پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۰۷:۴۸Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محور های کوهستانی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۵    
کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت : انتظار داریم از عصر امروز شاهد کاهش ناپایداری ها و بارش باران در خراسان رضوی باشیم، برای امشب و اوایل فردا مه و کاهش دید به ویژه در مناطق سردسیر، محورهای کوهستانی و شهرهای شمالی پیش بینی می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان البرز با اشاره به بارش برف و باران در راه های استان البرز، گفت: با توجه به بارش برف و باران توصیه می شود رانندگان در محورهای کوهستانی توقف نداشته باشند چراکه احتمال ریزش سنگ وجود دارد، همچنین بستن زنجیرچرخ ضروری است.
استانداری گیلان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان با اشاره به پیش بینی بارش های گسترده برف و باران فصل زمستان در محورهای کوهستانی آستارا، گفت: امکانات لازم برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل در مناطق برفگیر بسیج شده است. ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها-کردستان-رئیس پلیس راه استان گفت: تردد وسایل نقلیه سنگین (تریلر کشنده)در سه محور ارتباطی این استان به علت بارش برف ممنوع بوده و یک محور نیز به دلیل کولاک مسدود است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رئیس اداره ماشین آلات راهداری مازندران گفت: 250 دستگاه ماشین آلات برای راهداری زمستانه در محورهای کوهستانی استان مستقر هستند.
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای ضمن اعلام بارش باران و برف، رگبار و رعدوبرق و احتمال وقوع تگرگ در مناطقی از کشور به مردم و مسوولان توصیه کرده است، نسبت به مخاطرات احتمالی فعالیت سامانه بارشی هشیار و آماده باشند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر به دلیل بارش برف تردد در همه محورهای استان زنجان به کندی انجام می شود گفت: بارش ها در محورهای کوهستانی به صورت کولاک است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۰۲    
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: به دلیل بارش برف تردد در محور های کوهستانی تنها در صورت استفاده از زنجیر چرخ امکان پذیر می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران مازندران درباره ورود سامانه سرد بارشی ، کاهش دید در محور های کوهستانی و مواج شدن دریا هشدار داد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان گفت: 2172کیلومتر- باند از محورهای کوهستانی استان گیلان توسط راهداران برفروبی شد. فریبرز مرادی در ادامه گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۶    
تردد در محور های کوهستانی چهارمحال وبختیاری بدون زنجیر چرخ، ممنوع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۳    
معاون وزیر جهاد کشاورزی در زمینه دکه ها و تفرج گاه های بین راهی در محورهای کوهستانی و جنگلی گفت: بسیاری از آنها بدون قرارداد ایجاد شدند، اما از طرفی معیشت افرادی نیز با این ها گره خورده است و ضرورت دارد که سازماندهی شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۲    
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون تردد در محور های کوهستانی زنجان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون راهداری گلستان با اشاره به بارش برف در محورهای کوهستانی استان، گفت: با تلاش شبانه روزی راهداران، تمامی محورهای کوهستانی استان باز است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به اینکه به دلیل بارش سنگین برف استفاده از زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی استان زنجان الزامی شد گفت: طرح زمستانی پلیس از 15 آذر ماه آغاز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از امدادرسانی به 99 خودروی گرفتار در برف در محورهای کوهستانی استان طی 24 ساعت گذشته خبر داد و عنوان کرد: بارش برف در برخی از محورها با 50 سانت رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۳۱    
فرماندار رامسر: تمامی نیرو های امدادی در محور های کوهستانی این شهرستان در آماده باش هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۵    
هم اکنون بارندگی و وزش باد شدید در دشت و بارش برف در ارتفاعات محورهای کوهستانی مازندران در حال باریدن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: در حال حاضر در برخی محورهای کوهستانی خراسان رضوی، مه گرفتگی و محدودیت دید وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس راه مازندران وضعیت محورهای کوهستانی استان را به دلیل بارش برف و باران لغزنده و با کاهش دید اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر مرکز مدیریت راه های راهداری، حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: به علت تداوم بارش برف تردد وسایل نقلیه در برخی محورهای ارتباطی این استان از جمله گردنه های برفگیر و مناطق کوهستانی تنها با زنجیر چرخ امکانپذیر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه محور پونل - خلخال در شهرستان رضوانشهر به دلیل بارش شدید برف و کولاک مسدود است، گفت: ارتفاع برف در محورهای کوهستانی بین 15 تا 40 سانتیمتر گزارش شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تمامی جاده های استان لغزنده است، گفت: باتوجه به بارش ها احتمال ریزش و رانش و سقوط سنگ در محورهای کوهستانی استان وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس راه مازندران وضعیت جوی محورهای کوهستانی استان را برفی و لغزنده بیان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران: جاده های سوادکوه و کیاسر به دلیل بارش برف و لغزندگی با کاهش دید همراه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: بعدازظهر امروز شاهد بارش باران، وزش باد شدید موقتی ، بارش برف در مناطق و محورهای کوهستانی ، مواج و متلاطم شدن دریای خزر هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران مازندران درباره سامانه سرد بارشی، وزش باد شدید، لغزندگی و اختلال در تردد محور های کوهستانی استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر، از امدادرسانی به 302 نفر از متاثرین در حوادث جوی طی 48 ساعت گذشته در 22 شهر، روستا، مناطق عشایر نشین و 2 محورهای کوهستانی 9 استان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
علیرضا قدیمی گفت: محور های کوهستانی استان از جمله هراز، کندوان ، سوادکوه و کیاسر با بارش برف خفیف و در مناطق پایین دست با بارش باران همراه است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۰    
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محور های کوهستانی استان از جمله هراز، کندوان ، سوادکوه و کیاسر با بارش برف خفیف و در مناطق پایین دست با بارش باران همراه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پلیس راه گلستان گفت: به همراه داشتن زنجیرچرخ در محورهای کوهستانی گلستان الزامی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور با اعلام بارانی و برفی بودن نیمی از جاده های کشور از رانندگان خواست که برای تردد در محورهای کوهستانی زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۱۶    
رئیس پلیس راه مازندران از بارش برف امروز در همه جاده های کوهستانی استان خبر داد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : از بامداد تا ساعت 12 ظهر امروز بیش از 100 کیلومتر از محورهای کوهستانی استان مازندران در چند مرحله برف روبی شد. ...
الف   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بارش برف تا ظهر شنبه در محور کرج _ چالوس و محور طالقان همچنان ادامه دارد و برای عبور از محورهای کوهستانی زنجیر چرخ و تجهیزات ایمنی و گرمایشی ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تالش گفت: ارتفاعات و محورهای کوهستانی این شهرستان از جمله مسیر اسالم به خلخال شاهد بارش برف پراکنده است اما مشکلی در تردد وسایل نقلیه وجود ندارد و راهداران در راهدارخانه ها مستقر هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۸    
ساری- نجفی، مدیرکل راهداری مازندران با اشاره به آغاز بارش برف در محورهای کوهستانی هراز و کندوان خواستار رعایت موارد بهداشتی از سوی رانندگان و مسافران شد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به اینکه بارش ها در سطح استان به صورت پراکنده است گفت: در حال حاضر مشکلی در تردد در محورها وجود ندارد اما محورهای کوهستانی مه آلود بوده و با کاهش دید افقی همراه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل نقشه های آینده نگری و تصاویر ماهواره، از فرداشب علاوه بر کاهش قابل ملاحظه دمای هوا، برای محورهای کوهستانی (از جمله محور مواصلاتی قوچان- درگز، کلات، تربت حیدریه و مرزداران) کولاک برف و تشکیل مه با کاهش میدان دید پیش بینی می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ساری (پانا) - هواشناسی مازندران نسبت به کاهش دمای هوا و بارش برف و باران در استان هشدار داد. هواشناسی امروز در اطلاعیه خود با توصیف سامانه مورد انتظار مبنی بر استقرار و تقویت جریانات سرد و مرطوب شمالی و عبور امواج تراز میانی جو از بعدازظهر سه شنبه 27 آبان، اعلام کرد که بارش باران، وزش باد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: قرار بود امروز محور کندوان مسدود شود که این محدودیت لغو شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان گلستان گفت: با توجه به نفوذ سامانه سرد و بارشی به استان، بارش برف در ارتفاعات و محورهای کوهستانی گلستان آغاز شده است و دریای خزر تا یکشنبه آینده مواج است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان این که در تمامی محورهای استان تهران با اشاره به بارش باران و مه گرفتگی شدید، گفت: در محور های کوهستانی شمال و شرق استان تهران شاهد بارش برف پاییزی و ترافیک روان هستیم.
در پی بارش اولین برف پاییزی که در تعدادی از محورهای کوهستانی استان گیلان به زمین نشست راهداران استان اولین عملیات راهداری پاییزی را با برفروبی 116کیلومتر از محورهای کوهستانی استان آغاز کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به بارش برف در برخی محورها گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر بسته بودن جاده ها اعلام نشده و راهداری در حال پاکسازی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۱    
راهداران در مسیر های برف گیر مازندران در حال نمک پاشی و برف روبی مسیر هستند.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مهندس یونس هوشمندپور چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بارش برف که از شبانه روز گذشته در محورهای کوهستانی رضوانشهر و پره سر آغاز شده است، هم اکنون ارتفاع آن به حدود 20 سانتی متر رسیده است. ...
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران با اشاره به احتمال سیلابی شدن رودخانه ها درپی بارش های شدید، گفت: نفوذ سامانه مرطوب شمالی سبب بروز پیامدهایی از جمله آبگرفتگی در استان می شود.