شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۷:۳۰Oct 2020 24

جدیدترین‌های «تاکسی داران»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل ونقل و بار مسافر شهرداری رشت از توزیع لاستیک به نرخ دولتی در بین تاکسی داران عضو شرکت تعاونی تاکسی رانی رشت خبر داد و گفت: با تشویق تاکسی داران به عضویت در شرکت تعاونی تاکسی رانی، امیدواریم همه آنان از این خدمات بهره مند شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - با همه گیری ویروس کرونا، یکی از مکان هایی که برای آن محدودیت هایی در نظر گرفته شد، تاکسی ها بود اما دو موضوع حمایت از تاکسی داران و نظارت بر رعایت محدودیت ها مورد غفلت واقع شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
گروهی از تاکسی داران مقابل وزارت دارایی خیابان های اطراف را مسدود کردند. معترضان خواهان تدابیر فوری دولت در خصوص شرایط کاری آنها به علت تدابیر محدودیتی برای کرونا هستند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرتهران از معاینه فنی رایگان تاکسی ها تا پایان هفته بمناسبت هفته تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر ملایر با بیان اینکه در حال حاضر 1059 دستگاه تاکسی و 141 دستگاه ون، مسافران را در سطح شهر ملایر جا به جا می کنند، گفت: با توجه به شیوع موج سوم کرونا چاره ای جزء سخت گیری و ممانعت از تردد خودروهای تاکسی بدون ماسک نداریم.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
با شروع موج سوم شیوع ویروس کرونا در ایران و دستورات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا مبنی بر اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، مردم تهران در اجرای این طرح تلاش دارند تا هرچه زودتر کویید19 را شکست دهند و گاها برخی افراد با رعایت نکردن عدم فاصله در مکان های عمومی اجرای این طرح را نادیده میگیرند ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، با ادامه فاز دوم پروژه ی پل غدیر درشهرک فرهنگیان مشکلات ترافیکی و عبور و مرور اتومبیل های سواری و کامیونت ها از داخل شهر صدای اهالی شهرک را در آورده بر همین اساس در گفت و گویی با عزیزاله یوسفی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۳:۵۱    
پنبه دانه پور توجه به آسایش مردم و تاکسی داران شوشتر را امری مهم دانست و گفت: تاکسی های شهری باید ساماندهی شوند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شفیعی از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه 200 میلیون ریالی به رانندگان تاکسی جهت بهسازی تاکسی های فرسوده خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سایپا نیوز : برای آنکه تمام ناوگان تاکسی های اوبر تا سال 2040 برقی باشند، این شرکت 800 میلیون دلار به رانندگان کمک می کند که خودروهای بنزینی خود را به برقی تغییر دهند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۰۴    
مدیر شرکت تعاونی تاکسی داران شیروان گفت: شمار مسافران خودروهای عمومی در شیروان کاهش یافت.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۹    
شیراز-همزمان با اوج گرفتن موج گرانی در کشور تاکسی داران شیراز نیز نسبت به گرانی کرایه ها اقدام کردند تا اینکه رئیس کمیسیون حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز اعلام کرد بر اساس مصوبه اخیر شورای اسلامی شهر شیراز، نرخ کرایه جابه جایی مسافر در ناوگان اتوبوس رانی ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از آغاز طرح نوسازی تاکسی ها تا مدل 87 خبر داد و گفت: با توجه به بازگشایی سایت نوسازی برای ثبت نام اولیه تاکسی داران می توانند تا پایان شهریورماه به واحد نوسازی سازمان مراجعه کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۳۹    
جمعی از تاکسی داران شهر فارسان با نصب پوستر گرامیداشت عید غدیر در پشت و جلو خودرو های خود عید غدیر را گرامی داشتند و به شهر حال و هوای عید دادند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
امید بود که تسهیلات دولت بتواند بخشی از این بار سنگین را از دوش خانواده رانندگان تاکسی بردارد که این کمک مالی هم هنوز به جایی نرسیده است.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
پایین بودن میزان نرخ کرایه ها و نداشتن بیمه سبب اعتراض رانندگان تاکسی شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه شده است. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، رانندگان تاکسی شهر دهدشت این روزها به خاطر شرایط بسیار بد اقتصادی و گرانی و تورم بالا و نیز تأمین هزینه های فراوان و خیلی سخت [...]
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۲    
محمدحسین پور شهردار و رضا امیری رئیس سازمان حمل و نقل عمومی نهاوند با اهدا لوح سپاس و هدایایی از تاکسی داران این شهر که در مبارزه با ویروس کرونا اقدام به رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی کردند و همچنین سبب ایجاد رضایتمندی شهروندان شدند، تقدیر کردند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۳:۵۲    
شوخی فعالان فضای مجازی در مورد صحبت تاکسی داران برای تحلیل بازار سرمایه این روزها دست به دست می چرخد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
برخی از تاکسی داران همدان با هدف جلوگیری از انتقال ویروس کرونا، اقدام به نصب کارتخوان در خودرو های خود کردند.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان؛ یکی از مصوبات ستاد کرونا شهرستان اسدآباد، تأکید بر رعایت پروتکل بهداشتی از سوی رانندگان تاکسی است که در این زمینه می بایست علاوه بر زدن ماسک توسط راننده و مسافران، در صندلی عقب ماشین تنها دو نفر مسافر سوار شود. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری فردیس از توزیع ماسک و مواد ضد عفونی میان تاکسی داران فردیس خبر داد و گفت: با رانندگان تاکسی بدون ماسک برخورد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۰:۱۹    
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت تعاونی تاکسی داران شیروان گفت: به دنبال شیوع کرونا و کاهش مسافرت های شهری، بسیاری از رانندگان تاکسی در دومین شهر بزرگ خراسان شمالی، انگیزه ای برای کار کردن ندارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۶    
اراک - ایرنا - رانندگان تاکسی از جمله اقشار آسیب دیده از کرونا هستند که به واسطه شیوع این بیماری، با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند و حمایت دولت در قالب ارائه تسهیلات بانکی می تواند تا حدی از گرفتاری های آنان بکاهد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۳۴    
در مورد وام 6 میلیونی برای تاکسی ها سوال داشتم تو سامانه کارا ثبت نام کردیم بانک میریم میگن به ما چیزی نگفتن. مسئولین لطفا شفاف سازی کنند.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان؛ با اعلام وضعیت قرمز کرونا در شهر همدان دوباره ترس از این ویروس منحوس به وجود عده ای برگشت که طی این مدت کرونا را جدی نمی گرفتند و نسبت به پروتکل های بهداشتی بی توجه بودند؛ البته هستند عده ای که گویی هنوز غول بی شاخ و دم کرونا را نشناخته اند! ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۲۷    
شهردار شاهرود با اشاره به اینکه نقش بی بدیل ناوگان حمل و نقل و تاکسیرانی در شهر بر کسی پوشیده نیست، گفت: بدون شک تاکسی داران نقش ارزشمندی در محقق شدن اهداف بزرگ پیش روی این شهر دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۵    
رانندگان تاکسی در شهرکرد از نحوه توزیع لاستیک دولتی گلایه مندند.
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۲    
گروه اقتصاد، زهره صادقی: 6510 میلیارد ریال تسهیلات آسیب کرونا به استان مرکزی ابلاغ شده است که تاکنون، تنها اداره راهداری در این زمینه پرداخت داشته است؛ آن هم به چند مورد از تاکسی داران و رانندگان ؛ و هنوز پرداخت چندانی صورت نگرفته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۵۵    
ایرنا- یاسوج- تاکسی داران شهر یاسوج در اعتراض به پایین بودن نرخ کرایه تاکسی های درون شهری اعتصاب کردند.
نوای آبیدر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رانندگان تاکسی در سنندج با وجود ابلاغیه ستاد کرونا مبنی بر سوارکردن دو سرنشین در صندلی عقب تاکسی ها متاسفانه از این مصوبه سرباز زده و زمینه ساز مشکلاتی برای شهروندان شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۵:۵۸    
گروه استان ها متغیر بودن نرخ کرایه های تاکسی در قزوین تبدیل به یکی از دغدغه های اصلی مردم شده این در حالی است که مبلغ کرایه های تاکسی قزوین تا انتهای هفته تعیین تکلیف خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
باشیوع ویروس کرونا که اقتصاد کشور را تحت تاثیر قرار داده و موجب افزایش چند برابری قیمت ها شده تاکنون هیچ گونه نرخ نامه رسمی از سوی تاکسیرانی مبنی بر افزایش نرخ کرایه به تاکسی داران در این شهرستان ابلاغ نشده است.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری از پرداخت وام کرونا به رانندگان تاکسی خبر داد.
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: بعد از شیوع ویروس کرونا حدود 69 درصد از فعالیت رانندگان تاکسی کاسته شد و بعد از اجازه فعالیت مجدد هم فعالیت آن ها به 60 درصد رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۰۹:۲۱    
گروه استان ها- تاکسی داران ارومیه ای با شیوع بیماری کووید 19 متحمل ضرر و زیان های قابل توجهی شدند و انتظار دارند مسئولان به مشکلات آنان رسیدگی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- جمعی از تاکسیداران سبزوار روز سه شنبه با مراجعه به شورای شهر و فرمانداری این شهرستان خواستار افزایش نرخ کرایه تاکسی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار پیشوا گفت: به منظور کمک به معیشت رانندگان تاکسی های درون و برون شهری آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا، عوارض سالانه تاکسی ها در پیشوا بخشیده شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۱    
از امروز شهرداری لواسان جهت رفاه تاکسی داران برخی خدمات خودرویی و همچنین خدمات ویزیت رایگان را برای تاکسی داران انجام میدهد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۰۷:۳۰    
تاکسی داران کاشانی با شیوع ویروس کرونا متحمل ضرر و زیان های قابل توجهی شدند و لازم است مسئولان به مشکلات آنان رسیدگی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۲۲:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ایلام، گفت: تسهیلات 6 میلیون تومانی به تاکسیرانان تعلق خواهد گرفت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
راننده تاکسی که علت رعایت نکردن فاصله اجتماعی راگران نکردن کرایه عنوان میکندومی گوید: کرایه نفر سوم را پرداخت کن تا دو نفر سوار کنم به جرات می توان گفت دلیل قرمزشدن زنگ خطر کرونای هرمزگان عدم رعایت این موارد باشد.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۷:۲۷   + ۷۷ سایت دیگر  
تاکسیرانانی که بیمه شده هستند می توانند وام 6 میلیونی دریافت کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- سال 1398 سه مساله شامل سهمیه بندی بنزین، ورود تاکسی های اینترنتی و کرونا تاثیر مهمی بر معیشت تاکسی داران این شهرستان گذاشت به طوری که هنوز با عواقب آن دست به گریبان هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی قم گفت:پس از اعلام و ثبت نام در سامانه کارا،تسهیلات به کارگران و تاکسی داران قم پرداخت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی قم از اختصاص کمک پنج میلیون ریالی به 57 تاکسی دار قم خبر داد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۹    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جمعی از پیروان اهل بیت علیهم السلام در کویته پاکستان، دست کم 300 بسته غذای افطاری، بین کارگران، تاکسی داران و خواربار فروشان توزیع کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بار و کالای شهرداری همدان گفت: امکان استفاده از نایلون محافظ برای تاکسی داران با توجه گرمی هوا و مسائل بهداشتی وجود ندارد.
صبح الوند   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
در ماه های اخیر با شیوع ویروس کرونا در کشور بسیاری از واحدهای اقتصادی ضربه های مهلکی خوردند به حدی که شاید بازگشت بسیاری از آنها به بازار، کاری دشوار به نظر برسد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۰    
پس از شیوع کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در جامعه، رانندگان تاکسی موظف شدند تا در راستای کاهش آسیب های ویروس کرونا و مقابله با این اپیدمی، تنها دو نفر را در صندلی عقب خودرو سوار کنند و به روند کاهش این بیماری کمک کنند.