شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۲:۰۰Oct 2020 24

جدیدترین‌های «قیمت نان»

برترین ها / آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مرکز آمار ایران تورم مهر ماه را اعلام کرد که بر اساس آن تورم نقطه ای نان و غلات با تورم نقطه ای 52.6 مواجه شد که بیشترین نرخ تورم در گروه خوراکی ها و آشامیدنی ها را به خود اختصاص داده است. تورم نقطه ای به معنای درصد تغییر عدد شاخص قیمت، نسبت به ماه مشابه سال قبل می باشد ...
صدای جویا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۱:۱۳    
به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، بنا بر اطلاعیه منتشر شده اتحادیه صنف نانوایان اصفهان و حومه، نرخ های جدید اعلام شده برای نان با آرد یارانه ای و آرد نیمه یارانه ای افزایش داشته و این افزایش نرخ از امروز پنج شنبه اول آبان ماه 1399 اعمال می شود. ...
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۴۹    
پایگاه خبری زنگ خطر /در حالی که برخی از استان ها شاهد تغییر قیمت نان بوده و هنوز این قیمت در یزد دستخوش تغییرات جدیدی نشده و از طرفی بازار هم کشش افزایش قیمت دیگری در این حوزه را ندارد، برسر دوراهی قرار گرفته و استانداری یزد در این باره تصمیم گیری می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد در حالی که برخی از استان ها شاهد تغییر قیمت نان بوده و هنوز این قیمت در یزد دستخوش تغییرات جدیدی نشده و از طرفی بازار هم کشش افزایش قیمت دیگری در این حوزه را ندارد، برسر دوراهی قرار گرفته و استانداری یزد در این باره تصمیم گیری می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بازرسی از 50 درصد واحد های تجاری و صنفی کرمان، اعلام قیمت ها با مانیتور ها، مشخص شدن قیمت نان و شیر، دریافت، توزیع و نظارت مناسب بر سهم نهاده های دامی کرمان برخی از مصوبات جلسه امروز ستاد تنظیم بازار کرمان بود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
داریوش ماهری با تأکید بر اینکه مشکل و کمبودی در زمینه تأمین آرد استان نداریم، گفت: مطابق دستورالعمل بر اساس پانزده پارامتر موجود به نفع نانوایی ها، دولت مجوز دارد که تا بیست درصد قیمت نان افزایش داده شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
حبیبی گفت: روند توزیع آرد نانوایی ها و پخت نان کاملا عادی است و هیچ گونه کمبود آرد و افزایش قیمتی در بحث قیمت نان وجود ندارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۴    
زنجان- فغفوری، رئیس سازمان صمت زنجان به شایعاتی که درخصوص افزایش قیت نان در استان انجام گرفته، اشاره کرد و گفت: تاپایان سال قیمت نان در استان تغییر نخواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان کمتر غذایی در لرستان پیدا می شود که در کنار آن نان مصرف نشود و از دیر باز همواره زنان لر به پخت نان محلی مشغول بوده و هر بار در استان خبر افزایش قیمت نان شنیده می شود، خیلی ها ناراحت شده و اظهار نارضایتی می کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۷    
در یک بام و دو هوای مسئولان برای افزایش قیمت نان از یک طرف قشر محروم و ضعیف قرار دارد، که از افزایش قیمت این قوت اصلی خانوار ایرانی متضرر می شود و از طرف دیگر نانوایان زحمت کشی قرار دارند، که مطالبه آن ها افزایش 15 درصدی قیمت نان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مسئول کمسیون آموزش اتحادیه نانوایان اصفهان با بیان اینکه در حاضر بین هر کیسه آرد دولتی و آزاد 150 هزار تومان اختلاف قیمت وجود دارد، گفت: با وجودی که در ابتدا پیشنهاد ما افزایش 50 درصدی نرخ نان بود، اما در نهایت با افزایش 20 درصدی قیمت نان موافقت شد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کمبود نان و ایجاد صف در مقابل نانوایی های خراسان شمالی، داستانی تکراری است که در چند وقت اخیر مردم را نگران و نسبت به این وضعیت گلایه مند کرده است، معضلی که حتی گران شدن قیمت نان هم نتوانست چاره آن باشد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ازتثبیت قیمت نان تا سکونت مرزنشینان گلستانی در 8 هزار خانه ناایمن از مهمترین اخبار دوشنبه بیست وهشتم مهرماه در گلستان بود.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان با اشاره به اهمیت نان در سبد غذایی مردم استان ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده خبازان کردستانی در کارگروه آرد و نان استان گفت: در روزهای اخیر هیچ تغییری در سهمیه آرد نانوانی های کردستان اعمال نشده و تامین آرد متناسب با نیاز استان انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - استاندار گلستان گفت که با وجود پرداخت یارانه زیاد از سوی دولت به صنعت آرد و نان کشور، قیمت نان در این استان تا پایان سال گران نخواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: بنا به تصمیم کارگروه گندم آرد و نان استان گلستان قیمت نان تا پایان سال تغییر نخواهد کرد.
اقتصاد آنلاین / کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
در چند هفته گذشته کمبود آرد موجب گلایه برخی شهروندان در نقاط مختلف کشور از طولانی شدن صف های خرید و کمبود عرضه نان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان سنتی با گلایه از مسئولان در خصوص عدم تصمیم گیری برای قیمت نان، گفت: با توجه به افزایش کرایه حمل، قیمت خمیر مایه، و افزایش 400هزارتومانی هزینه های روزانه هر نانوایی، هنوز برای نان تصمیم گیری نشده است.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۴    
به گزارش خبرنگار کازرون نما، سرپرست اداره صمت شهرستان امروز یکشنبه طی پیامی از شایعه بودن گران شدن قیمت نان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رییس اتحادیه نانوایان یزد مطالبه ی کارگران نانوایی های این شهر را افزایش دستمزد خواند و گفت: این افزایش نرخ باید به گونه ای باشد که بر قیمت نان اثر نگذارد و فشار بیشتری به مردم تحمیل نشود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت : قیمت مصوب برای هر کیلوگرم مرغ 18 هزار و 750 تومان است و افزایش قیمت های چند روز اخیر مورد تایید ما نیست.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، حجت الله نصیری در گفت و گو با ایسنا در خصوص وضعیت آرد و نان استان، اعلام کرد: مشکلی برای تامین آرد نداریم و کمبودی هم در این خصوص وجود ندارد. ...
برترین ها / صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا: رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سقز گفت: در راستای اجرای مصوبات استانی مبنی بر ممنوعیت خروج نان از کردستان، خودرو حامل یک هزار قُرص نان که قصد انتقال از شهرستان بانه به شهرهای همجوار را داشت در سقز متوقف شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۲    
شهروندان مهرانی می گویند: در پی افزایش قیمت نان انتظار می رفت که کیفیت آن نیز بالا برود، اما همچنان شاهد پخت بی کیفیت نان در نانوایی های این شهر هستیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مروت پور، دبیر انجمن نان های حجیم و نیمه حجیم گفت: همزمان با شیوع ویروس کرونا تقاضا برای خرید نان های صنعتی در کشور افزایش یافته چون نان های صنعتی مبتنی بر تمام استانداردهای لازم تولید و به بازار مصرف عرضه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله استان نیز در این جلسه گفت: باید دست دلالان را از واسطه گری در آرد یارانه ای دو قطع کنیم چرا که واسطه ها در این میان موجب اختلال در انتقال این آرد می شوند.
برترین ها / روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: معاون استاندار کردستان ادعای کمبود آرد در خبازی ها و عدم توانایی تأمین نان مورد نیاز مردم استان را تکذیب کرد. خالد جعفری در جلسه اضطراری کارگروه اصلاح نظام یارانه گندم، آرد و نان استان، اظهار داشت: شاید عدم نیاز به نانوایی های جدید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان از افزایش قیمت نان خبر داد.
اوشیدا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که مسئولان اظهار داشتند گرانی های آرد و روغن بر روی قیمت نان تاثیری نمی گذارد، قیمت نان سنتی سیستان تا حد قابل توجهی گران شده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مرتضی مروت پور در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها با بیان اینکه تغییری در میزان سهمیه آرد واحدهای صنعتی و یا قیمت نان اتفاق نیفتاده است، اظهار داشت ...
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند تشدید نظارت بر فروش نان در استان گفت: هیچ افزایشی در قیمت نان در استان وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۸    
فرمادر سقز گفت: مردم نگران نباشند، قیمت نان در شهرستان سقز افزایش نخواهدداشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تاکنون مصوبه ای برای افزایش قیمت نان به تصویب نرسیده است.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در راستای مدیریت قیمت نان و مصوبه ستاد تنظیم بازار آذربایجان غربی، 50 تن نان طبخ شده و صنعتی در قالب 15 کامیون در شهرهای دارای مشکل استان به ویژه ارومیه توزیع شده است.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ارومیه با اشاره به کاهش چشم گیر صف در نانوایی هایی ارومیه گفت: همانطور که شهروندان نیز شاهد آن هستند، صف های طولانی خرید نان در ارومیه رفع شده و مشکل خاصی در این خصوص وجود ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل غله آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه شایعه سازان کمبود نان به دنبال افزایش غیرقانونی قیمت نان بودند، گفت: با گرانفروشان نان در آذربایجان شرقی به صورت قاطع برخورد می کنیم.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار کردپرس، هفته ایی که گذشت ارومیه شاهد صف های طولانی جلوی نانوایی ها و افزایش تقاضای خرید نان از سوی مردم بود. حتی گفته می شد؛ برخی از نانوایی ها در مرکز استان به دلیل کمبود آرد تعطیل شدند. ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
در روزهای اخیر افزایش تقاضای نان و آرد در استان به خصوص شهرستان ارومیه، تعطیلی و افزایش خودسرانه قیمت نان از سوی برخی نانوایی ها موجب نارضایتی و گلایه مردم شده است.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
در پی افزایش قیمت آرد آزاد از اوایل هفته برخی نانوایی های ارومیه بدلیل سودجویی بیشتر اقدام به فروش آرد سهمیه ای که برای پخت نان دریافت می کنند در بازار آزاد کردند که از این رو دلیل کاهش پخت خود را برخلاف واقعیت کاهش عرضه سهمیه آرد اختصاص داده شده به نانوایی ها اعلام کردند این کاهش پخت در برخی ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مهم ترین سرتیترهای صفحه های اقتصادی مطبوعات18مهرماه در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است: مهرآباد هواپیمای بیشتری می پذیرد، اتوبان کرج به تهران متصل شد، طرح آپارتمان سازی بر فراز بام تهران، اعلام دو سیاست جدید ارزی برای تقویت پول ملی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۹    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتحادیه نانوایان مشهد گفت: من قصد دفاع از متخلفان را ندارم اما واقعیت این است که نرخ نان مربوط به آبان ماه سال گذشته است، بنابراین اگر اصلاح نرخ نداشته باشیم، افزایش قیمت اتفاق می افتد.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۱    
کمبود آرد و افزایش قیمت نان در ارومیه صحت ندارد و آرد به میزان کافی برای تولید نان به نانوایان توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان یزد: هنوز در نشست های کارشناسی، تصمیمی مبنی بر افزایش قیمت نان نهایی نشده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
با افزایش هزینه های پخت نان، نانوایان از فعالیت در واحدهای خود هیچ سودی عایدشان نمی شود و درخواست افزایش قیمت نان را به دولت داده اند.
برترین ها / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
برترین ها: انتشار تصویری از صف طولانی نان در ارومیه در فضای مجازی خبرساز شد. افزایش صف در مقابل برخی از واحدهای نانوایی در ارومیه به شایعه کمبود نان دامن زده بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه – در روزهای اخیر افزایش تقاضای نان و آرد در استان به خصوص شهرستان ارومیه، تعطیلی و افزایش خودسرانه قیمت نان از سوی برخی نانوایی ها موجب نارضایتی و گلایه مردم شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار ارومیه گفت: برخی به دنبال ایجاد جو روانی برای افزایش قیمت نان هستند.
فرماندار تبریز با اشاره به وجود برخی اخبار و شایعات در خصوص گران فروشی تعدادی از واحدهای نانوایی، گفت: هیچ گونه مجوزی برای افزایش قیمت نان توسط فرمانداری صادر نشده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۶    
رئیس اتحادیه نانوایی های ارومیه گفت : افزایش قیمت نان توسط برخی نانوایی های ارومیه خودسرانه است.