دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۲:۳۴Sep 2020 28

جدیدترین‌های «بسته حمایتی»

 
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دوازده هزار میلیارد تومان خسارت مالی به اضافه بیکاری بیش از 900 هزار نفر علاوه بر ورشکستگی، تعطیلی و تغییر شغل تعدادی از کسب و کارهای گردشگری، دستاورد پاندمی کرونا بود که بسته حمایتی دولت با عنوان وام 12 درصدی کرونا هم علاجی برای آن نبود ...
آنا / ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از تلاش برای تصویب یک بسته حمایتی جدید در دولت خبر داد و گفت: در این بسته گردشگری نقش پررنگی دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۸    
200 بسته حمایتی به ارزش 500 میلیون ریال بین نیازمندان آستارا در قالب مرحله جدید رزمایش همدلی و احسان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۴    
رئیس اداره امور بیماری های معاونت درمان اصفهان گفت: در بسته حمایتی ویژه بیماران ام اس ، خدمات درمانی متنوع به طور رایگان و یا با هزینه بسیار اندک در مراکز دولتی به بیماران ارائه میشود.
سومین مرحله رزمایش کمک های مؤمنانه کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود با شعار اکرام حسینی و با توزیع 72 بسته حمایتی میان نیازمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری کووید19 به اجرا درآمد.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۱    
مدیر کل امور مالیاتی اصفهان اظهار داشت: حمایت از واحدهای فناوری و موسسات دانش بنیان امری ضروی و انکار ناپذیر است. به گزارش رسانه مالیاتی ایران، مهدلو، مدیر کل امور مالیاتی اصفهان در جلسه ای که با حضور رییس شهرک علمی و تحقیقات استان برگزار شد ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۲:۳۷    
به مناسبت هفته دفاع مقدس وبه همت بسیجیان پایگاه حضرت علی اکبر (علیه السلام)، حوزه 21 عمار یاسر، مرحله ششم کمک های مومنانه اجرا شد.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۱:۳۱    
امروز با همت مسعود سلطانی از ورزشکاران کرمانی، جمعی از ورزشکاران باشگاه پارک مادر و برخی مسوولان استان 720 بسته حمایتی اقلام بهداشتی و غذایی بین نیازمندان توزیع شد.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۴۱ سایت دیگر  
با تصویب کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا قرار شد با استفاده از منابع بانکی باقی مانده از تسهیلات حمایتی دولت برای کسب وکاری آسیب دیده، بسته جامع پساکرونایی برای حمایت از این مشاغل تدوین و ارائه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۴    
رییس مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم گفت: 110 بسته لوازم تحریر هر یک به ارزش سه میلیون ریال در مرحله اول این مرحله کمک مومنانه توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۴    
طرزه نژاد گفت: پیرو دستورات و فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای استمرار رزمایش و کمک های مومنانه، بنیاد خیریه آبشار عاطفه های نکا، توزیع یکهزار بسته حمایتی در بین نیازمندان نکایی در هفته دفاع مقدس و روزهای بعد از آن را در دستور کار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
با نامشخص بودن چشم انداز اقتصاد آمریکا و بسته حمایتی جدید دولت، سقوط شدید سهام تکنولوژی شاخص های سهام وال استریت را پایین آورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۱    
413 بسته حمایتی و کمک معیشتی بین آسیب دیدگان کرونا در شهرستانن لنگرود و شاقاجی سنگر توزیع شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
هزار و 503 بسته حمایتی و نوشت افزار بین خانواده های آسیب دیده از کرونا و دانش آموزان کم برخوردار استان توزیع شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۱۹    
شفقنا- وزیر خزانه داری آمریکا عنوان کرد: ایالات متحده برای بهبود کامل اقتصاد این کشور به واکسن کرونا و کمک های مالی بیشتری نیاز دارد که در حال حاضر هیچ یک از آنها وجود ندارد ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۵    
کرمی گفت: کمسیون برنامه، بودجه و محاسبات در نظر دارد با توجه به اوضاع اقتصادی کشور و همچنین گسترش بیماری کرونا به منظور حمایت از دهک های پایین جامعه با طرح تامین کالاهای اساسی از آنها پشتیبانی کند. به موجب این طرح دولت باید در فواصل مختلف بسته حمایتی کالای اساسی به مردم اهدا کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان در دومین روز از هفته دفاع مقدس هفتمین مرحله از رزمایش مؤمنانه توسط ناحیه مقاومت سپاه اسدآباد در این شهرستان انجام شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
جمال ارونقی گفت: هر یک از بندهای بسته حمایت از صادرات گمرک جمهوری ایران به نحوی به تشریفاتی که در رویه های مختلف زیرمجموعه ی رویه صادرات هستند اشاره می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بسته خدمات بیمه درمانی برای شرکت های دانش بنیان در 4 دسته در نظر گرفته شده است و متقاضیان تا 15 مهر ماه فرصت دارند تا کارکنان شرکت و والدین خود را برای دریافت بسته حمایتی بیمه ثبت نام کنند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
روسای جمهوری لهستان، لیتوانی و رومانی قرار است در نشست قریب الوقوع خود از رهبران اتحادیه اروپا بخواهند تا در صورت برگزاری انتخابات دموکراتیک در بلاروس برای این کشور بسته حمایتی شامل تجارت و مسافرت بدون ویزا در نظر بگیرند.
سومین مرحله رزمایش کمک های مؤمنانه کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود هم زمان بادهه نخست ماه صفر و آغاز هفته دفاع مقدس با شعار اکرام حسینی و با توزیع 72 بسته حمایتی میان نیازمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری کووید 19 انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، 350 بسته کمک معیشتی و لوازم التحریر در قالب رزمایش کمک های مومنانه بین دانش آموزان بی بضاعت کرجی توزیع شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی، گفت: نشست های بیشتری در زمینه حمایت از صارات خشکبار و پسته برگزار می شود تا تصمیم مناسبی گرفته شود، امروز نیز بسته حمایتی بانک کشاورزی از صادرکنندگان پسته به استان کرمان ابلاغ می شود.
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۹   + ۵۱ سایت دیگر  
بر اساس بسته حمایت از صادرات گمرک ایران، تفویض اختیارات لازم در خصوص تسهیل ورود موقت، صدور موقت، استرداد حقوق ورودی به گمرکات اجرایی انجام شده است.
به نظر می رسد سرنوشت بسته حمایتی جدید و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به هم گره خورده است. از طرفی عدم تصویب بسته جدید می تواند با توجه به کند کردن روند ریکاوری اقتصاد بر نتیجه انتخابات تاثیر بگذارد و برعکس پیروز انتخابات نیز می تواند حداقل در حجم بسته احتمالی جدید تاثیرگذار باشد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۴۷    
سرهنگ بهزاد قنبری، با اشاره به توزیع بیش از 10 هزار بسته حمایتی در شهرستان آستارا از ابتدای رزمایش مواسات گفت: این بسته ها به ارزش بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون تومان توسط خیرین مردم شریف، بسیجیان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و دیگر نهادهای انقلابی بین نیازمندان توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۲    
مدیرکل دفترمرکزی حمایت از ایثارگران و جانبازان دفاع مقدس استان البرز گفت: دفتر حمایتی ایثارگران استان البرز با بیشترین آمار اعضاء در سال 1396 با هدف حفظ وظایف و جایگاه حقوقی ایثارگران و جانبازان راه انداری شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۲    
پویش همکلاسی مهربان با توزیع صد بسته حمایتی غذایی و لوازم التحریر در بین دانش آموزان آسیب دیده از کرونا در حوزه دانش آموزی سپاه ناحیه مقاومت بسیج چرداول اجرایی گردید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
طرح مشق احسان با توزیع 700 بسته حمایتی لوازم التحریر ایرانی بین دانش آموزان بی بضاعت در شهرستان نجف آباد تهیه و توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۸    
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار از توزیع 172 بسته حمایتی طی دهه دوم محرم در شهرستان بهار خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان نسبت به کمرنگ شدن رعایت پروتکل های بهداشتی در استان هشدار داد و گفت: پیک جدید بیماری کرونا در راه است، باید نظارت های مداوم را جدی بگیریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
30بسته حمایتی لوازم التحریر رایگان به ارزش 15میلیون ریال بین دانش آموزان بی بضاعت در روستا های سرهنگ و احمدآباد شیخ از توابع بخش رخ توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۶    
267 بسته حمایتی بین آسیب دیدگان کرونا در شهرستان های لاهیجان و لنگرود توزیع شد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر شکر عبدی امروز در جمع خبرنگاران به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: در راستای گرامی داشت چهلمین سالگرد جنگ تحمیلی برنامه های مختلفی در سراسر استان اردبیل به تعداد یک هزار و 500 برنامه در قالب 72 نوع برنامه برگزار می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس گفت: تاکنون بیش از 50 هزار بسته حمایتی در قالب سبد ارزاق و بن کارت بین نیازمندان این استان توزیع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش قائم شهر با اشاره به اینکه تعداد 25 هزار ماسک توسط دانش آموزان هنرستانی تولید و همچنین 2 هزار بسته بین دانش آموزان نیازمند، توزیع می شود، گفت: امروز تعداد 200 بسته حمایتی به شکل نمادین در اداره آموزش و پرورش شهرستان، توزیع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۶    
بخشدار مرکزی فسا گفت: دویست بسته حمایتی میان نیازمندان آسیب دیده از کرونا در روستای کوشک قاضی فسا توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرمانده سپاه سردشت گفت: 400 بسته حمایتی در ادامه رزمایش کمک های مومنانه بین خانواده های بی بضاعت و کم برخوردار این شهرستان توزیع شد.
آنا / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
گزارش رسمی دولت انگلیس حاکی از آن است که نرخ بیکاری در این کشور 4.1 درصد افزایش یافته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۵    
بسته های حمایتی برای تحویل به مددجویان و افراد دارای معلولیت آماده می شوند. به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، بسته های حمایتی در قالب ارزاق خشک و اقلام بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده بین جامعه هدف مدیریت بهزیستی شهرستان شمیرانات در حال توزیع است و تا پایان ماه صفر ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۹:۱۵    
در اقبالیه خیران ده ها بسته حمایتی به ارزش هر بسته 300 هزار تومان در بین آسیب دیدگان از کرونا، توزیع کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) بیجار گفت: در قالب طرح شور عاطفه ها یک هزار و 250 بسته حمایتی و نوشت افزار از محل مشارکت های مردمی و شبکه های نیکوکاری فعال شهرستان تهیه و بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: براساس تصمیم وزارت صمت بسته حمایتی برای توسعه صادرات غیرنفتی برای صادر کنندگان در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۸    
یکصد بسته حمایتی توسط سپاه چرداول در قالب پویش همکلاسی مهربان بین دانش آموزان نیازمند چرداولی توزیع می شود.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
بیمه تجارت نو همزمان با فرارسیدن ماه محرم، در مرحله دیگری از کمک مومنانه تحت عنوان “احسان حسینی" دو هزار و 500 بسته حمایتی ارزاق در میان مراکز خیریه، خانواده های بی بضاعت و کم درآمد توزیع کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مهاباد گفت: 100 دانش آموز بی بضاعت مهابادی بسته حمایتی تحصیلی دریافت کردند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۷    
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر اظهار کرد: 40 بسته حمایتی مواد غذایی بین خانواده های بی بضاعت شهرستان رامسر توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه باشت گفت: در چهارمین مرحله رزمایش همدلی و کمک های مومنانه این شهرستان بیش از 400 بسته حمایتی بین افراد بی بضاعت و آسیب دیده از کرونا توزیع شد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا شهبازی در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ، گفت: با مکاتبه ای که با بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) شد 2 هزار بسته حمایتی برای توزیع در شهرستان اختصاص یافت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
بسته حمایتی توسعه صادرات غیرنفتی؛ با اهتمام سازمان صمت استان و مطابق با تأکید سازمان توسعه تجارت ایران، فعال می شود.