دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۶:۵۷Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان پدافند غیر عامل»

پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۹   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور از تصویب نظام مصون سازی و عملیات پدافند شیمیایی کشور از سوی شورای عالی پدافند غیرعامل کشور در 19 ماده و 9 تبصره خبر داد. ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در همایشی با بیان اینکه الحمدولله رب العالمین ترامپ هم گور به گور شد گفت: هنوز انتقام حاج قاسم از ترامپ باقی است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۲۵    
دنیای اقتصاد- اصفهان : رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اهدای لوح تقدیر به مهندس عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، از تلاش های این شرکت درخصوص رعایت دستورالعمل های حوزه پدافند غیرعامل قدردانی کرد ...
راهیان نور   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۲    
تهران-راهیان نور- نشان ملی خادمی شهدا به سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور اهدا شد .
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت : به دلیل سهل اندیشی برخی مسئولان زیرساخت های مدیریت افکار عمومی کشور را به طور رایگان به دشمنان تحویل داده ایم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: ما اراده خود را بر دشمن تحمیل کردیم بنابراین دشمن باید راهبردهای خود را در برابر ما تغییر دهد و این تنها راه چاره آمریکا در برابر ایران است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۵    
سردار جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: آمریکایی ها پس از سرنگونی پهپاد جاسوسی خود و حمله به عین الاسد درس بزرگی گرفتند و ما اراده قاطع در برخورد با تهدیدات و حملات نظامی را به دشمنان نشان دادیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: آمریکایی ها پس از سرنگونی پهپاد جاسوسی خود و حمله به عین الاسد درس بزرگی گرفتند و ما اراده قاطع در برخورد با تهدیدات و حملات نظامی را به دشمنان نشان دادیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
جلد اول کتاب هوالحبیب با حضور رئیس سازمان پدافند غیرعامل در حاشیه همایش بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس رونمایی شد.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل ایران گفت: امروز کسی به ذهنش خطور نمی کند که قدرت ملی موشکی و پهپادی را روی میز مذاکره با دشمن قرار دهد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، گفت: ترامپیسم ثابت کرد دنیای امروز و فردا صرفا دنیای گفتمان ها نیست و به چه میزان توان دفاعی، حیاتی و ناموسی است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیر عامل گفت: دولت ترامپ ثابت کرد دنیای امروز و فردا صرفا دنیای گفتمان ها نیست و اساسا بدون اتکای به توان دفاعی فضایی برای گفت وگوی عادلانه وجود ندارد.
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اهدای لوح تقدیر به مهندس عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، از تلاش های این شرکت درخصوص رعایت دستورالعمل های حوزۀ پدافند غیرعامل قدردانی کرد.
پاون   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به ضرورت تکیه بر ظرفیت های داخلی گفت: نمایشگاه صنعت آب و برق می تواند در معرفی ظرفیت های علمی کشور که در حوزه های بین رشته ای پدافند غیرعامل کار می کنند، موثر باشد.
ایمنا: رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: نتایج واکسیناسیون کرونا در مقیاس جمعیت کلان می تواند اطلاعات باارزش و حیاتی را در اختیار شرکت های تولیدکننده قرار دهد که مبنای تهدیدات زیستی آینده علیه ملت ایران قرار گیرد. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۰:۰۹    
به گزارش بسیج پرس ، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور امروز (سه شنبه) در مراسم مجازی گرامیداشت شهدای محور مقاومت با عنوان مکتب سلیمانی و ارتقای قدرت نرم جمهوری اسلامی که با مشارکت اساتید و نخبگان کانون های بسیج اساتید استان سمنان و دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شد ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
وی با بیان این نکته که آمریکایی ها خود خالق داعش بودند افزود: در افغانستان القاعده را ساختند و کسانی که خود مدعی مبارزه با تروریسم بودند تروریسم پرور شدند. با سوار شدن بر روی اختلافات مذهبی و بستر های اختلاف افکنانه آتش کینه را افزودند. این ها ساز و کار را براساس تفکر تکفیری قرار دادند. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۰:۰۶    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل ایران گفت: قهرمانان افسانه ای شاهنامه چون رستم و سهراب به عنوان قهرمانان ملی ما مطرح بودند اما امروز قاسم سلیمانی رستم جدید زمان است.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: مجاب سازی دولت روسیه و شخص پوتین برای حمایت از جبهه مقاومت و به کارگیری توان هوایی و پدافندی از جمله اقداماتی بود که صرفا سردار سلیمانی می توانست انجام دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، گفت: نحوه شهادت، سردار سلیمانی را به یک قهرمان ملی و قهرمان جهان اسلام تبدیل کرد و سبب شد تا خون تازه ای به رگهای جبهه مقاومت تزریق شود. به تعبیری حاج قاسم بعد از شهادتش دوباره و در قالب مکتب سلیمانی متولد شد.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۷    
نشست مجازی مکتب سلیمانی و ارتقای قدرت نرم جمهوری اسلامی پیش از ظهر امروز با حضور سردار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه با شهادت سپهبد سلیمانی نسخه جدیدی از یک قهرمان ملی تعریف شد، گفت: ترویج مکتب سلیمانی برای مقابله با دشمن در جنگ نرم ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان این که شهادت سردار قاسم سلیمانی انتهای زندگی انسانی و دنیوی او ولی شروع یک راهبرد و تفکر بود گفت: قهرمانان افسانه ای شاهنامه چون رستم و سهراب به عنوان قهرمانان ملی ما مطرح بودند اما امروز قاسم سلیمانی رستم جدید زمان است.
آیین گرامیداشت شهدای محور مقاومت با موضوع مکتب سلیمانی و ارتقای قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران پیش از ظهر امروز با حضور غلامرضا جلالی دبیر کمیته دائمی و رئیس سازمان پدافند غیرعامل و علی اصغر کاراندیش معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس کمیته پدافند غیر عامل این وزارتخانه به صورت مجازی برگزار شد.
سردار دکتر غلامرضا جلالی گفت: نحوه شهادت، سردار سلیمانی را به یک قهرمان ملی و قهرمان جهان اسلام تبدیل کرد و سبب شد تا خون تازه ای به رگهای جبهه مقاومت تزریق شود. به تعبیری حاج قاسم بعد از شهادتش دوباره و در قالب مکتب سلیمانی متولد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: سردار شهید سلیمانی نماد پیروزی جبهه مقاومت است؛ نام شهید سلیمانی رمز پیروزی بر تروریسم آمریکایی و صهیونیستی است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۰:۱۴    
دنیای اقتصاد : در مراسم اولین سالروز شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس که سال گذشته به دست نیروهای آمریکایی در عراق به شهادت رسید، سردار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی گفت: از نظر ما قاسم سلیمانی به دست آمریکای جنایتکار ترور شد ...
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۲    
سردار جلالی؛ رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی ارتحال آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: سالگرد شهادت او را در شرایطی برگزار می کنیم که ابزارهای استعمار نوین و مجازی آمریکا همچون اینستاگرام حتی از انتشار تصویر سلیمانی نیز هراس دارند!
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۰۱    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: سالگرد شهادت او را در شرایطی برگزار می کنیم که ابزارهای استعمار نوین و مجازی آمریکا همچون اینستاگرام حتی از انتشار تصویر سلیمانی نیز هراس دارند! لینک منبع
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی استراتژی مقاومت فعال را میراث بزرگ وی دانست و گفت: اولین سالگرد آن شهید بزرگوار را در شرایطی برگزار می کنیم که ابزارهای استعمار نوین و مجازی آمریکا همچون اینستاگرام حتی از انتشار تصویر سلیمانی نیز هراس ...
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: ما به هیچ وجه نظر سیاسی نداریم و در دوره ها و دولت های گذشته هم اثبات کردیم که نظر ما کاملاً حاکمیتی است و منافع ملی را در نظر می گیریم و به هیچ مناقشه سیاسی ای ورود نمی کنیم، ولی بعضی از دوستان تمایل دارند گرایشات سیاسی را بهانه کم کاری ها قرار دهند.
رئیس کمیته پدافند غیرعامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری نشست مجازی گرامیداشت شهدای محور مقاومت با عنوان مکتب سلیمانی و ارتقای قدرت نرم جمهوری اسلامی خبر داد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۴:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با صدور پیامی فرارسیدن سالروز حماسه مردمی 9 دی را تبریک گفت و تاکید کرد: 9 دی نماد قدرت نرم انقلاب اسلامی در برابر تئوری های براندازان دشمن بود. ...
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با صدور پیامی فرارسیدن سالروز حماسه مردمی 9 دی را تبریک گفت و تاکید کرد: 9 دی نماد قدرت نرم انقلاب اسلامی در برابر تئوری های براندازانه دشمن بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور درباره فعالیت های شهید فخری زاده در ساخت واکسن کرونا توضیحاتی داد.
اقتصاد آنلاین / شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۲۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از برگزاری جلسه ای مشترک با اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی در هفته جاری با محوریت تولید موبایل در داخل کشور خبر داد، گفت: ظرفیت تولید موبایل متناسب با نیاز مردم نیست و باید تلاش خود را در این زمینه دوچندان کنیم.
سردار دکتر غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، با صدور پیامی روز پرستار را تبریک گفت و تاکید کرد: به راستی که مبارزه با یک ویروس ناشناخته چیزی کمتر از میدان نبرد با دشمن ندارد و حقیقتا عنوان افسران پدافند زیستی برازنده پرستاران و کادر درمانی کشور است که با تاسی به الگوی فاطمی و زینبی ...
سردار دکتر غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور درپی درگذشت روزنامه نگار و فعال رسانه ای، محمد سعید جباری پیام تسلیتی صادر کرد.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور از ساخت سپرهای حفاظتی الکترونیک و الکترومغناطیسی برای حفاظت از دانشمندان و شخصیت ها خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۸:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
سردار غلامرضا جلالی در گفت وگو با میزان، با اشاره به سطح انتقام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سردار امت اسلام و شهید سردار دکتر محسن فخری زاده دانشمند برجسته و ممتاز هسته ای و دفاعی کشورمان، گفت: پاسخ به اقدامات دشمن با ترور شهیدان سپهبد حاج قاسم سلیمانی عزیز و شهید محسن فخری زاده یک موضوع مهم ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۹:۳۰    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، گفت: عدم پاسخ به دشمنان آن ها را دچار اشتباه محاسباتی می کند چرا که قوی شدن یعنی مقاوم شدن در برابر تهدیدات و توانمند شدن در پاسخ دادن به تهدیدات.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، مراسم یادبود مرحوم سردار علی اصغر زارعی نماینده پیشین مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و از یادگاران هشت سال دفاع مقدس با حضور سعید جلیلی نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در شورای عالی امنیت ملی ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت سردار علی اصغر زارعی روز دوشنبه (24 آذر) با حضور سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل و سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در سازمان پدافند غیر عامل برگزار شد.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه سردار دکتر زارعی نشان داد که پاسداری به لباس نیست بلکه به تفکر، عقیده و باور است، گفت: سردار زارعی همواره یک پاسدار نمونه سال 58 باقی ماند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
وی افزود: ایشان در هشت سال دفاع مقدس در جبهه ها حضور داشت و در هر حوزه ای که به او تکلیف می شد، فعالانه ایفای نقش می کرد. او در ابتدا و انتهای دفاع مقدس نقش ویژه ای در فرماندهی مخابرات و جنگال ( جنگ الکترونیک) بر عهده داشت و در زمانی که شناخت کافی از حوزه جنگال وجود نداشت ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش نما، سردار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور صبح امروز(دوشنبه) در آیین گرامیداشت مجازی سردار دکتر علی اصغر زارعی جانشین فقید سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه سردار زارعی در دوران نمایندگی در مجلس شورای اسلامی با دو موضوع در اذهان مردم ماندگار شد ...