چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۶:۰۴Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت نان»

دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان سراوان گفت: سهمیه آرد سراوان بر اساس آمار جمعیتی سال 95 تامین می شود که با توجه به افزایش زاد و ولد در شهرستان برای تامین نان مورد نیاز شهروندان با مشکل مواجه شده ایم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۸    
در حال حاضر قیمت خرید تضمینی گندم برای سال آینده چهار هزار تومان در نظر گرفته شده که ممکن است از طریق شورای تعیین قیمت تضمینی محصولات کشاورزی تغییر کند ...
راه چشمه لر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اداره صمت سرعین اعلام کرد: با توجه به موقعیت گردشگری سرعین بالا بودن اجاره بهاء نسبت به سایر شهرستانها ، مقرون به صرفه نبودن برای واحدهای نانوایی و تعطیلی چندین واحد نانوایی نوع 2 از اول اسفند ماه 1399 قیمت انواع نام سهمیه نوع 2 با 20 درصد افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۳۶    
فرماندار شهرستان اهرگفت: استفاده از کنجد سیاه در واحد های نانوایی غیرمجاز و غیربهداشتی است و افزایش خودسرانه قیمت نان به بهانه اضافه کردن کنجد هم تخلف صنفی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - فرماندار شهرستان اهر اعلام کرد: استفاده از کنجد سیاه در واحدهای نانوایی غیرمجاز و غیربهداشتی است و افزایش خودسرانه قیمت نان به بهانه اضافه کردن کنجد هم تخلف صنفی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارگران خباز سبزوار توضیح داد: کارگران خباز خواهان افزایش مزد خود هستند اما با گرانی نان موافق نیستند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۹:۳۹    
به گزارش جام نیوز ، وزارت اقتصاد لبنان روز گذشته قیمت هر بسته نان را 20 درصد افزایش داد و این در حالیست که کشور با فروپاشی اقتصادی شدیدی رو به روست و مقامات لبنان دیگر نمی توانند به حمایت از کالاهای اساسی ادامه دهند اما از طرفی دیگر بحران معیشتی سختی در نتیجه اقدامات مقابله با ویروس کرونا هم به ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۲    
مدیرکل اقتصادی استانداری تهران با اشاره به سنجش کارشناسانه نرخ نان در 30 استان کشور از ارسال جمع بندی پیشنهادات در مورد قیمت نان به مراجع بالاتر خبرداد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 -با وجود ناآرامی های اجتماعی و بحران اقتصادی و همچنین کاهش ارزش پول ملی در لبنان که منجر به کاهش چشمگیر قدرت خرید مردم شده است، مقام های این کشور تصمیم گرفته اند قیمت نان را برای چهارمین بار طی شش ماه گذشته افزایش دهند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
نان نخستین خوراک مردم ایران به حساب می آید؛ این درحالی است که سال هاست نانوایان از وضعیت کالایی که تولید می کنند و گرانی های اخیر رضایت چندانی ندارند و شهروندان و مصرف کنندگان نیز از وضعیت نان ها رضایت ندارند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۰:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین: یک نانوایی در تهران در حالی که آرد یارانه ای دریافت می کند، تابلویی در مغازه نصب کرده و نوشته قیمت نان آزاد حساب می شود.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
افزایش قیمت نان طی ماه های اخیر منجر شده تجمع جلوی نانوایی ها افزایش یابد. هرچند این صف ها تاحدودی و با ورود نمایشی مسوولان جمع شد؛ ولی بعد از گذشت چندین هفته شاهد افزایش بی سرو صدای قیمت نان در ارومیه هستیم که نشان می دهد مسوولان در کنترل قیمت این ماده غذایی ناتوان بودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه شورای سیاستگذاری آرد و نان افزایش قیمت نان و وضعیت بهداشت نانوایی های استان قم بررسی شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نان در سفره ی همه ی ایرانی ها وجود دارد و باید کیفیت داشته باشد، وقتی دستمزد کارگران کم باشد، انگیزه کار کردن هم کم می شود. انگیزه کارگران که کم باشد، چگونه نانِ با کیفیت به مردم بدهند؟
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
همه چیز از آن روزی آغاز شد که سرعت تغییر اعداد برچسب قیمت ها به پای سرعت دم و بازدم رسید. نان وقتی غم نانوایان شد که گفتند نمی توانند روی قیمت نان دست بگذارند، گفتند گران شدن نان عاقبت خوشی ندارد، نان نشان است و نشانه است، نان اگر گران شود، باقی چیزها هم گران می شوند ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ثبت زیان انباشته 43هزار میلیاردی خودروسازان، افزایش غیرقانونی قیمت نان با استفاده از بند هرج ومرج ساز و پازل مغفول خاموشی ها سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه ها هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی که مسئولان دولتی همچنان اصرار دارند که افزایش قیمتی برای نان فعلا مطرح نیست اما افزایش قیمت از سوی نانوایی ها به شکل کاملا بی قاعده و بی ضابطه در سایه بی توجهی مقامات مسئول صورت گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: با تعدیل قیمت نان در این استان نسبت به استان های همجوار، عرضه نان در واحدهای خبازی دولتی و آزادپز از روز دوم بهمن ماه با قیمت های جدید به مردم عرضه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
قیمت نان در نانوایی های دولتی و آزاد پز استان چهارمحال و بختیاری افزایش یافت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رشت- معاون نظارت بازرسی سازمان صمت گیلان خواستار تدابیر ویژه برای قیمت نان شد و گفت: قیمت تمام شده نان در استان بالا است.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
بیژن نوروز مقدم با بیان اینکه 10 ماه از ابتدای سال جاری و 16 ماه از آخرین نرخ گذاری نان گذشته و به جز قیمت نان و درآمد نانوایی ها هیچ کالا و دستمزدی ثابت نمانده است، گفت: این ثبات در کنار افزایش هزینه های تولید ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه نان های حجیم و نیمه حجیم از قیمت گذاری یکسان نان های سنتی و صنعتی، انتقاد کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان با اشاره به افزایش قیمت حمل ونقل کالا گفت: با دستور استاندار تا پایان سال جاری افزایشی در قیمت نان نخواهیم داشت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان فانتزی گفت: دو ماه پیش دولت روغن جامد با نرخ دولتی به نانوایی ها اختصاص داد که این سهمیه رو به اتمام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
وقتی که نانوایان خودسرانه قیمت نان را تعیین می کنند.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
رئیس اتحادیه نانوایان سنگکی گفت: افزایش چشمگیر اجاره بها، افت 20درصدی تقاضای نان و افزایش حقوق کارگران موجب شده تا قیمت نان گران شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۷    
زنجان - ایرنا - رسانه ها و مطبوعات زنجان در هفته جاری موضوعات مختلفی را در سرخط اخبار و صفحات نخست خود انعکاس دادند که از جمله آن ها می توان به موضوع احتمال افزایش قیمت نان و کاهش میزان پرونده جرائم در محاکم قضایی در استان اشاره کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: در حال حاضر برنامه ای برای افزایش قیمت نان وجود ندارداما به دنبال ارتقاء کیفیت نان هستیم .
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار زنجان در خصوص زمزمه هایی مبنی بر افزایش قیمت نان گفت: تا این لحظه، برنامه ای اعلام نشده و قیمت نان افزایش نمی یابد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
طی روزهای اخیر اخباری مبنی بر افزایش قیمت نان در پایتخت به گوش می رسد.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۳۸   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت اعلام کرد که با توجه به افزایش جدید قیمت تخم مرغ، قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ برای مصرف کننده 16 هزار و 900 تومان است.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران، گفت: قیمت نان افزایش نیافته است، اما درخواست اتحادیه نانوایان تهران در مورد افزایش قیمت نان در حال پیگیری و بررسی است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدت هاست که خبر افزایش قیمت نان به گوش می رسد؛ در یکسو مردمی هستند که دیگر افزایش قیمت نان برایشان قابل تحمل نیست و در سوی دیگر نانوایانی که خود از قشر ضعیف هستند و با ثبات قیمت نان، زندگی و تولید روز به روز برایشان سخت تر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
با ورود استانداری ها به موضوع تصویب قیمت نان، ممکن است در کشور با چند نرخی شدن نان مواجه شویم.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون دفتر برنامه ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت با تاکید بر ثبات قیمت در بازار تخم مرغ از هفته آینده از ممنوعیت افزایش قیمت نان و مواد شوینده خبر داد. *** ثبات قیمت در بازار تخم مرغ به گزارش خبرگزاری صنایع، قاسمیان در رسانه ملی با بیان این مطلب، اظهار کرد: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران، گفت: قیمت نان افزایش نیافته است، اما درخواست اتحادیه نانوایان تهران در مورد افزایش قیمت نان در حال پیگیری و بررسی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مسئول کمیسیون آموزش اتحادیه نانوایان اصفهان با تاکید بر اینکه در سال جاری نان دیگر در اصفهان گران نخواهد شد، گفت: زمزمه های افزایش 70 درصدی قیمت نان هیچ ارتباطی به اصفهان ندارد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۸:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
این روزها در حالی افزایش قیمت نان پایتخت نشینان مطرح است که تعرفه این کالای اساسی یک سال قبل افزایش یافت. با این همه اتحادیه نانوایان پیشنهاد افزایش 70 درصدی برای نان را مطرح کردهاند اما تصمیم گیرنده نهایی هیات دولت است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۰:۱۴    
رشد هزینه تمام شده تولید و طولانی شدن روند بررسی درخواست نانوایان برای اصلاح نرخ نان موجب افزایش نرخ برخی انواع نان سنتی در تهران شده است. گفته می شود احتمالا وزیر صنعت طرح افزایش قیمت نان را به هیأت وزیران ارائه خواهد کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: تصمیم نهایی در مورد افزایش قیمت نان در استان پس از بررسی های کارشناسی در هفته های آتی اعلام خواهد شد.
قاسمیان گفت: با توجه به تعیین نرخ مصوب تخم مرغ، توزیع مناسب و نظارت جدی بر خرده فروشی ها، بازار این کالا به تعادل می رسد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: قیمت نان تغییری نیافته است و مردم در صورت گرانفروشی تخلف را به سامانه 124 اطلاع دهند تا توسط تعزیرات با نانوایی متخلف برخورد شود.
تجارت امروز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مسئولیت افزایش قیمت نان در استان ها بر عهده استانداری گذاشته شده است اما، استانداری ها هم در این رابطه باید هماهنگ عمل کنند.
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
آیا افزایش نرخ نان در راه است؟ رییس اتحادیه نانوایان سنتی تهران روز یکشنبه در اظهاراتی اعلام کرد که پیشنهاد افزایش 70 درصدی قیمت نان در تهران به دولت ارایه شده،
جام نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرهای جدید از سیاست های تنظیم بازاری از سوی متولیان اعلام شد. بر این اساس مقرر شده است که قیمت تخم مرغ برای چندمین بار در سال 99 افزایش پیدا کند اما در مورد قیمت نان که در روزهای اخیر صحبت هایی مبنی بر افزایش آن مطرح شده بود ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
اکوفارس: رئیس اتاق اصناف تهران گفت: قیمت نان تغییری نیافته است و مردم در صورت گرانفروشی تخلف را به سامانه 124 اطلاع دهند تا توسط تعزیرات با نانوایی متخلف برخورد شود.
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران درباره کشف کالا های احتکار شده، گرانی برخی از کالا ها و چند موضوع تعزیراتی دیگر توضیحاتی داد.
برترین ها / سیمرغ   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دبیر ستاد تنظیم بازار ضمن اشاره به اینکه در حال حاضر موضوع افزایش قیمت نان منتفی است، گفت : با توجه به افزایش نرخ عوامل تولید و با بررسی های انجام شده، نرخ تخم مرغ درب مرغداری از 12 هزار تومان به 14 هزار تومان افزایش یافت. ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت نان و شوینده ها با تصمیم امروز ستاد تنظیم بازار ثابت ماند و قیمت مصوب تخم مرغ افزایش یافت.