چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۰۹Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت گندم»

تازه ترین ها   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
فارس: امروز در بازارهای جهانی قیمت گندم بیش از 8.75 دلار در هر بوشل افزایش یافت و به قیمت 613 دلار معامله شد. کشور ما اگرچه در تولید گندم به خودکفایی رسیده اما این پایدار نیست و برخی سالها واردات نیز انجم می دهد سال گذشته در حالی که حدود 8 میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری کرده بود اما 3 میلیون ...
این پیمانه تیتر هایی همچون بورس قرمز شد، فردا بورس مثبت می شود؟ ارزش سهام عدالت چقدر شد؟ تماس هایی از شرکت های خارجی برای سرمایه گذاری در ایران انجام شده است، واکسن کرونا و سقوط ارزش دلار، قیمت سکه 4 آذر 99، طلای جهانی ریزش کرد و صعود نفت برنت رکورد زد را در بر دارد.
ایران خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۹    
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: دولت به عنوان تأمین کننده گندم که مواد اولیه نان است هیچ تغییری در قیمت گندم و آرد نداده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: دولت به عنوان تأمین کننده گندم که مواد اولیه نان است هیچ تغییری در قیمت گندم و آرد نداده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۷۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: دولت به عنوان تأمین کننده گندم که مواد اولیه نان است هیچ تغییری در قیمت گندم و آرد نداده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام مرکز آمار ایران در بخش غلات، در سه ماهه دوم سال 1399، متوسط قیمت گندم 24 هزار و 744 ریال بوده که نسبت به فصل مشابه سال قبل معادل 43,8 درصد افزایش داشته و متوسط قیمت جو 21 هزار و 347 ریال بوده که نسبت به فصل تابستان سال قبل 9.9 درصد افزایش داشته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
افزایش قیمت گندم و خوراک دام در بازارهای جهانی زنگ هشداری است که دولت در نحوه مدیریت بازار نهاده و خرید تضمینی گندم بازنگری کند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی گلستان گفت: امسال چون قیمت گندم زود و به ملبغ 4هزار تومان اعلام شد، کشاورز به سمت بذر دولتی 3هزار و 700 تومانی می آید حتی اگر بذر مصرفی خود را داشته باشد به قیمت 4 تا 5هزار تومان در بازار آزاد می فروشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت: اختلاف قیمت گندم در بازار با نرخ دولتی، موجب افزایش استقبال کشاورزان این استان از بذر دولتی برای کشت پاییزه شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۲    
دولت، امسال هم پس از اینکه خرید تضمینی گندم را با قیمت 2500 تومان انجام داد به یکباره در مهر ماه قیمت گندم را 4 هزار تومان اعلام کرد و این فرایند باعث افزایش دلالی در این محصول شد ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بعد از قاچاق دام زنده، لاستیک و بنزین حالا نوبت قاچاق آرد است. به گزارش کاماپرس، قیمت گندم در کشورهای همسایه خیلی بالاتر از ایران است همین باعث شده قاچاق آرد رونق بگیرد. قاچاق آرد که اصلی ترین مواد غذایی و قوت غالب مردم ایران را تامین می کند ، می تواند زمینه ساز مشکلات زیادی در آینده شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۷:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
این روزها با نوسان نرخ ارز و بالا بودن قیمت گندم در کشورهای همسایه، قاچاق آرد برای سودجویان از جذابیت بیشتری برخوردار است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به موازات انتخابات و رقابت نفس گیر ریاست جمهوری در ایالات متحده، روند قیمت غلات و دانه های روغنی در بازارهای مهم جهان، تغییر کرد و نزولی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۲۰:۱۵    
کارشناسان کشاورزی معتقدند با توجه به افزایش قیمت نهاده های کشاورزی و افزایش قیمت گندم در بازار های جهانی دولت باید نرخ خرید تضمینی را افزایش دهد تا کشورمان در سال آینده مشکل زیادی را برای تامین امنیت غذایی نداشته باشد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۷:۱۲    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی گفت: دولت اعلام کرده است که قیمت گندم 4هزار تومان است اما مردم می گویند به جای بذری که در انبار داریم، بذرضدعفونی شده، کیسه گیری شده و بوجاری شده را به قیمت 3هزار و 900 تومان از دولت بگیریم و چون نگاه اقتصادی به موضوع دارند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
در حالی که قیمت جهانی گندم 7 و نیم دلار درهر بوشل افزایش یافت، زنگ هشداری بر دولت به صدا درآمد تا در نرخ خرید تضمینی این محصول استراتژیک بازنگری کرده و یارانه را به جیب کشاورز خارجی نریزد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
امروز قیمت گندم در بازارهای جهانی بیش از یک دلار افزایش یافت و زنگ هشداری دیگر به صدا درآمد که به جای ریختن پول به جیب کشاورز خارجی، نرخ خرید را در داخل اصلاح کنیم.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گلستان ما، محمد ابراهیمی تودرواری، فرماندار کلاله در خصوص افزایش قیمت آرد توسط کارخانه های آرد گفت: این افزایش به خاطر گران شدن قیمت خرید گندم صورت گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
افزایش 7 دلاری قیمت گندم در بازارهای جهانی زنگ هشدار برای اصلاح خرید تضمینی گندم را به صدا در آورد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در حال حاضر قیمت گندم در کشورهای همسایه دو برابر قیمت این محصول در داخل کشور است. تعیین نرخ 4 هزار تومانی برای خرید تضمینی گندم قطعا باعث واردات گندم و قاچاق تولیدات داخلی به کشورهای همسایه در سال آینده خواهد شد.
وانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
با تصویب هیات وزیران، قیمت گندم در سال 99 به ازای هر کیلوگرم مبلغ 2500 تومان تعیین شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۷    
ذبیح الله اعظمی گفت: قیمت خرید تضمینی گندم برای سال زراعی جاری باید بیش از 5 هزار تومان باشد و محدودیتی در تامین منابع مالی برای افزایش قیمت گندم به این میزان وجود ندارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۱    
دبیر کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: تعیین قیمت 4 هزار تومانی گندم در سال آینده باعث قاچاق این محصول به کشور های همسایه خواهد شد چرا که در کشور عراق گندم بیش از 10 هزار تومان است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۶    
رشد قیمت گندم و آرد، افزایش غیر رسمی قیمت ماکارونی را در بازار به دنبال داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در اعتراض به قیمت 4 هزار تومانی گندم برای سال زراعی جاری، گفت: مجلس باید نسبت به اصلاح قیمت خرید تضمینی گندم اقدام جدی انجام دهد تا کشور دچار مشکل نشود.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۱    
حجت الاسلام سیدکاظم موسوی نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در خصوص قیمت 4 هزار تومانی گندم برای سال زراعی جاری گفت: قیمت فعلی باعث کاهش میزان تولید گندم خواهد شد. در صورت کاهش میزان تولید این محصول استراتژیک، ایران مانند سال 91 به دومین کشور بزرگ واردکننده این محصول تبدیل خواهد شد ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
بررسی قیمت گندم در کشورهای همسایه نیز موید آن است که چنانچه قیمت 4000 تومانی گندم برای سال جاری اجرایی شود، با توجه به شرایط نرخ ارز، احتمال صادرات قاچاقی این محصول افزایش خواهد یافت.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۰۹    
تهران (پانا) - عضو کمیسیون کشاورزی مجلس به افزایش 60 درصدی قیمت گندم نسبت به سال های گذشته اشاره می کند و می گوید اگر وزیر جهاد کشاورزی با تصویب طرح جدید که برای تعیین قیمت در قانون پیش بینی شده 500 تومان هم به قیمت گندم اضافه کند به نفع اقتصاد کشور خواهد بود و در نهایت این محصول استراتژیک هم تولید ...
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۱    
بررسی قیمت گندم وارداتی و قیمت این محصول در کشورهای همسایه نشان می دهد تعیین قیمت 4 هزارتومانی برای گندم در سال زراعی پیش رو باعث کاهش میزان تولید و خرید تضمینی گندم خواهد شد. به منظور جلوگیری از وابستگی به واردات گندم، قیمت این محصول باید معادل قیمت وارداتی و حداقل 6 هزار تومان تعیین شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون بورس باز هم منفی شد، بورس بازاری برای افراد عجول نیست، دلار دوباره گران شد، قیمت سکه 14 مهر ماه 1399، قیمت طلا در بازار جهانی، طلای سیاه گران شد، صادرات نفت عربستان در ماه سپتامبر افزایش یافت و افزایش قیمت گندم و خوراک دام در بازار های جهانی را در بر دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
امروز قیمت گندم بیش از 9 دلار و قیمت ذرت که به عنوان خوراک دام استفاده می شود، نزدیک به یک دلار افزایش داشت.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: امروز جمعه 11 مهر، جلسه کمیته فنی آرد و نان شهرستان تبریز به منظور بررسی علل افزایش معنادار میزان شکایات شهروندان در سامانه 124 با موضوع کیفیت و قیمت نان های پرمصرف از یک سو و ثبات برگزار شد. ...
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد اعلام نرخ 4000 تومان برای خرید تضمینی هر کیلوگرم گندم در سال زارعی 1400-1399 واکنش های زیادی را به دنبال داشته است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
در اینفوگرافی که پایگاه اطلاع رسانی دولت منتشر کرده اشاره شده که قیمت خرید تضمینی گندم در فاصله زمانی سال های 91 تا 1400 حدود 10 برابر افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر بنیاد ملی گندم کاران کشور گفت: امسال بیش از 8 میلیون و 260 هزار تن گندم خریداری شده است و نسبت به سال قبل 5 تا 7 درصد افزایش دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۳    
لازم است دولت در مورد مطالبات گندمکاران که الان 45روز از زمان تحویل گذشته ولی هنوز پرداختی صورت نگرفته، توضیح بدهد. کشاورزان با قیمت 2500 تومان تحویل دولت دادن ولی الان در بازار ازاد قیمت گندم 3300 تومان است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
یکی از کشاورزان شهرستان اراک گفت: با توجه به اینکه هیچگونه نظارتی بر نرخ نهاده ها، ادوات، ماشین آلات و خدمات در بخش کشاورزی صورت نمی گیرد جای تعجب است که مسئولین بخواهند صرفا با افزایش قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی و بخصوص گندم، به اصطلاح از کشاورز حمایت کنند.
رییس نظام صنفی کشاورزی با بیان اینکه مجلس با قیمت تعیین شده برای خرید تضمینی گندم موافقت نکرده است و قیمت ها به زودی اصلاح می شود، گفت: با تصویب شورای جدید توسط مجلس، خرید تضمینی گندم با قیمت 4000تومان از لحاظ قانونی اعتباری ندارد و مورد قبول کسی نیست ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به افزایش قیمت گندم و آرد، خبر هایی از احتمال افزایش دوباره قیمت ماکارونی و دیگر صنایع آردبر شنیده می شود
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۲:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
تأمین کسری بودجه به قیمت خرید زیر قیمت گندم از کشاورزان، اقدامی خطرناک است.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۱۶۳ سایت دیگر  
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، قیمت خرید تضمینی گندم که پیش از این در شورای اقتصاد مورد تایید قرار گرفته بود، برای سال زراعی آینده، 4 هزار تومان تعیین شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۵    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: قیمت تعیین شده برای خرید تضمینی گندم کم نیست. هر ساله 10 تا 15 درصد افزایش قیمت در زمینه گندم اتفاق می افتد اما در سال زراعی گذشته گندم 40 درصد افزایش قیمت داشته و قیمت گندم از نرخ تورم پایین تر نبوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مشاور ارشد نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی گفت: دولت به بخش کشاورزی به عنوان مولد امنیت غذایی باید نگاه جدی داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی بنیاد ملی گندمکاران کشور با اشاره به اینکه قیمت گندم باید تا اول مهر اعلام شود، گفت: امسال 8 میلیون تن گندم خریداری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس: قیمت گندم باید بگونه ای اصلاح شود تا یارانه آن به جیب کشور های خارجی واریز نشود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس اصلاح قیمت گندم را گامی در راستای حمایت از کشاورزان دانست و گفت: دولت به جای واردات گندم از کشاورز داخلی حمایت کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۶:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
یک هفته تا پایان شهریورماه مانده است و دولت در این مدت زمانی باید قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی از جمله گندم را تعیین و ابلاغ کند. از مجلس خبر می رسد که با اصلاح قانون خرید تضمینی گندم تعیین قیمت از شورای اقتصاد سلب شده و به کمیته ویژه ای واگذار می شود.
ساداتی نژاد، رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: شورای اقتصاد باید قیمت گندم را به موقع و عادلانه اعلام کند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۳:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: عده ای که از رانت استفاده می کنند از نازل بودن قیمت گندم منتفع هستند. تهران – اقصادبرتر – 22 شهریور 99 به گزارش #اقتصادبرتر ، منصورعلی زارعی در گفت وگو با ایسنا در مورد قیمت خرید تضمینی گندم گفت: با توجه به وضعیت افزایش قیمت نهاده های تولید ...