چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۰۸:۲۰Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان پدافند غیر عامل»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت : به دلیل سهل اندیشی برخی مسئولان زیرساخت های مدیریت افکار عمومی کشور را به طور رایگان به دشمنان تحویل داده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: ما اراده خود را بر دشمن تحمیل کردیم بنابراین دشمن باید راهبردهای خود را در برابر ما تغییر دهد و این تنها راه چاره آمریکا در برابر ایران است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۵    
سردار جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: آمریکایی ها پس از سرنگونی پهپاد جاسوسی خود و حمله به عین الاسد درس بزرگی گرفتند و ما اراده قاطع در برخورد با تهدیدات و حملات نظامی را به دشمنان نشان دادیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: آمریکایی ها پس از سرنگونی پهپاد جاسوسی خود و حمله به عین الاسد درس بزرگی گرفتند و ما اراده قاطع در برخورد با تهدیدات و حملات نظامی را به دشمنان نشان دادیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
جلد اول کتاب هوالحبیب با حضور رئیس سازمان پدافند غیرعامل در حاشیه همایش بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس رونمایی شد.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل ایران گفت: امروز کسی به ذهنش خطور نمی کند که قدرت ملی موشکی و پهپادی را روی میز مذاکره با دشمن قرار دهد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، گفت: ترامپیسم ثابت کرد دنیای امروز و فردا صرفا دنیای گفتمان ها نیست و به چه میزان توان دفاعی، حیاتی و ناموسی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۴   + ۶۳ سایت دیگر  
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: دولت ترامپ ثابت کرد که دنیای امروز و فردا صرفا دنیای گفتمان ها نیست و اساسا بدون اتکای به توان دفاعی فضایی برای گفت وگوی عادلانه وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اقدامات علی اصغر زارعی جانشین اسبق سازمان پدافند غیرعامل برای مقابله با حملات سایبری را در این گزارش بخوانید.
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اهدای لوح تقدیر به مهندس عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، از تلاش های این شرکت درخصوص رعایت دستورالعمل های حوزۀ پدافند غیرعامل قدردانی کرد.
پاون   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به ضرورت تکیه بر ظرفیت های داخلی گفت: نمایشگاه صنعت آب و برق می تواند در معرفی ظرفیت های علمی کشور که در حوزه های بین رشته ای پدافند غیرعامل کار می کنند، موثر باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا-طرح جامع پدافند غیر عامل استان هرمزگان با حضور قائم مقام سازمان پدافند غیرعامل کشور در شرکت پالایش نفت بندرعباس رونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهداشت و درمان سازمان پدافند غیرعامل ضمن تاکید بر استفاده از دانش محققان ایرانی در ساخت واکسن نسبت به نگرانیهایی که پیرامون استفاده از واکسن فایزر وجود دارد توضیحاتی ارائه داد.
مراسم بزرگداشت چهلمین روز درگذشت سردار دکتر علی اصغر زارعی؛ جانشین سابق سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها_ مدیرکل پدافند غیرعامل استان قم از برگزاری نخستین دوره آموزش مجازی پدافند هسته ای و پرتوی به مناسبت چهلیمن روز شهادت شهید فخری زاده شهید هسته ای کشور با همکاری سازمان پدافند غیرعامل کشور خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۲   + ۳۵ سایت دیگر  
ایمنا: رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: نتایج واکسیناسیون کرونا در مقیاس جمعیت کلان می تواند اطلاعات باارزش و حیاتی را در اختیار شرکت های تولیدکننده قرار دهد که مبنای تهدیدات زیستی آینده علیه ملت ایران قرار گیرد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گلستان در نظر دارد به منظور بهره گیری از توانمندی های علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی (رشته فنی و مهندسی) تعداد محدودی از مشمولین وظیفه (بدون غیبت) اعزامی اسفند 1399 را براساس دستورالعمل سازمان پدافند غیرعامل کشور و پس از گذراندن دوره آموزش نظامی دعوت به ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۰:۰۹    
به گزارش بسیج پرس ، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور امروز (سه شنبه) در مراسم مجازی گرامیداشت شهدای محور مقاومت با عنوان مکتب سلیمانی و ارتقای قدرت نرم جمهوری اسلامی که با مشارکت اساتید و نخبگان کانون های بسیج اساتید استان سمنان و دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شد ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
وی با بیان این نکته که آمریکایی ها خود خالق داعش بودند افزود: در افغانستان القاعده را ساختند و کسانی که خود مدعی مبارزه با تروریسم بودند تروریسم پرور شدند. با سوار شدن بر روی اختلافات مذهبی و بستر های اختلاف افکنانه آتش کینه را افزودند. این ها ساز و کار را براساس تفکر تکفیری قرار دادند. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۰:۰۶    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل ایران گفت: قهرمانان افسانه ای شاهنامه چون رستم و سهراب به عنوان قهرمانان ملی ما مطرح بودند اما امروز قاسم سلیمانی رستم جدید زمان است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: مجاب سازی دولت روسیه و شخص پوتین برای حمایت از جبهه مقاومت و به کارگیری توان هوایی و پدافندی از جمله اقداماتی بود که صرفا سردار سلیمانی می توانست انجام دهد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور، مکتب سلیمانی را در واقع نسخه به روز شده مکتب عاشورا توصیف کرد و گفت: نحوه شهادت سردار سلیمانی سبب شد تا خون تازه ای به رگ های جبهه مقاومت تزریق شود و به تعبیری حاج قاسم بعد از شهادتش دوباره و در قالب مکتب سلیمانی متولد شد.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۷    
نشست مجازی مکتب سلیمانی و ارتقای قدرت نرم جمهوری اسلامی پیش از ظهر امروز با حضور سردار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه با شهادت سپهبد سلیمانی نسخه جدیدی از یک قهرمان ملی تعریف شد، گفت: ترویج مکتب سلیمانی برای مقابله با دشمن در جنگ نرم ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان این که شهادت سردار قاسم سلیمانی انتهای زندگی انسانی و دنیوی او ولی شروع یک راهبرد و تفکر بود گفت: قهرمانان افسانه ای شاهنامه چون رستم و سهراب به عنوان قهرمانان ملی ما مطرح بودند اما امروز قاسم سلیمانی رستم جدید زمان است.
آیین گرامیداشت شهدای محور مقاومت با موضوع مکتب سلیمانی و ارتقای قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران پیش از ظهر امروز با حضور غلامرضا جلالی دبیر کمیته دائمی و رئیس سازمان پدافند غیرعامل و علی اصغر کاراندیش معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس کمیته پدافند غیر عامل این وزارتخانه به صورت مجازی برگزار شد.
سردار دکتر غلامرضا جلالی گفت: نحوه شهادت، سردار سلیمانی را به یک قهرمان ملی و قهرمان جهان اسلام تبدیل کرد و سبب شد تا خون تازه ای به رگهای جبهه مقاومت تزریق شود. به تعبیری حاج قاسم بعد از شهادتش دوباره و در قالب مکتب سلیمانی متولد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: سردار شهید سلیمانی نماد پیروزی جبهه مقاومت است؛ نام شهید سلیمانی رمز پیروزی بر تروریسم آمریکایی و صهیونیستی است.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۱۵    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان؛ در جلسه شورای پدافند غیرعامل استانداری که روز گذشته به ریاست جناب آقای دکتر شریعتی استاندار محترم و با حضور کلیه اعضاء برگزار گردید از آقای سعید فیوضی مدیرکل پدافند غیرعامل استان که اخیراٌ از سوی سردار جلالی ریاست سازمان پدافند غیرعامل بعنوان مدیر ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۰:۱۴    
دنیای اقتصاد : در مراسم اولین سالروز شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس که سال گذشته به دست نیروهای آمریکایی در عراق به شهادت رسید، سردار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی گفت: از نظر ما قاسم سلیمانی به دست آمریکای جنایتکار ترور شد ...
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۲    
سردار جلالی؛ رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی ارتحال آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: سالگرد شهادت او را در شرایطی برگزار می کنیم که ابزارهای استعمار نوین و مجازی آمریکا همچون اینستاگرام حتی از انتشار تصویر سلیمانی نیز هراس دارند!
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۰۱    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: سالگرد شهادت او را در شرایطی برگزار می کنیم که ابزارهای استعمار نوین و مجازی آمریکا همچون اینستاگرام حتی از انتشار تصویر سلیمانی نیز هراس دارند! لینک منبع
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی استراتژی مقاومت فعال را میراث بزرگ وی دانست و گفت: اولین سالگرد آن شهید بزرگوار را در شرایطی برگزار می کنیم که ابزارهای استعمار نوین و مجازی آمریکا همچون اینستاگرام حتی از انتشار تصویر سلیمانی نیز هراس ...
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: ما به هیچ وجه نظر سیاسی نداریم و در دوره ها و دولت های گذشته هم اثبات کردیم که نظر ما کاملاً حاکمیتی است و منافع ملی را در نظر می گیریم و به هیچ مناقشه سیاسی ای ورود نمی کنیم، ولی بعضی از دوستان تمایل دارند گرایشات سیاسی را بهانه کم کاری ها قرار دهند.
رئیس کمیته پدافند غیرعامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری نشست مجازی گرامیداشت شهدای محور مقاومت با عنوان مکتب سلیمانی و ارتقای قدرت نرم جمهوری اسلامی خبر داد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۴:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با صدور پیامی فرارسیدن سالروز حماسه مردمی 9 دی را تبریک گفت و تاکید کرد: 9 دی نماد قدرت نرم انقلاب اسلامی در برابر تئوری های براندازان دشمن بود. ...
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۴۴    
سردار جلالی ریاست محترم سازمان پدافند غیرعامل کشور از سعید فیوضی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خوزستان به عنوان یکی از برگزیدگان سال 99 تقدیر کرد. ...
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با صدور پیامی فرارسیدن سالروز حماسه مردمی 9 دی را تبریک گفت و تاکید کرد: 9 دی نماد قدرت نرم انقلاب اسلامی در برابر تئوری های براندازانه دشمن بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار ایلام در دیداربا معاون امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت:پدافندغیرعامل برنده ترین سلاح در تقابل با شرایط تحریمی و کرونایی در کشور است.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۵:۰۶    
معاونت طرح ریزی و نظارت فنی سازمان پدافند غیرعامل کشور و موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی ودجا تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۹:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
کرمی محمدی گفت: با 20 درصد هزینه کرد در حوزه آموزش مقابله با زلزله می توان تا 80 درصد خسارت های احتمالی را کاهش داد. به گزارش شوراآنلاین، مراسم رونمایی از سند همکاری ملی طرح مدرسه آماده با حضور اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش وپرورش ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون فرهنگی سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر انتقال فرهنگ مقابله با بحران به نسل های بعدی اعلام کرد: تاکنون هشت عنوان کتاب برای سنین مختلف در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۲:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه خبرنگار اجتماعی ایرنا، این مطلب را اسماعیل نجار در آیین رونمایی از طرح سند همکاری ملی طرح مدرسه آماده که با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، معاون سازمان پدافند غیر عامل کشور و همچنین مدیران کل مدیریت بحران و مدیران کل آموزش و پرورش استان های سراسر کشور [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه فرهنگی سازمان پدافند غیر عامل کشور با بیان اینکه از نظر سازمان پدافند غیر عامل همه افراد جامعه برای حوادث طبیعی و غیر طبیعی باید آماده باشند، گفت: جهت مدرسه آماده، خواست سازمان پدافند غیر عامل و بسیار مهم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور درباره فعالیت های شهید فخری زاده در ساخت واکسن کرونا توضیحاتی داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۶:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی بودجه دفاعی کشور با حضور نمایندگان و فرماندهان ستاد کل نیروهای مسلح، سپاه، سازمان بسیج و سازمان پدافند غیرعامل به همراه مقامات وزارت کشور و سازمان انرژی اتمی خبر داد.