یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۱:۵۰Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معتادان»

آنا   ۱ ساعت پیش    
سیامک زند رضوی گفت: نه تنها تعداد معتادان رو به افزایش است بلکه به لحاظ سنی جمعیت آنان رو به کاهش می رود و در این روزها نسبت زنان و دختران جوانی که به اعتیاد گرایش پیدا می کنند دائماً رو به افزایش است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۲    
اصفهان - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان گفت: ظرفیت مراکز نگهداری معتادان متجاهر در استان با راه اندازی پایگاه فدک افزایش می یابد و به حدود یکهزار نفر می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: بهزیستی قادر به تامین هزینه های چهار نفر از هر 100 معتاد است چراکه اعتبارات استانی و کشوری پاسخگوی هزینه های درمان همه معتادین مراجعه کننده نیست.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بین 6 تا 8 درصد معتادان جامعه ما زنان هستند اما تفاوتی که بین اعتیاد زن و مرد وجود دارد این است وقتی زنان معتاد می شوند میزان آسیب های اجتماعی و فساد ناشی از اعتیادشان به مراتب از مردان بیشتر است.
مازنی نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت: از آنجایی که یکی از اهداف این پلیس تحقق آرامش شهروندان و مطالبات مردمی در حوزه امنیت اجتماعی، جمع آوری توزیع کنندگان موادمخدر و معتادان متجاهر می باشد، پلیس مبارزه با مواد مخدر در این راستا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۷:۵۴    
قزوین- ایرنا – فقدان حمایت های اجتماعی از معتادان بهبودیافته، حلقه مفقوده در درمان اعتیاد است که موجب بازگشت آنها به کمپ ها، اتلاف بودجه و هزینه و بی نتیجه شدن اقدامات صورت گرفته در این زمینه می شود.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۰:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: براساس برنامه ریزی ها قرار است که گروه های آسیب پذیر مانند معتادان، کارتن خواب ها، معلولان، سالمندان و ایثارگران را در محل اسکان آن ها واکسینه کنیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد از خروجی نامناسب طرح جمع آوری معتادان متجاهر انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- زمانی جزو پررونق ترین مراکز تجاری بود و البته 25 سال هم جایگاه معتادان و متروکه؛ حالا می گویند در پی احیای مجدد پیکر بی جانش هستند اما مالکان و مسئولان به تفاهم و راه حل نمی رسند، به نظر می رسد مانند فرزندان طلاق قربانی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه در روزهای تمامی معتادان متجاهر در مراکز ماده 16 واکسینه می شوند، از آماده سازی یک ظرفیت 200 نفره برای نگهداری معتادان متجاهر زن خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۱    
معاون امور پیشگیری اداره کل بهزیستی استان اصفهان گفت: حدود 130 هزار معتاد در اصفهان وجود دارد که 10 تا 20 درصد از این آمار را معتادان متجاهر و کارتن خواب تشکیل می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد- معضل گداها و معتادان وارداتی بلای جان بروجرد شده و چهره دیار فرزانگان را مخدوش کرده است که متولیان خبر از ساماندهی و جمع آوری متکدیان را می دهند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۴    
رئیس بهزیستی شهرستان پاکدشت گفت: طرح غربالگری کرونا برای 340 معتاد متجاهر این شهرستان اجرا شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بهزیستی پاکدشت گفت: دومین مرحله جمع آوری معتادان متجاهر شرق استان تهران با محوریت پاکدشت با جمع آوری 74 معتاد متجاهر در مرکز ماده 16 پاکدشت انجام شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۰    
کرمان- ایرنا- خبر افزایش قابل تامل معتادان زن طی سال های اخیر واقعیت دارد و تلخ تر و پرسش برانگیزتر اینکه مثلا یک بانوی پزشک معتاد و کارتن خواب که پایش به مراکز درمان اعتیاد باز شده در تشریح دلایل اعتیاد از نقش آرایشگری زنانه در تجویز و طبابت خودسرانه با هدف لاغری و تناسب اندام می گوید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار تهران از تشکیل کارگروهی برای بررسی نگهداری معتادان متجاهر زیر 18 و بیش از 65 سال و ارائه پیشنهادات به ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان رزن از اجرای طرح پاکسازی معتادان متجاهر در این شهرستان و جمع آوری 18 معتاد متجاهر خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرماندار گچساران در خصوص حمایت دستگاه های اجرایی و متولی از معتادان بهبودیافته گفت: حرفه آموزی و حمایت اجتماعی از معتادین بهبود یافته این شهرستان مورد توجه جدی دستگاه های اجرایی و متولی قرار گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مراکز گذری کاهش آسیب یکی از طرح ها در راستای مبارزه مستقیم با پیامدهای ویرانگر مصرف مواد مخدر است. این مراکز زیر نظر بهزیستی فعالیت می کند و پیشگیری از گسترش عفونت های خطرناک مانند انواع هپاتیت، ایدز، سل و بهبود زخم های عمیق و عفونی ناشی از مصرف موادمخدر در میان معتادان از اهداف فعالیت آنها است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۷    
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: لازم است دستگاه های اجرایی از همه ظرفیت خود برای حمایت از نهادهای مردمی مبارزه با مواد مخدر و درمان و نگهداری معتادان استفاده و مشکلات این مراکز را برطرف کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۷    
در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان میرجاوه 14 معتاد پرخطر و متجاهر جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد معرفی شدند.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
در مورد سامان دادن معتادان متجاهر از اقدامات شورای هماهنگی استان راضی نیستیم بلکه باید طوری باشد که در سطح شهر معتاد متجاهر نداشته باشیم و برای این موضوع باید برنامه ریزی شود و جا و مکان مناسب برای آنها در نظر گرفته شود. ...
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۵۲    
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرج اله اسدالهی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و افزایش احساس امنیت، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با هدف برخورد قاطعانه با معتادان متجاهر و فروشندگان موادمخدر در این شهرستان به مرحله اجرا در آمد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۹    
نماینده حوزه معاونت دادستان کشور از مرکز نگهداری ،درمان کاهش آسیب معتادان موضوع ماده 16 قانون مبارزه با مواد مخدر و مراکز اقامتی بهبودی بازتوانی افراد با اختلال سو مصرف مواد و مرکز جامع درمان اعتیاد آذربایجان غربی بازدید کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دره فرحزاد در شهر تهران همواره محل تجمع معتادان متجاهر و خریداران و فروشندگان مواد مخدر بوده که هر چند وقت یک بار نیروی انتظامی آن را از حضور این افراد پاکسازی می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۴   + ۵۰ سایت دیگر  
شهردار تهران در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی گفت: مسئله معتادان متجاهر و کودکان کار هر چند مستقیماً به شهرداری ارتباطی پیدا نمی کند اما شهرداری باید سهم خود را بپذیرد و با همکاری با ناجا و سایر نهادها چهره شهر را تغییر دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه منشاء 50 درصد از جرایم خرد معتادان متجاهر هستند، گفت : سلاح های غیر مجاز در استان زمینه ساز برخی جرایم دیگر شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از واکنش رئیس پلیس پایتخت به تحویل قمه اراذل و اوباش گفت و ابراز داشت: در جلسه با دادستان کل کشور دغدغه های حقوق عامه و امنیت تهران را طرح خواهم کرد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:محله تاریخی و کهن دباغان در جوار امامزاده حسین (ع) در قزوین، که پیش از این به محله کهن بر شناخته می شد، سال 92 به بهانه توسعه اقتصادی و اجتماعی جنوب شهر قزوین که در دهه 70 نوشته شده بود ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
طی بازدید مسئولان آبفا و مدیران محلی و استانی،راهکارهای تامین اعتبارهای لازم و سرعت بخشی به روند آبرسانی به مرکز بازپروری معتادان متجاهر سروش کهریزک بررسی شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
محله تاریخی و کهن دباغان در جوار امامزاده حسین (ع) در قزوین، که پیش از این به محله کهن بر شناخته می شد، سال 92 به بهانه توسعه اقتصادی و اجتماعی جنوب شهر قزوین که در دهه 70 نوشته شده بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
30 درصد معتادان مراکز ترک اعتیاد اقامتی در خراسان رضوی، غیر بومی هستند و از سایر استان ها به خراسان رضوی آمده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران از واکسیناسیون 60 درصد معتادان متجاهر که در مراکز ماده 16 نگهداری می شوند، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گرگان از جمع آوری 34 معتاد متجاهر از پارک ها و معابر عمومی از جمله منطقه جنگلی دست کاشت بلوار صیاد خبرداد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی استان فارس اصلی ترین مشکل را کمبود اعتبار دانست و گفت: قطعا مشکل اصلی ما در شهر شیرازحتی استان فارس مشکل مکان و تعداد ظرفیت پذیرش نیست بلکه معضل عمده کمبود اعتبار است چراکه می شود در یک روز همه معتادان را جمع کرد ولی چهک سی باید هزینه های این افراد را متقبل ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۶    
مجیدی دادستان مرکز استان به همراه هیات همراه از مرکز نگهداری درمان و کاهش آسیب معتادان موضوع ماده 16 و مراکز اقامتی بهبودی بازتوانی افراد با اختلال مصرف مواد (مراکز 15) بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
" یار هفتاد و سوم " کاری از باشگاه خبرنگاران جوان، در هر قسمت خود، روایتگر زندگی یکی از بانوان نهضت امام حسین (ع) است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۰    
حوادث رکنا: معتادان در اراضی جنگلی دست کاشت بلوار صیاد برای شهروندان مزاحمت ایجاد می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۱    
نخستین مرکز اقامتی بهبودی و بازتوانی معتادان در بخش چهاردانگه ساری افتتاح شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کلانتری 179 خلیج فارس از اجرای طرح دستگیری خلافکاران و جمع آوری معتادان متجاهر در غرب تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اداره بهزیستی شهرستان ملارد گفت: معتادان بهبود یافته با مراجعه به معاونت پیشگیری این اداره و ارائه مدارک مربوط به اعتیادی که داشتند و نیز مدارک فنی و حرفه ای می توانند از تسهیلات وام اشتغال استفاده کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- تنها بادگیر چپقی کشور در شهر سیرجان استان کرمان که سال 81 به ثبت ملی نیز رسیده این روزها به خرابه و پاتوق یا بهتر است بگوییم به چپق گاه معتادان تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۱    
سیرجان- ایرنا- بادگیر چپقی سیرجان یکی از منحصربه فردترین بادگیرهای ایران و جهان مربوط به دوره پهلوی اگرچه به ثبت ملی رسیده اما اکنون به دلیل بی توجهی به پاتوق معتادان و خرابه تبدیل شده و درحال تخریب است. عکس ها از: داود میاندهی
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اعتیاد به مواد مخدر دردی است که در رگ و خون نشسته و زندگی بسیاری از مردم را تباه می کند، وضعیتی شکننده اما قابل تغییر، بنابراین در این مطلب به روش های رهایی معتادان از این منجلاب پرداختیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به فعالیت 26 مرکز در حوزه درمان و کاهش آسیب های اجتماعی گفت: از این تعداد یک مرکز گذری و سرپناه شبانه، 10 مرکز درمانی به صورت سرپایی، 15 مرکز به صورت اقامتی و یک مرکز تبصره 2 ماده 16 برای نگهداری اجباری معتادان فعال است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: مطابق برنامه ریزی های انجام شده فرآیند واکسیناسیون کرونا در ندامتگاه ها، مراکز نگهداری معتادان ماده 16 و کارگران شاغل در کارخانجات بزرگ و صنعت نفت در محدوده این شهرستان به پایان رسیده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۵:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار مجید کریمی در نشست تعاملی با رئیس و نمایندگان کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت رفع خلاء های قانونی حوزه مقابله با مواد مخدر و توانمند سازی معتادان متجاهر پس از ترک، تاکید کرد و افزود: بر اساس اعلام دفتر مقابله با مواد مخدر و [...]
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
جلسه رئیس بهزیستی با رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر و معاون اجتماعی نیروی انتظامی جهت تعیین تکلیف مرکز ماده 16 و ساماندهی معتادان متجاهر در ستاد بهزیستی رباط کریم برگزار شد.