یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۰:۲۵Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محور های کوهستانی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران درباره بارش باران رگباری و سیل آسا، آبگرفتگی و کاهش دید رانندگان در محور های کوهستانی هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران درباره ورود خودروهای غیر بومی بدون مجوز قانونی و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی استان هشدار داد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران با تاکید بر پرهیز از ترددهای غیرضروری به ویژه در مسیرهای کوهستانی استان مورد تاکید است، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 107هزار و 812 دستگاه خودرو اعمال قانون و 77هزار و 156 دستگاه خودرو به مبدا بازگردانده شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران درباره بارش های رگباری، رعد و برق و آبگرفتگی در ارتفاعات و محور های کوهستانی استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به بارش باران، شاهد لغزندگی سطح راه، کاهش دید در ارتفاعات محورهای کندوان و سوادکوه هستیم که احتمال سقوط سنگ و ریزش و رانش هم در محورهای کوهستانی استان وجود دارد.
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گقت: به دلیل بارش های رگباری احتمال جاری شدن روان آب و وقوع سیلاب محلی و نقطه ای، افزایش حجم آب رودخانه ها، رانش زمین و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به رگبار باران و وزش باد شدید تا چهارشنبه در برخی استان ها نسبت به سیلاب و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی 8 استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به رگبار باران در آسمان مازندران، گفت: احتمال وقوع سیلاب محلی و نقطه ای، افزایش حجم آب رودخانه ها، رانش زمین و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی در ارتفاعات استان وجود دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران پیش بینی کرد که این سامانه جدید ارتفاعات و دامنه های استان به ویژه در غرب استان را تحت تاثیر قرار خواهد داد که جاری شدن روان آب، احتمال وقوع سیلاب محلی و نقطه ای، افزایش حجم آب رودخانه ها، رانش زمین و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی در این مدت دور از انتظار نیست.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
جاری شدن رواآب و وقوع سیلاب محلی و نقطه ای، افزایش حجم آب رودخانه ها، رانش زمین و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی از پیامدهای احتمالی پیش بینی شده در این اطلاعیه طی بازه زمانی اعلام شده هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نور از بازگشایی محورهای کوهستانی بلده به هراز، پل زنگوله و مسیر جاده رویان خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
احتمال جاری شدن روان آب و وقوع سیلاب محلی و نقطه ای، افزایش حجم آب رودخانه ها، رانش زمین و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی مورد انتظار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به رگبار باران و احتمال تگرگ در آسمان مازندران، گفت: احتمال جاری شدن روان آب، وقوع سیلاب محلی و نقطه ای، افزایش حجم آب رودخانه ها، رانش زمین و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی استان وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران گفت: کماکان تاکید ما به رانندگان پرهیز از ترددهای غیرضروری است به این دلیل که در محورهای کوهستانی استان احتمال حوادثی از جمله ریزش و رانش قابل پیش بینی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به کاهش دید در محورهای سوادکوه و کندوان، گفت: احتمال ریزش و جاری شدن سیلاب در محورهای کوهستانی استان وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
بی احتیاطی رانندگی در محورهای کوهستانی کردستان در مسیر سقز به مریوان موجب مرگ 4 نفر و 11 مجروح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به مه غلیظ و کاهش دید در ارتفاعات محورهای ولی آباد کندوان، گدوک سوادکوه و کیاسر، گفت: احتمال رانش زمین و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی و ارتفاعات استان وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به بارش باران در محورهای کندوان و کیاسر، هشدار داد: باتوجه به این شرایط احتمال رانش و ریزش در محورهای کوهستانی و ارتفاعات استان وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز اعلام کرد که با توجه به اعلام اداره کل هواشناسی مبنی بر تداوم جو ناپایدار و تشدید سامانه تندری و محلی به ویژه درمناطق کوهستانی، مردم از سفرهای غیر ضرور در این محورها پرهیز کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ نصرتی با اشاره به بارش های شدید باران در بسیاری از نقاط استان سمنان به عموم مردم برای تردد در محورهای کوهستانی و حاشیه رودخانه ها هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران درباره احتمال ریزش و سقوط سنگ از کوه در جاده های کوهستانی استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: شاهد بارندگی شدید در محورهای کوهستانی استان هستیم که به صورت مقطعی با کاهش دید همراه است.
سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران اظهار داشت: در پی بارشهای شدید و وقوع سیلاب در محورهای کوهستانی از جمله محور هراز-سوادکوه وکندوان ، تلاش و حضور به موقع راهداران برای بازگشایی و ایمن سازی راه های مذکور ستودنی بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۶    
رئیس پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به بارش ها احتمال ریزش سنگ در گردنه ها زیاد است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس راه مازندران وضعیت محورهای کوهستانی استان را دارای مه گرفتگی و لغزنده بیان کرد و خواستار رعایت مسائل ایمنی برای تردد از این محورها شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: وقوع سیلاب های محلی و رانش و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی از مخاطراتی است که در این زمینه هشدار داده شده و لازم است جدی گرفته شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز اعلام کرد که با توجه به اعلام اداره کل هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید و بارش رگباری ، مردم از سفرهای غیر ضرور در محورهای کوهستانی این استان پرهیز کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان البرز نسبت به ریزش سنگ در محورهای مواصلاتی استان البرز هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۴    
گروه استان ها- مدیرکل هواشناسی استان البرز با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به استان البرز، گفت: ریزش سنگ و لغزندگی جاده در محورهای کوهستانی البرز پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران در خصوص ریزش سنگ و بهمن در محور های کوهستانی استان هشدار داد.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
هم اکنون آسمان استان ابری و در برخی محورهای کوهستانی همراه با بارش های پراکنده است و در حال حاضر بابلسر و نوشهر با 12 درجه گرم ترین مناطق استان هستند.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
درحال حاضر آمد و شد خودرو ها در همه محور های مازندران به صورت پرحجم است.
رییس پلیس راه مازندران گفت: احتمال سقوط بهمن در گردنه ها و محورهای کوهستانی مازندران بالا است.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از شدت گرفتن بارش برف و باران در محورهای کوهستانی استان خبرداد و گفت: مردم از ترددهای غیرضروری در مناطق کوهستانی پرهیز کنند.
رییس پلیس راه مازندران گفت: احتمال ریزش و رانش در تمامی محورها به ویژه در ارتفاعات و کوهستان های استان بالا است.
در طی 48 ساعت گذشته : 3700 کیلومتر از محورهای کوهستانی مازندران برفروبی شد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : در 48 ساعت گذشته با بکارگیری نیروها و تجهیزات و امکانات راهداری ، 3700 کیلومتر از محورهای برفگیر و کوهستانی مازندران برف روبی و نمک پاشی شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۶    
محور های کوهستانی استان گلستان خصوصا محور خوش ییلاق و توسکستان لغزنده است / مردم از سفر های غیرضرور به مناطق کوهستانی پرهیز کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۸:۲۵    
ایسنا/گلستان معاون راهداری گلستان با اشاره به اینکه در حال حاضر تمامی محورهای کوهستانی استان باز است، گفت: رانندگان در هنگام عبور از جاده های کوهستانی حتماً تجهیزات زمستانه به همراه داشته باشند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گرگان- رئیس پلیس راه گلستان از مسدود شدن مجدد محور خوش ییلاق به شاهرود خبرداد و گفت: تردد در محورهای کوهستانی گلستان با زنجیرچرخ ممکن است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۰:۲۳    
صادق ضیاییان، مدیر کل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: تا آخر سال بارش قابل توجه دیگری نداریم و با گرم شدن هوا در روزهای آینده احتمال وقوع بهمن در محورهای کوهستانی وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان گفت: محورهای کوهستانی خوش ییلاق و توسکستان به استان سمنان به علت بارش شدید برف و کولاک به صورت کامل مسدود شده است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز از رانندگان خواست از تردد در محورهای کوهستانی البرز خودداری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۱۱    
در پی بارش شدید برف در محورهای کوهستانی استان گلستان و مسدود شدن دو محور کوهستانی توسکستان و خوش ییلاق ، جمعیت هلال احمر گلستان به حالت آماده باش کامل درآمد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کرج – ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که سامانه بارشی شامگاه شنبه از استان خارج می شود و به دنبال آن افزایش دما و احتمال سقوط سنگ و بهمن در محورهای کوهستانی البرز دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان سمنان از رانندگان خواست از سفر به محورهای کوهستانی این استان پرهیز کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
محمودی با اشاره به ادامه بارش و کولاک و بازگشایی راه کرج به چالوس گفت: تلاش راهداران برای بازگشایی محورهای کوهستانی البرز ادامه دارد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان مازندران از بسته شدن تمامی محورهای کوهستانی استان به دلیل بارش شدید برف و کولاک خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سلامت نیوز : رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد که محور های سوادکوه، هراز و کندوان در مازندران به علت برف و کولاک مسدود است. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، سرهنگ علیرضا قدمی گفت: بارش شدید برف در محورهای کوهستانی مازندران از جمله هراز، کندوان و سوادکوه موجب بسته شدن این محورها شده است. ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
بارش برف و کولاک در جاده های جوین و جغتای از بامداد امروز آغاز شده است و هم اکنون تردد در محورهای کوهستانی این مناطق واقع در غرب خراسان رضوی تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است. ...