شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۲۳Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دولت اصلاحات»

خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
در بسته خبری امروز تابناک ، تیتر هایی مانند 4 خواننده زن در عروسی ها در میناب بازداشت شدند / ماجرای فروش بلیت دلاری پرواز های داخلی به اتباع غیر ایرانی / اخبار خوش رستم قاسمی برای جاماندگان از نهضت ملی مسکن / حذف قرعه کشی خودرو به کجا رسید؟ و ... را می خوانید.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
منیبان/ جواد امام، چهره نزدیک به رئیس دولت اصلاحات می گوید:خاتمی سال قبل نامه ای با محوریت مسائل کشور خطاب به مقام معظم رهبری نوشته است.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: چهره نزدیک به رئیس دولت اصلاحات ، ارسال نامه خاتمی به رهبری را تایید کرد. اخیراً در فضای مجازی خبری مبنی بر ارسال نامه ای از طرف خاتمی به مقام معظم رهبری منتشر شد. در ادامه این خبر آمده بود که رهبر انقلاب پاسخ نامه مذکور را داده اند. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدعلی ابطحی، رئیس دفتر رئیس جمهور در دولت اصلاحات در کانال تلگرامی خود نوشت: خاطرات دوران اصلاحات19 چهارشنبه 28 / آبان / 76 امروز صبح به دعوت مدیریت حوزه و جامعه مدرسین حوزه ، تحت عنوان حمایت از ولایت فقیه ، در قم راهپیمایی شد ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
چهره نزدیک به رئیس دولت اصلاحات می گوید:خاتمی سال قبل نامه ای با محوریت مسائل کشور خطاب به مقام معظم رهبری نوشته است.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۴:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
مهر/ نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: زمانی که وزیر بودم، حقوقم 2 میلیون تومان بود و پایه حقوق پزشکی را که به روستا می رفت، 6 میلیون تومان در نظر گرفته بودیم.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۸:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
دکتر مسعود پزشکیان از جمله این افراد است که طی چهار دهه گذشته، همواره در مناصب مهم مدیریتی از جمله وزارت بهداشت دولت اصلاحات و همچنین ادوار مختلف مجلس حضور داشته است، اما امروز وقتی که در واکنش به اظهار نظر شاذ و سخیف یک نماینده درباره ازدواج دختران ایرانی با مسلمانان شیعی علاقه مند به ایران ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: وزیر کشور دولت اصلاحات معتقد است: همه باید بسیج شوند تا شرایط در دنیا به نفع جمهوری اسلامی ایران تغییر کند این در حالی است که قطعنامه شورای حکام و گزارش های پی در پی رافائل گروسی رئیس آژانس بین المللی اتمی انرژی نشان می دهد برجام و پروژه احیای آن در شرایط خوبی قرار ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری اصلاحات/ سیدمحمد خاتمی درگذشت عالم عامل و پارسای بافضیلت، دکتر احمد مهدوی دامغانی را تسلیت گفت.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در سفر به اصفهان اصلاحات اقتصادی را ضرورت امروز کشور دانست و با بیان اینکه این کار باید پیش از اینها انجام می شد، تاکید کرد: دولت اصلاحات اقتصادی و ضرورت قطع دست رانت خواران و زمینه سازی برای حضور جوانان در عرصه کار و تلاش را با قوت پیگیری می کند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۰۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور اصلاحات اقتصادی را ضرورت امروز کشور دانست و با بیان اینکه این کار باید پیش از اینها انجام می شد، تأکید کرد: دولت اصلاحات اقتصادی و ضرورت قطع دست رانت خواران و زمینه سازی برای حضور جوانان در عرصه کار و تلاش را با قوت پیگیری می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۲:۰۷    
رئیس جمهور اصلاحات اقتصادی را ضرورت امروز کشور دانست و با بیان اینکه این کار باید پیش از اینها انجام می شد، تأکید کرد: دولت اصلاحات اقتصادی و ضرورت قطع دست رانت خواران و زمینه سازی برای حضور جوانان در عرصه کار و تلاش را با قوت پیگیری می کند.
دولت   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور اصلاحات اقتصادی را ضرورت امروز کشور دانست و با بیان اینکه این کار باید پیش از اینها انجام می شد، تأکید کرد: دولت اصلاحات اقتصادی و ضرورت قطع دست رانت خواران و زمینه سازی برای حضور جوانان در عرصه کار و تلاش را با قوت پیگیری می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کارگروه سیاست گذاری ستاد ویژه توسعه فناوری نانو گفت: فناوری نانو از زمان دولت اصلاحات شروع شد و زمان احمدی نژاد گسترش پیدا کرد و زمان آقای روحانی متاسفانه بودجه ی ما به شدت به مشکل خورد.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۲۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مرا مستقیم به اوین، بند دو الف بردند. چشم بند به چشمانم زدند و لباس زندان بر تنم کردند و در مقابل درخواستم برای درمان سه برگه دستمال کاغذی به من دادند برای پاک کردن خون ها و مرا به سلول انفرادی انداختند.116 روز انفرادی و حکم 5 سال زندان در پی آن!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مواضع محمد خاتمی در قبال آمریکا از زمان مسؤولیتش در روزنامه کیهان و عضویت در مجمع روحانیون تا ریاست دولت اصلاحات بیانگر چرخش یک سوپرانقلابی از مواضع تند و آتشین به مواضع غربگرایانه است. برخی از این مواضع را می توانید در این گزارش بخوانید.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور دولت اصلاحات می گوید: اگر شرایط انتخابات مجلس دوازدهم مشابه انتخابات سال 1398 و سال 1400 باشد، اینکه اصلاح طلبان بیایند یا نیایند خیلی فرق نمی کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
منیبان نوشت: رئیس دفتر دولت اصلاحات می گوید: سوپر انقلابی ها در دولت وجود داشتند ولی وقتی به قدرت می رسند باید تا حدودی خودشان را تعدیل کنند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۲۳:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس دولت اصلاحات نوشت: اگر دلسوزی توأم با تدبیر در راه بردن امور جامعه باشد از تعداد این حادثه های هول انگیز و زیان های مادی و معنوی آن کاسته نخواهد شد؟
عصر امروز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۶    
تصویر محمدعلی زم پدر روح الله زم رئیس سابق حوزه هنری. وی بعد از اعدام فرزند خائن و وطن فروش خود، روح الله زم لباس مقدس روحانیت را در واقعذ غصب کرده بود را کنار گذاشت. فکرش را بکنید یک همچین آدمی دو دهه تو دولت اصلاحات و سازندگی مسئول فرهنگی در کل کشور بوده است!
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۲۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
عطاءالله مهاجرانی، وزیر ارشاد دولت اصلاحات طی یادداشتی در روزنامه اعتماد، از تحریف امام نوشته است. او در سال 88 از لیدر های فکری فتنه سبز به شمار می رفت و عضو اتاق فکر پنج نفره آن به اصطلاح جنبش سبز بود. با این حال، او در سال های اخیر نشان می دهد که از بسیاری از آن تفکرات برگشته است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ دولت اصلاحات درگذشت سید محمد دعایی ر ا تسلیت گفت.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۵:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس دولت اصلاحات رحلت مرحوم دعایی را مصیبتی کمرشکن دانست و گفت: بعید است،انسان بتواند این غم را فراموش کند. جای آقای دعایی را هیچ کس پر نمی کند و همه عزادار هستیم.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۹:۱۳   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین/ رییس جمهور اصلاحات نوشت: با اینکه دمی از پیمان خود با امام و انقلاب دست بر نداشت از بسیاری از تنگ نظری ها، خام اندیشی ها و بدکرداری هایی که احیانا به نام انقلاب و اسلام صورت می گرفت ، بیزار بود و به جای راندن و دور کردن از انقلاب و نظام، دلِ قهرمان او به آهنگ جاذبه می طپید.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از مدیران وزارت کشور و استانداران دولت اصلاحات در پیامی، درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید محمود دعایی را تسلیت گفتند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۰۸:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر دولت اصلاحات گفت: انتخابات حداکثری در انتخابات سال 98 حاصل نشد و مجلسی که روی کار آمد با پایین ترین سطح رای تشکیل شده است. در سال 1400 نیز این موضوع بهبود پیدا نکرد و مردم رغبتی برای حضور در پای صندوق های رای از خود نشان ندادند ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بعد از حضور در دولت یازدهم متوجه شدیم در دولت های نهم و دهم برخلاف قانون و سیاست هایی که دولت اصلاحات داشت، تالاب مهمی مثل هور العظیم برای استخراج نفت به بخش خصوصی داده شده بود. مجوز خشک شدن تالاب هور العظیم از شورایی بالادستی که گفته شد شورای عالی امنیت ملی بوده، اخذ شده بود ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدحسین حمزه دولت سیزدهم شانه زیر بار مسئولیت های سنگین و تحولات بنیادین برده است. نمونه نزدیک این رویکرد بایسته و مبارک تغییر بزرگ در ساماندهی و توزیع یارانه هاست که حرکتی برای جبران سوء مدیریت دولت اصلاحات شعار و مدعی تدبیر است. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در دولت اصلاحات می گوید حذف ارز ترجیحی و دادن یارانه به مردم، اقدام خوبی است اما جراحی اقتصادی باید فراتر از موضوع ارز ترجیحی باشد.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
سرویس سیاسی شهدای ایران : فعال اصلاح طلب و دبیرکل سازمان منحله مجاهدین (انقلاب) گفته اصلاح طلبان برای عبور از مشکلات برنامه دارند . محمد سلامتی در گفت وگو با روزنامه اصلاح طلب آرمان درباره جایگاه امروز اصلاح طلبان اظهار داشت ...
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۷:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سیدمحمد خاتمی طی پیامی جان باختن تعدادی از هموطنان در فاجعه ریزش ساختمان متروپل در آبادان را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
سعید حجاریان در یک توییت به بهانه ماه خرداد و پیروزی اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری خرداد سال 76 نوشت: "دوم خرداد، بزرگترین فرصت برای توسعه همه جانبه ایران بود اما از سوی اقتدارگرایان ذبح شد. فرصت ها چون ابر می گذرند! "
روز نو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
خاطرم هست که در سال 81، زمانی که ارز چند نرخی بود و فاصله ارز ترجیحی با ارز آزاد بسیار زیاد بود، دولت اصلاحات در اقدامی سنجیده ارز را با کمترین تلاطمات اقتصادی و اجتماعی، تک نرخی کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سازنده ساختمان فروریخته آبادان، چهره ماندگار دولت روحانی و وزارت صمت است و افتتاح این ساختمان هم در زمان استاندار پرحاشیه خوزستان در دولت قبل یعنی غلامرضا شریعتی است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۲:۰۴    
در این پست آخرین گزارش صدا و سیما از آخرین دیدار دولت اصلاحات با رهبر انقلاب را می بینید.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در دولت های یازدهم و دوازدهم با انتشار عکسی از دولت خاتمی نوشت: امروز سالگرد دوم خرداد و سرآغاز دولت اصلاحات است؛ دولتی که بهترین عملکرد اقتصادی را در میان دولت های چهل سال اخیر داشت. پیشرفت اقتصادی آن سال ها را مدیون این شرایطی بودیم که دولت اصلاحات رقم زد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی گفت:نتایج منفی برخی از اقداماتی که در دوران مدیریت اصلاحات رقم خورد، همچنان ادامه دارد و هنوز جبران نشده است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
دوم خرداد تنها بر کام کیهان و انصار حزب الله تلخ ننشست. سازمان مجاهدین خلق (منافقین) را هم دچار سردرگمی و ناچار کرد پس از مدتی دوباره به فعالیت مسلحانه روی آورد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۲    
شفقنا- نکوداشت دومین سال درگذشت رضا بابایی با حضور خانواده آن مرحوم و جمعی از نویسندگان و اهالی قلم در مجتمع ناشران قم برگزار شد. به گزارش خبرنگار شفقنا، در این مراسم که فرزندان مرحوم رضا بابایی و تنی چند از روحانیون حضور داشتند، دو تن از دوستداران و اهالی ادب اشعاری را به همین مناسبت سرودند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
از زمان دولت هاشمی رفسنجانی و بعد در دولت اصلاحات همیشه بین ایران و عمان بحث بر سر صادرات گاز و استفاده ایران از ظرفیت مازاد کارخانه تبدیل گاز طبیعی به ال ان جی مطرح بوده است و این مذاکرات همیشه تداوم داشته است، اما مشکلاتی هم در مسیر اجرای این توافق طرفین بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۶    
استخراج آلومینیوم از میلیاردها تن ذخیره آلومینیوم نفلین سینیت سراب معروف به نفت آذربایجان بیش از 20 سال قبل توسط جهانگیری وزیر وقت صنعت دولت اصلاحات کلید خورد اما اکنون این پروژه تنها دیوار، کارمند و مدیرعامل دارد و هنوز از کارخانه خبری نیست ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه شرق در مطلبی با عنوان دولت در تله رانت خواران؟ به قلم احمد غلامی این گونه آورده است: توسعه اقتصادی، یعنی بازگشت به سیاست. شاید از همین روست که هیچ یک از دولت های بعد از انقلاب نتوانسته اند برنامه های اقتصادی توسعه را در قالب برنامه های اول و دوم توسعه در دولت سازندگی هاشمی ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۲    
مهدی مستفید در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز نوشت: در اواخر دهه هفتاد وقتی رئیس دولت اصلاحات اقتصاد ایران را بیمار خواند، بودند کسانی بر آشفتند و بر او تاختند ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دولت اصلاحات با صدور پیامی درگذشت آیت الله فاطمی نیا را تسلیت گفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دولت اصلاحات با صدور پیامی درگذشت آیت الله فاطمی نیا را تسلیت گفت.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان لیگ دیروز اعلام کرد که به دستور وزارت کشور مسابقات فوتبال ایران به دلیل کرونا بی تماشاگر خواهد بود این موضوع واکنش مصطفی تاجزاده را نیز درپی داشت. ...
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عباس عبدی در واکنش به سخنان اخیر حدادعادل در دفاع از اصلاح یارانه ها نوشت: حداد عادل: مثلا همین موضوع اصلاح یارانه ها را ببینید، بنده در درستی این کار تردید ندارم.