پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۰۰:۲۸Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت بازآفرینی»

استاندار خراسان رضوی با حضور مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران از حاشیه شهر مشهد بازدید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون ساماندهی و بازآفرینی شهری شرکت بازآفرینی شهری با بیان اینکه برای 72 درصد از مساحت بافت های فرسوده طرح تهیه شده، گفت: مهم ترین چالش ما با میراث فرهنگی وجود مقررات دست و پاگیر است و چنانچه این مقررات موردبازنگری قرار نگیرد در نهایت بافت تاریخی ما خالی از سکنه خواهد شد و نتیجه رویکرد فعلی خالی ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۹    
علی اخلاقی- معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت بازآفرینی شهری ایران
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۸    
نشست مشترک معاونت معماری و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی و شرکت بازآفرینی شهری ایران به منظور اصلاح سیاست های کلان و ضوابط و مقررات حوزه بازآفرینی شهری در سطح کشور، برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: 18 درصد بافت شهری کشور بافت فرسوده و ناکارآمد است که بیش از 2 هزار و 800 محله را تشکیل می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران از شهرنشینی 74 درصدی جمعیت کشور تا سال 95 خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: مزایده اراضی و املاک متعلق به شرکت بازآفرینی شهری ایران از جمله "مدرسه هدایت" در چارچوب ضوابط و مقررات مزایده و فروش املاک و مستغلات انجام می شود و هدف آن زمینه سازی برای بهره برداری بهینه از این اثر ملی تعیین شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۷    
علی اخلاقی- معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت بازآفرینی شهری ایران
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: 20 میلیارد ریال قیر رایگان و چهار میلیارد ریال نقدی از محل اعتبارات شرکت بازآفرینی ایران به این شهرستان تخصیص یافت.
شرکت بازآفرینی شهری ایران در دهه فجر 99، 52 پروژه قابل افتتاح به ارزش 79 میلیارد تومان را در برنامه خود قرار داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۳    
گروه استان ها- عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: در قالب 125 پروژه 78 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های بازآفرینی شهری اختصاص یافته است.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
جلسه ویدئوکنفرانسی دکتر مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با معاونین هماهنگی امور عمرانی استانداران سراسر کشور برگزار شد. ...
رشت 20   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۵    
شهردار رشت به اتفاق نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی دیروز جلسه ای با محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران داشتند که با هدف پیگیری نتایج سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به رشت برگزار شد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۰:۱۷    
وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده است: از مجموع 400هزار واحد مسکن ملی که قرار است امسال و سال آینده احداث شود، 270هزار واحد تعیین تکلیف شده و 100هزار واحد نیز در شرکت بازآفرینی شهری پیگیری می شود ...
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: 370 هزار واحد از 400 هزار واحد مسکن ملی تعیین تکلیف شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی پیشنهاد اصلاح اساسنامه سازمان ملی زمین و مسکن و شرکت بازآفرینی شهری ایران را به هیات دولت ارائه کرده است.
نماینده مردم زابل، زهک، نیمروز، هامون و هیرمند در مجلس شورای اسلامی مراتب سپاس و تشکر ویژه مردم حوزه انتخابیه خویش را از اقدامات شرکت بازآفرینی شهری ایران به مهدی عبوری ابلاغ کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۴۱    
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری، گفت: ظرف چند هفته آینده اصلاحات نهایی انجام و عملیات اجرایی هدایت آب های سطحی بافت فرسوده آبادان و خرمشهر آغاز می شود.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در حاشیه سفر دکتر مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری کشور به شهرستان آران و بیدگل و در بازدید از منطقه یحیی آباد شهر آران و بیدگل گفت ...
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران به همراه رئیس کمیسیون عمران مجلس در سفر به شهرستان های کاشان،آران و بیدگل و نطنز ضمن بازدید از پروژه های بازآفرینی شهری این شهرستان ها به بررسی مشکلات و برنامه ریزی جهت تسریع و تسهیل اجرای این پروژه ها پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۵    
کاشان - ایرنا - مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و محمدرضا رضایی کوچی رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه از چند طرح بازآفرینی شهری در کاشان و آران و بیدگل بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: 100 درصد هزینه صدور پروانه در بافت های فرسوده برای متقاضیان رایگان شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: 614 طرح در حال اجرای بازآفرینی شهری در بافت های فرسوده و سکونتگاه های غیررسمی کشور تا پایان دولت دوازدهم تحویل مردم می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه از چند طرح بازآفرینی شهری در کاشان و آران و بیدگل بازدید کردند.
دوره آموزشی الگوی مسکن کم درآمدان از سلسله نشست های آموزشی بازآفرینی شهری به همت اداره کل راه و شهرسازی تهران، شرکت بازآفرینی شهری و مجموعه جهاد دانشگاهی تهران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: تعداد 614 پروژه در بافت فرسوده و سکونت گاه های غیررسمی در کشور داریم و تمام تلاشمان این است پس از تخصیص اعتبارات تا پایان دولت دوازدهم پروژه ها را تحویل مردم بدهیم.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۵۰ سایت دیگر  
محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در زمینه احتمال افزایش سقف تسهیلات در بافت فرسوده برای اجرای طرح بازآفرینی شهری در قالب طرح اقدام ملی مسکن، گفت: یکی از تقاضاهای شرکت بازآفرینی شهری این بود که سقف تسهیلات در بافت فرسوده با توجه به افزایش قیمت ها ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
هیئت دولت با واگذاری زمین 476 هزار متر مربعی در شهر مشهد به صورت بلاعوض به شرکت بازآفرینی شهری موافقت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اولین دوره از دوره های آموزشی بازآفرینی شهری پایدار با موضوع پیش گیری و پیش نگری از گسترش سکونتگاه های غیررسمی توسط اداره کل راه و شهرسازی استان البرز با همکاری شرکت بازآفرینی شهری ایران، سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و پژوهشکده فرهنگ ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۳    
اولین دوره از دوره های آموزشی بازآفرینی شهری پایدار با موضوع پیش گیری و پیش نگری از گسترش سکونتگاه های غیررسمی توسط اداره کل راه و شهرسازی استان البرز با همکاری شرکت بازآفرینی شهری ایران، سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و پژوهشکده فرهنگ ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی با موضوع ضرورت بازنگری سند ملی توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاه های غیر رسمی کشور با استفاده از تجربیات بین المللی و داخلی در حوزه های دانشگاهی و اجرایی و با حضور نمایندگان شرکت بازآفرینی شهری ایران، سازمان شهرداری ها، وزارت خانه های کشورو راه و شهرسازی ...
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: تاکنون 148 هزار هکتار بافت فرسوده، تاریخی و سکونتگاه های غیررسمی در کشور شناسایی و بهسازی و مقاوم سازی آنها در اولویت قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت : این وزارتخانه برای هرگونه کمک به اجرای 2 پروژه مهم شهری باغ شریعت و پادگان اردبیل آماده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: 614 پروژه مختلف در سکونت گاه های غیررسمی در مناطق مختلف ایران درحال اجرا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها-معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران به دنبال پیگیری ها و هماهنگی های قبلی از سوی رئیس مجمع نمایندگان استان صبح امروز وارد اردبیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - به دنبال پیگیری ها و هماهنگی های قبلی از سوی رئیس مجمع نمایندگان استان، مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران برای بازدید از بازار تاریخی و محلات 13گانه اردبیل به این استان سفر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عصر 24 دی ماه، معاون وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، معاون وزیر و برخی دیگر از مسئولین کشوری به همراه میرمحمد غراوی معاون امور عمرانی استانداری گلستان و مدیرکل راه و شهرسازی استان از پروژه آفتاب گرگان به عنوان یکی از بزرگ ترین پروژه های بازآفرینی بافت فرسوده ی کشور بازدید ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: شرکت بازآفرینی شهری آمادگی دارد تا در مرمت و احیا گذرهای تاریخی شهر تاریخی استرآباد (گرگان) در قالب طرح مشخصی مشارکت کند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 مجلس می گویدهزار میلیارد تومان منابع از محل 3 هزار میلیارد تومان فروش منابع داخلی و تهاتر اراضی مربوط به وزارت راه و شهرسازی از طریق شرکت مادرتخصصی عمران ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
جلسه پیگیری تسهیلات بازآفرینی شهری اسفراین با حضور فرماندار و عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۰    
در جلسه ای ویدئو کنفرانسی با حضور عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران موضوع نوسازی منازل سازمانی نیروی انتظامی و تامین مسکن ناجا در استان قزوین مورد بررسی قرار گرفت.
استانداری گیلان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده شهری و نیز ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی را انتظار بحق شهروندان خواند و تأکید کرد که مشارکت شرکت بازآفرینی در حوزه های یادشده، تحقق رفاه اجتماعی را سرعت می بخشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رشت – ایرنا – معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: احیاء تالاب عینک به عنوان پروژه ویژه در دستور کار قرار گیرد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تا پایان برنامه اجرایی سال 98 مبلغ 195 میلیارد ریال از محل موضوع بند الف تبصره 18 توسط شرکت بازآفرینی شهری ایران تخصیص و توسط این اداره کل جذب گردید و در صورت ابلاغ موافقتنامه سال 99 مبلغ 138 میلیارد ریال از همین محل به پروژه های بازآفرینی شهری استان تخصیص داده خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۷    
در سفر یک روزه آیینی، عضو هیات مدیره ی شرکت بازآفرینی شهری ایران به کرمانشاه؛ اراضی مورد نظر برای اجرای طرح اقدام مسکن ملی در کرمانشاه مورد بازینی قرار گرفت.
شادا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران با اشاره به معضل تامین مسکن برای گروه های کم درآمد در کشور، چهار راهکار کلیدی برای کمک به حل این موضوع را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون ساماندهی شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: از سال 78 تا سال 93، حدود 6 میلیون و 300 هزار حاشیه نشین در کشور وجود داشت اما مطابق سرشماری سال 95 حدود 12 میلیون نفر حاشیه نشین در کشور داریم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۴۴    
اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس، این هفته با حضور مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری به بررسی اقدامات وزارت راه و شهرسازی در حوزه حاشیه نشینی خواهند پرداخت.