دوشنبه ۰۳ آذرساعت ۲۳:۳۳Nov 2020 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی دولت»

آفتاب یزد   ۱ ساعت پیش    
امیر حسین ذاکری ‪-‬ آقای ربیعی سخنگوی دولت گفتند: برخی به خاطر رقابت های انتخاباتی، واقعیت جنگ اقتصادی را انکار می کنند. یکی از اعضای شورای ما در این باره گفت: مثلا به عنوان یک کاندیدای مخالف دولت می توان برای رای آوری و تبلیغ انتخاباتی گفت: تمام این رنج های چند سال تحریم، ساختگی بوده ...
سخنگوی دولت آلمان روز دوشنبه سوم آذر گفت: ما همراه با شرکای مان، قویا ایران را فرا می خوانیم که عدول از توافق هسته ای را متوقف کرده و تعهدات هسته ایش را به طور کامل اجرا کند . ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
16 سال پیش سخنگوی دولت خاتمی از نارضایتی دولت در پیگیری پرونده قتل های زنجیره ای گفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی دولت اظهار داشت: در مرحله تضعیف تحریم های یک جانبه و فرصت پیش آمده برای عقب راندن جنگ اقتصادی با تأکید بر مواضع اصولی و تکیه بر دیپلماسی چندجانبه، نیاز به حمایت از دولت مستقر است.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
زهرا منصوری، انصاف نیوز: دولت اصلاحات، دولتی پرحادثه بود؛ از توقیف فله ای مطبوعات و ماجرای 18 تیر و قتل های زنجیره ای تا ابتکاراتی مثل گفتگوی تمدن ها و بازگشت سفرایی که بعد از میکونوس ایران را ترک گفته و حتی در اجماعی بدنبال برخوردی نظامی با ایران بودند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۲:۵۲   + ۴۹ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در توییتر نوشت: نباید جریان هایی با اهداف کوتاه مدت سیاسی احساس کنند پیروزی دولت به زیانشان است.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: تصمیمات ستاد ملی کرونا برای کمک به کسب و کارها اعلام شد. معاون اقتصادی رئیس جمهور: مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی یک ماه تمدید می شود؛ مهلت اعتراض به مالیات ها یک ماه و نیم تمدید شد. همچنین هر مجوزی که هر دستگاهی لازم باشد صادر کند، به صورت خودکار دو ماه تمدید می شود. ...
شارا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از استاندار و روابط عمومی استانداری تهران به عنوان فعال ترین دستگاه در تشریح دستاوردهای دولت و تبیین برنامه های آینده با رسانه های جمعی تقدیر و تشکر کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از استاندار و روابط عمومی استانداری تهران به عنوان فعال ترین دستگاه در تشریح دستاوردهای دولت و تبیین برنامه های آینده با رسانه های جمعی تقدیر و تشکر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی دولت با صدور پیامی از استاندار تهران به دلیل تعامل با رسانه ها به منظور اطلاع رسانی دستاوردهای دولت قدردانی کرد.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۳۶    
این واکنش ها عمدتا ابراز نگرانی از وضعیت کنترل و مدیریت شیوع ویروس مرگبار کرونا در کشور بویژه در روزهای آتی است اما برخی واکنش ها هم همراه با درخواستی همچون عبدالله رمضانزاده سخنگوی دولت اصلاحات از حسن روحانی رییس جمهور برای برکناری وزیر بهداشت بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت آلمان شرایط کرونایی در کشور را بسیار جدی دانسته و آمار بالای مرگ های کرونایی را نگران کننده ارزیابی کرد.
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۷:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه بیماری ها عفونی امریکا می گوید او درک می کند که مردم امریکا از وضعیت کرونایی کشورش خسته شده اند اما باید کمی بیشتر صبر کرده و به مبارزه با کرونا ادامه دهند تا واکسن آماده توزیع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۲:۳۷    
سخنگوی دولت فرانسه گفت ما هنوز در کشورمان با وضعیت بحرانی رو به رو هستیم. هم اکنون کادر درمان بیمارستان های ما به شدت تحت فشار است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : همراه با رخداد های سیاسی و به دنبال آن افت قیمت در بسیاری از بازارهای مالی، رئیس کل بانک مرکزی و سخنگوی دولت وعده دادند که روند کاهش ریسک های غیراقتصادی در بازارها تداوم داشته باشد و قیمت ها با قدرت و توان بیشتری به سمت نرخ های پایین تر حرکت خواهد کرد ...
دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهوری و سخنگوی دولت با توجه به گزارش عملکردی هفته دولت از محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی، مدیران و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی به جهت عملکرد موفق در سه شاخص قدردانی کرد.
سرزمین ارتباطات   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۷    
در پی شیوع ویروس کرونا در جهان و اعمال قرنطینه که تعطیلی کسب و کارهای فراوانی را به دنبال داشت، بسیاری از کارگران از کار بیکار شدند. آقای علی ربیعی، سخنگوی دولت در آخرین آمار اعلامی در یکی از شبکه های خبری اعلام کرد که با شیوع بیماری کرونا یک میلیون و 600 هزار نفر از بازار کار خارج شدند و از این ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۷    
سخنگوی دولت در نشست هفتگی خود با خبرنگاران در پاسخ به سؤال همشهری به موضوع دلجویی از آسیب دیدگان حوادث آبان 98 اشاره کرد. ربیعی در پاسخ به این سوال که آیا در دولت یا معاونت اجتماعی وزارت کشور و نهادهای مربوطه اقداماتی در جهت ریشه یابی یا آسیب شناسی حوادث آبان صورت گرفت و در یک سال گذشته اقداماتی در ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۵    
دنیای اقتصاد : به دنبال انتشار برخی گزارش ها مبنی بر احتمال عملیات نظامی دولت آمریکا به رهبری ترامپ علیه ایران، علی ربیعی، سخنگوی دولت روز گذشته در یک نشست خبری در پاسخ به این ادعاها و پیش بینی ها از تحرکات احتمالی ترامپ گفت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۰۱    
جزئیات طرح ساماندهی عرضه خودرو ، اصلاح طرح تامین کالاهای اساسی ، طرح شش سوال ملی از وزیر امور خارجه در مجلس، ابلاغ ماموریت روحانی به نوبخت درباره حمایت از اقشار کم برخوردار، اظهارات خصمانه و بی اساس یک مقام رژیم صهیونیستی در خصوص ایران ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در حالی گفته است ریشه اصلی اکثر گرانی ها تحریم است که تحریم داخلی موجب دپو شدن میلیون ها تن کالا در گمرکات کشور شد و دولت همزمان با انتخابات آمریکا دستور ترخیص آنها را صادر کرد!
عصر شرق   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۲   + ۱۶۸ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: در نشست روز یکشنبه دولت با موضوع مبارزه با کرونا قرار شد از شنبه اول آذر تعطیلی شهرها اجرایی شود. در این تعطیلی گسترده حتی به خروج از شهرها سختگیری خواهد شد و تردد از شهر به شهر ممنوع خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با اشاره به این که تعدادی از مدیران شرکت های حقوقی بورس در زمینه بازارگردانی همکاری لازم را نداشتند، و بر این اساس اخطار کتبی گرفتند، گفت: موضوع بورس بحث هر روزه اعضای دولت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت لهستان اعلام کرد دولت این کشور که مانند مجارستان با طرح بودجه اتحادیه اروپا مخالفت کرده، منتظر پیشنهاد های جدید بروکسل برای خروج از بحران است.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: چنین اتفاقی محتمل و ممکن نیست که آمریکایی ها بخواهند امنیت منطقه و جهان را به خطر بیندازند زیرا پاسخ ایران به هر تعرضی کوبنده و شدید خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۵    
علی ربیعی روز سه شنبه در نشست خبری سخنگوی دولت گفت: تاکنون هیچ نظر کارشناسی که در ستاد مورد جمع بندی قرار گرفته باشد، مورد مخالفت قرار نگرفته است. دولت هیچ اهمالی در خصوص جان مردم نخواهد داشت. ما همه در قبال جان دیگران مسئولیم و باید به این امر اهتمام جدی داشته باشیم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۵۱    
سخنگوی دولت درباره ی ارتباط تورم با چاپ اسکانس های جدید توضیحاتی ارائه کرد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: با شرایطی که بورس پیدا می کند دارایی های بسیار مهمی را در فرآیند واگذاری داریم، دارایی هایی که به موقع اعلام می شود و بدون شک استقبال خوبی هم از عرضه این دارایی ها در حوزه نفت و گاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - علی ربیعی سخنگوی دولت روز سه شنبه در نشست خبری هفتگی در ساختمان کوثر به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
علی ربیعی امروز سه شنبه در نشست خبری گفت: تاکنون هیچ نظر کارشناسی که در ستاد مورد جمع بندی قرار گرفته باشد، مورد مخالفت قرار نگرفته است. دولت هیچ اهمالی در خصوص جان مردم نخواهد داشت. ما همه در قبال جان دیگران مسئولیم و باید به این امر اهتمام جدی داشته باشیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۳    
نشست خبری سخنگوی دولت برگزار شد .در این نشست علی ربیعی گفت: کرونا در دنیا خشن تر و بی رحمانه تر شده است و تلاشهای جهانی برای مقابله با کرونا هر روز تجارب جدیدی را چه در زمینه درمان و چه در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی پدید می آورد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۰    
علی ربیعی، سخنگوی دولت در پاسخ به پرسش خبرنگاری درباره این موضوع که آیا ریشه یابی یا آسیب شناسی حوادث آبان سال گذشته و دلجویی از خانواده های آسیب دیدگان از سوی دولت صورت گرفته یا خیر گفت ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۷    
سخنگوی دولت با اشاره به اینکه تعطیلی های گسترده و مکرر بار اقتصادی سنگینی را بر جامعه وارد می کند، از دستور رئیس جمهور به وزیر رفاه و رئیس سازمان برنامه و بودجه برای تدوین طرح جبران خسارت افرادی که به دلیل محدویت های کرونایی بیکار شده یا درآمد خود را از دست داده اند خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: چنانچه پس از دو هفته وضعیت قرمز کرونا تداوم داشته باشد، بنابر نظریه وزارت بهداشت محدودیت ها مجددا تمدید خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: تفسیر نادرست از تلاش های دولت برای رسوا کردن تحریم گران به عنوان چشم دوختن به خارج در توسعه اقتصادی کشور، هم ظلم به دولت و هم ستم به ملت است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
علی ربیعی امروز به موضوع اخلال در بورس تهران واکنش نشان داد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: دولت اهمالی در قبال جان مردم نخواهد داشت و همه ما در برابر جان مردم مسئول هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۸    
سخنگوی دولت گفت: قرنطینه کردن بیمارانی که نمی توانند در خانه خود قرنطینه شوند در مراکزی که دولت مشخص کرده، یکی از عناصر استراتژی دولت در این مقطع است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: مراکز علمی و دانشگاهی کشور در خصوص داروهای کرونا تلاش های شایسته ای انجام دادند و ما امروز جزو تولیدکنندگان داروهایی هستیم که در دنیا تجویز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- علی ربیعی سخنگوی دولت در نامه ای با موضوع اطلاع رسانی هفته دولت از سیدسعید شاهرخی استاندار، مدیران و اداره کل روابط عمومی استانداری همدان که جزو فعال ترین دستگاه ها در راستای امیدآفرینی و اعتمادبخشی به جامعه بودند، قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: کرونا در دنیا خشن تر و بیرحمانه تر شده است. در زمینه مقابله دارویی با کرونا خوشبختانه جهان در حال پیشرفت است و هنوز نمی توانیم زمان دقیقی برای اتمام آن بگذاریم.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علی ربیعی امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه اظهارداشت: کرونا در دنیا خشن تر و بی رحمانه تر شده است و تلاش های جهانی برای مقابله با کرونا هر روز تجارب جدید تری را چه در زمینه درمان و چه در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی پدبد آورده است ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۲   + ۳۶ سایت دیگر  
ربیعی اعلام کرد : دولت هیچ اهمالی در خصوص جان مردم نخواهد داشت. ما همه در قبال جان دیگران مسئولیم و باید به این امر اهتمام جدی داشته باشیم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، علی ربیعی سخنگوی دولت ظهر امروز(سه شنبه) در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: بازهم مهمترین و اصلی ترین مسئله ما در هفته گذشته کرونا بود. کرونا در دنیا خشن تر شده و تلاش های جهانی هم هر روز تجارب جدیدتری را پدید آورده است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۷:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
ویدئویی از پاسخ مرتضی حیدری به چرا سخنگوی دولت احمدی نژاد نشده است راببینید. منبع: عطسه
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت آلمان از اظهارات اخیر رئیس جمهور فرانسه که بر لزوم استقلال دفاعی اروپا از آمریکا حتی در دوران ریاست جمهوری بایدن تاکید کرده بود حمایت کرد.
خبرنما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۱۲    
– اخبار بین الملل – به گزارش خبرنما به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه “تاگس شاو” آلمان، “اشتفان زایبرت”، سخنگوی دولت آلمان با توجه به این اظهارات اخیر “امانوئل ماکرون”، رئیس جمهور فرانسه از درخواست وی برای تلاش در راستای رفتارهای مستقلانه بیشتر اروپا از آمریکا حمایت کرد ...