شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۲:۲۴Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت نان»

شبستان   ۴ ساعت پیش    
لقمانی مقدم گفت: هیچ مصوبه ای در رابطه با افزایش قیمت نان در آستارا ابلاغ نشده و هرگونه افزایش قیمت تخلف بوده و برخورد قانونی با متخلفین صورت می گیرد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
آستارا - ایرنا - معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا گفت: تعطیلی و افزایش خودسرانه قیمت نان پیگرد قانونی دارد و با متخلفان در این رابطه برخورد خواهد شد.
دانا   ۹ ساعت پیش    
داریوش ماهری گفت: تاکنون افزایش قیمت نانی تصویب و ابلاغ نشده است و هیچ نانوایی در سطح شهر کرمان حق افزایش نرخ را ندارد.
دیار میرزا   ۱۰ ساعت پیش    
لقمانی مقدم بیان کرد: از عملکرد اتاق اصناف در خصوص ستاد تنظیم بازار به شدت انتقاد دارم و این مجمع باید به وظایف قانونی خود عمل کرده و تدابیر لازم در جهت تسهیل در امور مشکلات مردم عمل کند.
رییس اتاق اصناف البرز گفت: تا این لحظه نرخ جدیدی برای قیمت نان در البرز اعلام نشده و اگر واحدی نان را گران می فروشد تخلف محسوب می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۲۶    
حجی زاده گفت: گرچه در برخی از استان ها شاهد افزایش قیمت نان بودیم ولی قیمت نان در گلستان تغییر نکرده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نعمتی گفت: هر چند قیمت آرد از سوی دولت تغییری نداشته است اما با توجه به افزایش دستمزد و هزینه های جاری در واحدهای نانوایی، استان مرکزی نیز در مسیر افزایش قیمت نان قرار گرفته است و آنالیزهای کارشناسی برای این منظور به زودی و در هفته جاری در استان آغاز خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون هماهنگی اقتصادی استانداری اصفهان گفت:مصوبه افزایش قیمت نان با ابلاغ سازمان صنعت ، معدن و تجارت در این استان اجرایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۸    
گروه استان ها - این روزها قیمت نان در برخی از استان های کشور روند صعودی به خود داشته و باید ببینیم در زنجان این افزایش قیمت چگونه خواهد بود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۲۲    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان با بیان اینکه تغییرات قیمت نان به فرمانداری ها واگذار شده است، گفت: قیمت نان احتمالا در آینده حدود 20 تا 22 درصد افزایش خواهد یافت. با این حال نانوایان یارانه ای موظف هستند نان را با قیمت مصوب در اختیار مشتریان قرار دهند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس بنیاد ملی گندمکاران گفت: بنابر آخرین آمار تاکنون مجموع خرید تضمینی و توافقی گندم به 4 میلیون و 81 هزار تن رسیده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
در نشست چالش ها و الزامات اجرای قانون تمرکز در اداره زنجیره گندم، آرد و نان که با حضور کارشناسان و مسئولین مرتبط برگزار شد، فرصت ها و چالش های نحوه تعیین قیمت نان و مدل های حمایت از اقشار آسیب پذیر مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کرج - رئیس اتاق اصناف البرز گفت: هرگونه افزایش قیمت نان در این استان تخلف است، چراکه هنوز هیچ گونه مصوبه ای در این باره ابلاغ نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۲    
گروه استان ها- در شرایطی که کارگروه ملی ساماندهی گندم آرد و نان هر گونه افزایش قیمت نان در کشور را منوط به مصوبه ستاد اقتصادی دولت کرده بود، قیمت نان در قزوین به صورت غیررسمی 50 تا 70 درصد گران شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۱    
رییس اتحادیه نانوایان کرج گفت: قیمت نان برخلاف استان تهران در البرز هیچ تغییری نکرده است.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۸    
شیرازه: هرج و مرج در قیمت گذاری نان از یک سو و پاسخ های متناقض در خصوص افزایش قیمت از سوی دیگر نشان از بی تدبیری افسار گسیخته در آخرین روزهای دولتی است که با شعار تدبیر و امید به میدان آمد و حالا پس از گذشت 8سال از دوران مدیریتی خود تنها چیزی که برای این سرزمین و مردمانش به یادگار گذاشته اوج بی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه گفت: قیمت نان و آرد در این استان در سال 1400 افزایش نداشته است.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
هرج و مرج در قیمت گذاری نان از یک سو و پاسخ های متناقض در خصوص افزایش قیمت از سوی دیگر نشان از بی تدبیری افسار گسیخته در آخرین روزهای دولتی است که با شعار تدبیر و امید به میدان آمد و حالا پس از گذشت 8سال از دوران مدیریتی خود تنها چیزی که برای این سرزمین و مردمانش به یادگار گذاشته اوج بی تدبیری است ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی: نرخ مصوب سیمان 32 هزار تومان، با هرگونه افزایش قیمت برخورد می شود/ افزایش قیمت نان غیر قانونی است/دستگاههای ناظر و تعزیرات پیگیر موضوع باشند ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرسی سازمان صمت استان ایلام گفت: یک واحد نانوایی در شهر ایلام به دلیل افزایش خودسرانه قیمت نان ضمن جریمه و تشکیل پرونده به دستور دادستانی مرکز استان پلمب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۴۷    
طبق اعلامیه جدیدی که 27 تیر ماه، ابلاغ شده است قیمت نان های رایج مصرفی که با آرد یارانه ای طبخ می شود، افزایش یافته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارگران خباز مشهد از افزایش قیمت نان و ثابت ماندن دستمزد کارگران خبر داد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان؛ ظاهر پورمجاهد در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه فعلا افزایش قسمت نان به صورت رسمی اعلام نشده است اظهار کرد: از روز گذشته در فضای مجازی افزایش قیمت نان در یکی دو استان را دیدم اما هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه خرمدره با اشاره به مشکلات مربوط به قیمت نان گفت: تشتت در قیمت گذاری نان درست نیست و لازم است مسئولان مربوطه قیمت نان را به گونه ای تعیین تکلیف کنند که به نفع مصرف کننده و تولید کننده باشد.
رادیو جوان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۳۹    
- افزایش قیمت نان تا اطلاع ثانوی ممنوع شد. - خروج از مازندران هم ممنوع شد. - تهران و البرز 6 روز تعطیل شدند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف تهران از ابلاغ رسمی افزایش قیمت نان در این استان توسط استانداری خبر داد. موضوعی که سوژه کارتونی از محمدرضا میرشاه ولد در شهرآرا شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۴۶    
مدیر اجرایی اتحادیه نانوایان بجنورد گفت: قیمت نان در این شهر و در خراسان شمالی گران شد و بر این اساس قیمت انواع نان 36 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: تصمیم گیری در خصوص تعیین نرخ نان به صورت استانی بوده و انتشار خبر مربوط به افزایش قیمت انواع نان در برخی رسانه ها، مربوط به استان تهران است.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از فارس، نانوایی های گیلان از قیمت فعلی نان گلایه دارند که گرانی مواد اولیه، حمل و نقل و کارگر در مقابل ثابت ماندن قیمت نان علت این گلایه است. ...
برترین ها / رشت 20   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مصطفی داننده در عصر ایران نوشت: نان گران شد. خبر کوتاه است اما یک دنیا حرف در خود نهفته دارد. خیلی ها بعد از خواندن قیمت های جدید نان به فکر رفتند و با خود گفتند کاش حداقل نان را گران نمی کردند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۵    
شهروندان کهگیلویه و بویراحمدی از بی کیفیتی نان گلایه داشته و اذعان داشتند: نان با قیمت بالا به فروش می رسد اما این قیمت با کیفیت ها همخوانی ندارد و این محصول دارای ضایعات فراوان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از دستور وزیر کشور به استانداران مبنی بر جلوگیری از افزایش قیمت نان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رییس نظارت بر بازرسی سازمان صمت گیلان گفت: قیمت نان در استان افزایش نیافته است و با گران فروشان برخورد می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون بورس سبزپوش به تعطیلات شش روزه رفت، ارزش سهام عدالت چقدر شد؟ سهام آمریکا سقوط کرد، قیمت سکه چقدر شد؟ قیمت نفت خام کاهش یافت، سهم اوپک در بازار نفت دو برابر می شود، واردات نفت هند به پایین ترین سطح 9 ماهه رسید و پنجمین صعود متوالی دلار در بازار جهانی را در بر دارد.
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت نان سنگک با وزن چانه 650 گرم 3000 تومان تعیین شد. ( منبع )
اخبار ملکان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۶    
رئیس اتحادیه نانوایان ملکان گفت: هرگونه اخبار مربوط به افزایش قیمت نان در این شهرستان صحت نداشته و تکذیب می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اتحادیه نانوایان بجنورد از اعمال افزایش قیمت نان در بجنورد خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
محمد امیرآبادی گفت: افزایش قیمت نان در بجنورد از روز گذشته اعلام شده است که در این خبر لیست قیمت های جدید با وزن نان عنوان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۰    
سرپرست فرمانداری مه ولات گفت: با افزایش قیمت نان در این شهرستان باید کیفت این کالای اساسی نیز نسبت به گذشته از همه لحاظ بهتر بشود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
دبیرخانه کارگروه ملی ساماندهی گندم، آرد و نان طی اطلاعیه ای اعلام کرد: هرگونه افزایش قیمت نان قبل از تصویب ستاد اقتصادی دولت ممنوع است. تهران – اقتصادبرتر – 29 تیر 1400 به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از تسنیم، اطلاعیه دبیرخانه کارگروه ملی ساماندهی گندم، آرد و نان به شرح زیر است؛ ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان استان تهران، نرخ جدید انواع نان برای شهر تهران تعیین و روز یکشنبه هفته جاری توسط رئیس اتاق اصناف تهران اعلام و اجرایی شد مربوط به سال جاری 1400می باشد اما عصر روز گذشته و پس از گذشت یک روز شرکت بازرگانی دولتی ایران هرگونه افزایش قیمت نان قبل از تصویب ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
محمود پهلوان زاده با اشاره به افزایش قیمت نان در چند روز اخیر در کشور، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری با افزایش گام به گام نرخ نان مواجه بوده ایم. اما با این وجود با گران شدن ناگهانی نرخ نان در 27 تیرماه سال جاری در تهران مواجه شدیم. ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مجلس با افزایش قیمت نان مخالف است و اجازه گران کردن قیمت نان را نخواهد داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۵    
دیروز اتحادیه نانوایان سنتی در ابلاغیه ای نرخ انواع نان با گندم یارانه ای را اعلام و جدولی از قیمت های جدید منتشر کرد اما دبیر خانه کارگروه ملی ساماندهی گندم و آرد هرگوه افزایش قیمت نان را ممنوع اعلام کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۹۵ سایت دیگر  
شرکت بازرگانی دولتی ایران در اطلاعیه ای هرگونه افزایش قیمت نان قبل از تصویب در ستاد اقتصادی دولت را ممنوع اعلام کرد. *** تعیین قیمت نان در دستور کار ستاد اقتصادی دولت قرار دارد ...
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بهروز حصاری گفت: کارشناسان مشغول بررسی و آنالیز قیمت نان هستند و احتمال تغییراتی وجود دارد اما تا زمان اعلام رسمی این موضوع هیچ واحد صنفی نانوایی حق افزایش قیمت را ندارد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت اشنویه گفت: مجور هیچ گونه افزایش قیمت نان در سطح شهرستان ابلاغ نشده و قیمت هر قرص نان در اشنویه همان 275 تومان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیر اجرایی اتحادیه نانوایان بجنورد گفت: قیمت نان در این شهر گران شد، قیمت انواع نان تا حدود 40 درصد افزایش یافته است.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق اصناف تهران گفت: قیمت جدید نان با ابلاغ کارگروه ملی ساماندهی گندم، آرد و نان تعیین شده است.
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۹    
پیمان صفردوست: ماه ها بود که مصرف کنندگان درباره تغییر خودسر نرخ نان توسط نانوایی ها گلایه داشتند و خواستار رسیدگی این موضوع ازسوی نهادهای ذی ربط مانند اتحادیه نانوایان سنتی بودند. ...