دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۱۹:۱۲May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محور های کوهستانی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری یک قاچاقچی و کشف 65 قبضه سلاح غیرمجاز شورشی در عملیات مشترک پلیس لرستان و کردستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران با اشاره به اینکه احتمال ریزش سنگ و رانش زمین در محورهای کوهستانی استان متصور است، گفت: در ارتفاعات محورهای هراز و کندوان شاهد بارش باران و لغزندگی سطح جاده هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شب گذشته ریزش وحشتناک کوه در محور هراز رخ داد که البته در این زمینه هواشناسی مازندران هشدار داده و پلیس بر پرهیز از توقف در محورهای کوهستانی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به تردد روان خودروها در جاده های شمال، گفت: باتوجه به افزایش دمای هوا احتمال ریزش در محورها وجود دارد که پرهیز از توقف در محورهای کوهستانی استان مورد تاکید است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تردد در محور های شمالی عادی است اما با توجه به گرمای هوا احتمال ریزش سنگ در محور های کوهستانی وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران با هشدار نسبت به افزایش پتانسیل آتش سوزی در مناطق جنگلی و مراتع و تسریع در ذوب شدن برف، گفت: با توجه به ذوب شدن برف احتمال ریزش سنگ در محورهای کوهستانی تاکید بر توجه به توصیه ها است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از افزایش دما در نیمه شمالی کشور و وزش باد گرم جنوبی در استان های ساحلی خزر و اردبیل و ذوب برف و احتمال سقوط بهمن در محور های کوهستانی شمالی کشور خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
وزش گرم بادهای جنوبی روی استان های ساحلی خزر و اردبیل منجر به افزایش محسوس دما خواهد شد و ذوب شدن برف ها را به همراه خواهد داشت و احتمال سقوط بهمن در محورهای کوهستانی شمالی هم وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۰۹:۵۵   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از افزایش دما در نیمه شمالی کشور و وزش باد گرم جنوبی در استان های ساحلی خزر و اردبیل و ذوب برف و احتمال سقوط بهمن در محورهای کوهستانی شمالی کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری از احتمال سقوط بهمن در محورهای کوهستانی شمال کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۶:۳۸   + ۶۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور دو هشدار زرد رنگ، از نفوذ سامانه بارشی و رگبار باران توام با رعدوبرق و وزش باد شدید موقت، افزایش دما و ذوب برف و احتمال سقوط بهمن در جاده های کوهستانی نوار شمالی کشور و افزایش سرعت باد و وزش باد نسبتا شدید و افزایش ارتفاع موج بین 1 تا 2 متر در نواحی مرکزی خلیج فارس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مرکز مدیریت راههای گیلان اعلام کرد که رانندگان برای تردد در محورهای استان تجهیزات ایمنی و زمستانه به ویژه زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: نمی توان گفت که در هراز و چالوس اتفاقی نمی افتد اما بهترین راهکار برای ایمن سازی محورهای کوهستانی این چنینی، ساختن محور جایگزین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۰۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بارش برف ارتفاعات شهرستان مهدی شهر را سفیدپوش کرد و محورهای کوهستانی این شهرستان لغزنده است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با بیان تداوم شرایط جوی ناپایدار تا آخرهفته جاری در استان، گفت: رانندگانی که قصد عبور از جاده های کوهستانی را دارند، حتما زنجیر چرخ به همراه داشته و نحوه بستن آن را آموزش دیده باشند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۲۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان مازندران: به دلیل بارش برف در محور های کوهستانی استان رانندگان از تردد غیرضروری در این محور ها پرهیز کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رانندگان برای تردد در محور های کوهستانی و برفگیر استان خودروهای خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز با اشاره به بارش برف سنگین در ارتفاعات استان و انسداد جاده کرج - چالوس گفت : اکنون تیم های راهداری البرز با سرعت در حال بازگشایی جاده های کوهستانی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا-مرکز مدیریت راه های استان اردبیل از تداوم بارش برف و کولاک در جاده های کوهستانی استان خبر داد.
ندای گیلان   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر رودبار گفت: با توجه به بارش برف در محورهای کوهستانی این شهرستان تیم های هلال احمر به 11 خودروی در راه مانده در ارتفاعات رودبار امدادرسانی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۵    
سرپرست فرمانداری خلخال گفت: به دلیل بارش برف و کولاک شدید، مسافران در محورهای کوهستانی جنوب استان تجهیزات زمستانی داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
بارش شدید برف در محور زنجان طارم موجب شده است رانندگان با زنجیرچرخ تردد کنند
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رشت- ایرنا – رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای رضوانشهر گفت: برف و یخبندان هم اکنون تمامی محور های کوهستانی این شهرستان را فرا گرفته و ارتفاع برف از 60 سانتی متر عبور کرده است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۱۹:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
کاهش دید، لغزندگی، احتمال ریزش سنگ و اختلال در تردد جاده ها و محورهای کوهستانی و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی در مناطق ساحلی و جلگه ای از پیامدهای این سامانه بارشی خواهد بود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ رضا کریمی نژاد گفت: در حال حاضر به علت بارش برف در آزاد راه تبریز - زنجان ، بستان آباد - میانه سه راهی قره چمن، کلیبر - خداآفرین سه راهی اسکانلو، ورزقان - خاروانا تردد نیمه روان است . وی به همراه داشتن زنجیر چرخ را برای تردد در محورهای کوهستانی استان ضروری دانست . ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۱۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
علی زندی فر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز در مورد آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان البرز اظهار داشت: محدودیت ترافیکی در محور کرج - چالوس لغو شد. وی افزود: در حال حاضر تردد در این محور به صورت دوطرفه انجام می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت:در حال حاضر تردد در محورهای زنجان به طارم و زنجان-تهم-چورزق با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
هموطنان از تردد در محورهای کوهستانی که احتمال ریزش سنگ و رانش کوه متصور است، خودداری کنند
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد: بررسی نقشه های پیش یابی هوا، ناپایداری جوی، بارش پراکنده، مه رقیق و غبار محلی طی چهار روز آینده در این استان به ویژه مناطق کوهستانی حکایت دارد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری مازندران از برفروبی 746 کیلومتر از محور های کوهستانی استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۰:۵۲    
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: بررسی نقشه های پیش یابی هوا، ناپایداری جوی، بارش پراکنده، مه رقیق و غبار محلی طی چهار روز آینده در این استان به ویژه مناطق کوهستانی حکایت دارد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۵    
آرش بهاروند احمدی روز پنجشنبه به ایرنا گفت : دمای هوای صبح امروز البرز به صفر درجه رسید که این وضعیت فردا ادامه داد. وی بیان داشت: حداکثر دمای هوای امروز و فردا جمعه البرز به 10 درجه بالای صفر می رسد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رئیس مدیریت راه اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای مازندران اعلام کرد که تمامی محورهای کوهستانی هراز ، کندوان ، سوادکوه و کیاسر برفی است و ترافیک در این محورها به سمت مازندران پرحجم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۲    
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد: بررسی نقشه های پیش یابی هوا ، ناپایداری جوی ، بارش پراکنده ، مه رقیق و غبار محلی طی چهار روز آینده در این استان به ویژه مناطق کوهستانی حکایت دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: تردد در محورهای کوهستانی استان به ویژه توسکستان نیازمند به همراه داشتن زنجیرچرخ است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۰۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از بارش برف و باران در محورهای کوهستانی استان و الزامی بودن به همراه داشتن زنجیرچرخ خبرداد.
فرارو   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۰۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری گیلان، با بیان اینکه ارتفاع برف در محور اسالم - خلخال به 30 تا 35 سانت رسیده است، گفت: در چهار محور برف می بارد. فریبرز مرادی در گفت وگو با ایسنا، از بارش خفیف برف در محورهای کوهستانی گیلان خبر داد و اظهار کرد: ارتفاع برف در محور اسالم - خلخال به 30 تا 35 سانت رسیده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به بارش شدید برف در برخی محورهای کوهستانی استان گفت: ارتفاع برف در محور اسالم- خلخال بین 15 تا 20 سانتیمتر و در محورسیاهکل- دیلمان 10 تا 15 سانتیمتر گزارش شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان،، از بارش شدید برف در محورهای کوهستانی گیلان خبر داد و گفت: در اسالم - خلخال 20 سانت و در پونل - خلخال 15 سانت برف باریده است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بازار ، گروه استان ها: همواره محورهای کوهستانی مازندران شامل هراز، کندوان، سوادکوه و کیاسر به دلایل مخاطرات طبیعی، رانش، ریزش کوه، سیلاب، سقوط سنگ وبهمن و زمین لغزش مسدود می شود و انسدادهای مکرر و پیاپی اقتصاد کاربران و فعالان صنفی و اقتصادی را دستخوش چالش هایی کرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز از احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی استان به خصوص محور کرج-چالوس خبر داد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : در طی 24 ساعت گذشته بیش از 200کیلومتر از محورهای کوهستانی این استان در54 مرحله برف روبی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با بیان اینکه میزان بارندگی در کل استان و برف در محورهای کوهستانی استان شدید است، گفت: جاده کاملا لغزنده و در گردنه ها با پدیده مه مواجه هستیم.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران با تاکید بر پرهیز از تردد در محورهای کوهستانی، تردد در محورهای ارتباطی استان را عادی بیان کرد و گفت: احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی وجود دارد.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از بارش برف و باران در برخی از محورهای مواصلاتی کشور خبر داد و گفت: کسانی که قصد تردد از محورهای کوهستانی و برفی دارند، حتما از زنجیرچرخ استفاده کنند.
برترین ها / دانا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ - ۰۷:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
فارس: رئیس پلیس راه مازندران با پیش بینی ترافیک فوق العاده سنگین در محورهای شمال گفت: از 25 اسفند ماه اجرای طرح نوروزی در دستور کار ماموران پلیس قرار خواهد گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک پرحجم در مسیرهای ورودی محورهای کندوان و هراز، گفت: باتوجه به شرایط جوی احتمال ریزش، رانش و سقوط بهمن به ویژه در محورهای کوهستانی استان وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز نسبت به آب شدن برف های محورهای کوهستانی و خطر ریزش سنگ و بهمن در این محورها به خصوص محور کرج-چالوس هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۶    
معون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در حال حاضر جاده های کوهستانی این استان پوشیده از مه غلیظ است.