دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۹:۲۳Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ظرفیت دانشگاه»

مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مردم نیوز : حرکت تدریجی به سمت حذف کنکور و پذیرش 80 درصد ظرفیت دانشگاه ها بر اساس سوابق تحصیلی (معدل)، به گفته مسئولان در مسیر اجراست اما نکته اصلی این است که کنکور همچنان به قوت خود پابرجاست و میلیون ها داوطلب برای ورود به رشته های مدنظرشان از این مسیر با یکدیگر رقابت می کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اندیمشک - ایرنا - رییس دانشگاه پیام نور اندیمشک با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت های دانشگاهی برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و شعار امسال گفت:شعار امسال در راستای شعار پارسال با عنوان "جهش تولید" است و استفاده از ظرفیت های علمی و فرهنگی دانشگاه ها برای تحقق این شعار ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران گفت: از سوی دانشگاه ها به خصوص دانشگاه های سطح یک کشور بارها پیشنهادهای کمک برای رفع بحران کرونا اعلام شد و انتظار داشتیم که از ظرفیت دانشگاه در این حوزه بیشتر استفاده شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: پیک چهارم کرونا برای جامعه دانشگاهی هم بسیار نگران کننده است چرا که در این پیک میزان نارضایتی مردم و خستگی آنها برای اجرای پروتکل های بهداشتی بیشتر از پیک های گذشته شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی، در دیدار با خنیفر، رئیس دانشگاه فرهنگیان، خواستار ارائه آموزش های حوزه تلفیقی فراگیر به تمام دانشجو معلمان شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، سید جواد حسینی در این نشست که در محل دانشگاه فرهنگیان برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور گفت: من تأکید دارم ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی باید در سطح بین المللی افزایش داده شود و این دانشگاه رویکرد بین المللی داشته باشد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه ها گفت: مجلس دانشگاه ها را از سال جاری مکلف کرده است که چند درصد از ظرفیت خوابگاهی خود را به متاهلان اختصاص دهند.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی عنوان کرد: عنایت به موقعیت جغرافیایی خراسان رضوی، یکی از ظرفیت های مغفول مانده این استان بخش معدن بوده و می بایست با توجه به ظرفیت دانشگاه ها روی آن تمرکز و مطالعات مربوط صورت گیرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کار جهادی به اعزام و اردوکشی نیست. در ایام نوروز با توجه به شیوع کرونا و با تعطیلی دانشگاه ها و مراکز، برخی فکر می کردند تعداد کمتری وارد کار جهادی شوند، اما دیدیم افراد و دانشجویان زیادی پای کار آمدند و اتفاقات خوبی در حوزه بهداشت، درمان و تولید اقلام بهداشتی رخ داد ...
فرهیختگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۵    
مسئولان دانشگاه می خواهند نظام دانشگاهی در سال 1400 هم در بعد فرهنگی و هم در بعد علمی، به موضوع مهدویت بپردازد تا جایی که به گفته دکتر طهرانچی در پایان سال حداقل 100 پایان نامه در این زمینه کار شده باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه تهران گفت: بیش از 30 درصد ظرفیت دانشگاه های برتر کشور توسط سهمیه ها پر می شود؛ بنابراین ساماندهی این سهمیه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۱    
جذاب ترین و پربازدیدترین اخبار امروز 28 اسفند ماه 1399 سایت استانی باشگاه خبرنگاران جوان کرمان را اینجا ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد: از توان علمی گروه عمران دانشگاه یاسوج برای کمک در ساخت و ساز منازل تخریب شده در زلزله استفاده می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۰    
رئیس سازمان برنامه وبودجه با تأکید بر لزوم توجه به ظرفیت دانشگاه در جهت رسیدن به اهداف توسعه ای کشور گفت: دانشگاه دارای ظرفیت بسیار خوب علمی است و برای رسیدن به اهداف توسعه ای با توجه به محدودیت های منابع باید از سازوکارهای علمی بهره مند شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۱:۵۶    
داوطلبان متقاضی پذیرش در دانشگاه فرهنگیان منتظر اجرای مرحله تکمیل ظرفیت در این دانشگاه هستند اما همچنان برگزاری آن در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۶:۰۱    
رئیس دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی با تاکید بر اجرای ماموریت ها برای پاسخگویی به نیازهای آموزش و پرورش گفت: تمام ظرفیت دانشگاه در اختیار وزارت متبوع است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: جای نگرانی دارد که از میان بیش از 7هزار دانشجوی دانشگاه شهید رجایی ، فقط 2هزار دانشجو در رشته های تربیت دبیر تحصیل می کنند و در واقع قریب 80درصد ظرفیت این دانشگاه در حوزه مأموریت خود نیست.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۰    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شهرستان ساری، درباره فرصت های موجود در استان مازندران بارها و بارها صحبت به میان آمده است اما کو گوش شنوا برای استفاده از این فرصت ها! ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
از سال 1317 عدم تناسب بین داوطلبان ورود به آموزش عالی و ظرفیت دانشگاه ها موجب شد ابتدا در دانشکده های گروه پزشکی، فنی و حقوق دانشگاه تهران اقدام به برگزاری آزمون ورودی کنند.
معاون پژوهشی وزارت علوم گفت: اکنون بیش از 50 تا 60 درصد ظرفیت های بالفعل تحقق یافته دانشگاه های آزاد اسلامی، پیام نور، فنی وحرفه ای و علمی کاربردی خالی است یعنی داوطلب و متقاضی ورود ندارند.
خبر معتبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در خصوص تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در رشته های پیراپزشکی کنکور 99 خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور توضیح داد: اکنون 30 درصد ظرفیت دانشگاه های فوریت های پزشکی را خانم ها تشکیل می دهند که این نخستین گروه اورژانس بانوان است که به ظرفیت تکنسین های اورژانس 115 اضافه خواهد شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
برای ساخت و تکمیل این پروژه ها حدود 36میلیارد و 580میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است. با افتتاح این طرح ها 9هزار و 100مترمربع فضای فیزیکی به ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی بم افزوده می شود،
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۷:۲۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه مهم ترین ظرفیت دانشگاه ها منابع انسانی است، گفت: مطالبات کارکنان و اعضای هیئت علمی را تا پایان مرداد 99 صفر کردیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: از ظرفیت دانشگاه ها در حل مشکلات صنعت ریلی استفاده خواهیم کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر علی شمس الدینی، عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس در برنامه گفتگوی علمی درمورد الزامات و چالش های پژوهش تقاضامحور گفت: یکی از مسائلی که خیلی از آن غفلت شده الزام صنعت به استفاده از داشته های دانشگاه هاست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۰    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان سال 1399 توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو با موضوع سهم ناچیز علوم پایه از ظرفیت دانشگاه ها با دکتر حسین احمدی، معاون سابق وزیر آموزش و پرورش و عضو هیئت علمی دانشگاه و دکتر مهرداد ویس کرمی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور به بیان توضیحاتی درباره تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در کنکور سراسری 1399 پرداخت.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نی ریز گفت: در برپایی کلینیک روان پزشکی از ظرفیت ها و توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی استفاده خواهیم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
پیشرفت علوم پایه، اساس ارتقاء علمی و توسعه کشورهاست و کشورهای پیشرفته منابع زیادی را در علوم پایه هزینه می کنند اما در کشور ما سهم علوم بنیادی نسبت به فرآیند توسعه علمی بسیار ناچیز است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
قم – ایرنا – استاندار قم با اشاره به راه اندازی دفتر ارتباط استانداری با دانشگاه ها گفت: ذیل این دفتر، 9 کارگروه تخصصی برای طرح مشکلات مبتلا به استان و استفاده از ظرفیت دانشگاه های قم به منظور حل این مسائل ایجاد شده است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از مشهد ، به منظور استفاده از ظرفیت دانشگاه فرهنگیان استان خراسان رضوی در راستای تدریس درس آشنایی با دفاع مقدس ...
خبر معتبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
با وجود آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه و تمدید مجدد آن، 530 هزار کرسی دانشگاه خالی ماند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۷    
دانشگاه یاسوج در اطلاعیه ای، زمان ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری 1399 در مرحله تکمیل ظرفیت براساس سوابق تحصیلی بهمن ماه در این دانشگاه را از 25 دی ماه تا 5 بهمن اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۹:۰۷    
معاونت آموزشی دانشگاه زابل در اطلاعیه ای از ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی پیوسته از 22 تا 24 دی ماه خبر داد.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
ثبت نام تکمیل ظرفیت در دوره های کاردانی و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) مهرماه سال 1399 دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان اصفهان انجام می شود
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان پذیرش تکمیل ظرفیت در دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان آغاز شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۵:۲۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: این دانشگاه دارای امکانات عالی در حوزه ورزش و تربیت بدنی است که می توان از ظرفیت های موجود برای پیشبرد اهداف ورزشی استان استفاده کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۵    
مدیریت آموزشی دانشگاه زنجان در اطلاعیه ای زمان ثبت نام غیرحضوری از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد در مرحله تکمیل ظرفیت را در روز های 18 تا 22 دی اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۰:۱۹    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان با اشاره به پذیرش دانشجو در دوره ی تکمیل ظرفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، گفت: دانشجویانی که در مهرماه از ادامه تحصیل در مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی استان جا مانده اند می توانند تا 23 دی ماه سال جاری در رشته های مهارتی مراکز ثبت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی کرمانشاه از آغاز مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو در این دانشگاه خبر داد.
عصر توس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۳    
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی مرکز شهرداری ها از آغاز پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت در دوره های ناپیوسته کاردانی و کارشناسی حرفه ای بدون آزمون برای ترم بهمن ماه 99 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
پذیرش مرحله تکمیل ظرفیت در دوره های کاردانی و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) مهرماه سال 1399 مراکز آموزش علمی کاربردی استان از امروز 16 دی ماه آغاز شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۶    
ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مهد قرآن کریم و ولایت استان اصفهان از امروز آغاز شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عظیمی فر، علوم انسانی را انسان ساز، هدایت گر و راهبر دانست و گفت: ارتباط موثری بین سازمان بسیج علمی و دانشگاه پیام نور در همه حوزه ها به خصوص علوم انسانی وجود دارد که باید از این ظرفیت ها بیشتر استفاده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان از بهره مندی از ظرفیت دانشگاه ها در پیشگیری از وقوع جرم خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۲:۱۱    
اقتصاد ایران: ثبت نام و انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت های خالی مانده دانشگاه فنی وحرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر دولتی از 14 دی آغاز می شود.