دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۷:۵۳May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت گندم»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- امام جمعه اصفهان پرداخت زکات فطره را بر هر کسی که فقیر نباشد، واجب دانست و گفت: امسال و با احتساب قیمت گندم در استان اصفهان مبلغ زکات فطره برای هر نفر 20 هزار تومان محاسبه شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: قیمت گندم اعلامی در قالب خرید تضمینی باید انگیزه تحویل این محصول به سیلوهای دولتی در شرایط خشکسالی را فراهم می کرد که متاسفانه این اتفاق صورت نگرفته است.
در ادامه افزایش های اخیر قیمت کالاهای اسای در بازارهای جهانی امروز نیز قیمت گندم و خوراک دام 6 دلار افزایش داشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه دولت اقدام غیرقانونی خود درباره نرخ گندم را اصلاح کرد، گفت: قیمت گندم باید 5800 تومان باشد و در جلسات آتی کمیسیون این مساله را بررسی خواهیم کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی اعلام کرد: کاهش میزان بارندگیهای اخیر، دوره آماری سرد، خشکسالی و درپی آن افزایش هجوم آفات گیاهی، پوشش گیاهی مراتع در استان تقریبا از دست رفته و باعث کاهش علوفه و خوراک دام شده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- دفتر حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی میزان و مبلغ زکات فطره و کفاره روزه 1400 را اعلام کرد. به گزارش شفقنا، دفتر آیت الله العظمی شبیری زنجانی، مبلغ 25هزار تومان را بابت فطریه هر نفر (به حساب قیمت گندم) تعیین کرده است. ...
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در حال حاضر برخی نانوایی ها به دلیل افزودن برخی مواد مانند کنجد، نان را بیشتر از نرخ مصوب می فروشند در واقع به صورت غیررسمی قیمت نان را افزایش دادند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۶:۵۷    
لرستان- اختلاف دو برابری قیمت گندم داخلی با کشورهای همسایه می تواند زمینه ساز حضور دلالان برای قاچاق این محصول استراتژیک باشد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۳    
قیمت جهانی گندم حدود 7 هزار تومان است و اگر قیمت هر گیلو گرم گندم داخلی بین 5/5 تا 6 هزار تومان تعیین شود، برای کشاورز توجیه اقتصادی دارد، اما شورای قیمت گذاری و اتخاذ سیاست های حمایتی محصولات اساسی کشاورزی قیمت گندم را در سال جاری 5000 و 5200 تومان اعلام و ابلاغ کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۰۴   + ۴۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: مدیر کل دفتر امور بازرگانی وزارت صمت گفت: برای جلوگیری از افزایش قیمت آرد به عنوان ماده اولیه نان و با توجه به اینکه قیمت گندم افزایش پیدا کرده است منابع ریالی روی یارانه آرد از طرف سازمان برنامه و بودجه پیش بینی می شود تا افزایش قیمت گندم را جبران کند.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
ایلنا: مدیرکل دفتر امور بازرگانی وزارت صمت اظهار داشت: برای جلوگیری از افزایش قیمت آرد به عنوان ماده اولیه نان و با توجه به اینکه قیمت گندم افزایش پیدا کرده است منابع ریالی روی یارانه آرد از طرف سازمان برنامه و بودجه پیش بینی می شود تا افزایش قیمت گندم را جبران کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با اشاره به ارزش چندبرابری قیمت گندم در کشورهای همسایه به واسطه شیوع بیماری کرونا، نسبت به قاچاق گندم از استان اعلام خطر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با ابرازنگرانی از تولید گندم مطرح کرد: کاهش میزان بارندگی در سال جاری باعث کاهش تولید گندم خواهد شد و این مسئله یعنی واردات و هزینه سرسام آور برای دولت و تنها راه برون رفت از این معضل اصلاح قیمت گندم خواهد بود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، در حالی که انتظار می رفت تصمیم گیری درباره نرخ گندم در دستور کار جلسه فردای شورای قیمت گذاری محصولات استراتژیک باشد و دولت از قانون تمکین کند ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۴۰    
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با تأکید بر اینکه شورای قیمتگذاری محصولات استراتژیک بایدهفته آینده قیمت گندم را تعیین و اعلام کند، گفت:در غیر این صورت،موضوع را به قوه قضائیه ارجاع می دهیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۲:۴۲    
محمد باقری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تعیین قیمت گندم بر عهده شورای قیمت گذاری محصولات استراتژیک کشاورزی است و دولت در این زمینه از قانون تخطی کرده و قانون را دور زده است.
سید جواد ساداتی نژاد با تأکید بر اینکه شورای قیمتگذاری محصولات استراتژیک بایدهفته آینده قیمت خرید تضمینی گندم را تعیین و اعلام کند، گفت:در غیر این صورت،موضوع را به قوه قضائیه ارجاع می دهیم.
عضو کمیسیون کشاورزی با بیان اینکه نرخ 5 هزار تومانی گندم مورد تایید مجلس نیست و از نظر ما قیمت این محصول باید حداقل 6 هزارتومان باشد، گفت: در اولین جلسه کمیسیون این مسأله بررسی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - جمعی از کشاورزان شهرستان جوانرود با تقدیر از اقدام دولت در افزایش قیمت خرید تضمینی محصول استراتژیک گندم، این اقدام مهم و راهبردی را موجب دلگرمی کشاورزان گندمکار دانستند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۶    
بوشهر- با توجه به قیمت پائین خرید گندم از کشاورزان و قیمت بالای این محصول در کشورهای همسایه، باید مشوق های بیشتری در اختیار کشاورزان قرار گیرد.
عضو کمیسیون کشاورزی با بیان اینکه اصلاح قیمت گندم در شورای هماهنگی اقتصادی دولت غیرقانونی است،گفت: از این اقدام غیر قانونی دولت به قوه قضاییه شکایت خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
افزایش قیمت گندم، خوراک دام و دانه های روغنی که کشور برای تامین آنها وابستگی زیادی به واردات دارد زنگ هشدار دیگری را برای مسئولان به صدا در آورد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: عرضه نان باگت 100 گرمی با نرخ حداقل 2 هزار تومان بیانگر ضعف نظارت در بخش نان است. عطااله هاشمی رئیس بنیاد ملی گندمکاران با اشاره به تاثیر اصلاح قیمت گندم بر میزان خرید اظهار کرد: با اصلاح قیمت و خرید گندم با نرخ 5 هزار تومان از سوی بازرگانی دولتی ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دریافت فایل علی خانمحمدی، در ارتباط زنده با برنامه صبح وگفتگو در خصوص قیمت تعیین شده برای نرخ خرید تضمینی گندم و خبرهای حاوی گلایه از سوی کشاورزان اظهار کرد: مجلس مصوب کرده بود قیمت گندم بر اساس تصمیم شورای قیمت گذاری وضع شود ولی دولت زودتر، قیمت را در شهریورماه اعلام کرد. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نظری گفت: هر چند نظر نمایندگان کشاورزان هم در قیمت گذاری گندم لحاظ شده و متقاعد شدند که نرخ 5 هزار تومان تقریبا متناسب با هزینه های تمام تولید است اما با قیمت آن در کشورهای همسایه اختلاف فاحشی را دارد و بحث قاچاق گندم از مبادی خروجی کشور به سمت کشورهای حاشیه یک از تهدید است.
آخرین روز فروردین امسال، وزیر جهاد کشاورزی نرخ خرید تضمینی گندم را 5 هزار تومان اعلام کرد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ به گزارش خبرنگار ایرنا، شرکت غله استان خراسان شمالی متولی اصلی خرید گندم که سال گذشته به دلیل اختلاف زیاد قیمت خرید تضمینی با بازار آزاد صرفا موفق به خرید 50 درصد از محصول تولیدی کشاورزان این استان شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۰    
گروه استان ها_ قیمت خرید تضمینی گندم در سال زراعی گذشته 2500 تومان بود که نرخ آن با افزایش چشمگیر 1500 تومانی به 4000 تومان برای سال زراعی جاری رسید که با اصلاح قیمت گندم و افزایش قیمت هزار تومانی این محصول به نرخ پنج هزار تومانی رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - سرپرست جهاد کشاورزی ابرکوه گفت: دولت در چارچوب تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در اجرای شعار تولید ، پشتبانی، موانع زدایی ها در سال 1400، با افزایش هزار تومان به قیمت خرید تضمینی گندم در اجرای طرح خودکفایی و کمک به حذف واسطه ها، انگیزه کشاورزان را برای کشت سال آینده افزایش داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جعفر قادری در گفت وگو با میزان، با اشاره به انتقادات مطرح شده درباره تعیین نرخ پایین خرید تضمینی گندم از سوی دولت و بی تدبیری های صورت گرفته، گفت: دولت باید به نظرات شورای قیمت گذاری محصولات استراتژیک کشاورزی در زمینه خرید تضمینی گندم تن دهد در غیر این صورت باید هزینه بیشتری گندم وارد کند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: افزایش قیمت یک هزار تومانی گندم کافی نیست و دردی را از کشاورزان با توجه به افزایش هزینه تولید دوا نمی کند و خواستار افزایش قیمت مجدد و قانونی این محصول استراتژیک هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود اینکه قیمت خرید تضمینی گندم افزایش 25 درصدی یافته اما باز هم به صرفه کشاورزان نیست.
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس جمهور با اشاره به مذاکرات احیای برجام عنوان کرد: بعضی ها پارسال و پیارسال درباره برجام فیلم درست کردند و روی دستشان باد کرده و حالا در حال پخش آن هستند، البته اینها تفکرات قدیم است و ما به آن کاری نداریم. عیبی هم ندارد که پخش بکنند چون ماهیت خودشان را افشا می کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد که کشاورزانی که گندم خود را با نرخ 4 هزار تومان و پیش از افزایش قیمت هزار تومانی تحویل داده اند نیز مشمول قیمت جدید می شوند و ما به التفاوت به حساب آنها واریز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد که کشاورزانی که گندم خود را با نرخ 4 هزار تومان و پیش از افزایش قیمت هزار تومانی تحویل داده اند نیز مشمول قیمت جدید می شوند و ما به التفاوت به حساب آنها واریز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور غلات و محصولات اساسی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به افزایش قیمت گندم به 5000 تومان از کشاورزان خواست که آن ها نیز تولید خود را فقط به مراکز خرید دولت تحویل دهند.
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
محمدشفیع ملک زاده با انتقاد از تعیین قیمت 5 هزار تومان برای خرید تضمینی گندم، گفت: احتمالاً دولت در سال جاری بیش از چهار میلیون تن گندم نمی تواند از کشاورزان خریداری کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: امروز باید جهان پس از کرونا را ببینیم. همه فکر می کردیم به خاطر پیشرف علم دانش پزشکی دوران بیماری های مسری و عفونی و اپیدمی تمام شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
با اصلاح قیمت گندم و افزایش قیمت هزار تومانی این محصول، اشتیاق کشاورزان برای تحویل محصولات خود به دولت به صورت خرید تضمیمی با نرخ 5 هزار تومانی افزایش یافته است اما خواهان اصلاح دوباره این قیمت در صورت بروز تورم جدید هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۷    
گرگان - ایرنا - استاندار گلستان با اشاره به تصویب افزایش قیمت گندم از 40 به 50 هزار ریال گفت که این تصمیم دولت، نماد عملی و گام مثبت دولت در حمایت از تولید داخلی است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس: قیمت جدید خرید تضمینی گندم روز گذشته توسط وزیر جهاد کشاورزی 5000 تومان در هر کیلو اعلام شد که نسبت به قیمتی که توسط شورای اقتصاد قبلا اعلام کرده بود یک هزار تومان افزایش داشت، خاوازی افزایش قیمت گندم را اتفاقی بزرگ در بخش کشاورزی خواند. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا: وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اصلاح قیمت گندم و افزایش هزار تومانی آن گفت: نرخ خرید تضمینی 5هزار تومان شده است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
دکتر حسین شیرزاد در یادداشتی به بیان مشکلات کشاورزان و گندمکاران، از جمله تاثیر کرونا بر امنیت غذایی، پایین بودن قیمت خرید تضمینی گندم، وجود واسطه ها در بازار گندم، زیان گندمکاران، قیمت گندم در کشور های همسایه، قاچاق گندم از کشور ما، قیمت بالای نهاده ها و . ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
خانمحمدی مدیرعامل مجمع ملی خبرگان کشاورزی کشور با اشاره به افزایش خرید تضمینی قیمت گندم به 5 هزار تومان گفت: با افزایش دادن قیمت خرید گندم مشکل گندمکاران برطرف نمی شود و دولت باید مدیریت مناسبی در پایداری تولید گندم داشته باشد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
جمعی از اتحادیه ها و تشکل ها از اقدامات وزیر جهاد کشاورزی در راستای افزایش قیمت گندم تقدیر کردند.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
جعفر قادری در توئیتی به خرید تضمینی گندم و لجبازی دولت در اصلاح قیمت آن اشاره کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
تعیین نرخ خرید تضمینی گندم بدون مصوبه شورای قیمت گذاری غیر قانونی است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ خبرگزاری میزان- عزیز کریمی در برنامه 18:30 شبکه خبر در رابطه با تعیین قیمت خرید تضمینی گندم از کشاورزان گفت: با توجه به اصلاح قیمت گندم و افزایش هزار تومانی آن، نرخ خرید تضمینی گندم از 4000 تومان به 5000 هزار تومان افزایش پیدا خواهد کرد. ...