سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۷:۲۰Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت عمران شهرهای جدید»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه با بیان این که منابع مالی آزادراه تبریز-سهند توسط شرکت عمران شهرهای جدید تامین شده است،گفت:این آزادراه به زودی با حضور وزیر راه افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه تا امروز بیش از 700 میلیارد تومان به نرخ روز در شهر جدید پردیس صرف پروژه های روبنایی شده، گفت: 550 میلیارد تومان پروژه روبنایی به زودی با حضور وزیر راه و شهرسازی در پردیس افتتاح می شود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از پروژه در شرف افتتاح تصفیه خانه فاضلاب شرق صدرا بازدید کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از پروژه در شرف افتتاح تصفیه خانه فاضلاب شرق صدرا بازدید کردند.حبیب ا... طاهر خانی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و خلیل حاجی پور، مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا به همراه بهمن بهروزی ...
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در سفری یک روزه به شهر جدید صدرا از پروژه های عمرانی این شهر بازدید کرد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از هیبنا، حبیب الله طاهرخانی مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید در پاسخ به این پرسش که آیا واحدهای مسکن مهر ساخته شده دارای استحکام لازم هستند و مقررات ملی ساختمان در آنها رعایت شده است؟ گفت ...
بانک مسکن   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید با تاکید بر اینکه در بخش عمده ای از واحدهای مسکن مهر مقررات ملی ساختمان رعایت شده است گفت: واحدهای مسکن مهر چه از لحاظ نما و چه از لحاظ تجهیزات داخلی مناسب هستند و مصداق آن سکونت مالکان در این واحدهای مسکونی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۸:۴۹    
تهران- ایرنا- مدیرکل دفترفنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری تهران، گفت: بارها به پیمانکاران مسکن های مهر شهرهای جدید پرند و پردیس، در زمینه دریافت وجه مازاد تذکر داده شده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۸:۴۰    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، مطابق گزارشات وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید در حال حاضر 78 درصد از ظرفیت جمعیت پذیری شهرهای جدید، خالی از سکونت است ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مرکز فرهنگی هنری جدید شماره یک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر خرم آباد در استان لرستان در مجموعه مسکن مهر کمالوند خرم آباد در حال ساخت است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت آموزش وپرورش ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: شهرک سازی توسط شرکت عمران شهرهای جدید باید به جدیت پیگیری و دنبال شود.
شادا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از اعمال قانون دریافت مالیات از خانه های خالی در شهرهای جدید خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
طاهرخانی، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از آغاز عملیات اجرایی 120 هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای جدید خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تا کنون 120 هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن به مراحل مختلف از اجرا تا افتتاح رسیده است گفت: توسعه خطوط ریلی به عنوان مهمترین سیاست ما در سالهای اخیر به جذابیت سکونت در شهرهای جدید انجامیده است. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس حبیب الله طاهرخانی در نشست خبری تشریح فعالیت های شرکت عمران شهرهای جدید اظهار داشت: افتتاحی که امروز در شهر جدید پردیس انجام شد، یکی از بزرگترین افتتاح های مسکن مهر بود که مجموع افتتاح های پردیس را به 60 هزار واحد رساند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۶    
مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: با افتتاحهای امروز پرونده مسکن مهر در 10 استان بسته شد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از تکمیل ساخت 60هزار واحد مسکن مهر از مجموع 83هزار واحد مسکن مهر پردیس خبر داد.
معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی بر استقرار شرکت عمران شهرهای جدید در شهر جدید گلمان در استان آذربایجان غربی تاکید کرد.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از کنار گذاشتن سازندگان بدعهد از پروژه های عمرانی و ساختمانی شهر جدید پردیس خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران برای 3 سال در سمت خود ابقا شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۶    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید درگذشت دکتر سیدمحسن حبیبی را تسلیت گفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از تصویب طرح جامع شهر جدید تابناک در شهرستان لامرد استان فارس، کاهش 310 هکتاری محدوده منطقه ویژه زرندیه و تصویب طرح توسعه پارک علم و فناوری شهر جدید پردیس با مساحت 327 هکتار خبر داد.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از تصویب طرح جامع شهر جدید تابناک در شهرستان لامرد استان فارس و تصویب طرح توسعه پارک علم و فناوری شهر جدید پردیس با مساحت 327 هکتار، در نشست شورای عالی شهرسازی و معماری ایران به ریاست وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید به منظور تحقق توسعه اجتماعی و فرهنگی در شهرهای جدید تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری ارائه خدمات آموزشی و فرهنگی به کودکان و نوجوانان ساکن شهرهای جدید بین شرکت عمران شهرهای جدید و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به امضا رسید.
خبر استان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خبراستان: عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید ایران از اضافه شدن 5 رام قطار به مترو هشتگرد خبر داد. قرار است در فاز 7 این شهر نیز یک بیمارستان ساخته شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید ایران از اضافه شدن 5 رام قطار به مترو هشتگرد خبر داد. قرار است در فاز 7 این شهر نیز یک بیمارستان ساخته شود.
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۸   + ۲۷ سایت دیگر  
از سهم 200 هزار واحدی ساخت مسکن ملی در شهرهای جدید تاکنون عملیات ساخت 115 هزار واحد مسکن ملی آغاز شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۵    
نشست هم اندیشی امور بانوان با حضور مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور بانوان و عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید در محل شرکت مادرتخصصی شرکت عمران شهرهای جدید برگزار شد.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در بازدید از پروژه های مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن شهر جدید هشتگرد در جریان آخرین وضعیت اجرایی پروژه های این شهر جدید قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۲:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه 924واحدی طرح اقدام ملی مسکن ایثارگران که امروز برگزار شد، گفت: در هفته های آتی عملیات اجرایی 120هزار واحد مسکونی در شقوق مختلف با حضور رئیس جمهور به طور رسمی آغاز خواهد شد.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید به مناسبت هفته دولت از پروژه های عمرانی شهرهای جدید فولادشهر و بهارستان بازدید و از نزدیک در جریان جزئیات پروژه ها قرار گرفت.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۰۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادتهران: شورای عالی شهرسازی با تبدیل ناحیه منفصل شهری گلمان در ارومیه به شرکت عمران شهر جدید گلمان به عنوان زیرمجموعه شرکت عمران شهرهای جدید موافقت کرد. ...
ربیع   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری “ربیع” معاون وزیر راه و شهرسازی در سفری یکروزه به استان اصفهان از پروژه های عمرانی شهرهای جدید فولادشهر بازدید و از نزدیک در جریان جزئیات پروژه ها قرار گرفت. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۲۳:۴۹    
می متالز - اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید طی هفته گذشته از پروژه های عمرانی شهرهای جدید پرند، پردیس و گلبهار بازدید و از نزدیک روند اجرایی پروژه ها را بررسی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید از برنامه برای عرضه املاک و زمین های 19 شرکت زیرمجموعه شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در سراسر کشور از طریق بورس کالای ایران خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید استان مرکزی گفت: در حال حاضر 98 درصد از 1131 واحد مسکونی شهر امیرکبیر تکمیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید امیرکبیر و مهاجران گفت: 98 درصد از تعداد واحدهای مسکونی تکمیل شده و تعداد محدودی نیز که ناقص است تا پایان سال تکمیل می شود.
بانک مسکن   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید با تاکید بر اینکه شهرهای جدید در کاهش التهاب بازار مسکن نقش مثبت و بسزایی دارند گفت: توسعه حمل و نقل در شهرهای جدید موجب خواهد شد تا مردم از سکونت در شهرهای جدید استقبال کنند.
عضو هیت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید از قرارگیری شهر جدید اندیشه در صف شبکه فراگیر شهرهای یادگیرنده در سطح بین المللی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور در جلسه بررسی آخرین وضعیت طرح آزادراه تبریز - سهند، گفت: این وزارت تمام تعهدات خود را در مورد این آزادراه تا پایان هفته انجام خواهد داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۲۰:۲۵    
اراک - ایرنا - مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید امیرکبیر و مهاجران گفت: این شهرها ظرفیت جذب سرریز جمعیت اراک را دارند و می توان از امکانات آنها برای خانه دار شدن اقشار آسیب پذیر استفاده کرد.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
محمد مهدی بلوردی در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: سازمان ملی زمین و مسکن شهر تهران و شهرهای اطراف بجزء شهر جدید پرند و پردیس را پوشش می دهد. وی اظهارداشت: این دو شهر تحت پوشش شرکت عمران شهرهای جدید قرار دارند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۱    
طاهرخانی، مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید از آغاز احداث 50 هزار مسکن ملی در شهرهای جدید از پایان تیر ماه جاری خبر داد و گفت: پیمانکاران احداث مسکن ملی در شهرهای جدید انتخاب شده اند.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: افتتاح هر دو پروژه اولویت دار (طرح اقدام ملی مسکن و مترو بهارستان) را تا پایان دولت دوازدهم به شهروندان اصفهانی نوید می دهیم.
بانک مسکن   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۴۶    
مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه عملیات اجرایی و ساخت 50 هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی از اواخر تیر ماه جاری در شهرهای جدید آغاز می شود گفت: پیمانکاران ساخت مسکن ملی در شهرهای جدید انتخاب شدند
وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از راه اندازی سامانه خدمات الکترونیکی مسکن مهر شهرهای جدید تا پایان تیر امسال خبر داد و بر ارایه مناسب خدمات الکترونیکی برای شهروندان و متقاضیان این واحدها تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی، بررسی و پیگیری طرح های احداث شهر جدید مکران در جاسک، شهرک جدید مسکونی و گردشگری بین بندر چارک و بندر آفتاب و شهر جدید در غرب جزیره قشم، با حضور استاندار هرمزگان، معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی و دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران ...