دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۳:۳۹Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق دریافتی»

بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۰:۱۱    
مطمئنا عوامل مختلفی بر روی میزان درآمد شما در کانادا موثر است. به عنوان مثال سابقه کاری یک فاکتور مهم برای کار در کانادا است و حدود 40 درصد بر روی میزان حقوق دریافتی افراد تاثیر می گذارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی اصفهان باز هم صبح امروز با حضور مقابل اداره کل تامین اجتماعی اعتراض خود را به همسان نبودن حقوق دریافتی اعلام کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل تامین اجتماعی کردستان، گفت: با افزایش حقوق بازنشستگان و اجرای مرحله دوم متناسب سازی، فاصله حقوق دریافتی بازنشستگان صندوق تامین اجتماعی با صندوق کشوری ترمیم شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-وی با اشاره به اینکه اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی اجابت خواسته به حق بازنشستگان بود، گفت : در مرداد سال گذشته مرحله اول متناسب سازی سازمان تأمین اجتماعی انجام شد و سپس در مهرماه 1399 سایر صندوق های بازنشستگی یک مرحله دیگر افزایش حقوق داشتند که متعاقب ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: صیانت از شان و جایگاه و نیز توجه به حقوق دریافتی معلمان ضرورتی اجتناب ناپذیر در این برهه است.
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۳۲    
امروز 3 روز است که جمعی از کارگران کارخانه واگن سازی زرند به دلیل نارضایتی از میزان حقوق دریافتی و به نشانه اعتراض در ورودی این مجموعه تجمع کرده اند و معتقدند که مدیرعامل سابق شرکت به تعهدی که پیش از سال برای افزایش حقوق داده بود عمل نکرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با افزایش حقوق بازنشستگان و اجرای مرحله دوم متناسب سازی ، فاصله حقوق دریافتی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی با صندوق کشوری ترمیم شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مدیرکل تامین اجتماعی استان فارس گفت: با افزایش حقوق بازنشستگان و اجرای مرحله دوم متناسب سازی،فاصله حقوق دریافتی بازنشستگان صندوق تامین اجتماعی با صندوق کشوری ترمیم شد.
برترین ها / پیام خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۷:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
همشهری: چند ماه قبل بود که دولت با اختصاص منابعی به صندوق های بازنشستگی تلاش کرد، درآمد بازنشستگان کشوری، لشکری و تأمین اجتماعی را متناسب با نرخ تورم و وضعیت معیشت افراد افزایش دهد؛ طرحی که در ابتدا همسان سازی خوانده شد ولی بعد به متناسب سازی تغییر کرد ...
هزینه خرید مسکن در تهران از دوبی ارزان تر و حدود قیمت مسکن در سنت پترزبورگ روسیه است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
دولت و مجلس در یک مصوبه مبهم با افزایش قیمت دلار مبنا برای واردات از 4200 تومان به 25000 تومان و کاهش درصد حقوق گمرکی از 4 درد به دو درصد، در اصل حقوق گمرکی کالاهای غیر اساسی و نهاده های تولید را سه برابر کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۱    
در ادامه قصد داریم به صورت کامل، شغل های پردرآمد در کانادا به همراه میزان حقوق دریافتی آن ها را خدمتتان معرفی کنیم.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
با افزایش 39 درصدی حقوق کارگران که اواخر سال 99 به تصویب رسید، حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هم باید 39 درصد افزایش یابد، با این حساب حداقل حقوق دریافتی بازنشستگان در سال 1400 حدود 4 میلیون و 200 هزار تومان خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از معلمان شهرستان قصرقند در یک اقدام خداپسندانه حقوق دریافتی خود را صرف خرید یخچال برای نیازمندان این شهرستان کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم آبادان در مجلس ضمن تبریک 29 اسفندماه از حقوق دریافتی کارگران نفتی گلایه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- تعدادی از بازنشستگان تامین اجتماعی اصفهان برای چندمین بار با جمع شدن مقابل اداره کل تامین اجتماعی استان اعتراض خود را به همسان نبودن حقوق دریافتی اعلام کردند.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۰:۳۴   + ۹۵ سایت دیگر  
افزایش 25 درصدی حقوق کارکنان و بازنشستگان در شرایطی در مجلس مصوب شد که دریافتی های بالای 10 میلیون تومان مشمول این 25 درصد نشده و فقط به میزان ثابت دو میلیون و 500 هزار تومان افزایش حقوق دارند.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
در سالجاری با افزایش سالیانه حقوق بازنشستگان و اجرای متناسب سازی حقوق دریافتی بازنشستگان از مرداد 99 نسبت به سال 98؛ حدود 42 درصد افزایش داشته است که در صورت تصویب نهایی پرداخت 90 هزار میلیارد تومان از مطالبات سازمان تأمین اجتماعی در بودجه سال 1400 مرحله دیگری از متناسب سازی نیز انجام می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز چندمین بار بازنشستگان تامین اجتماعی اصفهان با تجمع مقابل اداره کل تامین اجتماعی اعتراض خود را به همسان نبودن حقوق دریافتی اعلام کردند.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۳   + ۳۸ سایت دیگر  
ورزش سه: قرار است که باشگاه برایتون بابت مکانیزم مشارکت در حق آموزش علیرضا جهانبخش، مبلغ 573 هزار یورو به فدراسیون فوتبال ایران بپردازد. چندی پیش فدراسیون فوتبال در خبری کوتاه به بیان جزییاتی از یک پرونده با محتویات کمتر شنیده شده خبر داد که موضوع آن درخصوص پرونده علیرضا جهانبخش با موضوع مکانیزم ...
اقتصاد آنلاین / نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۵۲   + ۷۵ سایت دیگر  
هادی ابوی با اشاره به ضرورت ثبات قیمت ها گفت: حقوق فعلی کارگر کفاف یک هفته زندگی را می دهد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر بندرگز متوسط دریافت ماهیانه خود از حق الجلسات را در اختیار این رسانه قرار دادند تا مردم بدانند اعضای شورای شهر بندرگز برای حضور در جلسات چه هزینه ای را دریافت می کنند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه عددی برای رد دیون سازمان تامین اجتماعی مصوب شده است، گفت: حقوق دریافتی بازنشستگان تامین اجتماعی نسبت به سایر صندوق های بازنشستگی بسیار کمتر است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
بازنشستگان سخت و زیان آور از صدور احکام جدید خبر می دهند، بازنشستگان تامین اجتماعی ابراز امیدواری می کنند در اسفند، مابه التفاوت چند ماه، از مرداد تا پایان سال را دریافت کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: حقوق دریافتی قضات و اعضای هیات علمی دانشگاه ها از پرداخت مالیات معاف نمی شود بلکه تنها شامل تخفیف مالیاتی می شوند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: مقابله با استرس در مشاغل مختلف برای برخی از افراد کار بسیار دشواری است چرا که ممکن است کارشان را تحت تاثیر قرار دهد. شاید شما نتوانسته اید آن شغل رویایی که می خواستید را به دست آورید و میزان حقوق دریافتی شما واقعا کافی نیست و شاد نبودن در محل کار توانسته باعث ایجاد ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی فرد امروز (یکشنبه) ضمن اعلام این خبر اظهارداشت: پوشش بیمه تکمیلی عمروحادثه صبا به صورت پیش فرض برای همه بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری با حقوق ماهانه بیش از 10 میلیون ریال و با در نظر گرفتن میزان حقوق دریافتی برقرار ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام رحیم زارع حقوق دریافتی تا سقف 4 میلیون تومان در هر ماه از پرداخت مالیات بر حقوق معاف خواهد بود . وی در توضیح این مطلب گفته است: در سال آینده به جز اعضای هیأت علمی و قضات که از پرداخت مالیات معاف خواهند بود تا سقف 4 میلیون تومان معافیت مالیاتی به حقوق بگیران تعلق می گیرد ...
اقتصاد ایران: با پایان بررسی تبصره های لایحه بودجه اصلاحی 1400 در کمیسیون تلفیق، حداکثر حقوق دریافتی 15 برابر حداقل حقوق کارمندان تعیین شد.
با پایان بررسی تبصره های بودجه 1400 در کمیسیون تلفیق، حداکثر حقوق دریافتی 15 برابر حداقل حقوق تصویب شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
یکی از دستاوردهای اخیر دولت برای بازنشستگان، متناسب سازی حقوق دریافتی آنان با شاغلین بوده که برای بازنشستگان کشوری انجام شده و درباره بازنشستگان تامین اجتماعی نیز اقداماتی در دستور کار است ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
گزارشی از وزارت دفاع انگلیس درز کرده که نشان می دهد ارتش این کشور با کمبود شدید نیروی انسانی مواجه شده چرا که، جوانان این کشور به دلیل حقوق دریافتی پایین، میلی به حضور در ارتش ندارند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۴۰    
بی توازنی حقوق دریافتی و افزایش هزینه های زندگی کارگران در سال 99، تقاضا و انتظار ها را برای افزایش حقوق در بودجه 1400 افزایش داده است، اما به گفته جامعه کارگری، کارگران بیشتر به دنبال ثبات قیمت ها هستند تا افزایش حقوق.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران با بیان اینکه حقوق دریافتی اعضای هیات مدیره سازمان بیش تر از 10 میلیون و 120 هزار تومان نیست گفت: مبحث 22 مقرارت ملی ساختمان که همانا ساخت ساختمانها در جلوگیری از اطفاء حریق است دو سال است که جدی گرفته می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۴۰    
گروه استان ها- فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته و در راستای رسیدگی به وضعیت معیشت کارکنان وظیفه مجرد و متأهل در سال آینده، حقوق دریافتی این قشر افزایش می یابد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
فارس: جمعی از معلمان جدید الاستخدام ( معلمان ماده 28) صبح امروز در اعتراض به حقوق دریافتی خود مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. این فرهنگیان با در دست داشتن نامه خود خطاب به محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و همچنین رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- استادان مرکز آموزش عالی کاشمر از آنچه "تبعیض در میزان حقوق دریافتی استادان دانشگاه" می دانند گلایه کرده و خواستار همسان سازی حقوق اساتید دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور شدند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان_ وزیر آموزش و پرورش با اشاره به یکی از مشکلات مطروحه معلمان خرید خدمت در تمام وقت تلقی نشدن ساعت تدریسشان گفت: امسال ابلاغ شد که تدریس 24 ساعته معلمان خرید خدمت تمام وقت تلقی شود که اتفاق خوبی در حقوق دریافتی آنهاست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
علت اصلی تجمعات بازنشستگان در شهرهای مختلف، گسترش فاصله بین حقوق دریافتی پس از 30 سال کار با خط فقر است؛ امروز خط فقر حدوداً 4 برابر حقوق هر بازنشسته است.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۳    
یکی از اصلی ترین عواملی که باعث انتخاب یک شرکت و شروع به کار می شود، میزان حقوق دریافتی است. همه افراد به دنبال راه هایی برای افزایش حقوق ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان سنقروکلیایی قرار نگرفتن شهرستان را به عنوان منطقه عملیاتی دوران دفاع مقدس را از مشکلات بخش اداری و حقوق دریافتی کارکنان منطقه نام برد و این مسئله را مهم ترین دغدغه جهت جذب و انتقال نیرو از استان توصیف کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۸:۲۱    
سرویس ورزشی جوان آنلاین: میزان حقوق دریافتی سرمربی تیم ملی تیراندازی موضوعی است که این روز ها حاشیه های جدیدی را برای این رشته المپیکی ایجاد کرده است. الهام هاشمی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران گفت: میزان حقوق دریافتی پرستاران فعال در بخش کرونا به هیچ وجه با میزان زحمات آن ها و سختی کارشان مطابقت ندارد.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، کمیسیون تلفیق حقوق تمامی کارکنان دولت اعم از حداقل بگیران تا نجومی بگیران رابرای سال آینده 25 درصد افزایش داد، به این معنا که یک کارمند با کف حقوق دریافتی سال آینده چهار میلیون تومان حقوق دریافت می کند و همزمان سقف دریافتی یک مدیر دولتی نیز با این افزایش حقوق می تواند به ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری فاز 19 پارس جنوبی در حالی از کم شدن حقوق دریافتی خود انتقاد دارند که هزینه های زندگی به شدت افزایش یافته است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۰    
سپهرغرب، گروه اجتماعی: مدیر مؤسسه آموزش عالی حوزوی حضرت فاطمه (س) گفت: برای فرزنددار شدن باید مشوق هایی مانند ایجاد کار لحاظ شود و یک بازنگری ویژه ازلحاظ رفاهی نظیر شغل، مسکن و حقوق دریافتی برای افرادی که فرزند دارند، صورت بگیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم در نامه ای به رئیس مجلس نوشت: اعمال رأی اخیر دیوان عدالت اداری درباره بیش از 30 هزار نفر اعضای هیأت علمی در شرایطی که تنگناهای اقتصادی و کاهش قدرت خرید، ارزش حقوق دریافتی بسیاری از آنها را کاهش داده است، لطمه جبران ناپذیری خواهد بود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۱:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امشب کمیسیون تلفیق سال 1400 گفت: با مصوبه اعضای کمیسیون تلفیق حقوق دریافتی مدیران دستگاه های اجرایی و بانک ها باید در بانک مرکزی و خزانه داری کل کشور به ثبت برسد. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران کشور با انتقاد از اجرای طرح معافیت های حق بیمه کارفرمایی، پیش بینی کرد این طرح می تواند باعث بیکاری نیروی کار کم سواد کشور شود. *** عدم امنیت شغلی کارگران به گزارش خبرگزاری صنایع ، حمیدرضا امام قلی تبار پیرامون وضعیت عدم امنیت شغلی کارگران، اظهار داشت: ...
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس لایحه بودجه، میزان افزایش حقوق کارکنان دولت 25 درصد در نظر گرفته شد. ( منبع )