چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۱۸:۱۱Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش دستمزد»

شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۱۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
با توجه به اتمام مهلت قانونی دولت و تخلف محسوب شدنِ ممانعت از تصحیح مصوبات معیوب، انتظار می رفت که هیات دولت هرچه زودتر برای جلب نظر مجلس و تصحیح افزایش دستمزد کارگران اقدام کند.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۸:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بعد از گذشت 5 ماه از سال 1401 همچنان در بلاتکلیفی است و به نظر می رسد دولت زیر بار افزایش حقوق بازنشستگان نمی رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: با وجود اینکه افزایش چهار برابری دستمزد داوران مصوب شده اما هنوز درگیر مسائل اداری آن هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان زنجانوی ارزش گذاری کالاها با قیمت جدید، افزایش 57 درصدی دستمزد کارگران را از دیگر مشکلات متناوب برای فعالان این حوزه دانست و گفت: آنچه در این میان جالب توجه است که این که مبلغ تصویب شده از جیب کارفرمای رفت ولی کمکی به قشر کارگری هم نکرد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: در بحث افزایش دستمزد بازنشستگان پیشرفت هایی حاصل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
داور فوتبال ایران معتقد است فدارسیون فوتبال با افزایش دستمزد داوران و ورود VAR می تواند در جهت حرفه ای سازی گام بردارد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - نرخ تورم سالیانه در استرالیا به 6.1 درصد رسیده که بالاترین رقم از 2001 را نشان می دهد و 2 برابر نرخ افزایش دستمزد ها در این کشور است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال کارگری در قزوین گفت: شورای عالی کار برای عقب ماندگی افزایش دستمزد و جبران عقب ماندگی مزد از سبد معیشت تشکیل جلسه دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۶:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش 57 درصدی دستمزد کارگران با گذشت چهار ماه از اعمال آن، برخلاف اظهارات عده ای اثرات تورمی نداشته و باعث تعدیل نیروی انسانی از واحدهای تولیدی نشده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه سازمان لیگ قرار بود تیم ها به بازیکنان معمولی حداکثر 8 میلیارد تومان و به بازیکنان ملی پوش حداکثر 14 میلیارد تومان پرداختی داشته باشد اما اعضای هیات رییسه این مصوبه را تایید نکردند! ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش دستمزد کارگران نه تنها باعث تعدیل آنها نشد بلکه شاهد کاهش 20 درصدی تعدیل نیرو نسبت به سال گذشته هستیم.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۳:۰۶    
زمان زیادی به پایان مهلتی که رییس مجلس به دولت برای روشن شدن تکلیف مصوبه شورای عالی کار و افزایش دستمزد کارگران و بازنشستگان داده، باقی نمانده است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مطابق قانون کار و طبق ماده 96 قانون تامین اجتماعی، هر میزان افزایش دستمزد برای کارگران و مزدبگیران باید عینا برای بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی نیز اجرایی شود
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نانوایان کشور در شرایطی با مشکلاتی مثل به روز نشدن نرخ نامه و عدم افزایش دستمزد کارگران روبرو هستند که فعالان بخش میگویند: دولت نباید از سمت نانوایان به مردم سوبسید بدهد بلکه باید خود دست به جیب شود.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
نارضایتی عمومی کارگران شاغل و بازنشسته از نحوه افزایش دستمزد و حقوق بازنشستگی، دولت را به عقب نشینی از مواضع اخیر واداشت. آیا احتمال تغییر حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی وجود دارد؟
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر اصفهان گفت: موضوع استراتژیک افزایش مستمری بازنشستگان همچنان در هاله ای از ابهام است و اگر رئیس مجلس نسبت به این موضوع واکنش نشان ندهد، سکوت نخواهیم کرد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۸:۱۸    
سبحان خاقانی چند روز بعد از تمدید قرارداد چهارساله و افزایش دستمزد و شروع تمرینات استقلال با بدترین نوع مصدومیتی که می توانست برای یک فوتبالیست رخ دهد، مواجه شده است!
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۷:۵۹   + ۲۵ سایت دیگر  
تجارت نیوز نوشت : نارضایتی عمومی کارگران شاغل و بازنشسته از نحوه افزایش دستمزد و حقوق بازنشستگی، دولت را به عقب نشینی از مواضع اخیر واداشت. آیا احتمال تغییر حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی وجود دارد؟
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۰۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
در قرارداد جدید وینگر برزیلی شاهد افزایش دستمزد و رقم فسخ قرارداد 1 میلیارد یورویی هستیم. توافق میان طرفین هفته ها قبل صورت گرفته و اعلام رسمی خبر بعد از تور پیش فصل آمریکا خواهد بود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به اعتقاد کارشناسان، دستمزد نقش بسزایی در انگیزه نیروهای کار و ایجاد تولید رقابتی و باکیفیت دارد و چنانچه نیروهای کار دغدغه دستمزد و امنیت شغلی نداشته باشند، ضمن تامین هزینه های معیشت به بالا رفتن بهره وری در محیط کار کمک می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارگران با افزایش موج های تورمی ناشی از جنگ اوکراین خواستار افزایش دستمزد و شرایط کاری بهتر پس از خاموشی آتش کرونا هستند.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۴:۱۲    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، مجید افتخاری عضو هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک در برنامه نمودار از کاهش 50 درصدی تقاضا برای خرید پوشاک تابستانی خبر داد و گفت: افزایش قیمت جهانی مواد اولیه از جمله نخ و پنبه، افزایش دستمزد و تغییر نرخ پایه حقوق گمرکی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۰۸:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل خانه کارگر جمهوری اسلامی گفت: برخی فکر می کنند افزایش دستمزد منجر به تورم می شود درصورتیکه هر کشوری به حداقل دستمزد توجه کند و به بهداشت کار و کار شایسته توجه کند، اشتغال پایدار و پویا ایجاد کرده است.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
منیره چگینی: بالاخره بعد از دو سال رتبه بندی معلمان به مرحله پایانی رسید و قرار است امروز (چهارشنبه) آیین نامه اجرایی آن در وزارت آموزش و پرورش اجرایی شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۶:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
امروز کارگران صنعت نفت و گاز نروژ دست به اعتصاب زده اند و همین امر تولید حامل های انرژی در این کشور را پایین خواهد آورد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۲۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
عدم افزایش دستمزد کارمندان فرودگاهی در پاریس به نسبت تورم این کشور باعث شده است تا این کارمندان دست به اعتصاب گسترده زده و فعالیت فرودگاه با مشکل مواجه شود.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
این دستورالعمل نحوه افزایش دستمزد و پایه سنوات کارکنان تابع قانون کار وزارت نفت در سال 1401 را نشان می دهد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
در روزهایی که افزایش دستمزد کارگران، پرونده ای مختومه به نظر می رسد. شماری از کارگران بابت دست کاری شدن افزایش حق مسکن به شکایت در دیوان عدالت اداری مشغولند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۳:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
چالش دولت بر سر افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از چالش مربوط به افزایش دستمزد کارگران دولتی متفاوت و مجزاست. با این حال به نظر می رسد سخنگوی هیات رئیسه مجلس راجع به هر دو این موضوعات صحبت کرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بعد از اینکه رسانه های بلژیکی حضور حسین زاده در تیم شارلروای بلژیک را تایید کردند، باشگاه استقلال به تکاپور افتاده با افزایش قرارداد، این بازیکن را برای یک فصل دیگر حفظ کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- تجری، رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار گلستان گفت: با وجود اینکه افزایش حقوق برای 80 درصد کارگران در گلستان اعمال شده اما این افزایش دستمزد جوابگوی تورم نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتبال اعلام کرد: بجز ملی پوشان، دیگر بازیکنان فقط 25 درصد می توانند افزایش دستمزد داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه سازمان لیگ گفت: مجوز حرفه ای باشگاه ها باید بازبینی شود و به جز ملی پوشان سایر بازیکنان تنها 25 درصد می توانند افزایش دستمزد داشته باشند.
اقتصاد ایران: یک اقتصاددان در تحلیل تورم خرداد با اشاره به عوامل ریشه دار در ایجاد و تداوم تورم گفت: این تورم با سیاست های اتخاذ شده از سوی دولت در اصلاح ساختارها، سیاست های پولی و مالی، سیاست گذاری های جدید مالیاتی و اصلاح نحوه تخصیص ارز ترجیحی قابل کنترل است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
تسلا ممکن است مجبور شود دستمزد کارگران خود را در آلمان افزایش دهد. این خودروساز امیدوار است با افزایش تولید کارخانه جدیدش در نزدیکی برلین، موج عظیمی از کارمندان را استخدام کند. اما بزرگ ترین اتحادیه کشور می گوید اگر دستمزدها عادلانه نباشد، استخدام هزاران کارگر ممکن است به یک چالش تبدیل شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر رفع دغدغه های اصناف گفت: پایین آمدن توان خرید مردم، افزایش دستمزد کارگرها و افزایش مالیات ها از مهم ترین دغدغه های اصناف ماست، اما همین عزیزان در برابر جنگ تمام عیار اقتصادی دشمن نقش آفرین هستند.
موج   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۴:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
هادی ابوی گفت: سهم مزد در قیمت تمام شده کالا حدود 7تا8درصد است. بنابراین نمی تواند دلیل بر گرانی ها باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنف فخاران شهرستان شبستر در خصوص درخواست کوره پزان برای افزایش دستمزد خود توضیح داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شماری از خلبان ها در دالاس آمریکا برای افزایش دستمزد دست به اعتراض زدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۹    
کرمان - ایرنا - معاون فرمانداری رفسنجان می گوید که از طریق شرکت ملی مس و مجتمع مس سرچشمه پیگیری ها برای افزایش دستمزد و پاسخ به مطالبات کارگران معدن مس دره زار در محدوده این شهرستان جریان دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۰:۵۵    
برای ساختارشکنی درباره ایده های سنتی مربوط به دستمزد، کنفدراسیون سراسری کارگران فرانسه (CGT) هر هفته مطالب راهنمایی را در اختیار فعالان صنفی قرار می دهد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
پاری سن ژرمن یکی از ثروتمندترین باشگاه های جهان است و هزینه های گزاف آن ها برای نقل و انتقالات نیز باعث افزایش دستمزد آنها شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۱    
مسعود فراستی در نشست نقد و بررسی یک فیلم اعلام کرد که پول کثیف، دستمزد بازیگران را میلیاردی کرده است. این منتقد سینما درباره دلیل افزایش دستمزد بازیگران گفت: اینکه دستمزد 200 میلیونی یک نفر می شود 2 میلیارد، به خاطر ورود پول کثیف به سینما است ...
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۹:۴۷   + ۳۳ سایت دیگر  
برای سال 1401 مصوبه شورای عالی کار بر 650 هزار تومان شدن حق مسکن تاکید دارد. به دلیل ابلاغ نشدن این مصوبه در دو ماه گذشته کارفرمایان این مزایا را به نرخ سابق 450 هزار تومان پرداخت کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران در تازه ترین گزارش خود از میزان افزایش دستمزد نیروی انسانی شاغل در طرح های عمرانی خبر داد. به گزارش دنیای اقتصاد و براساس گزارش مرکز آمار، در نیمه دوم سال 1400 میانگین دستمزد نیروهای انسانی شاغل در پروژه های ساختمانی و طرح های عمرانی در 9 گروه منتخب ...