چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۲:۲۵Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گاز رسانی»

خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پوشش گازرسانی به روستاهای کهگیلویه و بویراحمد 88 درصد است و با بهره برداری از طرح های در دست اجرا پیش بینی می شود 98 درصد روستاهای این استان از نعمت گاز بهره مند شوند.
روزنامه ابتکار   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجم گاز دریافتی استان در 6 ماهه سال جاری افزون بریک میلیارد و 616 میلیون متر مکعب علی طالبی با بیان خبرفوق از دریافت نزدیک به یک میلیارد 616 میلیون و 800 هزار مترمکعب گازدر سال 1400 دراستان گلستان در طول مدت 6 ماهه ابتدای سال خبرداد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۶    
عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در دیدار با وزیر نفت بر ضرورت تسریع در گازرسانی به روستاهای استان که کماکان از نعمت گاز طبیعی برخوردار نیستند، تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان 217 مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده زیلایی یکی از مصوباتی بود که تحقق آن شاید بخش زیادی از مشکلات مردم بویژه زنان و دختران را برطرف می کند.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عملیات گازرسانی به شهرستان طالقان از سال 90 آغاز شده است و قرار بود در همان سال های نخست مردم از این نعمت بهره مند شوند اما همچنان در حسرت گازرسانی مانده اند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۴۵    
عملیات اجرای انتقال گاز طبیعی به 4 روستای تابستان نشین، بیله لنگه، پشت درلنگه و گلستان سرا و 8 روستای ییلاقی با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۱۶    
با توجه به آمار 98 درصدی روستا های برخوردار از گاز طبیعی هنوز روستا هایی وجود دارند که به دلیل کوهستانی و سخت گذر بودن هنوز از نعمت گاز طبیعی برخوردار نیستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی حدود 13 سال قبل در منطقه حاشیه نشین حسین آباد شهرستان کاشمر ساخت و سازهای غیرمجازی شکل گرفت و از همان زمان اهالی این منطقه برای گازرسانی مدام تحصن هایی را مقابل فرمانداری داشتند که بی نتیجه می ماند اما صبح امروز فرماندار کاشمر از تعیین تکلیف نحوه واگذاری انشعاب به این منطقه خبر ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیر بهره برداری شرکت گاز استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه این شرکت با اجرای 23 هزار و 197 کیلومتر شبکه گازرسانی و نصب 687 هزار و 55 انشعاب گاز در استان به یک میلیون و 700 هزار مشترک خدمات می دهد، گفت: ضریب نفوذ گاز در استان به 99/5 رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۷    
با وجود گاز رسانی شهری سه سال پیش به شهرهای جنوبی کرمان از سه سال پیش، اما فقط 17 درصد مردم گاز شهری دارند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
از مشترکان این مناطق خواسته شده است در طول مدت قطعی گاز، از دستکاری تجهیزات گازرسانی خودداری کنند و ضمن پیش بینی تمهیدات لازم شیر گاز بعد از کنتور منزل خود را تا وصل مجدد توسط ماموران این شرکت بسته نگه دارند. مشترکان این مناطق می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن194 تماس بگیرند
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- فرماندار بانه گفت: گازرسانی به 151 روستای این شهرستان انجام و ضریب نفوذ گاز روستایی در بانه 97 درصد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: هم اکنون هیچ پروژه گازرسانی در پیرانشهر متوقف نشده و با وجود فصل سرما، عملیات گازرسانی در حال انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر عامل شرکت گاز استان یزد اعلام کرد: با گازرسانی به 95 واحد صنعتی جزء از ابتدای سال جاری تاکنون، در مصرف بیش از 3 میلیون و 383 هزار لیتر سوخت مایع در استان یزد صرفه جویی به عمل آمد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۵    
مرصاد نیوز: عضو شورای اسلامی شهر نوسود گفت: اولویت اول و انتظار اصلی مردم نوسود گاز رسانی به شهر و آغاز علمک گزاری داخل شهر است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تسنیم: به منظور گازرسانی پایدار در زمستان پیش رو، کمیته سوخت در شرکت ملی گاز ایران آغاز به کار کرد و روز گذشته نخستین جلسه این کمیته برگزار شد. مجید چگنی، مدیرعامل شرکت ملی گاز در ابتدای این نشست با تاکید بر پیگیری دقیق مصوبه های کمیته سوخت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گازرسانی به واحدهای گلخانه ای در حال احداث روستای کاکلک شهرستان شهرکرد در حال انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار شهرستان کلات از پیشرفت 80 درصدی پروژه های گازرسانی به روستاهای شهرستان کلات خبر داد و گفت: با اجرا و تکمیل پروژه های در دست اجرا، تعداد روستاهای برخوردار از نعمت گاز از 13 روستا به 29 روستا افزایش خواهد یافت.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نخستین نشست پیگیری پروژه های اولویت دار سال 1400 شرکت ملی گاز ایران با هدف بررسی و شتاب در روند اجرای طرح های گازرسانی در سراسر کشور برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس،گفت: به منظور رفاه حال مردم عملیات گازرسانی به روستاهای فاقد گاز بخش فتح المبین وارد فاز اجرایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی گاز گفت: با شروع فصل سرما دغدغه تامین گاز کشور به وجود می آید؛ برای این موضوع مهم به دستور معاون وزیر در امور گاز کمیته ای تشکیل شده که در گازرسانی به مشترکان وقفه ای ایجاد نشود، البته برای موضوع نیازمند همراهی جدی مشترکان هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۳    
گروه استان ها گاز رسانی به بخش محروم زیلایی بعد از گذشت 2سال هنوز آغاز نشده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۰    
رکنا: علی نصرالهی گفت: 28 روستای سلماس در قالب 4 محور خان تختی، حسبشه - کوزه رش، کتبان و محور یک سنجی در دست گازرسانی هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای مجمع نمایندگان استان گلستان در سرکشی به حوزه های انتخابیه، ضمن بازدید های گسترده از بخش های مختلف، نشست هایی را با هدف بررسی وضعیت حوزه سلامت، تامین آب شرب، راه های روستایی، گازرسانی و غیره با مسئولان مربوطه برگزار کردند.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کاهش مخاطرات زیست محیطی در کانون های ریزگرد از ثمرات بیابان زدایی خواهد بود، چرا که مناطق بیابانی اقلیم شکننده ای دارند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - بیرجند- محمد قربانی : مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: تا چند ماه آینده و با اتمام طرح های در حال اجرا تمام روستاهای دارای قابلیت گازرسانی در این استان از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد و پرونده گازرسانی روستایی در خراسان جنوبی بسته می شود.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان اعلام کرد که گازرسانی به همه شهرهای جنوب این استان تا پایان امسال تکمیل می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر نفت خواستار تسریع در گازرسانی به روستاهای منطقه الیگودرز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۷    
گروه استان ها - اجازه گازرسانی در نسیم شهر منوط به پرداخت کامل عوارض است لذا با توجه به هزینه ها شورای اسلامی نسیم شهر برای اصلاح و دریافت عوارض ساخت و سازها از محلات مختلف مصوبه ای تنظیم کرده است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان گفت: گازرسانی به محور صنعتی کوره داران ایرانشهر با اجرای حدود 8 کیلومتر خط تغذیه 10 اینچ و بیش از 30 کیلومتر خط توزیع و یک ایستگاه تقلیل فشار تی بی اس با ظرفیت 10000 مترمکعب در ساعت و هزینه 17 میلیارد تومان تکمیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
92 روستا در کهگیلویه و بویراحمد تا پایان امسال گازدار می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل از بهره مندی 81 روستای استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی در آینده نزدیک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز فارس گفت: تا پایان سال 1400 تمامی روستا های شهرستان استهبان از نعمت گاز برخوردار می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: 309 میلیارد تومان برای سال 1400 در حوزه گاز رسانی این استان مصوب شده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
طرح گازرسانی به 11 روستای کسوت، حاجیکلا، روشن کوه، سادات محله، ششک، کارنام، مزده، کجرستاق، کندسر بن، آخورد و کلاکرده بخش چهاردانگه ساری و روستای ملاخیل بخش هزارجریب شهرستان نکاء به بهره برداری رسید که با گازدار شدن این روستاها و انجام فرایند اشتراک پذیری ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
پروژه های گازرسانی به 26 روستای شهرستان چگنی در استان لرستان با حضور استاندار و جمعی از مدیران استانی به بهره برداری رسید.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال برای گازرسانی در اقصی نقاط استان 652 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع اجرا شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۷    
گازرسانی به سیستان و بلوچستان 16 سال پیش آغاز شد، اما تاکنون به طور کامل به بهره برداری نرسیده و برخی از مردم استان، همچنان سیلندر گاز به دست، بدنبال تامین گاز مورد نیاز خود هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: 529 روستای استان از سال 95 تاکنون گازرسانی شده و یا در مراحل بهره برداری قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: 839 روستا از نعمت گاز برخودار هستند که تا دهه فجر این تعداد افزایش خواهد یافت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گودرزی، گفت: طرح گازرسانی به 26 روستای شهرستان چگنی افتتاح شد و این روستاها با جمعیت پنج هزار و 500 نفری از نعمت گاز بهره مند می شوند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:سرپرست اداره گاز شهرستان بندر خمیر از بررسی طرح گازرسانی به بخش رویدر و روستاهای بخش مرکزی بندر خمیر، خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری های مستمر و مجدانه حجت الله فیروزی نماینده مردم فسا، عملیات اجرایی گاز رسانی به مجتمع بزرگ گلخانه ای غیاث آباد و فاز دوم مجتمع دامپروی صغاد شهرستان فسا آغاز شد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۰    
مهر- عملیات گازرسانی به دارالمیزان و مجموعه روستاهای آن خواسته مردم این منطقه محروم است اما متولیان امر با توجیه صعب العبور بودن منطقه، تاکنون اقدام موثری برای رفع مشکل مردم نکرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۱    
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر در سطح استان یک هزار و 539 روستا از نعمت گاز برخوردار بوده و عملیات گازرسانی به 107 روستای استان در دستور کار قرار داشته و مراحل پایانی را طی می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: 677 کیلومتر شبکه گازرسانی شهری و روستایی در نیمه نخست امسال در این استان ایجاد شده که با اجرای این میزان شبکه گازرسانی روستایی و شهری تعداد 31 هزار و 891 مشترک جدید از نعمت گاز بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: تاکنون 818 واحد صنعتی در استان با 900 میلیارد ریال هزینه، به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: با گازرسانی به این 100 روستا، تا پایان امسال فارس هم به یکی از استان های سبز تبدیل خواهد شد.