شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۶:۲۱Oct 2020 24

جدیدترین‌های «پیش بینی قیمت مسکن»

تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۰۴   + ۵۵ سایت دیگر  
جدیدترین پیش بینی قیمت مسکن از زبان کارشناسان را در تیتربرتر بخوانید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار مسکن می گوید: پیش بینی ما این است که تا پایان سال متوسط قیمت مسکن هر ماه حدود 10 درصد افزایش یابد و اگر چنین شود احتمالا متوسط قیمت مسکن در تهران تا پایان سال به متری 35 میلیون تومان هم می رسد.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۷:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
گروهی از فروشنده های آپارتمان در مناطق لوکس، پیام ریزش تورم ماهانه مسکن در شهریور را دریافت کردند.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۷:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
متولی بخش مسکن در توجیه سانسور 2 ماهه اطلاعات و آمارهای حیاتی بازار ملک اعلام کرده است: چون برای انتشار آمار مربوط به قیمت مسکن، اول باید قیمت های غیرطبیعی، شناسایی و حذف می شدند بنابراین ما ابتدا آمارهای خام را استخراج کردیم و بعد از آن قیمت های واقعی را مشخص کردیم ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۵   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرآنلاین: کارشناسان اقتصاد مسکن اعتقاد دارند اگرچه در ماه های پایانی سال گذشته و نیمه نخست امسال خریداران واقعی و مصرف کننده، قدرت خرید مسکن نداشتند و تنها سوداگران وارد آن می شدند، اما در نیمه دوم امسال، حتی سوداگران نیز از بازار مسکن خارج و رکود سنگینی بر آن حاکم می شود. ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۲۶    
کارشناسان به پیش بینی قیمت مسکن در نیمه دوم سال 99 پرداختند.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۳۱    
در ادامه به بررسی قیمت مسکن در نیمه دوم سال 99 می پردازیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۰    
امروز مطالبی همچون واکنش مقام مسئول به طرح خروج فولاد از بورس، پیش بینی بورس 31 شهریور 99؛ بازار به کدام سمت خواهد رفت؟، سودجویی از سهامداران عدالت، پیش بینی قیمت مسکن در شش ماهه پایانی سال، متقاضیان پذیره نویسی پالایشی یکم بخوانند؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۸   + ۶۶ سایت دیگر  
برخی کارشناسان اقتصاد مسکن معتقدند با توجه به تحولات اخیر و شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، از شیب قیمت مسکن در ماه های پایانی سال کاسته می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
یک تحلیلگر ارشد بازار مسکن گفت: پیش بینی می شود قیمت مسکن در ماه های پایانی سال افت کند.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۵۴    
کارشناسان به جدید ترین پیش بینی قیمت مسکن در مهر 99 پرداختند.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
روند افزایش قیمت مسکن از ابتدای امسال شتاب بیشتری به خود گرفت و دولت را به اتخاذ تصمیماتی برای کنترل وضع موجود وادار کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۹:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مسکن در ماه مرداد بیشترین رشد را نسبت به بازارهای موازی خود تجربه کرد اما آیا این رشد قیمت در فصل پاییز ادامه دارد؟
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس اتحادیه املاک پیش بینی کرده است که به احتمال زیاد قیمت مسکن بعد از بحران کرونا و تا پایان سال 99 کاهش خواهد یافت , آیا مردم برای خرید خانه صبر کنند؟
برترین ها / تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: تعیین قیمت منطقه ای از سوی برخی افراد به عنوان راهکاری برای سر و سامان دادن به بازار مسکن ارائه می شود و این در حالی است که برخی دیگر معتقدند نرخ گذاری اگر جواب میداد دلار نباید از 4200 تومان فراتر می رفت. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
دبیر انجمن انبوه سازان مسکن می گوید: آنچه از وضعیت فعلی بازار مسکن قابل مشاهده است، متوسط قیمت مسکن تا پایان شهریور افزایش می یابد؛ این در حالی است که تولید مسکن نسبت به گذشته بیشتر شده است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
بررسی رفتار سیستماتیک قیمت مسکن از سال 1372 تاکنون بیانگر سه دوره سیکلی رکود و رونق بوده است. تهران – اقتصاد برتر – 19 تیر 99 بررسی رفتار سیستماتیک قیمت مسکن از سال 1372 تاکنون بیانگر سه دوره سیکلی رکود و رونق بوده است. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
دبیر انجمن انبوه سازان تهران می گوید: در شرایط فعلی که قیمت خانه مدام نوسان دارد خانه نخرید؛ چرا که فعلا وقت خرید خانه نیست. در آینده نزدیک قیمت خانه تثبیت می شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۲۰:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران با بیان اینکه قیمت مسکن نهایت رشد خود را در چهار ماهه نخست امسال داشته، گفت: با اجرای بسته های حمایتی دولت برای ساماندهی بازار مسکن و اجاره در نیمه دوم امسال با کاهش التهاب بازار و ثبات قیمت ها مواجه خواهیم شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به توقف معاملات مسکن پس از شیوع کرونا ویروس، جدیدترین پیش بینی قیمت مسکن در شهرهای بزرگ و کوچک را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۸    
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: مولفه های اقتصادی اصلی ترین عامل در افزایش غیرقابل پیش بینی قیمت مسکن بود.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بازار مسکن یکی از بازار های مهم سرمایه گذاری در ایران به حساب می آید که مردم علاقه زیادی به آن دارند. اهمیت این موضوع را زمانی می توان فهمید که با رکود بازار، اقتصاد مسکن نیز روند نزولی را طی می کند. در دو سال گذشته بازار مسکن به شدت افزایش قیمت داشت اما در سه ماه اول سال 99 اوضاع کمی تغییر کرد ...
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار مسکن می گوید: خیلی خوشایند نیست بگویم قیمت مسکن رها شده است. اگر شاخص های مثل دلار و طلا متعادل باشند قیمت مسکن تا پایان تابستان ثابت خواهد ماند.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۰   + ۴۰ سایت دیگر  
متوسط قیمت مسکن در تهران در معاملات اردیبهشت ماه 99، به 17 میلیون تومان در هر متر مربع رسید.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
حسام عقبایی، نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک درخصوص پیش بینی قیمت مسکن در سال 99 می گوید: بازار مسکن در فروردین ماه سال آینده به دلیل تعطیلی بازارها ثبات رسید، اما در اردیبهشت ماه قیمت ها خود را پیدا کرد و در خردادماه قیمت مسکن به نوعی خود را به خوبی نشان خواهد داد.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۳:۱۲   + ۳۵ سایت دیگر  
در این مطلب به بررسی جزئیات ثبت نام مرحله دوم مسکن ملی و همچنین پیش بینی قیمت مسکن می پردازیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون دلار در آخرین روز هفته ارزان شد، عرضه اولیه بعدی بورس کدام نماد است؟، داوجونز برای دومین روز متوالی 500 واحد جهش کرد، سهام عدالت متوفیان به وراث می رسد، افت شاخص بورس در نخستین هفته خرداد و قیمت آپارتمان های مسکونی در تهران؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۶:۵۹   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا: یک کارشناس بازار مسکن گفت: مجموعه عواملی همچون انباشت تقاضا بعد از رکود ناشی از کرونا، انتظارات تورمی، رشد بازارهای موازی، تحریم ها و افزایش نقدینگی ؛ منجر به ورود بازار مسکن به کانال 17 میلیون تومان شد اما این روند ادامه دار نخواهد بود و در تابستان بازار به ثبات می رسد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آمادگی سایپا برای فروش دوباره پراید، وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و مزیت های تومان از اخبار اقتصادی امروز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۰۵:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
پور حاجت گفت: از آنجایی که برنامه ریزی درستی در حوزه ساخت و ساز مسکن نداشته ایم، قیمت مسکن با افزایش روبه رو شده است.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن انبوه سازان قم می گوید: به دلیل شروع ماه رمضان و کاهش میزان تقاضا توقف رشد قیمت مسکن مقطعی است. معتقدیم قیمت مسکن بعد از اتمام کرونا رونق خواهد گرفت.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
با توجه به تحولات نرخ ارز، افزایش نقدینگی، کاستی های تولید، تحریم و شیوع ویروس کرونا پیش بینی قیمت مسکن در سال 99 چگونه خواهد بود؟ برای پاسخ به این سوال با تیتربرتر همراه باشید.
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران، گفت: امسال افزایش نرخ اجاره بها کمتر از خط تورم خواهد بود و حتی در شهرهای کوچک، افزایش اجاره نخواهیم داشت و در مجموع میزان اجاره بها زیر خط تورم خواهد بود.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۲۳:۱۴   + ۲۶ سایت دیگر  
با توقف معاملات مسکن پس از شیوع کرونا ویروس، جدیدترین پیش بینی قیمت مسکن در شهرهای بزرگ و کوچک را در تیتربرتر بخوانید.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۳۸ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به توقف معاملات مسکن پس از شیوع کرونا ویروس، جدیدترین پیش بینی قیمت مسکن در شهرهای بزرگ و کوچک را تشریح کرد. ...
یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه پس از فروکش کردن بیماری کرونا معاملات مسکن افزایش پیدا می کند گفت: طرح اقدام ملی به کندی پیش می رود و به همین دلیل اثرگذاری خود را در شرایط فعلی از دست داده است.
ایربان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک با یان اینکه معاملات مسکن گفت: پیش بینی می شود در نیمه اول سال جاری رشد قیمت در بازار مسکن در حد تورم باشد و سونامی قیمتی سال 97 را نخواهیم داشت.
ارانیکو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دل انگیزان می گوید: اگر افزایش قیمتی را برای مسکن در سال آینده بخواهیم متصور باشیم به نظر می رسد افزایشی کمتر از نرخ تورم باشد. درست است که افزایش در قیمت مصالح ساختمانی و قیمت زمین داشته ایم، اما مهم ترین حرف در این حوزه را تقاضا می زند.
ایران جیب   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۷:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
دبیر کانون انبوه سازان با بیان اینکه در نیمه دوم امسال با رشد قیمت آهن آلات و مصالح ساختمانی مواجه بودیم گفت: رشد هزینه های تولید تاثیر ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۷:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران تهران، گفت: هر گونه نوسانی در قیمت مسکن در سال آینده کمتر از نرخ تورم عمومی خواهد بود. گسترش نیوز: " مصطفی قلی خسروی" در پاسخ به این سئوال که مرکز پژوهش های محلس اعلام کرده که نرخ تورم در سال جاری 35 درصد و درسال 99 نرخ تورم 25 درصد خواهد بود آیا این عدد نرخ تورم عمومی می ...
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وقتی مراجعه و تقاضا برای خرید مسکن کاهش یابد، بازار در یک وضعیت رکودی قرار می گیرد، در این شرایط قیمت مسکن کاهش می یابد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: : به نظر می رسد که قیمت در بازار مسکن در سال آینده نیز روند افزایش نخواهد داشت؛ زیرا از یک طرف قیمت در بازار اشباع شده و از طرف دیگر بازار مسکن در سال آینده تحت تأثیر شیوع کرونا خواهد بود.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه دولت همانند سال 96 و 97 که بازار مسکن را رها کرد سال آینده نیز این اقدام را انجام دهد سال 99 نیز شاهد تلاطمات بازار خواهیم بود، گفت:همکاری بانک ها در طرح اقدام ملی مسکن کم است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۰۱:۳۲    
در کشور ما کماکان در طول سال های اخیر حجم قابل ملاحظه ای از نقدینگی تولید شده و 40 سال است که به طور متوسط در سال حدود 27 درصد نقدینگی ایجاد شده است. تهران- اقتصادبرتر- 08 اسفند 98 ...
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه افزایش مراجعات در دی و بهمن موجب رشد قیمت مسکن شد، گفت: قیمت مسکن در سال 99 نمی تواند بیشتر از نرخ تورم رشد کند و قطعاً این افزایش بسیار پایین تر از خط تورم خواهد بود.
ارانیکو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مصطفی قلی خسروی عنوان کرد: با افزایش شاخص تورم در سال آینده ممکن است قیمت مسکن در سال 99 به طور جزئی گران شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
کرونا به عنوان بیماری واگیردار، امروز یکی از مهمترین معضلات دولت ها در سراسر کشور است. این ویروس سامسونگ را به تعطیلی کشانید و اقتصاد چین را با مشکل مواجه کرد. امروز ایرلاین ها نیز در ایران و سراسر دنیا از ضرر بزرگ خود سخن می گویند ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مهدی روانشادنیا، کارشناس اقتصاد مسکن با بیان اینکه احتمالا رشد قیمت مسکن شهر تهران در سال آینده مقداری پایین تر از نرخ تورم خواهد بود، گفت: سال آینده شهرهایی که از روند افزایش قیمت مسکن تهران جا مانده اند این عقب ماندگی را جبران می کنند.