چهارشنبه ۱۵ آذرساعت ۲۱:۲۰Dec 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی»

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مصوبه مجلس درباره سن بازنشستگی از ابتدای سال 1405 به اجرا درمی آید.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۱:۵۱    
یادداشت پایگاه خبری 19 دی آنلاین با عنوان کارگران و کارمندان در شوک افزایش سن بازنشستگی به قلم مرتضی داستانی بدین شرح است: مجلس شورای اسلامی با قبول پیشنهاد دولت، یکی از بند های جنجالی برنامه هفتم توسعه در مورد افزایش سن بازنشستگی در ایران را تصویب کرد ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۶:۰۱    
صولت مرتضوی وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در توجیه افزایش سن بازنشستگی گفت: این تغییرات به منظور پایداری و تاب آوری صندوق هاست. ضریب پشتیبانی صندوق ها به شدت کاهش یافته، اگر با این روند پیش بروند، در آینده نزدیک قادر به پاسخگویی به ذینفعان نخواهند بود ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۴۹    
مشاور وزیر کار ، تعاون و رفاه اجتماعی از مرکز اورژانس اجتماعی بهزیستی در دولت آباد شهرستان ری بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی وزیرکار تعاون و رفاه اجتماعی با بیان اینکه دولت هدایتگر، سیاستگذار و حمایت کننده اقتصاد است، تصریح کرد: حل و فصل مشکل تعاونی های مشکل دار، توسعه فرهنگ تعاون مورد توجه دولت است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۶    
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی گفت: خبرنگاران در کسوت دفاع از آرمان ها و ارزش های کشور فعالیت می کنند و قلم آنها از هر سخت افزار جنگی قدرتمندتر است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مقرر شد دفتر روابط کار ما در دوحه فعال شود و متناسب با نیاز شرکت های قطری به مرور زمان نیروی متخصص به این کشور اعزام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی گفت: مشکل تبدیل وضعیت کارکنان ایثارگر برطرف شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۵۰    
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی: در سال 1401 وعده یک میلیون فرصت شغلی را دولت محقق کرد
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی گفت: در سال 1401 وعده یک میلیون فرصت شغلی را دولت محقق کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
محسن اردستانی عصر امروز در جلسه کارگری که در سالن جلسات شهرک صنعتی عباس آباد با حضور وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی برگزار شد، به 6 هزار واحد صنعتی پاکدشت اشاره کرد و اظهار داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی از افزایش اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی و تدوین بسته اشتغال ویژه فارغ التحصیلان خبر داد.
ثمره نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۸    
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی دقایقی پیش وارد پایتخت گل و گیاه ایران شد.
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی اعلام کرد یارانه سه دهک اول جامعه که یارانه 400 هزار تومانی دریافت می کنند، 80 هزار تومان افزایش می یابد. لازمه استفاده از این یارانه این است که از کالابرگ الکترونیکی کالا دریافت کنند ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: قانون گذار در شرایطی دولت را مکلف به حذف ارز ترجیحی کرد که زیرساخت کالابرگ الکترونیک آماده نبود. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: با اعلام وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی و طبق سامانه ملی رصد اشتغال، استان ایلام عضو برترین استان ها در پیشرفت تعهد اشتغال سال 1401 قرار گرفت.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
خبر جدید وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی درباره بازنشستگان را در ادامه بخوانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت گفت: برای بسته های یارانه ای اصلاحیه هایی در نظر گرفته شده است که به محض نهایی شدن توسط وزیر کار ارائه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیرکار تعاون و رفاه اجتماعی گفت: در یک سال و نیم گذشته شمار بنگاه های اقتصادی مشکل دار در کشور 22 درصد کاهش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۲    
در هشتمین روز دهه فجر مرکز سنجش مهارت صنایع غذایی بیرجند با حضور معاون وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور افتتاح شد.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی درباره آخرین تصمیمات برای تعیین دستمزد کارگران برای سال آینده، اعلام کرد که بناست در جلسه آتی شورای کار با تشکیل کمیسیونی تخصصی در این باره اتخاذ تصمیم شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۱:۳۹   + ۷۸ سایت دیگر  
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی درباره آخرین تصمیمات برای تعیین دستمزد کارگران برای سال آینده، اعلام کرد که بناست در جلسه آتی شورای کار با تشکیل کمیسیونی تخصصی در این باره اتخاذ تصمیم شود.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نصر: وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی با اعلام اجرای موفق طرح آزمایشی کالا برگ الکترونیک در استان هرمزگان نسبت به اجرایی شدن به زودی این طرح در کشور اظهار امیدواری کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی با اعلام اجرای موفق طرح آزمایشی کالا برگ الکترونیک در استان هرمزگان نسبت به اجرایی شدن به زودی این طرح در کشور اظهار امیدواری کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۳   + ۱۰۳ سایت دیگر  
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اعلام اجرای موفق طرح آزمایشی کالا برگ الکترونیک در استان هرمزگان نسبت به اجرایی شدن به زودی این طرح در کشور اظهار امیدواری کرد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن بیان اینکه در صورتی که تعداد خانوارهای فاقد مسکن دارای چند معلول تحت پوشش بهزیستی، افزایش نیابد، ظرف یکی دو سال آتی صاحب مسکن خواهند شد، از پیگیریها جهت اختصاص امتیازات ویژه به معلولان خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۸:۲۵    
نصر: معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در جریان سفر دو روزه خود به تبریز از خط تولید کارخانه تراکتورسازی تبریز بازدید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۰۰:۲۸    
دنیای اقتصاد : مساله افزایش حقوق سایر سطوح بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و اختلاف نظر دولت با مصوبه هیات مدیره این سازمان، باعث شد نه تنها مجلس، وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی را برای پاسخگویی و حل مساله به مجلس فرا بخواند، بلکه علیرضا محجوب ...
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان؛ حجت الله عبدالملکی. وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی امروز در آیین افتتاح کارخانه دولومیت کلسینه نهاوند گفت: دالدر این 9 ماه که کار را شروع کردیم داریم برای رفع مشکلات مردم تلاش می کنیم. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه و محصولات بانوان کارآفرین سراسر کشور با حضور حجت الله عبدالملکی وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی امروز 27 اردیبهشت 1401 در مشهد افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۸:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی گفت: شرکت ملی نفتکش ایران جزو سه ناوگان برتر کشتیرانی نفتی دنیاست و با استفاده از بانک های زیر مجموعه در راستای داخلی سازی کشتی های نفتکش، حمایت می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی در دیدار وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی گفت: همیشه اصل مردم هستند و دولت با راضی نگه داشتن مردم باید مشکلات آنان را رفع کند.
اقتصاد آنلاین / صنایع   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: برنامه هایی در این زمینه تدوین شده است که باید فقر مطلق برچیده شود و این برنامه ها در جریان است و محصول نهایی هم به زودی خودش را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: از 10 هزار تعاونی مسکن تنها 500 تعاونی مشکل دارند که دلیل عدم موفقیت آنها ضعف مدیریتی بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی برای پیگیری مشکل مردم زلزله زده شهر سی سخت در شورای اداری شهرستان دنا حاضر و برای رفع این مشکل پیگیری ویژه کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در نخستین سفر استانی خود صبح امروز به منظور دیدار با علما و مراجع عظام و رسیدگی به امور اداره تعاون و کار و رفاه اجتماعی وارد استان قم شد
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۹:۴۴    
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی با حضور در شهرک صنعتی شکوهیه قم از مرکز واکسیناسیون کارگران صنعتی بازدید کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۲:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
طبق لیست منتشره از کابینه دولت سیزدهم حجت الله عبدالملکی، وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی به عنوان جوان ترین و سردار احمد وحیدی، وزیر کشور به عنوان مسن ترین وزیر در دولت رئیسی حضور خواهند داشت و راهی پاستور می شوند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۹    
افتتاح بخش های بازسازی شده ورزشگاه شهید معتمدی تهران عصر امروز با حضور وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی و جمعی از مسولین ورزش کشور انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در نامه ای به رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعلام اینکه اعتبار مربوط به بیمه قالیبافان و شاغلان صنایع دستی در بودجه 1400 حذف شده، خواستار احیای مجدد آن در بودجه شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که برای یک سفر کاری سه روزه هم اکنون در عراق به سر می برد در بدو ورود به نجف اشرف مورد استقبال استاندار این استان قرار گرفت. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۱۸   + ۳۲ سایت دیگر  
ایرنا: سفیر ایران در عراق گفت: در جریان سفر محمد شریعتمداری وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران به عراق، موضوع تفاهم و توافق مشترک و تبادل نیروی کار تخصصی بین دو کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۱۹   + ۶۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع خبرنگاران در رابطه با "حداقل پرداختی بازنشستگان تامین اجتماعی امسال گفت: حداقل پرداختی بازنشستگان تامین اجتماعی امسال39 درصد افزایش می یابد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۲۳:۰۹    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان فارس از 123 نفر از کارکنان اورژانس اجتماعی کشور با حضور وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی به نیابت از تمام کارکنان فعال این حوزه تقدیر و قدردانی شد .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملی با حضور معاون اول ریاست جمهور و وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در مجموعه تلاش تهران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۷:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی گفت: کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با فعالیت های شبانه روزی در حوزۀ تجارت نقشۀ بدخواهان کشور را برای ایجاد اختلال در نظام کالاهای اساسی نقش بر آب کرده است.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۷:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
با نهایی شدن فرآیند، تا 20آذرماه 1399، وام یک میلیون تومانی مرحله دوم به حساب بیش از 1,6 میلیون نفر دیگر از سرپرستان خانوار واریز می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با نهایی شدن فرآیند، تا 20 آذر 1399، وام یک میلیون تومانی مرحله دوم به حساب بیش از 1,6 میلیون نفر دیگر از سرپرستان خانوار واریز می شود. ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
با نهایی شدن فرآیند، تا 20 آذرماه 1399، وام یک میلیون تومانی مرحله دوم به حساب بیش از 1,6 میلیون نفر دیگر از سرپرستان خانوار واریز می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا(کرونومی) ...