پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۰:۴۲Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رهبر کره شمالی»

نشریه آمریکایی "دیلی بیست" وجود برنامه هایی برای ترور "کیم جونگ اون" رهبر کره شمالی را تأیید کرد که حداقل یکی از آنها توسط اطلاعات کره جنوبی تأمین مالی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی کره شمالی امروز -سه شنبه- اعلام کرد که رهبر کره شمالی تصاویری از کاخ سفید، پنتاگون و ناوهای هواپیمابر ایالات متحده در پایگاه دریایی نورفولک دریافت کرده است که توسط ماهواره جاسوسی پیونگ یانگ که اخیرا پرتاب شد، تهیه شده اند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از فارس؛ دولت کره شمالی بامداد سه شنبه گفت ماهواره شناسایی ارتش این کشور عکس هایی از کاخ سفید، پنتاگون و ناو های هواپیمابر اتمی آمریکا گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
دولت کره شمالی بامداد سه شنبه گفت ماهواره شناسایی ارتش این کشور عکس هایی از کاخ سفید، پنتاگون و ناوهای هواپیمابر اتمی آمریکا گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خبرگزاری رسمی پیونگ یانگ اعلام کرد کیم جونگ اون رهبر کره شمالی تصاویری دریافت کرده است که ماهواره نظامی این کشور از کاخ سفید، پنتاگون و ناوهای هواپیمابر آمریکا در پایگاه دریایی شهر نورفولک در ایالت ویرجینیا گرفته اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران– ایرنا- نخست وزیر ژاپن به تازگی متعهد شده است که برای برگزاری نشستی زودهنگام با رهبر کره شمالی تلاش کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر ژاپن گفت که به دنبال دیدار با رهبر کره شمالی است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۱:۰۶    
کیم جونگ او رهبر کره شمالی وزیر مشهور خود را مقابل چشم خبرنگاران اعدام کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رهبر کره شمالی وزیر اختلاص گر خود را این گونه جلوی چشم خبرنگاران اعدام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رسانه دولتی کره شمالی امروز (شنبه) اعلام کرد، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی تصاویر گرفته شده توسط ماهواره جاسوسی جدید این کشور از مناطق هدف اصلی از جمله سئول، پایتخت کره جنوبی و شهرهایی که پایگاه های نظامی آمریکا را در خود جای داده اند، بررسی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کیم جونگ اون رهبر کره شمالی تصاویر تازه ای را که ماهواره شناسایی جدید این کشور از مناطق اصلی هدف از جمله پایتخت کره جنوبی و شهرهای میزبان پایگاه های نظامی آمریکا گرفته است، بررسی کرد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از جماران، کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی ، عصر جدیدی از قدرت فضایی کشورش را با خانواده خود از جمله دخترش جو آئه و دانشمندانی که اولین ماهواره جاسوسی کره شمالی را در مدار قرار دادند؛ جشن گرفت. ...
دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی پس از پرتاب اولین ماهواره جاسوسی نظامی این کشور در اوایل این هفته، عصر جدید یک قدرت فضایی را جشن گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
کیم جونگ اون با تبریک عصر قدرت فضایی کره شمالی، پرتاب موفقیت آمیز ماهواره شناسایی پیونگ یانگ را برای محافظت کشورش در برابر اقدامات و تحرکات خطرناک و تهاجمی نیروهای متخاصم ضروری دانست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۵    
رهبر کره شمالی با گفتن این که پرتاب ماهواره اطلاعاتی این کشور به فضا در راستای حق دفاع از خود در برابر قدرت های متخاصم بود، گفت که این اقدام ظرفیت های اطلاعاتی پیونگ یانگ را گسترش می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۳    
رهبر کره شمالی ماهواره شناسایی کشورش را نگهبان فضا برای نظارت بر فعالیت های نیرو های متخاصم توصیف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۳    
تهران- ایرنا- رهبر کره شمالی در بازدید از تصاویر ثبت شده از پایگاه های آمریکایی توسط ماهواره شناسایی نظامی جدید پیونگ یانگ، گفت: شبکه ای از ماهواره ها برای نظارت بر رفتار آمریکا در منطقه عملیاتی می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی کره شمالی به نقل از کیم جونگ اون رهبر این کشور اظهار کرد هم اکنون که جمهوری دموکراتیک خلق کره نخستین ماهواره شناسایی خود را به مدار زمین فرستاده است، ارتش پیونگ یانگ صاحب مشتی محکم و چشمی دقیق شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره ملی فناوری هوافضا (ناتا) کره شمالی با اشاره به اینکه ماهواره نظامی مالی گوان-1 را با استفاده از موشک حامل ماهواره جدید چولیما-1 از پایگاه پرتاب ماهواره سوها با موفقیت در مدار زمین قرار داده، افزود: کیم جونگ اون رهبر کره شمالی بر رویداد پرتاب این ماهواره نظارت داشته است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۷    
عبارتی که رسانه های بین المللی استفاده می کنند بدین شکل است:
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۰    
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه روز چهارشنبه، از کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی دعوت کرد تا از لیموزین ساخت این کشور بازدید کند. براساس ویدیویی که از این دیدار منتشر شده است، رهبر کره شمالی کنجکاوانه در صندلی عقب لیموزین Aurus Senat می نشیند و پوتین نیز توضیحاتی درباره این خودرو ارائه می کند. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ری سول جو، همسر کیم جونگ اون رهبر فعلی کره شمالی است. بانوی اول کره شمالی توسط رسانه های غربی به دلیل نوع منحصربفرد لباس پوشیدن لقب کیت میدلتون کره شمالی را گرفت. او تا سال 2012 میلادی از کانون توجهات خارج شد و اطلاعات زیادی درباره اش وجود ندارد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
کره شمالی روز صنایع موشکی را با سکوت در رسانه های محلی خود پشت سر گذاشته و رهبر این کشور نیز یک ماه است که در انظار عمومی دیده نشده است. کمبود پوشش خبری این تعطیل رسمی در رسانه های محلی به همراه غیبت نسبتا طولانی مدت کیم جونگ اون رهبر کره شمالی شک برانگیز است اما جزئیات این مسئله مشخص نیست ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۷:۲۰    
روزنامه همشهری نوشت: اینکه پوشش در کشورهای دیگر آزاد است، تصور غلطی است. کیم جونگ اون در جزئی ترین و خصوصی ترین شرایط زندگی مردم دخالت دارد. در کشور کره به دلیل نفرت و انزجار از آمریکا پوشیدن شلوار جین آبی ممنوع است؛ چراکه کیم جونگ اون رنگ آبی را منتسب به آمریکا می داند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نشریه فارن افرز با ارایه تحلیلی از دیدار اخیر رهبر کره شمالی با رئیس جمهوری روسیه، تاکید کرد که آمریکا باید واقعیت همزیستی با کره شمالی مجهز به سلاح هسته ای را با هدف کاهش خطرات استفاده از اینگونه تسلیحات، به رسمیت بشناسد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس فوتبال صرب، نناد یسترویچ، در جریان پوشش زنده لیگ قهرمانان اروپا طی یک حرکت عجیب، هوانگ این بوم، هافبک کره ای تیم ستاره سرخ بلگراد را با نام رهبر کره شمالی خطاب کرد. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
طبق گزارش تلویزیون دولتی کره شمالی یک کودک پسر که توسط یکی از واحدهای ارتش تحت "شرایط استثنایی" متولد شده قرار است به سربازی تبدیل شود که برای "کیم جونگ اون" رهبر کره شمالی خواهد جنگید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۲۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
شی جین پینگ، رئیس جمهوری چین در نامه ای به کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی وعده داد که کارهای بیشتری در راستای تقویت روابط میان دو کشور انجام دهد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال در گزارشی مدعی شد: کره شمالی اقدام به ارسال سلاح برای گروه های فلسطین و شبه نظامیان محور مقاومت تحت حمایت ایران کرده است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رهبر کره شمالی دستور داد راه هایی برای ارائه حمایت همه جانبه از فلسطینی ها جستجو شود.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
با افزایش جنایت های رژیم صهیونیستی و اقدام کشورهای مختلف علیه این رژیم، رهبر کره شمالی دستور کمک همه جانبه به مردم فلسطین و غزه را صادر کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رهبر کره شمالی 4 روز پیش هم در اظهار نظری گفته : درگیری ها در خاورمیانه به جنگ جهانی سوم ختم خواهد شد و این جنگ در آستانه شروع است. همه باید آماده باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
با افزایش جنایت های رژیم صهیونیستی و اقدام کشورهای مختلف علیه این رژیم، رهبر کره شمالی دستور کمک همه جانبه به مردم فلسطین و غزه را صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۵:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نهاد جاسوسی کره جنوبی اعلام کرد که رهبر کره شمالی به مقامات کشورش دستور داده تا از فلسطینیان حمایت کنند و ممکن است در فکر فروش سلاح به حماس باشد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۷:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
رهبر کره شمالی به مقامات این کشور دستور داده به دنبال راه هایی برای کمک همه جانبه به فلسطین و مردم غزه باشند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رهبر کره شمالی با اشاره به درگیری های کنونی در منطقه گفت که جنگ جهانی سوم در آستانه شروع است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی ضمن اشاره به درگیری و حملات رژیم صهیونیستی علیه غزه عنوان کرد: درگیری ها در خاورمیانه به جنگ جهانی سوم ختم خواهد شد و این جنگ در آستانه شروع است. همه باید آماده باشند. وی افزود: این درگیری ها به خصومت هایی منجر می شود که می تواند به دیگر مناطق جهان کشیده شود. ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه یک ماه پیش دیداری داشتند که ظاهرا اولین میوه های آن رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
دونالد ترامپ تلویحا اعلام کرد که همچنان با کیم جونگ اون در ارتباط بوده و این رهبر کره شمالی نزد او از ریاست جمهوری جو بایدن انتقاد کرده است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
یک شرکت هدایای تبلیغاتی تقویم هایی با طرح کیم جونگ اون رهبر کره شمالی روانه بازار کرده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۰۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تصویری از دیدار لاوروف و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی منتشر شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۱    
کیم جونگ اون رهبر کره شمالی از دخترش رونمایی کرد. با توجه به آنکه رهبر کره شمالی فرزند دیگری ندارد، این دختر رهبر آینده کره شمالی است. تصاویر دختر رهبر کره شمالی را می بینید.
طلا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۳    
کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به همراه دختر 10 ساله اش، کیم جو آئه که به ندرت دیده می شود، گمان می رود تنها دختر تایید شده و جانشین احتمالی او باشد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به همراه دختر 10 ساله اش، کیم جو آئه که به ندرت دیده می شود، گمان می رود تنها دختر تایید شده و جانشین احتمالی او باشد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به همراه دختر 10 ساله اش، کیم جو آئه که به ندرت دیده می شود، گمان می رود تنها دختر تایید شده و جانشین احتمالی او باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۰۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کیم جونگ اون رهبر کره شمالی اعلام کرد که پیونگ یانگ آماده است توافقات حاصل شده با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه را بطور کامل اجرا کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت خارجه روسیه اعلام کرد سرگئی لاوروف امروز پنجشنبه در حالی با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی دیدار کرد که دو کشور به دنبال برقراری روابط نزدیک در مقابل اردوگاه غرب به سرکردگی آمریکا هستند.
سلام نو / خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه امروز (پنج شنبه) با دیدار با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی دیدار و گفت و گو کرد.