چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۱۶:۴۰Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیب قرمز»

تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۴    
سمنان- نگاهی به فهرست ارائه شده واحد بازرسی و نظارت بر اقلام مصرفی استان سمنان نشان می دهد که سیب قرمز در 24 ساعت 20 درصد گران شده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۵:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
براساس مشاهدات میدانی از مغازه های سطح شهر تهران قیمت هرکیلو پیاز سفید 23 هزارتومان، سیب زمینی 19هزارتومان، گوجه فرنگی 16تا 17 هزارتومان، خیار 29هزارتومان، سیب قرمز 49هزارتومان، پرتقال22تا 38هزارتومان و آناناس 159هزارتومان است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه اتاق اصناف امسال مجوز برگزاری نمایشگاه بهاره صادر کرد، گفت: بر اساس گزارش های دریافتی متوسط سیب قرمز 43 هزار تومان، پرتقال تامسون شمال 28 هزار تومان، نارنگی 25 هزار تومان و پرتقال تامسون جنوب 55 هزار تومان است.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۳۹ سایت دیگر  
قیمت انواع میوه و تره بار، امروز بیست و هشتم اسفند 1401 را در ادامه مشاهده می کنید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت هر کیلو پرتقال تامسون تنظیم بازاری 14هزار و 900 تومان، سیب زرد تنظیم بازار 22 هزار تومان و سیب قرمز تنظیم بازار نیز کیلویی20 هزار تومان است.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اردبیل گفت: در حال حاضر ذخیره میوه در استان اردبیل به صورت مناسب و در حد متعادل است و طبق تمهیدات به عمل آمده هم اکنون کمبودی در تأمین میوه شب عید نداریم و مشکلات موجود را برطرف سازی کرده ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۰:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اردبیل- فرماندار شهرستان اردبیل گفت:220 تن پرتغال و 130 تن سیب قرمز در شهرستان اردبیل با هدف جلوگیری از التهاب بازار و فعالیت دلالان توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان تهران گفت: قیمت در 260میدان اقماری (میدان تره بار شهرداری) تهران 16.900تومان برای هر کیلو پرتقال، 22هزار تومان برای سیب قرمز و 26هزار تومان برای سیب زرد تعیین شده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار، ساعت فعالیت و قیمت میوه در میادین تره بار پایتخت را اعلام کرد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، نیایی فرد با اشاره به اینکه سیب و پرتغال به میزان 50 تن در نمایشگاه های تحت پوشش شبکه تعاون روستایی توزیع می شود، اظهار داشت، قیمت سیب قرمز درجه یک 20 هزار تومان، سیب قرمز درجه دو، 16 هزار تومان و پرتغال 14 هزار و [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: قیمت سیب قرمز درجه یک 20 هزار تومان، سیب درجه دو 16 هزار و پرتقال 14 هزار و 500 تومان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- مدیر تعاون روستایی استان گلستان گفت: توزیع پرتقال، سیب قرمز و سیب سفید در قالب طرح تنظیم بازار با قیمت مصوب دولتی در گلستان آغاز شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از توزیع 6 هزار تن سیب و پرتقال برای عید خبر داد و گفت: پرتقال درجه یک با قیمت 15 هزار و 400 تومان، سیب قرمز با قیمت 20 هزار تومان و سیب زرد با قیمت 22 هزار تومان عرضه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به اینکه از امروز سیب و پرتقال هرکدام 25 تن در نمایشگاه های عرضه کالاهای اساسی توزیع می شود، گفت: قیمت سیب قرمز درجه یک 20 هزار تومان، سیب درجه 2، 16 هزار و پرتقال 14 هزار و 500 تومان است.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شهرداری تهران طی هماهنگی های قبلی عرضه سیب و پرتقال تنظیم بازاری را در میادین میوه و تره بار آغاز کرده و گوشت قرمز، سفید، تخم مرغ و ... را هم با قیمت تنظیم بازاری عرضه می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۰:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از توزیع 6 هزار تن سیب و پرتقال برای شب عید خبر داد و گفت: پرتقال درجه یک با قیمت 15 هزار و 400 تومان، سیب قرمز با قیمت 20 هزار تومان و سیب زرد با قیمت 22 هزار تومان عرضه می شود.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۰۷    
عادل مصدقی در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: توزیع میوه نوروزی با قیمت مصوب در 91 غرفه انجام شده که ازمجموع آن 10 غرفه متعلق به شبکه تعاونی های روستایی استان البرز است. ...
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
از امروز سیب قرمز عید با قیمت 24 هزار و 500 تومان، سیب زرد با قیمت 29 هزار تومان و پرتقال با قیمت 16 هزار و 500 تومان عرضه می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۵۸    
امروز قرار بود در میادین میوه وتره بار تهران، میوه تنظیم بازاری با نرخ مصوب توزیع شود که هنوز به میادین نرسیده است. توضیحات لشکری، مدیر سازمان تعاون روستایی استان تهران را در این باره ببینید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل در جلسه تنظیم بازار اردبیل از توزیع 220 تن پرتقال و 130 تن سیب قرمز در شهرستان اردبیل در آستانه عید نوروز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر تعاون روستایی گیلان، از خرید 100 تن پرتقال تامسون و 100 تن سیب قرمز خبر داد و گفت: این میوه ها در مراکز همه شهرستان ها توزیع می شود.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۲   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی، با بیان اینکه کمبودی در توزیع سیب و پرتقال شب عید نداریم، گفت: در قیمت سیب و پرتقال شب عید نوسان چندانی در بازار نخواهیم داشت .
فرادید   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
پرتقال شمال هر کیلو 13، پرتقال جنوب 39، سیب زرد 32.500، سیب قرمز 26، لیمو شیرین 26 و نارنگی 26 هزار تومان باید در خرده فروشی های سطح شهر قیمت گذاری شود. خیار رویال 15.600، خیار گلخانه ای 28.800، سیب زمینی 15.600، گوجه فرنگی 17.900، پیاز زرد 26، پیاز شیری 27.800 و پیاز قرمز 31 ...
تدبیر 24   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۲:۱۹    
پول فقط یک نتیجه است. من همیشه می گویم که زیاد نگران سودآوری نباشید، اگر کار خودتان را به خوبی انجام دهید سودآوری هم حاصل می شود. در کسب و کار همیشه میتوان سود کرد اما برای اینکه بتوانید ثروتمند شوید باید این را بدانید که در عصر امروز باید با فناوری پیش روید ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۰۷:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
بیشترین تعداد فرزندانی که از یک مادر به طور رسمی ثبت شده است، 69 کودک است. نام او را نمی دانیم، اما می دانیم که او اولین همسر فئودور واسیلیف (متولد 1707-1782)، دهقانی از شویا در روسیه بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۲۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رسانه های ترکیه با انتشار تصاویری خبر دادند که جنگنده بدون سرنشین این کشور، امروز، به پرواز در آمده است.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۲:۱۷    
سرپرست تعاون روستایی استان همدان گفت: قیمت میوه در شب یلدا نسبت به قیمت روز است و در نقاط مشخص شده میوه ها پایین تر از قیمت روز عرضه می شود. مسعود اکبری از عرضه میوه شب یلدا در 10 نقطه شهر همدان خبر داد و افزود: از امروز نصب و قرار گیری این چادرها آغاز می شود. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۵    
عکس: سعید قاسمی
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
یک درخت سیب قرمز از نوع محلی در شهرستان املش امسال برای بار دوم به بار نشست.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه بارفروشان گفت: هم اکنون هر کیلو سیب درختی زرد با نرخ 20 تا 22 هزار تومان، سیب قرمز 15 تا 20 هزار تومان، خیار اصفهان 10 هزار تومان، خیار گلخانه 12 هزار تومان، انگور بی دانه زرد 20 تا 30 هزار تومان، انگور بی دانه قرمز 30 تا 40 هزار تومان ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بسیاری از باغداران و کشاورزان از فواید و سود تولید میوه سیب آگاهی لازم را دارند و به همین منظور مشغول به پرورش گونه های مختلفی از سیب می باشند، سیب زرد و سیب قرمز تولیدات بسیار خوبی دارند و به پایه ثابت پذیرایی مهمانی ها تبدیل شده اند .
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۱    
از دیگر محصولاتی که می تواند در مقادیر عمده ای عرضه شود و طعم منحصر به فرد خود را به نمایش بگذارد، سرکه سیب سنتی است که در ادامه به شیوه تهیه آن می پردازیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۸:۳۲    
همانطور که مستحضر هستید قیمت سیب قرمز گلاب اصفهان، با توجه کیفیت، رنگ، یکدست بودن و غیره تعیین می شود که شما می توانید این موارد را بررسی نموده و سپس اقدام به تهیه نمایید چرا که کیفیت در کنار قیمت از اهمیت بالایی برخوردار است و عموم مردم به آن توجه می کنند تا بتوانند بهترین نوع سیب گلاب را تهیه ...
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۰۰:۲۶    
مصرف میوه جات مختلف برای سلامتی انسان بسیار مفید می باشد که یکی از پر طرفدار ترین و فراوان ترین میوه ها در جهان سیب است و نمونه های مختلفی دارد که در ایران سیب قرمز مراغه معروفیت بالایی دارد و با قیمتهای گوناگونی در بازار و میادین میوه و تره بار به فروش می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
استفاده از مواد غذایی که دارای آنتی اکسیدان هستند تاثیر زیادی در از بین بردن رادیکالهای بد بدن داشته و با استفاده ازاین موادغذایی می توانید از پیر شدن سلولهای بدن جلوگیری کرده و در برابر سرطان پیشگیری لازم را انجام دهید. یکی از این محصولات سیب درختی است که در انواع متفاوتی کشت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۶:۵۲    
در باغات تولیدی سیب در شهرهای آذربایجان شرقی مانند مراغه سیب ایرانی باکیفیتی تولید می شود. این محصول انواع گوناگونی دارد و کیفیت آن نسبت به محل کشت متغیر است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۲۰:۱۵    
سیبها انواع بسیار زیادی دارند و از معروف ترین و محبوب ترین آنها می توان به سیب زرد و سیب قرمز اشاره کرد که در این میان سیب قرمز لبنان نیز چندین نوع مختلف دارد که یکی از آنها سیب قرمز خونی است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
می دانیم که یکی از پرطرفدارترین میوه های موجود در بازار سیب نام دارد که در همه فصول سال نیز موجود است. سیب میوه ای بهشتی است که در آیات قرآن نیز به آن اشارات بسیاری شده است. خواص شگفت انگیز این میوه بر همگان مشهود می باشد؛ به گونه ای که خوردن روزانه یک عدد سیب ناشتا میتواند سلامت شما را تضمین کند.
با مردم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
در مورد سیب قرمز توصیه های زیادی در رابطه با مصرف آن گفته و شنیده شده است و همه ما با فواید و آثار مصرف سیب قرمز تا حدودی اطلاع داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
از مهم ترین و پر کشت ترین محصولات کشاورزی اَهَر می توان به قره قرمز یا قیزیل آلما (سیب قرمز) و اَهَر مکه سی ( ذرت اَهَر ) معروف هستند، نام برد که سطح زیر کشت سیب قرمز هفت هزار و 50 هکتار و 80 هکتار ذرت می باشد ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس گزارش میدانی از بازار تهران قیمت انواع میوه و تره بار، امروز یکشنبه 23 مردادماه 1401 به شرح زیر اعلام می شود.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مهر نوشت: قیمت انواع میوه و تره بار امروز 29 تیر 1401در جدول زیر آمده است. قیمت انواع میوه و تره بار امروز 29 تیر 1401 به شرح زیر است: قیمت به ریال آناناس 750,000 کیوی 145,000 خیار گلخانه ای 105,000 سیب قرمز 129,000 موز 315,000 توت فرنگی 520,000 طالبی 120,000 ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس مشاهدات میدانی از خرده فروشی های سطح شهر تهران قیمت هر کیلو خیار 15هزار تومان، پیاز 10 هزار تومان، سیب زمینی 15 هزار تومان، گوجه فرنگی 14 هزار تومان، پرتقال 20 هزار تومان، سیب قرمز 25 هزار تومان، گوجه سبز 70 تا 90 هزار تومان، زردآلو 99 هزار تومان، توت فرنگی 70 تا 89 هزار تومان ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس مشاهدات میدانی از خرده فروشی های سطح شهر تهران قیمت هر کیلو خیار 15هزار تومان، پیاز 10 هزار تومان، سیب زمینی 15 هزار تومان، گوجه فرنگی 14 هزار تومان، پرتقال 20 هزار تومان، سیب قرمز 25 هزار تومان، گوجه سبز 70 تا 90 هزار تومان، زردآلو 99 هزار تومان، توت فرنگی 70 تا 89 هزار تومان ...
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۱    
سیب سالم ترین میوه ای است که مقدار زیادی فیبر، ویتامین C و آنتی اکسیدان های مختلف دارد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
جی پلاس ، در شرایطی که هم می توان سیب قرمز خرید،هم سیب زرد و هم سیب سبز برای انتخاب یکی که خاصیت بیشتری دارد، کدام را باید انتخاب کرد؟خاصیت درمانی کدامیک نسبت به دیگری برتری دارد؟ ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
تولد نوزادی متفاوت با تمام نوزادان جهان، رکورد ریزترین نوزاد جهان را جابجا کرد. این دختر 212 گرمی، 24 سانتی متر قد داشته و در شرایطی حساس متولد شد. چون وزن این نوزاد و رنگ ائلیه پوستش هم وزن و همرنگ سیب بود این نوزاد به سیب معروف شد.