جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۱:۰۸Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معلمان مدارس غیردولتی»

وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۲    
احمد محمودزاده گفت: تمام معلمان مدارس غیردولتی باید در دوره های آموزشی دانشگاه فرهنگیان شرکت و کارت صلاحیت های حرفه ای معلمی را دریافت کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره مدارس و مراکز غیر دولتی و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: دوره توانمندسازی مدیران، معلمان، مربیان مدارس غیر دولتی از اولویت های آموزش و پرورش می باشد و هر معلمی باید صلاحیت و شایستگی عمومی، تخصصی و حرفه ای را داشته باشد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۸    
مدیرکل آموزش و پرورش استان ضمن تاکید بر درنظر گرفتن منافع دانش آموزان در مدارس و مراکز غیردولتی گفت: در راستای اجرای بخشنامه ضوابط علمی نیروی انسانی و آموزش مدارس و مراکز غیردولتی، گذراندن دوره های آموزشی تخصصی توسط معلمان شاغل در مدارس غیردولتی لازم و ضروری است .
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از مؤسسان، مدیران و معلمان مدارس غیردولتی با حضور مدیر آموزش و پرورش در سالن اجتماعات شهید دهنو شهرستان قدس برگزار شد.
احمد محمودزاده، رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش از اصلاح و افزایش حقوق همه معلمان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت های مردمی گفت: حقوق معلمان مدارس غیردولتی باید متناسب با قانون کار پرداخت شود و اگر جایی پرداخت نمی شود، به ما اطلاع داده شود تا پیگیری کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۵:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه شرط برقراری بیمه کامل برای معلمان مدارس غیردولتی براساس مصوبه سال 98 هیئت وزیران است، گفت: از موسسان خواستیم پیوست قراردادها را ارائه کنند. مدرسه موظف است بر همین اساس با معلم قرارداد ببندد و حق بیمه اش را بپردازد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: مدیر مدرسه از روز اول به این فکر خواهد بود که معلمینی را جذب کند که با او همراهی همیشگی داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت های مردمی از برگزاری آزمون در سال های آینده برای جذب معلمان مدارس غیردولتی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی بر لزوم گذراندن دوره های آموزشی ویژه معلمان، مدیران، مربیان و سایر کارکنان مدارس غیردولتی تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
ستاری فرد،معاون برنامه ریزی آموزش و پرورش گفت:دانش آموختگان علوم پایه، در 60 رشته، طلاب حوزه علمیه، معلمان مدارس غیردولتی و نهضت سوادآموزی، مربیان مهدهای کودک در این آزمون شرکت کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش به برخی اصلاحیه های قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی که در دست بررسی و در نوبت طرح در صحن علنی مجلس شورای اسلامی است اشاره کرد و گفت ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی با اشاره به عقد تفاهم نامه ای که در اوایل بهمن ماه امسال میان این سازمان و دانشگاه فرهنگیان منعقد شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
در راستای توسعه مهارت های معلمان مدارس غیردولتی، تفاهم نامه ای بین سازمان مدارس غیردولتی با دانشگاه فرهنگیان برای آموزش170 هزار معلم مدارس غیردولتی منعقد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: با دانشگاه فرهنگیان درحال پیگیری تفاهمی هستیم تا هم صلاحیت عمومی معلمان مدارس غیردولتی از طریق گزینش سنجیده شود و این معلمان بتوانند وارد دانشگاه فرهنگیان شوند و با همکاری مؤسسات آموزشی به صلاحیت های تخصصی و تربیتی برسند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان نماینده مردم شهرستان های گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سال هاست شاهد فعل و انفعالات در حوزه استخدام معلمان هستیم، گفت: روح حاکم در مجلس برای تعیین تکلیف معلمان مدارس غیردولتی و سایر نیروها اجماع دارد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش استخدام معلمان مدارس غیردولتی را غیرممکن دانست و گفت: با این وجود دولت و وزارت آموزش و پرورش طرحی به مجلس ارائه داده اند تا معلمان مدارس غیردولتی بتوانند هفته ای 25 ساعت و با حقوق و بیمه کامل فعالیت داشته باشند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
با این وجود دولت و وزارت آموزش و پرورش طرحی به مجلس ارائه داده اند تا معلمان مدارس غیردولتی بتوانند هفته ای 25 ساعت و با حقوق و بیمه کامل فعالیت داشته باشند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۳:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش استخدام معلمان مدارس غیردولتی را غیرممکن دانست و گفت: با این وجود دولت و وزارت آموزش و پرورش طرحی به مجلس ارائه داده اند تا معلمان مدارس غیردولتی بتوانند هفته ای 25 ساعت و با حقوق و بیمه کامل فعالیت داشته باشند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۳:۴۱    
دماوند (پانا) - فرماندار دماوند و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان دماوند، بر لزوم برگزاری نشست های تخصصی بصیرت افزایی در مدارس این شهرستان تأکید کرد و گفت، لازم است که مطالبات به حق معلمان مدارس غیردولتی پیگیری شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی، گفت: امسال اجازه فعالیت به 873 مدرسه غیر دولتی از مجموع 18 هزار مدرسه غیر دولتی به دلیل نداشتن استانداردهای لازم داده نشد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۹   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در واکنش به اینکه بعضا دیده شده است که معلمان مدارس غیردولتی دست به اقدامات هنجارشکنانه زده اند عنوان کرد: هرکجا باشد قانون وجود دارد و تعیین کننده است و طبق آن برخورد می شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۸:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه منتظریم مجلس نتیجه را به ما اعلام کند، درباره به کارگیری و اختصاص امتیاز ویژه به معلمان مدارس غیردولتی
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۷:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ضرورت بررسی بیشتر در الگوی شهریه مدارس کشور، زنگ خطر کمبود معلم ورزش برای هفت میلیون دانش آموز، افتتاح 2100 مجموعه ورزشی تا پایان سال تحصیلی، شناسایی 200 مدرسه خشکه چین در کشور و لزوم اجرای طرح صلاحیت حرفه ای معلمان مدارس غیردولتی را در بسته خبری آموزش و پرورش ایمنا می خوانید.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سمنان (پانا) - رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی، از تدوین بسته استانداردسازی و توانمندسازی نیروی انسانی مدارس غیردولتی خبر داد و گفت ساماندهی معلمان مدارس غیردولتی در دستورکار است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سمنان- معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: این وزارتخانه طی تفاهمی با دانشگاه فرهنگیان به همه معلمان مدارس غیردولتی صلاحیت حرفه ای می دهد تا اگر معلمی توان کار را نداشته باشد در کلاس حضور نیابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش از تدوین بسته استانداردسازی و توانمندسازی نیروی انسانی مدارس غیردولتی در سراسر کشور خبر داد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۵:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
درباره معلمان مدارس غیردولتی طرحی به مجلس ارائه کرده ایم و در حال پیگیری آن هستیم که انشاالله بعد از تصویب در صحن مجلس، اطلاع رسانی کامل آن صورت می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش از تصویب و تدوین آیین نامه فعالیت مدارس غیرانتفاعی عام المنفعه تا مهرماه خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۰۳:۴۷    
ساماندهی مشکلات معلمان مدارس غیردولتی بارها از سوی رسانه ها مطرح شده و باوجود آنکه تاکنون وعده های متعددی در این خصوص از سوی مسئولان آموزش وپرورش داده شده، اما هنوز معلمان این مدارس نسبت به نحوه عقد قرارداد، حقوق دریافتی، بیمه، سنوات و سایر مزایای شغلی خود معترض اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: آموزش و پرورش استان در تامین نیروی انسانی مجرب در کنار مدارس غیردولتی خواهد بود و باید زمینه حضور معلمان مدارس غیردولتی در کارگاه های توانمندسازی فراهم شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۴    
زنجان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت از مدیران مدارس غیردولتی و متولیان این حوزه انتظار می رود توجه ویژه ای در مسیر کیفیت بخشی به آموزش ها با محوریت معلم به ویژه در نگاه داشت معلمان تاثیرگذار در مدارس غیردولتی داشته باشند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش مازندران در جلسه شورای نظارت بر مراکز غیردولتی گفت: منزلت و معیشت معلمان در مدارس غیردولتی باید رعایت شود. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، حسین کمالی در این جلسه که باحضور اعضا برگزار شد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی در جمع نمایندگان مؤسسین مدارس غیردولتی کشور گفت: اگر معلمان مدارس غیردولتی انگیزه بیشتری برای تلاش و خدمت رسانی به دانش آموزان پیدا می کنند، رضایتمندی آن ها باعث تربیت بهتر دانش آموزان خواهد شد. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از حذف مواد زائد از کتب درسی در سال تحصیلی 1403-1402 خبر داد و گفت: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری، با حذف مواد زائد، مواد جدید در راستای تحقق تمدن نوین اسلامی به کتب درسی اضافه خواهد شد.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: برخی از مدارس غیردولتی با حقوق های کم، نیروی انسانی خود در اختیار می گیرند که با طرحی که به صحن مجلس شورای اسلامی می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از حذف مواد زائد از کتب درسی در سال تحصیلی 14031402 خبر داد و گفت: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری، با حذف مواد زائد، مواد جدید در راستای تحقق تمدن نوین اسلامی به کتب درسی اضافه خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان مراکز و مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی از برگزاری دوره های توانمندسازی نیروهای انسانی این مدارس خبر داد که از سوی دانشگاه فرهنگیان انجام می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: به دنبال بیمه معلمان مدارس غیردولتی هستیم تا اتفاقی برای این موضوع انجام بپذیرد در کنار این موضوع، امکاناتی در خود آموزش و پرورش داریم مدارس غیردولتی برای این موضوعات غریبه بودند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۶:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی از احتمال تغییرات در شیوه استخدام و حقوق معلمان مدارس غیردولتی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش گفت: صندوق حمایت از توسعه مدارس غیردولتی در حال بررسی طرحی است که بتواند بیمه مطلوبی برای کارکنان و معلمان مدارس غیردولتی پیاده سازی و اجرا کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۰۸:۴۰    
سرپرست اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی آموزش و پرورش استان کرمان در حاشیه بازدید از مدارس غیردولتی شهر کرمان گفت: توانمند سازی معلمان مدارس غیردولتی در دستور کار آموزش و پرورش استان کرمان است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش وپرورش گفت:سعی می کنیم معلمین در مدارس غیردولتی 24 ساعته باشند و حقوق آن ها برمبنای 24 ساعته پرداخت شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی در بازدید از مرکز آموزش نیروی انسانی مدارس غیردولتی استان فارس، بابیان اینکه در همه دنیا نیروی انسانی عامل و هدف توسعه است گفت: استانداردسازی و توانمندسازی نیروی انسانی را در دستور کارداریم. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر و رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش وپرورش گفت: پاسخگوی هرگونه اعتراضی در خصوص مدارس غیردولتی هستیم. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر و رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش،با بیان اینکه در همه دنیا نیروی انسانی عامل وهدف توسعه است گفت: استاندارد سازی و توانمندسازی نیروی انسانی را دردستور کار خود داریم . ...
موج   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۲۱    
محمدرضا احمدی، گفت: اعضای کمیسیون تلاش دارند تا معلمان مدارس غیردولتی به حق و حقوق خود برسند تا حمایت از معلمان، آموزش کشور دچار آسیب نشود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امورمجلس وزیر آموزش و پرورش بیشتر مصوبات استانی سفر رئیس جمهور به اصفهان را در حوزه نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس دانست و گفت: بیشترین مراجعات امروز در حوزه ساماندهی نیروی انسانی و نیروهای حق التدریس، پیش دبستانی، نهضت سوادآموزی، خرید خدمات آموزشی و معلمان مدارس غیردولتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از معلمان مدارس غیردولتی درخواست دارند که وضعیت معلمان این مدارس ساماندهی شود.