سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۲:۵۰Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مبلغ بومی»

شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۵    
مهدوی گفت: 18 طلبه و مبلغ بومی آستارا به عنوان یاور وقف با اداره اوقاف این شهرستان همکاری دارند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۲۰    
لرستان - حجت الاسلام عباس زاده به فراخوان جذب مبلغ بومی اشاره کرد و گفت: اوقاف استان لرستان از بین طلاب دارای شرایط مبلغ جذب می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۶    
حجت الاسلام موسوی با اشاره به اجرای طرح بصیرت عاشورایی در 13 بقعه استان زنجان، گفت: در قالب این طرح 40 مبلغ بومی و 14 کانال مجازی فعالیت داشته و سه خیمه معرفت هم دایر شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس با اشاره به اینکه مجموعا بیش از دو هزار مبلغ که هزار و 971 نفر بومی استان بوده اند، اعزام مبلغ در ایان محرم و صفر داشته ایم، گفت: همچنین تعداد اعزام مبلغ در ایام کرونایی 1536 مبلغ بومی بوده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۸    
ویسی کمانه ، از اعزام 100 مبلغ بومی و 20 مبلغ غیربومی به شهرستان و از برگزاری برنامه های متنوع در ماه صفر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۳    
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بشاگرد از اعزام 80 مبلغ بومی به روستاهای این شهرستان خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی در محرم سال جاری به منظور پوشش تبلیغی، از ظرفیت مبلغین بومی مقیم استان به تعداد 350 نفر استفاده خواهد کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۴    
حجت الاسلام موسوی گفت: در مجموع از ظرفیت 191 نفر مبلغ استفاده می شود که این افراد در بقاع متبرکه با رعایت پروتکل های بهداشتی و یا فضای مجازی مجازی منبرهای تبلیغی را اجرا می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی در محرم سال جاری به منظور پوشش تبلیغی، از ظرفیت مبلغین بومی مقیم استان به تعداد 350 نفر استفاده خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: طرح نشاط معنوی در سال جاری با توجه به شرایط حاکم بر جامعه به صورت مجازی و با استفاده از ظرفیت 7 مبلغ بومی و در 15 بقعه انجام می شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: طرح نشاط معنوی در سال جاری به جهت شرایط حاکم بر جامعه به صورت مجازی و با استفاده از ظرفیت 7 مبلغ بومی و در 15 بقعه انجام می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۷    
حوزه/ معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان از فعالیت بیش از 200 مبلغ بومی استان در ایام ماه مبارک رمضان و از طریق فضای مجازی خبر داد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۶    
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به تبلیغ مجازی مبلغان در ماه مبارک رمضان به علت شیوع ویروس کرونا گفت: 145 مبلغ بومی در این زمینه فعالیت دارند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۵    
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان ،گفت: همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، 12 مبلغ بومی در کانال های امامزادگان استان لرستان در فضای مجازی اقدامات تبلیغی انجام می دهند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی لرستان گفت: همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، 12 مبلغ بومی در کانال های امامزادگان استان در فضای مجازی اقدامات تبلیغی انجام می دهند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۷    
حجت الاسلام عباس زاده، از راه اندازی کانال های تبلیغی بقاع متبرکه استان خبر داد و گفت: 12 مبلغ بومی استان در ایام ماه مبارک رمضان در این کانال های مجازی فعالیت تبلیغی دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه 800 مبلغ بومی در ماه رمضان امسال فعال خواهند بود گفت: امسال اعزام مبلغ غیربومی نخواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۵    
410 مبلغ بومی و غیربومی ، دهه فجر به مناطق روستایی و شهری اعزام می شوند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین روان گفت: سوگواره یاس نبوی در آستان مبارک 350 امامزاده و بقعه شاخص استان باحضور 129 مبلغ بومی و اعزامی برگزارشد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی از اعزام 800 مبلغ بومی و غیر بومی به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) برای انجام فعالیت های تبلیغی و مذهبی به استان مرکزی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رشت- مدیر کل اوقاف گیلان با اشاره به اجرای طرح یاس نبوی در بقعه های استان همزمان با ایام فاطمیه، گفت: 249 مبلغ بومی و غیربومی در این طرح مشارکت می کنند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۲۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام آزادی، از برگزاری سوگواره یاس نبوی در آستان مبارک 36 امامزاده و بقعه شاخص استان باحضور 46 مبلغ بومی و اعزامی خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر از برگزاری سوگواره یاس نبوی در آستان مبارک 65 امامزاده و بقعه شاخص استان باحضور 170 مبلغ بومی و اعزامی خبر داد.
رسا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۲    
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان از اعزام مبلغان به مناسبت ایام فاطمیه خبر داد و گف: بیش از یک هزار مبلغ بومی و غیربومی به مناسبت دهه دوم ایام فاطمیه اعزام می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدوی، گفت: به مناسبت دهه دوم ایام فاطمیه بیش از یک هزار مبلغ بومی و غیربومی به مناطق شهری و روستایی لرستان اعزام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه همدان گفت: برنامه سوگواری یاس نبوی در 65 بقعه شاخص استان همدان با حضور 45 مبلغ بومی و اعزامی از قم برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
شکری گفت: به مناسبت هفته وحدت 737 مبلغ بومی و غیربومی به سراسر هشت شهرستان استان سمنان اعزام می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۰۹:۳۴    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: امسال در برنامه های مختلف اوقاف 250 مبلغ بومی و اعزامی فعالیت کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی گفت: 127 مبلغ غیربومی و 117 مبلغ بومی به مناطق محروم اعزام می شوند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۲۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اوقاف لرستان با یادآوری به اینکه موکب اوقاف لرستان در سامرا تا اول آبان فعالیت دارد، گفت: در این موکب پنج مبلغ بومی و غیربومی در کنار 45 خادم فعالیت دارند.
شیرازه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس از برگزاری دوره آموزشی مبلغین بومی خبر داد و گفت: این دوره با حضور 300 مبلغ بومی با موضوعاتی همچون سواد رسانه، فن خطابه و کار با کودک در شیراز برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: 2 هزار و 21 مبلغ بومی و غیربومی طی شش ماهه نخست سال 98 با اعزام به هشت شهرستان استان، برنامه های تبلیغی خود را اجرا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان از اعزام 827 مبلغ بومی و غیربومی استان در ایام اربعین سال جاری خبر داد و گفت: از این تعداد 347 مبلغ به مراسم پیاده روی اربعین اعزام می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان از برگزاری دوره آموزش مبلغان بومی استان خبر داد و گفت: 70 مبلغ در این دوره حضور یافتند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۵    
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: تا پایان دهه نخست محرم یک هزار و 200 مبلغ بومی و غیر بومی فعالیت داشتند و هم اکنون مبلغان بومی فعالیت تبلیغی خود را ادامه می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
50 مبلغ بومی و غیربومی در دهه اول محرم در شهرستان کیار فعالیت دارند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مومنی شاد گفت: به مناسبت ماه محرم، 12 مبلغ اعزامی و 8 مبلغ بومی در قالب طرح بصیرت عاشورایی به بقاع متبرکه شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد اعزام شدند.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مسؤول امور مبلغین سازمان تبلیغات اسلامی از فعالیت تبلیغی 1700 مبلغ در استان خوزستان به مناسبت فرارسیدن ماه محرم خبر داد.از میان 1700 مبلغ حدود 400 نفر از مبلغان غیربومی و عمدتاً ساکن قم هستند و 1300نفر مبلغ بومی استان هستند که در 27 شهر از شهرهای استان اقدام به فعالیت فرهنگی می کنند. ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۰    
حجت الاسلام رویوران از اعزام 60 مبلغ بومی در کنار 20 مبلغ غیربومی از قم به نقاط مختلف خرمشهر در دهه اول محرم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۲:۴۱    
همزمان با ماه محرم الحرام 900 مبلغ بومی وغیربومی به مناطق مختلف استان زنجان اعزام شدند
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام غلامی، با اشاره به اعزام بیش از 270 مبلغ از دفتر تبلیغات قم به سراسر استان گفت: در مجموع رشد 10 درصدی مبلغان را خواهیم داشت و این مبلغان در کنار مبلغان بومی، مبلغان سازمان اوقاف، گروه های جهادی و معاونت تبلیغ حوزه فعالیت خواهند داشت.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول امور مبلغان اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: از این تعداد 70 درصد مبلغ بومی و بقیه مبلغان اعزامی از حوزه های علمیه قم و مشهد هستند که به شهرها، بخش ها و روستاهای استان اعزام شدند. ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی استان لرستان از فعالیت تبلیغی 1200 مبلغ بومی و غیربومی دهه اول محرم در مناطق مختلف این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۵:۳۴    
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: یکهزار و 400 مبلغ بومی و غیربومی در ماه رمضان به مسجدها و نقاط مختلف شهری و روستایی این استان اعزام می شوند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در این دوره توجیهی و آموزشی 42 مبلغ اعزامی از قم و 18 مبلغ بومی از استان قزوین حضور داشتند. استفاده از ظرفیت بقاع متبرکه استان به منظور انجام اقدامات فرهنگی و برگزاری مطلوب برنامه های عزاداری و سوگواری ماه محرم از مهمترین محورهای این دوره آموزشی بود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام صادق جعفرپور روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد حدود 230 مبلغ بومی و مابقی اعزامی از حوزه علمیه قم، اصفهان و سازمان تبلیغات اسلامی و اداره اوقاف و امور خیریه هستند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حشمت رستمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این روحانیان مبلغ از امروز تا پایان دهه اول ماه محرم در این استان حضور دارند. وی ادامه داد: از این تعداد 140 نفر روحانی از حوزه علمیه قم و مابقی مبلغ بومی بوده که راهی مناطق مختلف شهری و روستایی استان می شوند. ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام فردآقایی با اشاره به در پیش بودن دهه اول محرم، گفت: پیش بینی ما بر اعزام هزار و صد مبلغ و 750 مبلغه به 27 شهرستان در دهه اول محرم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: امسال طرح بصیرت عاشورایی با حضور 70 مبلغ بومی و غیربومی در 70 بقعه شاخص استان همدان برگزار می شود.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، حجت الاسلام احمدرضا غلامی، معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان ...