سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۳:۵۵Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیمانکاران شهرداری»

رشت 20   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از روابط عمومی شهرداری رشت، سید محمد احمدی شهردار رشت در نشست ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت با محوریت بررسی وضعیت موجود ماشین آلات برف روبی بر لزوم برنامه ریزی شهری در مدیریت بحران ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قم شهردار قم گفت: مدیریت و کاهش هزینه ها به عنوان اصل مهمی در شهرداری قم پیگیری می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یکی از فعالان حوزه زنان سازمان تحت نظارت شهرداری با مسیح علی نژاد که ثابت شده همواره علیه زنان کار می کند این سوال را به وجود می آورد که این افراد چرا چنین فعالیت هایی می کنند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۴۵    
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: امیدواریم که امروز و فردا حقوق پیمانکاران شهرداری پرداخت شود ولی به هر حال حقوق با یک هفته تا 10 روز فاصله پرداخت می شود و اگر دهم هر ماه حقوق داده شود مشکلی پیش نمی آید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۳    
ساوه - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر ساوه گفت: با مدیریت بهینه توزیع منابع و هزینه ها، حقوق و مزایای کارکنان و پیمانکاران شهرداری تا پایان شهریور 99 به طور کامل پرداخت شده است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار پاکدشت گفت: یکی از شاخص ترین وظایف شهرداری، ارائه خدمات عمرانی است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رایزنی شهرداری تهران و اتاق بازرگانی برای پذیرش مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از رایزنی شهرداری تهران و اتاق بازرگانی برای بهره گیری از مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی خبر داد ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: تقریباً چهارمین مرتبه است که در خصوص مصرف بی رویه و بدون اصول آب تذکر رسمی داده ام اما نه تنها در این زمینه تغییری مشاهده نشده بلکه روز به روز بر وضعیت وخیم این بحران اضافه می شود.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: دادستان بوشهرگفت: 2 نفر دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر در ارتباط با پرونده تخلف های مالی شهرداری این بندر دستگیر شدند. به گزارش فکرشهر از ایرنا، علی حسن پور روز شنبه به رسانه ها اعلام کرد: افزون بر این یکی از پیمانکاران شهرداری بوشهر نیز تحت تعقیب کیفری قرار گرفته است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان بوشهر از دستگیری عضو سوم و چهارم شورای شهر و یکی از پیمانکاران شهرداری بوشهر خبر داد.
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبر روز، صبح امروز رئیس شورای شهر عسلویه و دو نفر از پیمانکاران شهرداری عسلویه به اتهام اختلاس و تحصیل مال از طریق مال نامشروع با دستور مقام قضایی توسط ماموران سازمان اطلاعات سپاه خاتم الانبیاء (ص) شهرستان عسلویه جلب شدند. این افراد با قرار تامین کیفری آزاد شدند و پرونده در دست [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۸:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر عسلویه به همراه دو تن از پیمانکاران شهرداری به اتهام اختلاس جلب شدند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان تهران با بیان اینکه بهزیستی و نیروهای انتظامی نباید اجازه دهند پیمانکاران شهرداری از کودکان در مراکز زباله استفاده کنند، گفت: تا زمانی که مافیای زباله در مناقصه ها برنده شود شاهد فعالیت کودکان در مراکز پسماند خواهیم بود.
سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از شکل گیری گودهای جدید زباله گردی در اطراف تهران انتقاد کرد و بر ورود استانداری بر این موضوع تأکید کرد.
رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران از هماهنگی کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر با حوزه خدمات شهری و مدیریت پسماند شهرداری به منظور تغییر شیوه جمع آوری زباله در ایام کرونا خبر داد که بر این اساس پیمانکاران موظف هستند تا زباله های خشک و تر را بدون جداسازی جمع آوری کنند و به این ترتیب ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اهمیت "وجدان کاری" پیمانکاران شهرداری در پروژه های شهری گفت: گاهی پیمانکار کار خود را به درستی انجام نمی دهد و لازم است نظارتهای مستمر و دقیق وجود داشته باشد تا در صورت بروز نواقص، این موارد رفع شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حادثه مرگ نوجوان 13 ساله در پارک لاله گفت: کوتاهی در نظارت بر مسائل ایمنی موجب بروز چندباره حوادث تلخ شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون, کار ورفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به وظایف و ماموریت های این اداره کل گفت: اجرای قانون، تحقق عدالت اجتماعی، صیانت از نیروی کار و حفظ و ایجاد اشتغال از مهم ترین اولویتهای این اداره کل است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: همه حقوق کارگران شرکت های پیمانکاری شهرداری بندرعباس که در زمینه دستمزد مشکل دارند باید به طور کامل پرداخت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اصلاح و تنقیح متن دفترچه مناقصات شهرداری کرج باعث رشد 40 درصدی آمار شرکت کنندگان این مناقصه ها شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: در ناژوان و دو نقطه از منطقه شش شهرداری مخازن هوشمند زیرزمینی پسماند نصب شده و دریچه های آن همسطح زمین قرار گرفته و قابل دسترس برای افراد نیست، اما مکان یابی برای افزایش این مخازن زیرزمینی در شهر کار آسانی نیست و نیاز به بررسی بیشتری دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۶:۳۲    
هاشمی رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی که فساد و رانت در عرضه قیر را ناشی از عدم کنترل و نظارت و نه تهاتر می داند، می گوید: در حال حاضر برخی از پیمانکاران شهرداری و وزارت راه و شهرسازی بیش از نیاز واقعی خود قیر دریافت کرده و آن را در بازار عرضه می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عدم توجه پیمانکاران شهرداری در طرح بزرگراه شمالی به تذکرات آبفا، باعث آسیب شبکه و قطعی آب روستای محمودآباد شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست واحد آموزش و پژوهش شهرداری سمنان از برگزاری دوره تخصصی تعدیل نرخ ارز فعلی برای پیمانکاران و کارکنان این ارگان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- انتشار فیلمی از کشتن توله سگ ولگرد با روشی نامتعارف از سوی یکی از پیمانکاران شهرداری بهار استان همدان در فضای مجازی موجب واکنش های مختلف به این موضوع شد.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
یک پیمانکار که به اشتباه 4میلیارد تومان به حسابش واریز شده بود، قبل از دستگیری، همسر و مادر خود را به کانادا فرستاده و خود نیز قصد خروج از کشور را داشته است. ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
با احتساب طلب کارگران شهرداری از پیمانکاران شرکت پردیس نیرو و پسماند استان گلستان، این کارگران بیش از 800 میلیون تومان از پیمانکاران شهرداری کلاله طلب دارند و بی پولی در این شرایط کرونایی کابوسی بی پایان برای آنها شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سید محمد علی پاکنژاد گفت: سوال این است که پرداخت به این جشنواره اولویت دارد یا پرداخت به پیمانکاران شهرداری که باید حق و حقوق کارگران خود را بپردازند؟
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۲۰:۱۲    
مدیر کل بازرسی و نظارت بر عملکرد شهرداری قم از تدوین و اجرا و همچنین برگزاری جلسه توجیهی دستورالعمل ارزیابی عملکرد تامین کنندگان و پیمانکاران شهرداری خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه علنی شورای شهر کرج عضو شورا نسبت به عدم پرداخت حقوق و مزایای کارکنان تحت قرارداد و پیمانکار شهرداری کرج اعتراض کرد. حسین محمدی در جلسه علنی شورای شهر کرج اظهار داشت: علی رغم تذکرات قبلی، عدم پرداخت حقوق و مزایای قانونی نیروهای پیمانکار خدمات شهر ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران با اشاره به بخشنامه منع به کارگیری کودکان از سوی پیمانکاران شهرداری تهران از سوی حناچی گفت: برای نظارت بر اجرای این دستورالعمل به شهردار تهران پیشنهاد می کنم که در این خصوص به شکل مستمر گزارش دریافت کند تا اجرای آن به درستی محقق شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بخشنامه بکار نگرفتن کودکان توسط پیمانکاران شهرداری تهران صادر شد و با توجه به این بخشنامه معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران گفته است: از مردم می خواهیم در برابر تخلف و سوء استفاده از کودکان ساکت نمانند و از طریق سامانه 137 و رسانه های اجتماعی گزارش دهند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سپیده سالاروند پژوهشگر اجتماعی - بخشنامه جدیدی در منع بکارگیری کودک از سوی پیمانکاران شهرداری صادر شده است. از هشت مورد مطرح شده در این بخشنامه، تنها مورد اول به وظیفه شهرداری در مورد اصلاح شیوه جمع آوری زباله می پردازد و هفت مورد بعدی به نوعی به انواع شیوه های نظارتی بر کار پیمانکاران و کودکان ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران گفت: از مردم می خواهیم در برابر تخلف و سوء استفاده از کودکان ساکت نمانند واز طریق سامانه 137 و رسانه های اجتماعی گزارش دهند.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش رکنا، ساماندهی سگ های ولگرد یکی از معضلات محیط زیست شهری حال حاضر کشور است، هر از چندگاهی شاهد انتشار اخباری درباره کشتن سگ های بدون صاحب در شهرهای مختلف به اشکال ناراحت کننده ای هستیم، تابستان سال گذشته خبری از کشتار سگ ها در یکی از مراکز نگه داری شهرداری تهران جنجال آفرین شد ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: علی رغم بخشنامه جامع الزام رعایت حقوق کارگران در شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با شهرداری هنوز برخی از حقوق کارگران توسط برخی پیمانکاران رعایت نمی شود.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۰۳:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : عکس تزئینی است سرپرست سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران از فعالیت زباله گردهای جدید در پی افزایش حجم زباله ها و توقف فعالیت پیمانکاران شهرداری برای تفکیک زباله از مخازن خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شهردار ساری گفت: قفل بیمه کارکنان و پیمانکاران شهرداری به دستان عباس رجبی باز می شود.
اقتصاد آنلاین / آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران از بررسی ویژه مشکلات کارگران پیمانکاران شهرداری تهران در شورا خبر داد.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی رکنا، متن نامه رضا کرمی محمدی رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران در پاسخ به نامه افشین حبیب زاده عضو شورای اسلامی شهر تهران به این شرح است: با سلام و احترام ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۷    
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: حدود 7 هزار نفر از کارکنان و تعدادی از پیمانکاران شهرداری برای دورکاری از سیستم اتوماسیون اداری و سامانه های گوناگون شهرداری استفاده کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: کارگران پیمانکاران طرف قرارداد با شهرداری غربالگری نشده و تجهیزات حفاظت فردی ندارند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
افشین حبیب زاده در گفت وگو با خبرنگار مهر با تقدیر از زحمات تلاشگران مبارزه با ویروس کرونا در شهرداری تهران گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور، شهرداری تهران یکی از سازمان های پیشرو در اجرای پروتکل بهداشتی برای پیشگیری از گسترش این ویروس بود. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان شهرداری تهران در بخش های مختلف که از روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا در کشور، در خط مقدم مبارزه با کرونا حضور داشتند، می بایست ضمن توجه به حفظ سلامتی و تامین اقلام مورد نیاز کارکنان شهرداری ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: کارفرمایان برای پرداخت مطالبات کارگران اهتمام داشته باشند.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۸:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران با تاکید بر اینکه زباله گردی برای مقابله با کرونا ممنوع اعلام شده است، گفت: مردم تخلفات را از طریق سامانه 137گزارش دهند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی با اشاره به اینکه از هفته گذشته زباله گردی و تفکیک پسماند از مخازن شهری در تهران ممنوع اعلام شد، گفت: از هفته آینده با تیم پزشکی و برنامه آموزشی وارد گودهای زباله گردی و مراکز تجمع کودکان کار می شویم. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- رئیس اداره محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: مدیران اجرایی و پیمانکاران شهرداری با احتمال شیوع ویروس کرونا و انتقال سرعت بالای آن، تفکیک پسماندها را متوقف کنند.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۷:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از صدور کیفرخواست پرونده شهردار و رییس شورای شهر سابق، تعدادی از کارکنان و پیمانکاران شهرداری صدرا خبر داد. تاریخ انتشار: 07:34 - 04 اسفند 1398 - کد خبر: 579884
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فعلایت کودکان به عنوان زباله گرد به این دلیل است که گروه هایی به صورت خویشاوندی از هرات افغانستان به ایران مهاجرت می کنند و بخشی از مخازن شهر تهران را از پیمانکاران شهرداری اجاره می کنند. ...