پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۲۱:۳۹Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معتادان»

عصر ایران   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
از زمان شروعِ شیوع ویروس کرونا، جنس مواد مصرفی کارتن خواب ها کم یاب شده و گاهی معتادان از مادۀ جایگزین دیگری به نام سورچه استفاده می کنند که قدرت تخریب آن بیشتر از مواد دیگری است که تا کنون استفاده می کردند. چون قیمت مواد گران تر از قبل شد و کیفیت ها پایین تر آمد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان از دستگیری 115 خرده فروش مواد مخدر و معتاد در نتیجه اجرای طرح دستگیری خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۰    
سنندج - ایرنا - این روزها زندگی انسان با چالش های جدیدی روبرو شده و خانه نشینی یکی از راه های اصلی حفظ سلامتی افراد است، اما این خانه نشینی رنج زندگی را برای معتادان و کارتن خواب هایی که هیچ سرپناهی به جز آسمان خدا ندارند، دوچندان کرده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر 7 مرکز سرپناه شبانه داریم که تا حد امکان در فصل سرد سال میزبان افراد بی خانمان و معتادان متجاهر است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا به همراه سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی، اسماعیلی رئیس اداره بهزیستی و ملک دار مسئول اورژانس اجتماعی شهرستان پیشوا از مرکز کاهش آسیب ویژه بانوان (کمپ ماده 16 معتادان متجاهر) در روستای گلعباس بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان فردیس، از اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر در شهرستان خبر داد و گفت: طی اجرای این طرح 80 بیمار متجاهر در دو کمپ ساماندهی شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۱    
3 مرکز غیر مجاز نگهداری معتادان از سوی ماموران کلانتری کاظم آباد مشهد شناسایی و مهر و موم شد. گردانندگان این کمپ های با این افراد آسیب دیده برخورد های نامناسبی داشته و رفتار های خشن و غیر انسانی با آن ها داشتند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۲    
سپهرغرب، گروه - آذین رضایی : سپهرغرب، گروه خبر - آذین رضایی: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با بیان اینکه شرایط کرونایی محدودیت هایی در جمع آوری معتادان ایجاد کرده است، گفت: افزایش ظرفیت مرکز ماده 16 با توجه به رعایت پروتکل ها در جمع آوری بیشتر و بهتر معتادان متجاهر مؤثر است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس گروه پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: شدت بیماری کرونا در مصرف کنندگان سیگار و مواد مخدر بیش از سایر افراد است و در صورت ابتلا، دیرتر از دیگران بهبود می یابند چون ریه آسیب پذیر دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۴۶    
حمام تاریخی عدل مشگین شهر در ضلع جنوبی مجموعه شیخ حیدر واقع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اراک از اجرای طرح یک روزه جمع آوری معتادان متجاهر و جمع آوری 75 معتاد در این شهرستان اراک خبر داد .
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان ازدستگیری تعداد 115 نفر خرده فروش مواد مخدر و معتاد در نتیجه اجرای طرح دستگیری خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور درباره عملکرد مراکز گذری کاهش آسیب اظهار کرد: جمعیت تحت پوشش در 6 ماهه اول سال 99 در این مراکز 17 هزار و 482 نفر بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
کیفیت زندگی ساکنان محدوده ای به مساحت 4500 هکتار در شمال شهر سنندج به دلیل معضلات متعدد از جمله مجاورت با قبرستان تاریخی تایله، عدم بهره برداری مستمر، وجود معتادان متجاهر، تخلیه زباله و نبود خدمات شهری به شدت افت کرده که دولت قرار است در قالب طرح بازآفرینی شهری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزیر بهداشت با بیان اینکه تحت تاثیر تحریمها، در بحث بیماریابی 90درصدی مبتلایان HIV در کشور مشکل داریم، گفت: ما تخمین 60431 مبتلای زنده در کشور داریم که از این تعداد 22هزار و 406 نفر شناسایی شده در حال زندگی هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور در آستانه روز جهانی پیشگیری از ویروس HIV، به تشریح خدمات سازمان بهزیستی برای پیشگیری از شیوع این ویروس پرداخت با اشاره به فعالیت موبایل ونها برای ارائه خدمات به معتادان متجاهر در پاتوق ها در زمینه کاهش آسیب، اعلام کرد که گرانی خودرو و بنزین ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۸    
تخت درگاه قلی بیگ؛ یکی از ابنیه تاریخی در شهر کرمان است؛ که متأسفانه این روزها به دلیل غفلت مسئولان از رسیدگی و نظارت بر ابنیه تاریخی، به پاتوق معتادان تبدیل شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۹    
پس از انتشار گزارشی با عنوان بازرگانی مرگ در سرمای پاییزی تربت حیدریه، معاون استاندار و فرماندار این شهرستان از راه اندازی کمپ ترک اعتیاد معتادان متجاهر خبر داده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۴۸    
امیری گفت: 44 کمپ ترک اعتیاد ماده 15 بخش خصوصی زیر نظر بهزیستی و یک مرکز ماده 16 درمان اعتیاد بخش دولتی با پیگیری شورای هماهنگی مواد مخدر استان به سامان دهی معتادان متجاهر جمع آوری شده در شیراز اختصاص داده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۴۹    
بنابرتصمیم ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدراستان، به منظور مقابله با شیوع بیشتر کرونا معتادان متجاهر جمع آوری ودر مرکز قرنطینه شهرداری نگه داری می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر شیراز با اشاره به نگهداری اجباری معتادان متجاهر به مدت هفت یا هشت ماه در کمپ های ترک اعتیاد، از احتمال جمع آوری 2500 معتاد متجاهر و کارتن خواب ها در این کلانشهر خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
حیدری با بیان اینکه شهرداری مشهد، بر اساس مصوبه شورای شهر و با مشارکت ستاد مبارزه با موادمخدر استان نسبت به ساخت اردوگاه حسن آباد اقدام نموده است، گفت:رویکرد جدیدی در بحث جمع آوری، قرنطینه و درمان معتادان متجاهر شاهد خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
طرح جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر با حضور فرماندار شیراز و برخی از اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر آغاز شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بهزیستی شهرستان تربت حیدریه گفت: اولین کمپ ترک اعتیاد اجباری معتادان متجاهر در این شهرستان، طی یکی دو ماه آینده کار خود را آغاز می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سومین مرحله از طرح ساماندهی معتادان متجاهر هفته آینده در شیراز اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: مرکز قرنطینه معتادان متجاهر و متکدیانی که به کرونا مبتلا شده اند با همکاری دستگاه های اجرایی استان بزودی راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
وجود مراکز متادون درمانی، سرپناه های شبانه و کمپ های رایگان در مناطق آلوده تهران از جمله مهمترین گلایه پلیس مبارزه با مواد مخدر است؛ چرا که علاوه بر آلودگی محلات، مهاجرت معتادان شهرستانی به تهران را نیز در پی داشته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نخستین مراکز جامع درمان و بازتوانی اعتیاد مردان و بانوان اردبیل با پذیرش معتادان شروع به فعالیت کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۸    
مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، با حضور در پایگاه خبری اخبار مشهد، به سؤالات این نهاد خبری در خصوص جمع آوری، نگهداری و درمان معتادان متجاهر پاسخ گفتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس از آغاز طرح گردآوری معتادان خیابانی در شیراز به ویژه محله سنگ سیاه خبر داد و گفت: این مهم از 9 آذرماه آغاز شده و تا پاکسازی کامل شهر از معتادان متجاهر ادامه خواهد داشت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۱۴    
مدیرکل دفتر پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: علی رغم تأیید ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر افزایش سرانه نگهداری معتادان متجاهر در ایام کرونا از 28 هزار به حدود 80 هزار تومان، همچنان دستگاه های متولی ریالی منابع کرونای کشور به ما پرداخت نکرده اند.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
سردار قاسم رضایی اضافه کرد: با توجه به اینکه هرروز یک فتنه به کشور وارد می شود، امروز اشراف اطلاعاتی جزو هدفگذاری مدیریت راهبردی جامعه است و همه این فتنه ها با تلاش پلیس خنثی می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
کرج - فرمانده انتظامی کرج گفت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در سطح این شهرستان 63 معتاد متجاهر جمع آوری و به مراکز مجاز ترک اعتیاد معرفی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان اردبیل از بهره برداری 2 مرکز بازتوانی و درمان اعتیاد مردان و بانوان در اردبیل خبر داد و گفت: این مراکز نخستین مراکز جامع درمان و بازتوانی اعتیاد استان بوده و با پذیرش معتادان شروع به فعالیت کرده است.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در منطقه چهاردانگه حاشیه نشینانی زندگی می کنند که با فشار مالک و شهردای منطقه مواجه شده اند. مالک زمین را می خواهد و شهرداری هم خانه ها را ویران می کند. فاز اول تخریب آلونک های خشت و گلی به نام جمع آوری پاتوق معتادان انجام شد، حالا ماه هاست که خانواده های ساکن نگران روز های بی خانمانی اند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار مشگین شهر گفت: به زودی معتادان و کارتن خواب های این شهر جمع آوری و ساماندهی می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان اسلامشهر از اجرای مرحله چهارم طرح ساماندهی معتادان متجاهر و کارتن خواب خبر داد و گفت: با اجرای این طرح با محوریت پارک تقوی و بلوار بسیج مستضعفین 80 معتاد متجاهر و کارتن خواب جمع آوری و ساماندهی شدند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مأموران تلاش زیادی برای آرامش و رفاه مردم دارند و حضور آنها سبب شده تا مخلان نظم و امنیت سرجای خود بنشیند و یا جرأت نکنند که از سوراخ های خود بیرون بیایند ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۲    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: زیرساخت های ما هزار و 800 نفر ظرفیت دارد درحالی که9هزار معتاد متجاهرداریم. ما نهایتا این هزار و 800 نفر را می گیریم اما با حدود 7هزار نفر دیگر چه کنیم. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۱    
علی محمدزاده: عقربه های ساعت به نیمه های روز رسیده اند اما هوا همچنان سوز دارد و دیگر آفتاب به تیغ آسمان نمی رسد، به همین دلیل سایه ها مانند روزهای تابستانی نمی میرند و کنج بسیاری از دیوارها کز کرده اند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۲   + ۳۷ سایت دیگر  
جانشین رئیس چهاردهمین کنگره بین المللی دانش اعتیاد گفت: درباره موضوع اعتیاد و کرونا برای اولین بار مقاله ای توسط کشور ما تهیه شده و در انجمن جهانی طب اعتیاد نیز به چاپ رسیده به طور کلی در این زمینه تحقیقات بسیاری انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- محله سنگ سیاه که بخشی از بافت تاریخی شیراز نیز محسوب می شود هنوز درگیر مشکل حضور معتادان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های خراسان رضوی هشتم آذر ماه را در گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان خراسان رضوی مشاهده کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیشگیری اداره کل بهزبستی استان کرمانشاه گفته است اینکه میگویند معتادان کرونا نمیگیرند یک اشتباه خطرناک است
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عمارت تاریخی تخت درگاه قلی بیگ کرمان این روزها به ویرانه و محل تجمع معتادان تبدیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پایگاه بسیج شهید حسین جوانان از سال ها قبل به عنوان یک مبلغ دینی، به عرصه عمل آمده تا گره گشایی کند از مشکلات افراد مستضعف، زنان بی سرپرست، کودکان بدسرپرست و نوجوانانی که تفریحشان تماشای نشئه کردن معتادان متجاهر بود!
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سوله ای در منطقه 17 شهرداری تهران چند سالی است علاوه بر اینکه پاتوق معتادان شده، با آلودگی های زیست محیطی معضلاتی را برای اهالی این منطقه ایجاد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۰۲    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در بازدید از محله سنگ سیاه شیراز از پیگیری برای ساماندهی اماکن مخروبه در محله سنگ سیاه خبر داد و بر لزوم اهتمام جدی برای رفع مشکلات این محله و ساماندهی معتادان متجاهر تاکید کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فارس/قلم- روزانه 50 معتاد متهاجر از محله سنگ سیاه جمع آوری و ساماندهی خواهد شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران دکتر حسن نژاد در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر از اهتمام بهزیستی مازندران برای راه اندازی و فعال نمودن مجدد مرکز نگهداری معتادان متجاهر بر اساس موازین و پروتکل های بهداشتی ابلاغی در استان بر همکاری و مشارکت دیگر نهاد های عضو شورای مبارزه با مواد مخدر ...