پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۳:۲۱May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت نان»

روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
قیمت نان برای مردم تغییر نمی کند و در هنگام پرداختِ پول نان توسط خریدار، بقیه پول همان لحظه از حساب دولت به حساب نانوا واریز می شود. محدودیتی در تعداد خرید نان وجود ندارد.
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: هیچگونه کمبود آرد در سطح شهرستان نداشته و نان طبق روال قبل بدون افزایش قیمت در نانوایی ها عرضه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: دولت قیمت خرید گندم از کشاورزان را به استاندارد جهانی نزدیک کرده و آرد را با قیمت واقعی به نانوایان و صنف و صنعت می دهد. مردم هم قیمت واقعی نان را از کارت یارانه نان می پردازند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۸    
یارانه نان یارانه جدید است که قرار است به زودی در کشور اجرایی شود. یارانه نان در حال حاضر فقط در استان زنجان اجرا شده است. یارانه نان به گفته مسئولین متعلق به همه مردم است. یارانه نان قرار است به هر کد ملی اختصاص یابد.در ادامه آخرین خبرها از یارانه نان را می خوانیم. ...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس گفت: به مردم شریف استان اطمینان می دهیم که با اجرای طرح هوشمند سازی یارانه نان هیچگونه افزایشی در قیمت نان سنتی که قوت غالب مردم است، اتفاق نیافتد و مردم می توانند همچون سال گذشته نان مورد نیاز خود را از نانوایی ها با قیمتهای قبلی تامین نمایند ...
صمت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نان های حجیم و نیمه حجیم گفت: . بر اساس برنامه پنجم و ششم توسعه، 40 درصد تولید نان باید به سمت تولید نان های حجیم و صنعتی برود و الان معکوس است و به دوران قدیم برگشته ایم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر کل غله سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هیچ افزایش قیمتی در حوزه گندم ، آرد و نان نخواهیم داشت، گفت: با نانوایان گرانفروش و کم کار حتما برخورد قانونی صورت می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۵۰    
گندم و آرد با قیمت قبلی در اختیار خبازان قرار داده می شود و نانوایی ها حق هیچگونه افزایش قیمت نان را ندارند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
براساس این طرح، نانوایی های زنجان به کارت خوان هوشمند مجهز شده اند. دولت به نانوایی ها آرد را به قیمت آزاد می دهد اما در ازای فروشِ نان به نانوایی یارانه می دهد. قیمت نان برای مردم تغییر نمی کند. در هنگام پرداختِ پول نان توسط خریدار، بقیه پول همان لحظه از حساب دولت به حساب نانوا واریز می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اداره غله و خدمات بازرگانی استان فارس گفت: به منظور خنثی کردن جو روانی ایجاد شده بین مردم، بیش از 2 هزار و 500 تن آرد بین نانوایان توزیع شد تا آرامش به چرخه توزیع نان بازگردد و پس از آن، به نانوایان و مردم اطمینان دادیم که قیمت نان سنتی افزایش نمی یابد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۰    
شاهرود- بالا رفتن قیمت برخی اقلام مصرفی و در مقابل آن ثابت ماندن قیمت نان به گفته بسیاری از نانوایان استان سمنان مشکلات عدیده ای را برای این قشر پدید آورده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: ثبت اعتراض خانوارهای محذوف از یارانه از طریق سامانه حمایت انجام می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۸    
گرگان- یک فعال اقتصادی گفت: افزایش نان های سنتی در چند روز اخیر به صورت کاملاً سلیقه ای اعمال شده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۶    
معاون اول رئیس جمهور صبح امروز دوشنبه (26 اردیبهشت) گفت: در حال حاضر بیش از نیاز مردم، روغن، مرغ و تخم مرغ پیش بینی شده و حتی کمتر از قیمت بازار مرغ و تخم مرغ عرضه می شود و علت آن فراوانی است. با متخلفان در موضوع نان برخورد قانونی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۳    
ایسنا/خراسان رضوی "کالا کم نیست، قرار نیست روغن، مرغ و تخم مرغ کمیاب شود، مشکلی در تامین آرد وجود ندارد و قیمت نان هم قرار نیست فعلا افزایش پیدا کند، مردم نگران نباشند."
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول دولت سیزدهم گفت: تخلفات در موضوع نان به هیچ عنوان قابل تحمل نیست چراکه دولت هیچ تغییری در قیمت، یارانه و نحوه فروش نان نداده است و قیمت نان نباید یک ریال تغییر کند که در غیر این صورت تخلف انجام شده است ...
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۴۰    
مخبر در بازدید از مرکز پاسخگویی یکپارچه “124” وزارت صمت که با همراهی سیدرضا فاطمی امین وزیر صمت انجام شد، با توضیحات مسئولان مربوطه از روند ثبت و پیگیری شکایات مردمی از واحد های صنفی متخلف و همچنین سامانه یکپارچه مدیریت بازرسی (سیمبا) مطلع شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی از ثبات قیمت نان در استان تا پایان سال خبرداد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
این سامانه در حال حاضر با افزایش ساعات کاری و فعالیت خود، به طور میانگین روزانه 45 هزار تماس تلفنی و شکایت مردمی را ثبت و پیگیری کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۲۷    
جلسه شورای آرد و نان استان تهران که شامگاه یکشنبه 25 اردیبهشت در استانداری تهران برگزار شد که استاندار تهران گفت: هیچ کاستی نباید در آرد و نان داشته باشیم، آرد و نان خط قرمز ماست. رئیس جمهور هم بر افزایش نیافتن قیمت نان تاکید دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صداوسیما استان تهران؛ ابراهیم تاجیک نوری فرماندار شهرستان پیشوا در جلسه کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان گفت: ساعات کار نانوایی ها متناسب با تعداد سهمیه و نوع نانی که پخت می شود و همین طور الگوی مصرف نان در مناطق شهری و روستایی تنظیم و اطلاعات اصلاحی در بنر چاپی در محل نانوایی ها ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
پیشوا - ایرنا - فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر این که هیچ واحدی نانوایی حق افزایش قیمت نان سنتی را ندارد اظهار داشت: سهمیه آرد آن دسته از واحدهای نانوایی متخلف که اقدام به افزایش قیمت، فروش اجباری و تعطیلی بدون هماهنگی کنند قطع شده و در صورت تکرار تخلف مجوز فعالیت آنان باطل می شود.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
وی با اشاره به برخی مشکلات و مسائل پیش آمده درخصوص وضعیت نان در کشور تاکید کرد: تخلفات در موضوع نان به هیچ عنوان قابل تحمل نیست چراکه دولت هیچ تغییری در قیمت، یارانه و نحوه فروش نان نداده است و قیمت نان نباید یک ریال تغییر کند که در غیر این صورت تخلف انجام شده است.
رهیاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف خرمشهر گفت: قیمت آرد نانوایی ها هیچگونه تغییری نداشته و با هرگونه افزایش قیمت نان برخورد می شود و بازرسی از واحدهای نانوایی به صورت چشمگیری افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۴    
اقتصاد ایران: محمد مخبر تاکید کرد: تخلفات در موضوع نان به هیچ عنوان قابل تحمل نیست چرا که دولت هیچ تغییری در قیمت ، یارانه و نحوه فروش نان نداده است و قیمت نان نباید یک ریال تغییر کند که در غیر اینصورت تخلف انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد مخبر گفت: تخلفات در موضوع نان به هیچ عنوان قابل تحمل نیست و قیمت نان نباید یک ریال تغییر کند که در غیر این صورت تخلف انجام شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: موضوع آرد و نان خط قرمز ما است، دولت برنامه ای برای افزایش قیمت نان ندارد و قیمت نان ثابت است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۶۰ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در دو بازدید جداگانه با حضور در مرکز پاسخگویی یکپارچه 124 وزارت صنعت، معدن و تجارت و اداره کل تعزیرات حکومتی تهران، از نزدیک در جریان نحوه ثبت و رسیدگی به شکایات مردمی از واحد های صنفی متخلف قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۵    
ایسنا/زنجان نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت نان افزایش نخواهد یافت ولی در رابطه با مشتقات آرد و نان شاهد افزایش قیمت خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس انجمن آردسازان با بیان اینکه قیمت نان سنتی تغییری نکرده است،گفت: دولت با افزایش قیمت نان مخالف است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: به هیچ عنوان افزایش قیمت نان در سال 1401 با اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد نداریم.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
دولت طرح جامع، دقیق و فناورانه ای را مبتنی بر عدالت اجتماعی ظرف دو ماه آینده اجرایی می کند که در حال حاضر نیز بخشی از این طرح به صورت آزمایشی در زنجان اجرایی شده است.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: دولت برنامه ای برای افزایش قیمت نان ندارد و در حال حاضر قیمت نان ثابت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۰:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: دولت برنامه ای برای افزایش قیمت نان ندارد و در حال حاضر قیمت نان ثابت است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۳:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
محسن منصوری: وضع آرد و نان ما در استان تهران بحرانی نیست و دولت طرح جامع و دقیقی را دارد که از دو ماه آینده اجرایی خواهد شد و ساعت کاری نانوایان در حال حاضر باید افزایش پیدا کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار ارومیه گفت: سیاست دولت در بحث نان نه کاهش سهمیه نه افزایش قیمت نان است.
عصر تبریز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۳    
جناب آقای فرماندار، متشکریم که یادآوری کردید و به یاد مان انداختید که افزایش قیمت نان به نفع ماست. چون این را ما نمی دانستیم!
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رشد بیش از 7 برابری قیمت نان فانتزی موجب می شود کل هزینه نان در دهک اول رشد بیشتری را در مقایسه با دهک های بالاتر ثبت کرده و به مرور از فشار آن با افزایش درآمد خانوار کاسته می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان چهارمحال و بختیاری از عدم افزایش قیمت نان برای مصرف کنندگان نهایی در اجرای طرح هوشمندسازی یارانه ها در سال جاری خبر داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الله نصیری گفت: از مردم تقاضا داریم به اندازه مصرف روزانه نان خریداری کنند، نه تنها قیمت نان افزایش پیدا نکرده بلکه کمبودی هم نداریم. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار جوانرود گفت : قیمت نان تا پایان سال به هیچ وجه تغییری نخواهد داشت.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
با افزایش شدید قیمت نان باگت امنیت غذایی قشر کم درآمد به خطر افتاده است. به گزارش وقت صبح ، در این ویدئو خبرنگار به میدان محمدیه که مرکز کارگران و غذاهای ارزان است رفته و گزارشی تهیه کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار همدان با اینکه به هیچ وجه قیمت نان سنتی افزایش نخواهد کرد از همراهی مردم با اجرای طرح مردمی سازی اقتصاد و توزیع عادلانه یارانه ها تقدیر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۵    
استاندار البرز با اشاره به اهداف جراحی اقتصادی و عادلانه سازی یارانه ها از سوی دولت سیزدهم گفت: قیمت نان سنتی تغییر نمی کند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
قیمت نان که در 6 ماه گذشته در استانبول سه برابر شده بود، مجدداً به صورت غیر رسمی افزایش یافت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار البرز با اشاره به تغییر نرخ اقلام در این استان، گفت: قیمت نان سنتی در البرز تغییر نمی کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
طاهر شعبانی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به افزایش شدید قیمت نان فانتزی و برخی اقلام مواد غذایی در روزهای اخیر که باعث ایجاد چالش هایی در معیشت مردم شده، واکنش نشان داد. 6060
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: پرداخت یارانه، قیمت نان را افزایش نداده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۵    
آرد اختصاصی به نانوایی ها کماکان با یارانه دولتی بوده و قرار نیست افزیشی در قیمت نان سنتی رخ بدهد.