یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۲۳:۲۲Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ نفت»

می متالز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - پالایشگاه تهران با کاهش نرخ خرید نفت خام و تغییرات نرخ فروش فرآورده های اصلی در اسفند 98 از تعدیل مثبت 606.2 میلیارد تومانی خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شتران، شبندر، شبریز، شراز و شاوان تغییر در نرخ نفت خام و فرآورده های اسفند 1398 و تغییر در فروش فرآورده های سال 1398 و 1399 را شفاف سازی کردند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
شبندر در خصوص تغییر در نرخ نفت خام و فرآورده های اسفند 1398 و تغییر در فروش فرآورده های سال 1398 و 1399 در سایت کدال شفاف سازی کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۹:۴۴    
افزایش نرخ نفت به 70 دلار و 6 عامل دیگر درخشان ترین هفته معاملاتی بورسی 1400 را به ارمغان آورد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نما ، روند صعودی قیمت نفت امروز نیز در جریان معاملات بازار های جهانی ادامه یافت و قیمت نفت برنت در کانال 70 دلار ماند. طبق این گزارش، نرخ نفت وست تگزاس اینتر مدیت از ابتدای امروز با افزایش 0.08 درصدی به قیمت 67 دلار و 80 سنت فروخته می شود. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
نرخ نفت برنت طی سه روز گذشته و در پی افزایش امیدواری ها به احیای برجام و لغو تحریم ها علیه ایران حدود 4 دلار کاهش داشته است.
ایسنا: یک داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: من صنعت نفت را از ملی شدن به مردمی شدن تبدیل کنم. مردم باید سهامدار شرکت ملی نفت باشند تا از افزایش قیمت نفت بهره مند شوند. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۴۴    
نرخ نفت وست تگزاس اینتر مدیت از ابتدای امروز با افزایش 0.32 درصدی به قیمت 62 دلار و 23 سنت فروخته می شود.
صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۷:۳۸    
بازار نفت یکی از اصلی ترین بازارهای جهانی است که به طور معمول در مقایسه با دیگر بازارها، پیشرو محسوب می شود؛ به عبارت دیگر تغییرات نفت موجب تحول در دیگر بازارها از جمله ارز می شود و عکس این موضوع صادق نیست ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش نما ، قیمت نفت در جریان معاملات امروز بازارهای جهانی با افزایش قیمت همراه شد و شاخص قیمت در سبدهای نفتی وست تگزاس و برنت سبز ماند. طبق این گزارش، نرخ نفت وست تگزاس اینتر مدیت از ابتدای امروز با افزایش 0.71 درصدی به قیمت 62 دلار و 14 سنت فروخته می شود. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نرخ نفت وست تگزاس اینتر مدیت از ابتدای امروز با افزایش 2.29 درصدی به قیمت 61 دلار و 45 سنت فروخته می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
یک کشتی کانتینر دار غول پیکر که در کانال سوئز گیر افتاده است، حمل ونقل جهانی از جمله نفت خام را مختل می کند. باید این سوال را در ذهن داشت که اگر انسداد کانال رخ نداده بود، آیا نرخ نفت خام در این هفته حتی پایین می آمد؟
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۸:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
ایلان ماسک با یک توئیت بازار بیت کوین را تحریک کرد ترافیک دریایی نرخ نفت را منفجر کرد و نرخ طلا در تانگو با اوراق خزانه داری سمت بالا ایستاد.
صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 15 سنت معادل 0.22 درصد کاهش به 68 دلار و 24 سنت رسید. به دنبال نگرانی ها در خصوص افت تقاضای انرژی در اروپا و با وجود اینکه از سرگیری فعالیت بخش پالایشگاهی امریکا پس از طوفان زمستانی ماه گذشته سبب افزایش تقاضا برای نفت شده است ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
بلومبرگ با اشاره به افزایش صادرات نفت و میعانات گازی ایران به چین تا سطح 1 میلیون بشکه در روز نوشت: بالا رفتن نرخ نفت باعث جذابیت نفت صادراتی ایران شده و این نفت در حال جایگزین شدن با نفت نروژ، آنگولا و برزیل در بازار چین است.
صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 57 سنت معادل 0.83 درصد کاهش به 68 دلار و 31 سنت رسید. در حالی که خبرها در مورد افزایش ذخایر نفت امریکا و توقف تزریق واکسن آسترازنکا در چند کشور اروپایی از جمله آلمان و فرانسه سبب نگرانی ها از توقف روند ترمیم اقتصادی شده است ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به علت کاهش تولید تولیدکنندگان بزرگ نفت و خوش بینی در مورد بهبود تقاضا در نیمه دوم سال نرخ نفت در معاملات آخرین روز کاری بازارهای جهانی به نزدیکی 70 دلار رسید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
اوپک اعلام کرد تولید نفت ایران برای دومین ماه پیاپی در فوریه 2021 افزایش یافت و نرخ نفت ایران در این ماه به 60.66 دلار رسیده است.
قیمت نفت خام برنت روز جمعه کاهش یافت اما با حمایت های امید به بهبود تقاضا و همچنین باقی ماندن کاهش تولید نفت اعضای اوپک، قیمت ها در محدوده 70دلار در هر بشکه حفظ شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
با از بین رفتن نگرانی در مورد اختلال در عرضه نفت عربستان پس از حملات یمنی ها به تاسیسات صادراتی این کشور، نرخ نفت در معاملات امروز کاهش یافت.
صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۲:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 32 سنت معادل نیم درصد افزایش به 68 دلار و 56 سنت رسید. در حالی که به دنبال تصویب بسته محرک مالی 1.9 تریلیون دلاری دولت امریکا و احتمال کاهش حجم ذخایر نفت خام این کشور امیدواری نسبت به ترمیم اقتصاد جهانی افزایش یافته است ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت آرامکوی عربستان نرخ نفت سبک عرب برای تحویل به آسیا، بزرگترین بازار منطقه ای خود را 40 سنت در هر بشکه افزایش داد و به 1.40 دلار بالاتر از شاخص منطقه ای رساند. نرخ صادرات نفت خام عربستان به امریکا هم بالا رفته است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۴    
روز دوشنبه قیمت نفت خام برنت در پی حمله موشکی به تاسیسات آرامکو در عربستان سعودی به بالای مرز 70 دلار رسید قیمت نفت برنت در شروع بازارهای جهانی از سطح 71 دلار نیز گذشت. تهران – اقتصادبرتر – 18 اسفند 99 ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
روز دوشنبه نرخ نفت خام برنت در پی حمله موشکی به تاسیسات آرامکو در عربستان سعودی و خوش بینی به چشم انداز تقاضا با بهبود اقتصاد جهانی، بیش از دو درصد افزایش یافت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه بازار سرمایه در حال رسیدن به تعادل است، تصریح کرد: حفظ عواملی مانند بالا رفتن نرخ نفت و فلزات گرانبها می تواند بورس را مثبت نگه دارد.
صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اوپک و متحدانش درخواست هند برای افزایش تولید را نادیده گرفتند و عربستان سعودی از دهلی نو خواست از نفتی که سال گذشته با نرخ فوق العاده ارزان خریده بود، استفاده کند. ...
فارس به نقل رویترز نوشت: پس از این که اوپک و هم پیمانانش تصمیم گرفتند تا تولید نفت خود را در ماه آوریل افزایش ندهند، قیمت نفت در معاملات امروز بیش از یک دلار افزایش یافت. ...
صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت نفت در بازارهای جهانی به 63.68 دلار کاهش یافت. از آنجاییکه انتظار می رود اوپک با افزایش تولید در نشست آخر هفته موافقت کند و این امر بر فشارها و نگرانی ها در مورد کندی تقاضا در چین افزوده است، نرخ نفت در معاملات امروز یک درصد کاهش یافت. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
صادرات نفت عراق که از کاهش نرخ نفت در سال گذشته به شدت آسیب دیده بود، در ماه فوریه به 2.96 میلیون بشکه در روز افزایش یافت و درآمدش به 5 میلیارد دلار رسید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
پس از اینکه مجلس نمایندگان امریکا یک بسته محرک مالی عظیم را تصویب کرد، نرخ نفت افزایش یافت.
علی رغم کاهش قیمت نفت در آخرین روز کاری بازارهای جهانی به 64.42 دلار در هر بشکه، این کالاهای اساسی طی هفته گذشته 4.8 درصد افزایش ارزش را ثبت کرد.
اقتصاد آنلاین / صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
قیمت نفت برنت دریای شمال برای تحویل در ماه آوریل در پایان معاملات دیروز با 75 سنت معادل 1.1 درصد افت به 66 دلار و 13 سنت رسید.
صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۸    
روند صعودی نرخ فروش آلومینیوم در بازارهای جهانی ادامه دارد. این روند رو به رشد قیمتی در حالی حاصل شده که تولید این فلز نیز در مسیر صعودی قرار دارد؛ بنابراین نمی توان تنها دلیل آن را رشد تقاضا در مقابل عرضه دانست ...
قیمت نفت خام در معاملات امروز، چهارشنبه، افت کرد اما نزدیک به رکوردهای یک ساله خود باقی ماند. امید به بازگشایی قرنطینه ها افت قیمت نفت را محدود کرد.
برخی از بزرگترین نامها در عرصه معاملات و تحلیل نفت در پیش بینی آنچه در قدم بعدی برای این کالا اتفاق خواهد افتاد، تفاهم نظر ندارند.
صمت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نباید نفت را به صورت ایزوله تحلیل کرد و بر وابستگی درونی کالاهایی از این دست تأکید می کند. به دنبال آغاز روند صعودی نرخ نفت از هفته گذشته، دیروز نرخ هر بشکه نفت رکورد 3ماه گذشته را شکست و به مرز 64دلار رسید. آیا نرخ نفت هم مانند مس ، تحت تأثیر جهان پس از واکسن کرونا ، وارد یک ابرچرخه می شود؟ ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
از آنجایی که سرمایه گذاران در انتظار نشانه هایی از عوامل موثر بر عرضه و تقاضا هستند، نرخ نفت در معاملات امروز در نزدیک رقمی که در 3 هفته گذشته ثبت شده بود، باقی ماند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت نفت در جریان معاملات امروز بازار های جهانی با نوسانات فراوانی همراه بود. طبق این گزارش، نرخ نفت وست تگزاس اینتر مدیت از ابتدای امروز با کاهش 0.06 درصدی به قیمت 52 دلار و 28 سنت فروخته می شود. ...
پس از کاهش شدید قیمت ها به دلیل همه گیری کووید – 19 در سومین فصل سال 2020 تقریبا قیمت اغلب کالاهای اساسی افزایش و بهبود یافت.
صمت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
هر بشکه نفت برنت با 44 سنت افزایش 56.34 دلار فروخته شد و هر بشکه نفت خام امریکا با 61 سنت افزایش 53.59 دلار معامله شد. امید به افزایش حمایت مالی کرونایی با آمدن جو بایدن، کاهش تولید اوپک و پیش بینی کاهش ذخایر نفت خام امریکا، نرخ نفت را به 56.34 دلار رساند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خوش بینی به تاثیر بسته کمک مالی کرونایی آمریکا بر اقتصاد جهان، قیمت نفت را به 55.51 دلار در هر بشکه افزایش داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که عربستان متعهد شده تولید نفت خود را یک میلیون بشکه دیگر کاهش دهد، نرخ نفت روز جمعه در بازارهای جهانی شاهد افزایش بود و در نزدیکی بالاترین رقم های 11 ماه گذشته معامله شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۴:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت نفت در پایان معاملات جمعه شب با امید به توزیع واکسن کرونا و بازگشت تقاضا، هفتمین رشد هفتگی متوالی خود را ثبت کرد و به بالاترین قیمت از ماه فوریه رسید.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ساعت24-تولید نفت خام ایران بر اساس تازه ترین گزارش ماهانه دبیرخانه اوپک در ماه نوامبر (آبان – آذر) 39 هزار بشکه افزایش یافت و قیمت نفت خام سنگین ایران نیز بیش از 2 دلار بالا رفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
تولید نفت خام ایران بر اساس تازه ترین گزارش ماهانه دبیرخانه اوپک در ماه نوامبر (آبان – آذر) 39 هزار بشکه افزایش یافت و قیمت نفت خام سنگین ایران نیز بیش از 2 دلار بالا رفت.
قیمت نفت در معاملات روز جمعه تحت تاثیر نگرانیها نسبت به تاثیر محدودیتهای کرونایی جدید روی تقاضا که پیشرفت به سوی برنامه واکسیناسیون انبوه را تحت الشعاع قرار داد، کاهش پیدا کرد اما ششمین رشد هفتگی متوالی را به ثبت رساند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
به دنبال آغاز واکسیناسیون کرونا در انگلیس و موافقت قریب الوقوع مقامات دولت امریکا با توزیع واکسن کرونا در این کشور که می تواند به افزایش تقاضای انرژی کمک کند، نرخ نفت روز پنجشنبه شاهد افزایش بود.
یکی از بحران هایی که به بهبود فناوری در صنعت هوایی کمک زیادی کرد ، بحران نفت در دهه 1970 بود . پس از اعلام تحریم نفتی اعضای اوپک در اکتبر 1973به دلیل افزایش ناگهانی قیمت نفت ، صنعت هواپیمایی تصمیم گرفت تا به بهبود شرایط خود بپردازد . ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۷    
هر چند که در روز چهارشنبه و شنبه گروه فرآورده های نفتی روند نزولی را در پیش داشتند، اما با این حال قیمت تعادلی ارز و افزایش نرخ نفت می تواند ورق این گروه را برگرداند.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
سیر صعودی قیمت نفت امروز نیز ادامه یافت و شاخص قیمت ها در جریان معاملات بازارهای جهانی سبز ماند. به گزارش میزان، نرخ نفت وست تگزاس اینتر مدیت از ابتدای امروز با افزایش 1 درصدی به قیمت 43 دلار 49 سنت فروخته می شود. ...