پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۵:۱۹Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسلیحات نظامی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۵    
رئیس جمهور آمریکا در یک گردهمایی انتخاباتی در ایالت نبراسکا مدعی شد تسلیحات نظامی این کشور مورد حسادت چین و روسیه قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۴۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به توان درآمدزایی بالای ایران از فروش تسلیحات نظامی گفت: کشور هایی که زمانی به ما کمک موشکی کرده بودند الان از ما تقاضای خرید فناوری موشک دارند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۸    
وزارت خارجه چین اعلام کرد که این کشور شدیدا با فروش تسلیحات نظامی از سوی آمریکا به تایوان مخالف است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس روابط بین الملل گفت: آمریکا حتی اگر هیچ پشتوانه قانونی نداشته باشد از تسلیحات نظامی برای رسیدن به منافعش استفاده می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا با فروش 100 سامانه دفاع ساحلی به تایوان موافقت کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۱    
به آتش کشیدن پرچم فرانسه در بغداد، تکمیل ظرفیت بیمارستان های بلژیک و انفجار تروریستی در شهر اسکندرون ترکیه از مهم ترین خبر ها در 14 ساعت گذشته بود. چین روز دوشنبه اعلام کرد که شرکت ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۵۵    
چین روز دوشنبه اعلام کرد که شرکت ها، اشخاص و نهاد های آمریکایی که در طرح فروش تجهیزات و تسلیحات نظامی به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون یورو به تایوان، نقش دارند تحریم خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
چین قصد دارد تحریم هایی را علیه شرکت های آمریکایی که تسلیحات نظامی به تایوان می فروشند، اعمال کند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۰۵    
فداحسین مالکی در گفت وگو با میزان، در واکنش به اظهارات اخیر وزیر خارجه آمریکا مبنی بر اینکه هر فرد یا سازمانی که به عرضه، فروش یا انتقال سلاح از مبدا یا به مقصد ایران کمک کند، تحریم خواهد شد، گفت: آمریکایی ها چندین سال است که موضوع تحریم تسلیحاتی ایران را مطرح می کند و اما به جایی نمی رسند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۷    
رئیس جمهور ونزوئلا از تشکیل شورایی با هدف استقلال بخشیدن به تسلیحات نظامی این کشور با مشورت روسیه، چین و ایران خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها _ امام جمعه شهرستان قشم گفت: با رفع تحریم های ظالمانه 13 ساله تیلیحاتی کشورمان، ایران می تواند با فروش تسلیحات نظامی پیشرفته ساخت داخل ارزآوری کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۴۱    
قشم- ایرنا- امام جمعه شهرستان قشم گفت: کشور با تکیه بر جوانان و متخصصان بومی خودتوانست در حوزه تسلیحات نظامی کشور تا 90 درصد خودکفا شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در جدیدترین اظهارنظر کشور های عرب مطرح شده که آن ها به دلیل ترس از حمله ایران به آن ها تسلیحات نظامی می خرند تا ایران نتواند آن ها را اشغال کند.
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۵۲   + ۵۸ سایت دیگر  
رییس امور بین الملل وزارت دفاع با برشمردن اهمیت لغو تحریم های تسلیحاتی ایران گفت: تسلیحات جذابی برای فروش به دنیا داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مقامات چین اعلام کردند که از واشنگتن می خواهند فروش تسلیحات نظامی به تایوان را متوقف کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دولت آمریکا موافقت خود را با فروش 1.8 میلیارد دلار تسلیحات نظامی به تایوان اعلام کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دفاع تایوان امروز با تایید خرید تسلیحات نظامی از آمریکا گفت این اقدامات برای رقابت تسلیحاتی با پکن نیست.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
صادرات تسلیحات نظامی ایران چگونه خواهد بود؟! ایران برخلاف تصور عمومی، فروشنده و تاجر معتبری در حوزه صادرات نظامی محسوب می شود.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مردم نیوز :در واکنش به اظهارات اخیر پمپئو مبنی بر اینکه هر فرد یا سازمانی که به عرضه، فروش و یا انتقال سلاح از مبدأ یا به مقصد ایران کمک کند، تحریم خواهد شد ...
مثلث   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۱۳    
بامداد یک شنبه 27 مهرماه بود که با لغو تحریم های تسلیحاتی ایران بعد از قریب به 13 سال، ممنوعیت خرید و فروش تسلیحات نظامی ایران برداشته و فرصت ارتقای ناوگان نظامی برای تقویت اجرای سیاست های دفاعی کشور فراهم شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۳۷    
داوود حشمتی در یادداشتی در کانال تلگرامی امتدادنوشت: 15 اردیبهشت ماه سال 87 ایران از نمایشگاه تسلیحات نظامی مالزی اخراج شد. چرا؟ به یک دلیل روشن: دولت احمدی نژاد ایران را به تحریم تسلیحاتی سازمان ملل کشانده بود و حالا امروز این تحریم ها در سایه برجام لغو شد ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۶۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- بنا به اعلام روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حسین خانزادی با بیان اینکه در یک دوره هایی در ارتباط با تهیه اقلام یدکی و تسلیحات به شدت احساس نیاز می کردیم و دنبال این بودیم تا کشوری به ما اژدر و توپ و سلاح یا فن ساختن شناور بدهد ...
اتاق خبر 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
پس از تلاش های بسیار آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحایتی ایران این تحریم ها روز یک شنبه، در چارچوب توافق هسته ای و قطعنامه 2231 شورای امنیت به پایان رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
در چارچوب توافق هسته ای، ایران از ذیل ممنوعیت خرید و فروش تسلیحات نظامی خارج شد. همچنین در چارچوب برجام، محدودیت های ایجادشده برای رفت وآمد و فعالیت 23شخصیت نظامی هم رفع می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۱    
خبر لغو تحریم های تسلیحاتی ایران در بامداد 27 مهر در صدر خبرگزاری ها و شبکه های خبری قرار گرفته است. تحریم تسلیحاتی در روابط بین الملل مشخصاً مانعی در برابر ورود یک کشور به بازار پر سود خرید و فروش تسلیحات نظامی است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رژیم بعث عراق پس از عملیات ثامن الائمه (ع) همچنان به دنبال تأمین نیازهای نظامی خود از طریق مرزهای زمینی اردن، کویت و عربستان است که بخشی از آن از منطقه عرعر واقع در مرز عربستان انجام شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سید هادی سید افقهی در گفت وگو با میزان، در خصوص پایان زمان تحریم تسلیحاتی ایران و امکان صادرات در این حوزه و ارزآوری برای کشور به پشتوانه صنعت توانمند دفاعی و نظامی، اظهار داشت: در اصل ایران خودش 10 سال پیش، پیشنهاد محدودسازی خرید و فروش تسلیحات را به صورت داوطلبانه مطرح کرده بود. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۵:۵۸    
امیر حاتمی، وزیر دفاع با حضور در برنامۀ تلویزیونی تیتر امشب گفت: در حوزه رزم زمینی، توانمندی های هوایی، دریایی، پدافند، الکترونیک و ... در سطح قدرت های به نام جهان هستیم و آمادگی صادرات و فروش تسلیحات نظامی بومی را داریم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم ، امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امشب در برنامه زنده تلویزیونی با اشاره به دستاوردهای نظامی و تسلیحاتی کشورمان گفت: بسیاری از مقامات خارجی که به ایران آمدند با دیدن اینهمه پیشرفت ما در عین تحریم تعجب کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۲    
بخش خبری مجله خبری به موضوعات مختلفی، چون وضعیت قراردادها در فوتبال ایران و سلام نظامی ایران به بازارهای جهانی تسلیحات نظامی کشور پرداخته است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در سخنانی اعلام کرد که روسیه، آمریکا و فرانسه تسلیحات نظامی به ارمنستان ارسال می کنند . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۷    
طبق مفاد برجام و قطعنامه 2231 ایران از روز یکشنبه 27 مهرماه محدودیت های تسلیحاتی ایران برداشته شد و ایران می تواند در بازار تسلیحاتی و تجارت اسلحه حضور فعال داشته باشد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حسن رضائیان - همه محدودیت های انتقالِ اقلام تسلیحاتی به و از جمهوری اسلامی ایران و همچنین اقدامات و خدمات مالی مرتبط با آن و تمامی ممنوعیت های ورود یا عبور از قلمرو دولت های عضو ملل متحد که پیش از این علیه برخی از شهروندان و مسئولین نظامی ایران تحمیل شده بودند ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حالا بعد از 10 سال تا چند ساعت دیگر، تحریم تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران رسماً به پایان می رسد و کشورمان می تواند از حق قانونی و طبیعی خود در بهره مندی از بازار پر رونق خرید و فروش تسلیحات نظامی روز دنیا بهره مند شود اما حتی اگر ایران در این روز برای خرید چند جنگنده هم اقدام کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۹    
اگر تا دیروز واردات تسلیحات نظامی برای ما ممنوع بود امروز صادرات آن ممنوع شده است، این یعنی در تحریم به فناوری ساخت انواع تسلیحات نظامی از قبیل موشک، پهپاد، ماهواره بر، لیزر، جنگنده، بالگرد و ... دست یافته ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه چین اعلام کرد آمریکا باید فروش تسلیحات نظامی را به تایوان فورا متوقف کند.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تسلیحات نظامی ایران" از قدرت پاسخگویی بالایی برخوردارند؛ موشک های "شهاب3" می توانند پایگاه های امریکا و همپیمانانش در خیلج فارس و موشک های "ذوالفقار" ناوهای امریکا را نابود و اسرائیل را به یک "ویرانه" تبدیل کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که حدود دو هفته دیگر تحریم تسلیحاتی ایران لغو می شود، روسیه و ایران از هم اکنون برای توسعه همکاری های نظامی دوجانبه برنامه ریزی کرده و به عقیده کارشناسان، خرید تسلیحات نظامی روسی به 5 میلیارد دلار خواهد رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۲:۵۰    
وزارت خارجه آمریکا موافقت خود را با فروش تسلیحات نظامی به کشور مصر اعلام کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از همدان - در حالی که کشور های مختلف جهان هزینه های هنگفت صد ها میلیارد دلاری را برای خرید تسلیحات نظامی صرف می کنند، شاهد هستیم که متخصصان متعهد و توانمند سازمان هوافضای وزارت دفاع ، علارغم انواع تحریم های اقتصادی و علمی کشورمان ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
امیر غلامعلیان گفت: در حال حاضر در هیچ یک از تسلیحات نظامی وابستگی به خارج نداریم از جمله اینکه تانک ها، ادوات زرهی و نفربرها را خودمان می سازیم و در تولید جنگنده ها و پرنده های هوایی به مرز خودکفایی رسیده ایم.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی بیشتر بخوانید: توانمندی موشکی؛ راهبرد نظامی ایران
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مدیریت ممتاز کشور، روابط خود را با کشورهای همسایه و منطقه در همه زمینه ها، حتی در زمینه تسلیحات نظامی ادامه می دهیم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی مراسمی امروز 188 فروند پهپاد و بالگرد را از سازمان صنایع هوایی ایران تحویل گرفت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
قبل از انقلاب، ایران تعدادی تسلیحات نظامی از آمریکا خریداری کرده بود که در آستانه پیروزی انقلاب این تجهیزات تحویل گرفته نشد، اما حالا بعد از گذشت چهل و اندی سال جست و جوی سرنوشت این تسلیحات از زبان حسن عباسی، کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی خالی از لطف نیست.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۳:۳۷    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ 12قائم عج گفت: تسلیحات نظامی دلیل پیروزی در میدان ها نیست بلکه شجاعت و تقوای الهی پیروزی را رقم می زند
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: : شاید ترامپ بعد از اینکه نتواند مکانیزم ماشه را اجرا کند، به صورت یکجانبه به کشورها فشار آورد تا از ایران تسلیحات نظامی خریداری نکنند، اما بعید است کشوری از این اقدام آمریکا تبعیت کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در سفر آتی خود به پاریس در خصوص خرید تسلیحات نظامی از فرانسه وارد مذاکره خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: ما امروز از لحاظ تسلیحات نظامی و قدرت موشکی خیلی قوی هستیم و دشمن جرات عکس العمل در مرزهای ما را ندارد اما مولفه اصلی قدرت ما امکانات نظامی نیست ، قدرت ایمان ملت ایران و نظامیان ماست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته بین الملل مجلس دومای روسیه گفت کشورش در برابر اقدامات غیرقانونی آمریکا تسلیم نخواهد شد و در زمینه تبادل تسلیحات نظامی متعارف، با ایران همکاری خواهد کرد.