پنجشنبه ۰۳ مهرساعت ۱۹:۰۰Sep 2020 24

جدیدترین‌های «سازمان بنادر و دریانوردی»

 
جاده کمربندی بندر امام خمینی(ره) با اعتبار 71 میلیاردتومان و تامین اعتبار از سوی سازمان بنادر و دریانوردی خرداد1400 بهره برداری می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور پروژه های عمرانی، از مذاکره وزرای نفت و راه برای جابجایی فرودگاه اهواز به دلیل اکتشاف چاه نفت در زیر این فرودگاه خبر داد. ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۱    
مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی از اختلال و قطعی سرویس های بنادر در تاریخ 2 مهر ( چهارشنبه) خبر داد.
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: سازمان بنادر و دریانوردی فرصت های خوبی را برای سرمایه گذاران ایجاد کرده است که می توان از آن به توسعه اقتصادی دست یافت.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با تمهیدات صورت گرفته از سوی سازمان بنادر و دریانوردی عملیات صادرات و واردات کالا آسیب ندیده است و جریان تخلیه و بارگیری کالا روان طی می شود.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۲    
محمد راستاد معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی سید امین نجفی زاده به عنوان "سرپرست معاونت دریایی بندر خرمشهر "منصوب کرد.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۲    
محمد راستاد معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی محمد حسین علامه را با حفظ سمت به عنوان "سرپرست اداره کل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی " منصوب کرد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: نایب رییس کمیسیون صادرات غیرنفتی اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی ایران، بنادر کشور را گلوگاه تنفس صادراتی در دوران کرونا دانست و گفت: سازمان بنادر و دریانوردی باید در حوزه تخلیه و بارگیری نظارت بیشتری در رابطه با اپراتورهای فعال داشته باشد.
جلسه شورایعالی بنادر و دریانوردی در استماع گزارش هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی و رسیدگی به صورت های مالی منتهی به پایان اسفند 1398 برگزار شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۶    
جلسه شورای عالی سازمان بنادر ودریانوردی به صورت ویدیو کنفرانس با حضور معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد. در ادامه می توانید گزارش تصویری این جلسه را ملاحظه نمایید: انتهای پیام///
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون صادرات غیرنفتی اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی ایران با بیان اینکه بنادر گلوگاه تنفس صادراتی کشور در دوران کرونا هستند، گفت: سازمان بنادر و دریانوردی باید در حوزه تخلیه و بارگیری نظارت بیشتری در رابطه با اپراتورهای فعال داشته باشد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: پروژه هایی عمرانی و سرمایه گذاری که برای توسعه بندر امام(ره) در دست اجرا است، روند خوب و مناسبی را طی می کند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۹    
سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد که تولیدکننده داخلی از محل وجوه اداره شده تسهیلات ارزان قیمت خرید شناور، 83 فروند شناور برای کاربری های مختلف سازمان بنادر می سازد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: 1400 میلیارد ریال پروژه در بندر امام خمینی(ره) در جنوب خوزستان در حال اجراست که بیشتر آنها بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی ، نوراله اسعدی درباره جلوگیری از غرق یک فروند شناور باری، تصریح کرد: یک فروند لنج باری به علت آبگرفتگی شدید با اقدام به موقع نیروهای امداد دریایی بندرخرمشهر نجات یافت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور ،پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری در بنادر خوزستان را بازدید و بررسی کرد .
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره تغییرالگوی تجارت در دریای خزر از کالاهای فله و متفرقه به کالاهای کانتینری و یخچالی ، از تجهیز بنادر شمالی ایران به زیرساخت های لازم برای پذیرش کشتی های کاننتینربر و تخفیفات متنوع به شناورها و کانتینرهای یخچالی وارداتی و صادراتی به منظور ...
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با توجه به ضرورت ارتقاء ایمنی ناوبری در آب های تحت حاکمیت ایران، ساخت و توسعه سازه های دریایی، گسترش حمل و نقل دریایی و تلاش برای استفاده بهینه از منابع دریایی کشور در خلیج فارس، دریای عمان، تنگه هرمز و دریای خزر ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۹    
یک کارشناس دریایی در نامه ای به معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن ارایه 6 درخواست، سه توصیه نیز خطاب به جلیل اسلامی معاون امور دریایی این سازمان ارایه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۰:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی از سرمایه گذاری بیش از 16 هزار میلیارد تومانی بخش خصوصی در بنادر شمالی و جنوبی کشور خبر داد و گفت: برای تقویت تجارت دریایی به ویژه در بنادر شمالی کشور تخفیف 80 درصدی برای کشتی های رورو و تخفیف 25 درصدی برای کشتی هایی که کانتینر حمل می کنند در نظر ...
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در سفر یک روزه خود به استان خوزستان از پروژه های عمرانی، سرمایه گذاری و آغاز عملیات اجرایی پروژه های آماده بهره برداری در مجتمع بندری امام (ره) بازدید می کند.
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینکه تاکنون طرح جامع یا ساماندهی 6 بندر کوچک به تصویب رسیده است، از تدوین و تصویب طرح های ساماندهی تمامی بنادر کوچک تا پایان سال جاری خبر داد.
نماینده سازمان بنادر و دریانوردی در سازمان بین المللی دریانوردی (آیمو)، ضمن تاکید بر حضور موثر جمهوری اسلامی ایران در سومین و چهارمین مطالعات انتشار گازهای گلخانه ای از کشتی ها، گفت: هدف عمده مطالعات، نظارت بر تغییر سهم صنعت کشتیرانی بر انتشار گازهای گلخانه ای است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
باکو - ایرنا - در نشست آنلاین امروز (دوشنبه) مسوولان سازمان بنادر و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران و وزارت حمل و نقل، ارتباطات و فناوری های پیشرفته جمهوری آذربایجان بر توسعه همکاری های دو کشور در حوزه حمل و نقل دریایی تاکید شد.
نشست توسعه همکاری های بندری و حمل و نقل دریایی بین دو کشور ایران و آذربایجان، با حضور خسرو سرایی؛ مدیرکل ترانزیت، لجستیک و توافق نامه های سازمان بنادر و دریانوردی و وامیک رحیموف؛ رئیس آژانس ملی دریانوردی آذربایجان و موسوی سفیر ایران در آذربایجان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در حال حاضر در بنادر اهتمام جدی برای فعال بودن مساجد و نمازخانه ها وجود دارد و همین امر باعث شده سازمان بنادر و دریانوردی حائز رتبه در سطح استانی و ملی باشد.
در پایان نشست دبیران ستاد اقامه نماز مجموعه وزارت راه و شهرسازی که به میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و رییس ستاد اقامه نماز این وزارتخانه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد ...
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
شرکت نفت فلات قاره ایران موفق به اخذ مجوز بهره برداری یکساله از بندر نخیلو به عنوان بندر پشتیبان فلات قاره در جزیره لاوان و سکوهای نفتی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ترانزیت، لجستیک و توافقنامه های بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی از تفاهم برای گسترش تجارت دریایی با کشورهای شمالی خبر داد و گفت: در این راستا تخفیف های تعرفه ای متنوعی را در بنادر کشور به ویژه در زمینه هزینه های بندری برای بنادر شمالی در نظر گرفته ایم.
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تشریح جزئیات میزان سرمایه گذاری بخش خصوصی در بنادر کشور، گفت:به صورت تجمیعی معادل 161 هزار و 235 میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی در بنادر کشور سرمایه گذاری صورت گرفته است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده معین آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر با ارسال نامه ای خطاب به رئیس جمهور خواستار تحویل بندرکیاشهر به سازمان بنادر و دریانوردی و تغییر کاربری آن از بندر صیادی به بندر مسافری و گردشگری شد.
سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد : به علت استقبال و درخواست علاقه مندان، مهلت ارسال آثار در هر 2 بخش فیلم و عکس به مناسبت روز جهانی دریانوردی که پیش از این 20 شهریورماه تعیین شده بود، تا 20 مهر ماه سال جاری تمدید شد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
از حامیان عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی که در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی عضویت دارند به ویژه رئیس این کمیسیون و تعدادی از اقتصاددانان کشور که عملکرد سازمان بنادر را مثبت ارزیابی می نمایند و نیز از مسئولان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران که در مصاحبه های انتشار یافته شان ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۲:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از صرفه جویی 70 درصدی در منابع ارزی با داخلی سازی قطعات تجهیزات دریایی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مرحله دوم طرح جامع مجتمع بندری شهیدرجایی در نشستی 2 روزه با حضور مدیرکل مهندسی بنادر و سواحل سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی از مسوولان بندری استانی و کشوری مورد مطالعه و بررسی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۱    
بندرعباس- ایرنا- معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این سازمان در راستای حمایت از بخش خصوصی برای فعالان اقتصادی در حوزه صادرات و واردات، تعرفه خدمات بندری در نظر گرفته است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور بندری واقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی بازگشت ارز مورد نیاز صادرکنندگان وواردکنندگان کالا وکاهش قیمت تمام شده کالا را دو مزیت حاصله از ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی بازگشت ارز مورد نیاز صادرکنندگان و واردکنندگان کالا و کاهش قیمت تمام شده کالا را دو مزیت حاصله از تخفیفات تعرفه ای سازمان بنادر در راستای توسعه صادرات و ترانزیت عنوان کرد .
نایب رییس اول کمیسیون صادرات غیرنفتی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با بیان اینکه سازمان بنادر و دریانوردی در کنار صادرکنندگان قرار دارد، از خدمت رسانی و عملکرد حوزه بندری و دریایی ابراز رضایت کرد.
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی بازگشت ارز مورد نیاز صادرکنندگان و واردکنندگان کالا ؛همچنین کاهش قیمت تمام شده کالا را دو مزیت حاصله از تخفیفات تعرفه ای سازمان بنادر ودریا نوردی در راستای توسعه صادرات و ترانزیت عنوان کرد .
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل ترانزیت، لجستیک و توافقنامه های بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی از دست یابی به توافقات مهمی بین بخش های مختلف دولتی و غیر دولتی کشورمان برای تقویت ناوگان حمل و نقل کالاهای یخچالی و حمل کانتینری کالا خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از موافقت سازمان بنادر و دریانوردی با جانمایی و ساخت 22 فقره اسکله تفریحی در سواحل این استان خبر داد.
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه پروژه احداث جاده بهشهر - رستمکلا و تعریض جاده ورکلا - گهرباران در مراحل پایانی خود قرار دارد از اجرای پروژه های جدید در راستای تعامل شهر و بندر توسط بندرامیرآباد خبر داد.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اقدامات صورت گرفته از سوی سازمان بنادر و دریانوردی را در دوران تحریم بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: این سازمان در حوزه بندری و دریایی نمره قابل قبولی می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
چابهار - مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: با آغاز واگذاری موج شکن های چندمنظوره مردمی گامی دیگر از سوی سازمان بنادر و دریانوردی در راستای توسعه سواحل مکران برداشته شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: موانع و مشکلات بخش خصوصی در طرح های سرمایه گذاری بندر چابهار مورد بررسی و رسیدگی سریع قرار گیرد تا شاهد اشتغال و توسعه در این منطقه باشیم.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی ، همایون یوسفی اظهار کرد: مقوله لجستیک به یکی از مهم ترین مولفه ها در اقتصاد بین الملل تبدیل شده است و در کشور ما نیز باید این امر در دستور کار قرار گیرد. ...
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۶    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در گفت وگوی تصویری با خانواده شهدا، با خانواده شهیدگرانقدر هادی قاری عرب صحبت کرد و ضمن گرامیداشتن یاد و خاطره شهادت مظلومانه شهید قاری عرب، از خودگذشتگی این شهید گرانقدر را مصداق ایثار و فداکاری دانست و از خداوند متعال ...