شنبه ۲۰ خردادساعت ۰۱:۱۲Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت نان»

فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۳۷    
وزارت امور اقتصادی و دارایی جزئیات جدیدی درباره افزایش یارانه نان و قیمت نان ارائه داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- مشاور وزیر اقتصاد با بیان اینکه تاکید دولت بر افزایش نرخ نان نیست، گفت: عقب ماندگی های نرخی نان طی سال های گذشته، ترمیم و قیمت نان متناسب سازی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد گفت: تاکید دولت بر افزایش نرخ نان نیست، ممکن است در برخی از نان های خاص بخشی از عقب ماندگی های نرخی که در سال های گذشته اتفاق افتاده، به شکل متناسب سازی نرخ رقم بخورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
بجنورد- استاندار خراسان شمالی با اشاره به افزایش قیمت نان در استان، گفت: اینک که قیمت افزایش یافته، باید کیفیت نان نیز بیشتر شود و این امر نیازمند بازرسی و نظارت دقیق است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
درحالی دولت برای جلوگیری از افزایش قیمت نان به این محصول یارانه می دهد که در سامانه اسنپ این محصول 2 تا 8 برابر قیمت مصوب به فروش می رسد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۰    
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: هرگونه افزایش قیمت و گران فروشی نان ممنوع است و با متخلفان برخورد می شود.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مسعود امرالهی سرپرست دفتر بازرسی درباره اینکه آیا اطلاع دارید که اتحادیه ها نامه به سازمان حمایت برای افزایش قیمت نان نوشته باشند؟ افزود: از وجود چنین درخواستی اطلاع ندارم اما با اظیمینان می گویم
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- کرمی رئیس اتحادیه نان فانتزی تهران گفت: افزایش ناگهانی نرخ ارز، هزینه دستمزد، مواد اولیه و خدمات دولتی باعث شد تا شاهد افزایش 20 درصدی قیمت نان فانتزی باشیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ازه ترین متخلفان از اقشار و فعالان اقتصادی نانوایان هستند. آنها متهم هستند برخلاف تعهدی که دارند قیمت نان را بالاتر از قیمت مصوب به شهروندان می فروشند و چون شهروندان حوصله ندارند برای چند هزار تومان با نانوا دعوا کنند نانوایان تخلف خود را ادامه می دهند ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۳۸    
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: هرگونه افزایش قیمت و گران فروشی نان ممنوع است و با متخلفان برخورد می شود.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
برخی از نانوایان در سطح استان تهران و سایر شهرستان ها نرخ مصوب نان را رعایت نمی کنند و قیمت ها را افزایش داده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۹۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: هرگونه افزایش قیمت و گران فروشی نان ممنوع است و با متخلفان برخورد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۴۰ سایت دیگر  
سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه هیچگونه افزایشی در قیمت نان و آرد اعمال نشده است، گفت: مردم گران فروشی نان را به سامانه 124 اطلاع دهند تا با نانوایان متخلف برخورد جدی شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۷    
فرماندار مشهد در پاسخ به این سؤال که آیا قیمت نان قرار است افزایش یابد؟ به شهرآرا گفت: قیمت نان برای مشهد و غیرمشهد نیست. مجوز افزایش قیمت نان توسط ستاد تنظیم بازار کشور صادر می شود که هنوز دراین باره چیزی ابلاغ نشده است. شهرستان ها نمی توانند بدون مجوز ستاد تنظیم بازار قیمت نان را افزایش دهند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۴۴    
فرماندار آزادشهر گفت : جلب رضایت مردم در تامین نان مناسب و با کیفیت مورد تاکید است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری آزادشهر، سید جواد کریمی فرماندار آزادشهر در جلسه کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان با تاکید بر جلب رضایت مردم در تامین نان مناسب و با کیفیت، گفت: نظارت سازمان صمت ، جهاد کشاوزی ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۹    
سرپرست وزارت جهاد کشاورزی با عنوان اینکه بعید است قیمت گندم تغییر کند، گفت: با قیمت ابلاغ شده به مبلغ 15 هزار تومان بیش از 3 میلیون تن، گندم به سیلوها تحویل شده است که نسبت به مقدار مشابه سال قبل 42درصد افزایش دارد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۲۰    
فاصله افزایش قیمت نان و انتظار درآمد بیشتر توسط نانوایان، زمینه تخلف، سوءاستفاده و فروش در سیستم آزاد را برای آن ها فراهم کرده است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ائمه جمعه استان زنجان در خطبه های این هفته نماز به افزایش قیمت نان به دلایل مختلف اشاره و خرید و فروش آرد و کم فروشی نان غیرشرعی و غیرقانونی و حق الناس دانستند و با تشریح دلایل ناترازی اقتصاد کشور، به حجاج توصیه کردند برای بهره مندی معنوی از حج آماده شده از بازارگردی و خرید در سرزمین وحی پرهیز کنند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه برنامه ریزی قزوین از تغییر قیمت نان در قزوین خبر داد و با تاکید براینکه آرد گران نشده است، گفت: قیمت های جدید انواع نان از روز پنجشنبه در راستای جبران بخشی از هزینه های جاری واحد های نانوایی اعمال شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان قزوین از افزایش 29 درصدی انواع نان از روز شنبه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس اتحادیه نانوایان کرج گفت: اگر به نوعی بگوییم که آرد را مجانی دریافت می کنیم باز هم با لحاظ هزینه های اجاره بها، دستمزد کارگر و سایر فاکتورهای تولید که در قیمت نان تأثیرگذار است نانوا دچار مشکل خواهد بود و متاسفانه در این خصوص تصمیمی گرفته نمی شود.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد اعلام کرد: با اجرای طرح هدفمندسازی یارانه آرد در 72هزار نانوایی، سال گذشته حدود 32هزار میلیارد تومان در هزینه های دولت صرفه جویی شد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری تسنیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۷    
رئیس جمهور تونس بدون نام بردن از گروه یا جریان خاصی آنها را عاملان پس پرده افزایش قیمت نان و مواد غذایی در این کشور دانست و گفت: آنها خواهان التهام آفرینی در جامعه با اهداف سیاسی روشن هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
زنجان- مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: طرح یکسان سازی و افزایش قیمت نان از امروز (دوشنبه) در زنجان آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کارگروه آرد و غله استان زنجان از آغاز اجرای طرح یکسان سازی قیمت نان و افزایش قیمت این کالا در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۸    
نرخ های جدید نان از یکم خردادماه در نانوایی های زنجان به روز رسانی می شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۶    
رئیس اتحادیه نانوایان شهرستان اراک گفت: حدود دو سال است که قیمت نان افزایشی پیدا نکرده درحالی که حقوق کار، حامل های انرژی و حتی جریمه های تعزیرات به روز است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: باید قیمتی منطقی براساس آنالیز هزینه ها برای نان در نظر گرفته شود تا هم نانوایان ضرر نکنند و هم به مردم فشار نیاید.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد که دولت در سال جاری برنامه ای برای افزایش قیمت نان و آرد خبازی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
جلال، مشاور وزیر اقتصاد: با توجه به افزایش هزینه های پخت نان این کمک هزینه از اوایل خرداد اعمال خواهد شد. قیمت نان هیچ گونه افزایشی نخواهد داشت.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
یک سال پس از برنامه جراحی اقتصادی دولت، حالا اثرات این جراحی یکی یکی بر کالاهای خوراکی دیده می شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد که دولت در سال جاری برنامه ای برای افزایش قیمت نان و آرد خبازی ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۷:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین : وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد که دولت در سال جاری برنامه ای برای افزایش قیمت نان و آرد خبازی ندارد و در عین حال مقرر است اقتصاد واحدهای نانوایی با اتکا به ابزارهای غیرقیمتی تقویت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۲:۲۳    
حذف یارانه آرد و نان که با هدف بالا رفتن کیفیت پخت نان شروع شده بود، زمینه کم فروشی و گران فروشی نان را فراهم کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۲:۲۰    
حذف یارانه آرد و نان که با هدف بالا رفتن کیفیت پخت نان شروع شده بود، زمینه کم فروشی و گران فروشی نان را فراهم کرده است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد اعلام کرد که افزایش قیمت نان در دستور کار دولت نیست و اقتصاد نانوایی ها در طرح دوم هوشمندسازی یارانه آرد و نان کاملا به عملکرد آن ها و جلب رضایت مردم وابستگی دارد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
افزایش بهای مواد غذایی و تداوم آن به تهدیدی برای دولت ها و بانک ها در جهان تبدیل شده است. بهای نان در اتحادیه اروپا به طور متوسط طی شش سال گذشته 40 درصد بالا رفته است. در همین بازه زمانی افزایش قیمت نان و غلات در ایران بالای 600 درصد برآورد شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت کشور در خصوص گزارشی درباره افزایش قیمت نان، با ارسال جوابیه ای نوشت: دولت هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت نان ندارد
شادا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۵   + ۷۶ سایت دیگر  
دولت در سال جاری برنامه ای برای افزایش قیمت نان و آرد خبازی ندارد و در عین حال مقرر است اقتصاد واحدهای نانوایی با اتکا به ابزارهای غیرقیمتی تقویت گردد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور هوشمندسازی یارانه آرد با تأکید بر اینکه افزایش قیمت خرید تضمینی گندم، قیمت نان را گران نمی کند، جزئیات حمایت از اقتصاد نانوایی ها بدون گران کردن نان را تشریح کرد و گفت: برنامه ریزی کرده ایم تا امکان ثبت نظر مردم درباره نانوایی ها فراهم شود.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۰    
نصر: فرماندار تبریز گفت: این که در خبر ها آمده است برخی شرکت ها قیمت نان را افزایش داده اند به ما مربوط نیست، نانوایی های دولتی که آرد یارانه ای نوع یک یا نوع دو از دولت می گیرند هیچ افزایش قیمتی نداشته و ندارند.
نسیم اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۸    
نسیم اردبیل_فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه کار گروه آرد و نان شهرستان گفت امسال افزایش قیمت نان نداشته ایم بلکه قیمت ها با نرخ استانهای همجوار یکسان سازی شد
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی فرماندار بجنورد از افزایش قیمت نان در خراسان شمالی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد با بیان اینکه رویکرد دولت حل مسئله اقتصاد نانوا است، گفت: دولت به دنبال عادلانه سازی قیمت نان در همه کشور است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۱:۵۰    
بر اساس آمارهای مستند، قیمت شکر، قند، مرغ، گوشت، تخم مرغ و... افزایش پیدا کرده است. از سوی دیگر خبرهایی هم منتشر می شود که قیمت نان قرار است بالا برود.
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان سنتی تهران با بیان اینکه ما برای سال جدید خواستار تغییر نرخ نان هستیم و آنالیز خود برای نرخنامه جدید را در جلسات کارگروه آرد و نان ارائه کرده ایم، گفت: درخواست ما مورد کارشناسی قرار گرفته و در این زمینه قول هایی به ما داده اند که امیدواریم تا پایان اردیبهشت قطعی شود.
برترین ها / ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۴   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان سنگکی اعلام کرد: فروش نان سنگکی زیر 5 هزار تومان توجیه اقتصادی ندارد، نانوایانی که نان سنگک 3 هزار تومان می فروشند یا در وزن دستکاری می کنند و یا نانوا صاحب ملک است و می خواهد اینگونه چراغ نانوایی اش را روشن نگه دارد ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان نان های فانتزی (حجیم و نیمه حجیم) تهران در مورد افزایش قیمت نان های فانتزی به همشهری آنلاین گفت: از اردیبهشت ماه 1401 که نان های حجیم و صنعتی از چرخه دریافت آرد یارانه ای خارج شدند، قیمت آنها بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۴    
افزایش قیمت نان فقط محدود به سایت های آنلاین نشده است و برخی از نانوایی ها به صورت خودسرانه اقدام به افزایش قیمت نان کرده اند. یکی از شهروندان ساکن منطقه 19 تهران به تجارت نیوز می گوید: قیمت نان بربری در دو هفته اخیر از 3000 تومان به 5000 تومان افزایش یافته است.