یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۴:۰۶Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدارس غیر دولتی»

پانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طرح حمایت از معلمان مدارس غیردولتی در حال بررسی است که براساس آن پرداخت حقوق تابع قانون کار خواهد بود/ جذب سرایداران جدید مدارس تا پایان اسفند
قدس آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: استان خراسان رضوی در ساخت مدارس توسط خیرین مقام اول کشور را به خود اختصاص داده است.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۱:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
شوراهای اسلامی چند ماهی است که نرخ سرویس مدارس را در شهرهای مختلف، مصوب کرده اما هنوز همه خانواده های متقاضی برای استفاده از سرویس ایاب و ذهاب تصمیم نگرفته اند که مهم ترین دلیل آنها قیمت هایی است که برای حمل ونقل دانش آموزی اعلام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رضا مراد صحرائی وزیر آموزش و پرورش گفت: در حال تلاش هستیم هرچیزی که در مدارس غیردولتی وجود دارد در مدارس دولتی هم به وجود بیاوریم تا مردم به مدارس دولتی گرایش پیدا کنند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۸    
جلوگیری از پول بازی و تجارت آموزشی برخی مدارس غیر دولتی همواره جزو دغدغه های والدین و کارشناسان است. در این مدت، وزارتخانه چقدر در جلوگیری از این موضوع، موفق بوده است؟ ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت دهدشت گفت: حفظ دستاوردهای دفاع مقدس و پاسداری از آنان امری ضروری است.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
کلام تازه | خطیب جمعه چناران گفت: خانواده های پولدار فرزندان شان را در مدارس غیردولتی و یا غیرانتفاعی ثبت نام می کنند و این از عدالت آموزشی به دور است و زیبنده نظام اسلامی نیست چرا که فرزندان خانواده های ضعیف از امکاناتی که در مدارس غیردولتی و یا غیرانتفاعی وجود دارد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در یک برنامه تلویزیونی درخصوص مدارس غیردولتی سخنانی گفت که واکنش هایی را در پی داشت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان در جلسه شورای نظارت بر مدارس غیردولتی بر لزوم نظارت بیش از پیش، همه جانبه و حداکثری بر فعالیت های مدارس و مراکز غیردولتی در سال تحصیلی جدید و ضرورت رعایت قوانین و دستورالعمل های آموزشی و تربیتی از سوی اینگونه مدارس تأکید کرد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۹    
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی گفت: از این پس معلمانی که وارد مدارس غیردولتی آموزش و پرورش می شوند باید حتما گزینش شده و صلاحیت عمومی آن ها مورد بررسی قرار گیرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۳:۲۹    
به گزارش خبرگزاری بسیج، همزمان با فرا رسیدن شروع بازگشایی مدارس،جلسه بصیرتی، توجیهی، آموزشی و توانمندی سازی مدیران مؤسسین مدارس غیردولتی و هیات امنایی باحضور جناب سرهنگ حجت امیری کیا فرمانده سپاه جزیره قشم،حسین رنجبر گلشواری رئیس آموزش و پرورش شهرستان قشم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: در پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان، بر نظارت بر اجرای تعرفه های مصوب سرویس های مدارس و مدارس غیردولتی تاکید شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۱    
محمد کاظم رحیمی نژاد مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد؛ در این همایش گفت: یزد شرایط مساعدی برای شروع سال تحصیلی دارد و با برنامه ریزی ها و اقدامات صورت گرفته شرایط مساعدی برای شروع سال تحصیلی داریم. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ علی اکبر عزیزی در همایش موسسان و مدیران مدارس غیردولتی استان یزد با آرزوی قبولی عزاداری مردم و با تبریک حلول ماه ربیع الاول و شروع سال تحصیلی جدید خطاب به مدیران مدارس ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
از سال تحصیلی جدید مدیران، معلمان و امامان جماعت مدارس غیر دولتی و هیأت أمنایی با مهارت های فرهنگ سازی نماز در مدرسه و شیوه های دعوت دانش آموزان به نماز آشنا می شوند
در شرایطی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی موضوع پرداخت پول در ازای معدل بالا در مدارس غیرانتفاعی را مطرح کرد که نماینده کرمان آن را رد و گفت که خریداری معدل صحت ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نورآباد- رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش لرستان گفت: کلاسهای تقویتی و مکمل در شیفت مخالف مدارس لرستان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز با تأکید بر اهمیت بحث عدالت آموزشی و رعایت سرانه آموزشی در مناطق شهری گفت: در این راستا در مرحله اول شناسایی مدارسی که باعث افزایش حجم ترافیک و حتی ایجاد گره های ترافیکی در شهر می شوند صورت گرفت و این مسئله به خصوص در مورد مدارس غیردولتی موردبررسی قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام گفت: پرداخت شهریه مکمل به مدارس غیر دولتی اختیاری است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش گلستان، صبح دوشنبه 27 شهریور 1402 گردهمایی بزرگ مدیران مدارس غیردولتی سراسر استان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان برگزار گردید . ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، "صادق رضایی" روز سه شنبه در آستانه بازگشایی مدارس در جمع خبرنگاران افزود: از مجموع دانش اموزان مقطع ابتدایی امسال 86 هزار نفر پسر و بقیه دختر هستند؛ 136 هزار نفر آنها در مدارس دولتی و بقیه در مدارس غیر دولتی تحصیل خواهند کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس خواستار در دستور کار قرار گرفتن دو طرح مهم ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش و ساماندهی مدارس غیردولتی در دستور کار صحن علنی مجلس شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس غیردولتی درباره دلایل اُفت بیشتر نمرات دانش آموزان مدارس غیردولتی در امتحانات نهایی خرداد امسال گفت: تمرکز کمتر بر کتاب های درسی و تلاش برای کسب نتیجه بهتر در کنکور علت این موضوع است.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
توسعه ایرانی - سعیده علیپور: تنها چند روز مانده به شروع سال تحصیلی جدید؛ وزارت آموزش و پرورش از تغییر فرآیند گزینش معلمان مدارس غیردولتی خبر داد. گزینشی که به موجب آن معلمان مدارس غیردولتی هم باید از همان فیلتری عبور کنند که معلمان در استخدام وزارتخانه ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: 60 درصد فرصت های یادگیری غیر رسمی است. موقعیت یادگیری مستقیم کلاس درسی است که معلم تکالیفی را در کتاب درسی به دانش آموز می دهد که عمدتاً مدارس غیردولتی در این قسمت قوی هستند که معلم کاری بیش از کتاب به دانش آموزان می دهد و موقعیتی بیش از کتاب برای دانش آموزان فراهم می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از تحصیل 20 درصد دانش آموزان استان در مدارس غیردولتی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۶   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی، از توانمندسازی 176 هزار معلم مدارس غیردولتی خبر داد و گفت: از این پس معلمانی که وارد مدارس غیردولتی آموزش و پرورش می شوند باید حتما گزینش شده و صلاحیت عمومی آنها مورد بررسی قرار گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس خواستار ارتقای جایگاه و حقوق معلمان مدارس غیردولتی شد و گفت: این موضوع در نشست با وزیر آموزش و پرورش نیز بیان شده است. قطعا ارتقای حقوق و شأن و منزلت مدارس غیردولتی در راستای تحقق موضوع عدالت آموزشی خواهد بود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۶    
حوزه/ کارگاه اعتقادی و پاسخ به شبهات حجاب در راستای آمادگی مربیان و مدیران مدارس غیردولتی در پاسخگویی به دانش آموزان از سوی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها عسلویه برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۵۰    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، اسماعیل زارعی کوشا استاندار این استان در نشست شورای آموزش و پرورش که صبح امروز یکشنبه بیست و ششم شهریورماه 1402 در محل سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد، ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی از ارتقای توانمندسازی176 هزار معلم مدارس غیردولتی برای اولین بار خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۱:۲۵    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: درمورد شهریه مدارس غیردولتی منطقه بندی انجام شده با این حال نظارت جدی تری را می طلبد که براساس ضابطه باشد.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده شیراز و زرقان گفت:طی جلسه ای که با وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون داشتیم موضوعاتی مانند عدالت آموزشی برای معلمان و دانش آموزان، معوقات معلمان،موضوعات حق التدریسیها، وضعیت معلمان غیر انتفاعی و سرایداران مطرح شد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۶:۱۵    
نشست شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیر دولتی با هدف تسریع در حل مشکلات مدارس غیردولتی مناطق نوزده گانه سطح شهر تهران با حضور علیرضاکریمیان؛ مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران، مسئولین اداره مشارکت های مردمی و مدارس و مراکز غیردولتی، مجمع موسسان مدارس غیر دولتی و سایر اعضای ستاد برگزار شد . ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۰:۳۱    
با حضور حجت الاسلام بهمنی امام جمعه و سرهنگ عارف فرمانده سپاه ناحیه باغملک؛ دوره آموزشی بصیرتی و دانش افزایی ویژه مدیران مدارس غیردولتی آموزش و پرورش باغملک برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: تبعیت مدارس غیر دولتی در زمینه تهیه پوشاک و نرخ مصوب لباس از مصوبات ستاد تنظیم بازار ضروری است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، سید کامل حسینی رئیس اداره مدارس و مراکز آموزشی غیر دولتی و مشارکت های مردمی خبرداد: دوره های توانمند سازی نیروی انسانی شاغل در مدارس غیر دولتی با نظارت اداره مدارس ومراکز غیر دولتی و میزبانی دانشگاه فرهنگیان روز یکشنبه 26 شهریور آغاز ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل آموزش وپرورش اصفهان گفت: مدارس غیردولتی استان هم در حوزه آموزش و هم در حوزه مسائل تربیتی و پرورشی سرآمد باشد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
آیین اعزام 35 نفر از دانش آموزان دختر نخبه مدارس غیردولتی و هیئت امنایی استان به اردوی راهیان پیشرفت نورانی با حضور معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع ، معاون آموزش متوسطه و رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی استان برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۷    
برگزاری دوره توانمند سازی مدیران مدارس غیر دولتی استان اصفهان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان،نماینه ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) و رئیس شورای موسسان مدارس غیر دولتی استان اصفهان برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۷    
رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: دو دستگاه اتوبوس دانش آموزان نخبه مدارس غیردولتی و هیئت امنایی را به شهرستان های کاشان و نطنز برده تا طی دو روز 21 و 22 شهریورماه با پیشرفت های علمی دانشمندان و نخبگان کشور آشنا شوند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: دو دستگاه اتوبوس دانش آموزان نخبه مدارس غیردولتی و هیئت امنایی را به شهرستان های کاشان و نطنز برده تا طی دو روز 21 و 22 شهریورماه با پیشرفت های علمی دانشمندان و نخبگان کشور آشنا شوند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی آموزش وپرورش استان بوشهر گفت: سه هزار و 700 نفر شاغل در مدارس غیردولتی این استان در سه مقطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم به همراه مدیران و معاونین این مدارس در یک دوره توانمندسازی شرکت کردند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی،ازمشارکت 1568 نفر از معلمین، دبیران، معاونین پرورشی، اجرایی،موسسان و مدیران مدارس غیردولتی در دوره ضمن خدمت توانمندسازی معلمان مدارس غیردولتی استان خبر داد. ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس غیردولتی وزارت آموزش وپرورش اواخر تیرماه امسال در برنامه ای تلویزیونی ادعایی اعلام کرد که خیلی زود تبدیل به بمب خبری شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
افزایش نرخ شهریه در مدارس غیردولتی از جایی شکل می گیرد که خدماتی همچون کلاس ویژه و فوق العاده با رنگ و لعابی نوین بر گرده خانوارها تحمیل می شود و سبب شده تا شهریه نهایی افزایش چشمگیری داشته باشد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس غیردولتی گفت: شاخص ها برای کیفیت بخشی مطلوب به فعالیت ها و برنامه های آموزشی و تربیتی مدارس غیر دولتی باید ارتقا یافته و مورد بازنگری قرار گیرد.