاینه فنی خودرو در سال 1403 تاکنون تغییری نکرده و برابر با همان پرداختی های سال 1402 است. به گزارش کاماپرس، خودروها سالانه به گواهی معاینه فنی نیاز دارند. این موضوع کمک می کند تا ایراد و نواقصی که در سیستم فنی خودرو وجود دارد شناسایی شود ...