پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۹:۳۱May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گاز رسانی»

شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی با اشاره به اینکه در راستای رونق تولید و کمک به اقتصاد کشور، تعداد 305 واحد تولیدی و صنعتی در استان مرکزی در سال 1399 گازرسانی شده، گفت: جهت کاهش آلودگی محیط زیست و همچنین کاهش موانع تولید در سال جهش تولید ...
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۶    
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از کسب 4 رتبه برتر گازرسانی در حوزه های گازرسانی روستایی، شبکه تغذیه و توزیع ، میزان اجرای خط انتقال و گازرسانی به صنایع مشمول مصوبه شورای اقتصاد خبر داد.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سیدعلی موسوی فرماندار ویژه شهرستان مراغه روز گذشته، دوشنبه در بازدید هشت ساعته از طرح های گازرسانی و راهداری در جنوبی ترین روستاهای شهرستان و در مسیر عبور از روستای مولو به طور اتفاقی با این دانش آموز پایه دوازدهم اهل روستای مولو و پدرش مواجه شده بود ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد - مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به 3 هزار و 296 واحد گلخانه ای در استان یزد و بهره مندی این واحدها از گاز طبیعی به عنوان سوخت مصرفی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: نیمه اول امسال پروژه گازرسانی به 73 روستا و 25 صنایع مورد بهره برداری قرار می گیرد.
به منظور بررسی مشکلات مرتبط با تبدیل سوخت کارخانجات پنبه استان گلستان و توسعه گازرسانی، جلسه ای باحضور مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد گفت: با گاز رسانی به 300 کوره آجرپزی بخش زیادی از آلایندگی های زیست محیطی استان یزد رفع شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: با تحقق رشد سه درصدی گازرسانی در سال 99 و بهره مندی خانوارهای شهری استان از نعمت گاز به میزان 97 درصد، درصد خانوار شهری تحت پوشش استان به میانگین کشوری رسید.
شانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت: عملیات گازرسانی به حدود 600 روستای این استان در حال اجراست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: عملیات تکمیل گازرسانی به 14 روستای صعب العبور شهرستان های سپیدان و مرودشت آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - آنچه شهرستان ساوه را اکنون به عنوان قطب صنعت، تولید و اشتغال در کشور مطرح کرده است نه فقط موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن بر سر شریان ارتباطی شمال به جنوب و مرکز به غرب کشور بلکه توسعه زیرساخت های لازم مانند گازرسانی و ضریب بالای بهره مندی از این نعمت الهی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس شرکت گاز بروجرد گفت: در راستای توسعه و خدمات رسانی یکسان به روستاییان عملیات گازرسانی به 11 روستای این شهرستان آغاز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
جریان گاز در برخی از مناطق شهر شیراز سه شنبه 21 اردیبهشت قطع می شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
بیش از 5750 مجوز ایمنی برای انجام کارهای گرم ، سرد و ورود به حوضچه ، توسط امور HSE شرکت گاز استان اردبیل طی سال گذشته صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۰    
عملیات گازرسانی به بیش از 100 واحد تولیدی و صنعتی زرقان با 20 میلیارد تومان اعتبار در مدت 6 ماه اجرا می شود.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبر روز ، روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، طی صدور اطّلاعیه ای اعلام کرد: با توجّه به ضرورت انجام تعمیرات بر روی تاسیسات شبکه گازرسانی در محور سرند – چایکندی، الزاما جریان گاز طبیعی *”روستاهای چایکندی، چخماق بولاغ بالا و پایین بخش خواجه و روستاهای زنگ آباد، زغن آباد، نصیرآباد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از پایان عملیات گازرسانی به شهرستان ایلام خبر داد و گفت: شهرستان ایلام از نظر مصرف انرژی بعنوان چهارمین شهرستان استان، به جمع مناطق سبز پیوست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- اسماعیلی، مدیر عامل شرکت گاز اردبیل گفت: در طی سال های گذشته تعداد روستاهای گازدار شده اردبیل با 244 درصد رشد به یک هزار و 374 روستا رسیده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۷    
ساری- تیموری، سرپرست شرکت گاز مازندران با بیان اینکه خط لوله جدید گاز در غرب استان عملیاتی می شود، گفت: گازرسانی به 400 روستا در دست مطالعه است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اگرچه در سفر استاندار خراسان رضوی به کاشمر موضوع حل مشکل ساکنین منطقه حسین آباد به عنوان یکی از مصوبات سفر به تصویب رسید، اما باگذشت حدود 100 روز از این مصوبه گرهی از مشکل مردم این منطقه و گاز رسانی حل نکرد که باعث تجمع تعدادی از اهالی حسین آباد در مقابل فرمانداری کاشمر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: با احداث خط جدید انتقال گاز، شاهد افزایش فشار گاز در شهرستان های غرب استان خواهیم بود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده سبزوار، خوشاب، جوین، جغتای، داورزن و ششتمد در مجلس یازدهم گفت: شرکت گاز خراسان رضوی در ماه های باقی مانده از فعالیت دولت فعلی در مساله گاز رسانی روستایی و خدمت به اقشار محروم توجه جدی داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرماندار اشنویه با بیان اقدامات گسترده دولت در گازرسانی به مناطق روستایی گفت: طرح گازرسانی به 13 روستای بخش نالوس این شهرستان از 43 درصد برخوردار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان از برنامه ریزی برای گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی گرمسار خبر داد.:
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس با حضور استاندار فارس، گازرسانی به بیش از 100 واحد صنعتی شهرستان زرقان آغاز شد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش یزدفردا ، درپی درخواست معاون عمرانی استانداری و مردم بخش خرانق از شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بمنظور کمک به طرح گازرسانی به ساکنان این منطقه، با موافق هیئت مدیره و مهندس تقی زاده مدیر عامل چادرملو ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رشد 62 درصدی گاز دار شدن روستاهای خراسان شمالی در هشت سال گذشته موجب شد تا هم اکنون حدود 99.7 درصد از ساکنان روستاهای دور و نزدیک این استان از گاز شهری برخوردار شوند و نشان انرژی سبز برسینه روستاهای این استان بدرخشد.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از گازرسانی به 250 روستا و پایان عملیات گازرسانی روستایی در استان طی سال جاری خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
شرکت گاز استان البرز اعلام کرد که گاز مناطقی از شهرستان اشتهارد و محمدشهر کرج فردا یکشنبه 19 اردیبهشت ماه در اجرای طرح توسعه شبکه های گازرسانی قطع می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان البرزبا بیان اینکه هم اکنون بالغ بر یک هزار واحد تولیدی و صنعتی در استان گازدار هستند گفت: گازرسانی به 120 واحد صنعتی درسال گذشته انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۸    
طرح گازرسانی به منطقه محروم چمن گلی در چهارمحال و بختیاری، سال هاست در کش و قوس اظهارات ضدو نقیض مسئولان سرگردان مانده و بعد از چندین بار وعده بهره برداری، هنوز به نتیجه نرسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۷:۳۱    
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با بیان اینکه اتفاقات بسیار مطلوبی طی دولت های یازدهم و دوازدهم در حوزه گازرسانی به مردم این استان رخ داده گفت: بطوری که پوشش گازرسانی به مناطق روستایی از 26 درصد به 50 درصد طی هفت سال گذشته رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر عامل شرکت گاز کردستان گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده، امسال 395 طرح گازرسانی در بخش های روستایی و صنعتی استان اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: با اجرای نزدیک به 100 کیلومتر شبکه گازرسانی از ابتدای سال جاری تاکنون میزان کل شبکه و خط انتقال اجراشده در استان به 16 هزار و 110 کیلومتر رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان از وجود اختلاف نظر میان کشورهای عضو پیمان ترانس آتلانتیک بر سر پروژه گاز رسانی روسیه به اروپا موسوم به نورد استریم 2 خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۶    
فرماندار ملکشاهی در حاشیه بازدید از مسیر خط انتقال گاز به روستاهای گراب ،خوشادول و توت شوهان گفت: بهره مندی از نعمت گاز از مطالبات به حق اهالی روستاهای مذکور می باشد که امیدواریم هر چه زودتر مشکلات این پروژه رفع شده و شاهد گازرسانی به این مناطق باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
شیراز_ایرنا _مدیر عامل شرکت گاز استان فارس با بیان این که گازرسانی به نقاط روستایی با هدف محرومیت زدایی و گسترش عدالت اجتماعی است گفت :شاخص بهره مندی روستاهای این استان از گاز طبیعی به 92.44 درصد رسید.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
علی طالبی با اشاره به افتخارات دولت تدبیر و امید در حوزه گازرسانی استان گلستان گفت: امروز با همت و یاری مسئولین، شاهد توسعه و رشد روزافزون استان گلستان در بخشهای مختلف خدمت در دولت تدبیر و امید بویژه در صنعت گازرسانی هستیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز گیلان از گاز رسانی به چهار هزار و 300 خانوار روستایی در مناطق کوهستانی و صعب العبور در استان تا پایان سالجاری خبر داد .
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۳    
با حضور نماینده شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی وضعیت گازرسانی در منطقه بررسی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان، دکتر آریان پور نماینده شهرستانهای گالیکش، مراوه تپه ...
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه سال 1400 پایان گازرسانی به مناطق شهری و روستایی دهلران خواهد بود، گفت: تا پایان فعالیت دولت، عملیات گاز رسانی به شهر پهله به اتمام می رسد و 19 روستای دیگر شهرستان نیز گازدار می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: با گازرسانی به 105 روستا در سال گذشته تعداد روستا های بهره مند از گاز طبیعی به هزار و 402 مورد افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با اعلام اینکه به منظور توسعه گازرسانی و محرومیت زدایی از روستاها، 219 روستا در استان کرمانشاه در سال 99 گازدار شد، گفت: اکنون 82درصد جمعیت روستایی استان کرمانشاه از گاز طبیعی بهره مند هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۷:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- یکی از مهمترین طرحهای عمرانی دولت را ظرف هشت سال اخیر بی تردید می توان گازرسانی به نقاط شهری و روستایی دانست زیرا ظرف همین مدت ضریب نفوذ گاز را در دورترین و محرومترین نقاط خراسان رضوی به دو برابر رسانده بطوری که پوشش گاز در سطح این استان به مرز 100 درصد جمعیت رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
احداث پروژه گازرسانی روسیه به اروپا که به دلیل شکایت سازمان های محیط زیستی متوقف شده بود، از اواخر ماه مه ادامه می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - توسعه خدمت رسانی به مناطق محروم و روستاهای دورافتاده، یکی از چشم اندازهای ترسیم شده دولت در گلستان بود که بر مبنای آن و با هدف بهره مندی حداکثری شهروندان از سوخت طبیعی، طی هشت سال گذشته و با رشد 26 درصدی، شعله آبی گاز در 241 روستای محروم و کمتر توسعه یافته این استان روشن شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
بخشدار لاریجان از شروع فاز دوم گازرسانی در لاریجان خبر داد و گفت: پیمانکار با فراهم کردن ماشین آلات آماده کار هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۰:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: با بهره برداری از پروژه گازرسانی به محور افرینه زیودار پلدختر 16 روستای دیگر این شهرستان به شبکه گاز سراسری متصل می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
با گازرسانی به 64 روستای صعب العبور گیلان، پروژه گازرسانی به شهرها و روستاهای گیلان به پایان می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۲۱    
جریان گاز در برخی از مناطق شهر شیراز سه شنبه 14 اردیبهشت قطع می شود.