سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۸:۳۹Oct 2020 20

جدیدترین‌های «شرکت بازآفرینی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از اختصاص اعتبار ملی برای تامین هزینه ساماندهی برخی مناطق و سکونتگاه های غیررسمی بهبهان خبر داد.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در بازدید از سکونتگاه های غیر رسمی شهر پیرانشهر گفت: بازآفرینی شهری پایدار یک رویکرد همه جانبه برای ارتقای کیفیت زندگی شهر پیرانشهر به شمار می رود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۸    
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران به همراه معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی و مدیرکل راه وشهرسازی استان از مراحل ساخت مدرسه 12 کلاسه ماراغان در شهرستان سردشت بازدید کردند.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی بر استقرار شرکت عمران شهرهای جدید در شهر جدید گلمان در استان آذربایجان غربی تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت نقل از وزارت راه و شهرسازی (آذربایجان غربی) فرزانه صادق مالواجرد، معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی و مهدی عبوری ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
محمدمهدی شهریاری سه شنبه شب در جلسه بررسی برنامه های بازآفرینی شهرری که با حضور مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار شد، افزود: این اطلاع رسانی می تواند زمینه سرعت بخشی به پرداخت تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده شهری را فراهم کند ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۴۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در بازید از محلات هدف بازآفرینی شهری سردشت گفت: ساخت مراکز آموزشی و خدماتی در محلات بازآفرینی شهری سردشت به ویژه محله هدف مسیر جاده بیوران سرعت می گیرد.
دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری از طراحی شهری یکپارچه اراضی پادگان لشکر 64 ارومیه بازدید و بر تسریع در ساماندهی این اراضی، تاکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: 26 پروژه بازآفرینی شهری با اعتبار 200 میلیارد ریال جهت احیای بافت های فرسوده، ناکارآمد شهری و سکونتگاه های غیر رسمی در آذربایجان غربی اجرا می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: با فعال شدن سامانه تسهیلات ساخت در بافت های هدف دیگر نیازی به حضور و مراجعه فیزیکی مردم به ادارت کل راه و شهرسازی نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی گفت: سند توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی کشور (مصوب سال 1382 و 1393) از طریق همکاری شرکت بازآفرینی شهری ایران با پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاددانشگاهی اصلاح و بازنگری می شود.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از معرفی بیش از 35 هزار متقاضی دریافت تسهیلات نوسازی واحدهای فرسوده به بانک مسکن خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: با دستور معاون وزیر راه و شهرسازی 35 قطعه از اراضی سرمایه ای شرکت بازآفرینی شهری ایران به ارزش 10 میلیارد تومان در اختیار طرح توسعه امامزاده حسین(ع) قرار می گیرد تا تملک این طرح به انجام برسد.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از تخصیص اعتبارات جدید به پروژه های بازآفرینی شهری بابل و امیرکلا خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۴    
سلسله نشست های مدیریت و تولید مسکن به همت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران و شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس گفت: سهم استان قزوین از بودجه های حوزه باز آفرینی شهری در کشور ناچیز است و این سهم در شرکت بازآفرینی شهری ایران باید چند برابر شود.
رییس اداره هماهنگی بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی کردستان گفت: شرکت بازآفرینی شهری به عنوان متولی و دبیرخانه ستاد ملی بازآفرینی شهری علاوه بر تهیه طرح پیاده راه فردوسی و در راستای کمک به اتمام هر چه سریعتر پروژه تعهد کرد مبلغ 100 میلیارد ریال به پروژه کمک کند که تا این تاریخ 50 میلیارد ریال ...
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اعلام اینکه اراضی سازمان ملی برای ساماندهی حاشیه نشینی در چابهار، زاهدان و بندرعباس تخصیص یافته است، گفت: بنا بر تصمیم ستاد ملی بازآفرینی شهری در استان خوزستان در حال برنامه ریزی هستیم تا اراضی موردنظر برای ساماندهی حاشیه نشینی های استان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۱    
گروه استان ها- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: با همکاری شرکت بازآفرینی شهری ایران 2 سرای تاریخی موقوفه وزیری و چروک در مجموعه بازار سنتی قزوین نوسازی و احیا شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شرق کشور در نامه ای به شهردار مشهد، تخلفات این نهاد شهری را در بافت اطراف حرم برشمرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۹    
در حالی مدیرعامل شرکت بازآفرینی شرق ایران خطاب به شهردار مشهد در زمینه تخلفات صورت گرفته در بافت پیرامون حرم نامه سرگشاده ای زد که رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس هم از پیگیری ویژه تخلفات صورت گرفته در این رابطه خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۱    
جلسه بررسی مشکلات و مسایل محله حاشیه نشین مرادآباد چابهار با حضور حبیب خراسانی معاون شرکت بازآفرینی شهری ایران، رضا محبوبی معاون سازمان امور اجتماعی وزارت کشور و مسوولان سازمان بسیج کشور برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: وزارت راه و شهرسازی مسئولیت ساخت 145 هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن را بر عهده شرکت بازآفرینی قرار داده که احداث 100 هزار واحد از طریق تسهیلاتی که در اختیار بخش خصوصی قرار می گیرد انجام می شود و 45 هزار واحد توسط شرکت بازآفرینی احداث خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حشمت اله صیدی شهردار سنندج طی حکمی از سوی شرکت بازآفرینی شهری ایران و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ، به عنوان رییس دبیرخانه انتقال تجربیات برتر بازآفرینی شهری منطقه سه کشور شامل استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، گیلان و کردستان منصوب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۰:۴۱   + ۳۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری گفت: در قالب تفاهم نامه ساخت 50 هزار واحد مسکونی که بین وزارت راه و شهرسازی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) منعقد شده احداث حدود 21 هزار مسکن برای اقشار کم درآمد جامعه در دستور کار قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از تحویل زمین مورد نیاز برای ساخت 21500 واحد مسکونی در 15 استان کشور به ستاد اجرایی فرمان امام(ره) خبر داد.
آیین امضای تفاهمنامه ساخت 21 هزار و 500 واحد مسکونی میان شرکت بازآفرینی شهری ایران و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برگزار شد.
معاون ساماندهی و بازآفرینی شهری شرکت بازآفرینی شهری ایران از تصویب لزوم داشتن طرحی مشخص برای ساماندهی حاشیه نشینی در شورای اجتماعی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۶    
قزوین - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: بسته های تشویقی دولت در بافت های فرسوده جهت نوسازی منازل مسکونی که پیش بینی شده همچنان ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: مشکل اجرایی پروژه توسعه و مرمت صحن امامزاده حسین (ع) قزوین باید با تخصیص اعتبارات لازم و همکاری دستگاه های ذیربط در اسرع وقت مرتفع شود.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادتهران: معاون وزیر راه و شهرسازی اعتبار مورد نیاز برای نوسازی بافت های فرسوده را اعلام کرد. به گزارش اقتصادتهران، مهدی عبوری، معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا اعلام کرد ...
معاون وزیر راه و شهرسازی از تخصیص 1270 هکتار زمین از سوی سازمان ملی زمین و مسکن به بنیاد مسکن و شرکت بازآفرینی شهری برای رفع حاشیه نشینی در منطقه چابهار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون ساماندهی و بازآفرینی شهری شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت:سند توانمند سازی و ساماندھی سکونتگاه ھای غیررسمی باید زودتر از زمان تعیین شده مورد بازنگری قرار گیرد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس به نقل از بازآفرینی شهری ایران ، نشست بررسی چارچوب تدوین سند توانمند سازی و ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی با حضور معاون ساماندهی و بازآفرینی شهری شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار شد. ...
اقتصاد آنلاین / ساعت24   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۳:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون شرکت بازآفرینی شهری گفت: بر اساس سرشماری سال 95، جمعیت سکونتگاه های غیر رسمی به 11میلیون نفر رسیده است.
معاون ساماندهی و بازآفرینی شهری شرکت بازآفرینی ایران از برنامه ریزی برای کاهش آسبب های اجتماعی سکونتگاه های غیررسمی در 5 استان اولویت دار خبر داد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی در نشست با استاندار سیستان و بلوچستان از آغاز احداث واحدهای مسکونی در چابهار خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت راه و شهرسازی، احمدعلی موهبتی ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مهدی عبوری ، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری وقتی در سفر مردادماه خود به اردبیل از محله عدالت آباد بازدید کرد از وضعیت ساکنان این محله متاثر شد و تعجب کرد که چرا تاکنون عدالت آباد از امکانات اولیه شهری بی بهره مانده است ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۱۱    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی از پروژه های مسکن مهر، بافت فرسوده و بیمارستان 272 تختخوابی در حال احداث شهر تربت حیدریه بازدید کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
هاجر شادمانی : مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با اعلام آمار مربوط به نوسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری از ابتدای دهه 90 تاکنون، از ساخت نزدیک به نیم میلیون واحد مسکونی در پهنه های فرسوده کشور طی یک دهه گذشته خبر داد.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: 780 هزار خانوار در بافت تاریخی، حدود یک میلیون و 700 هزار خانوار در بافت فرسوده و سه میلیون و 200 هزار خانوار در سکونتگاه های غیر رسمی زندگی می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: دولت با ارائه خدمات زیربنایی و روبنایی در مناطق فرسوده و حاشیه ای شهرها به دنبال توسعه خدمات در این محلات است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۲۴    
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: 20 میلیون ایرانی در بافت های فرسوده، تاریخی و سکونتگاه های غیررسمی زندگی می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: 148 هزار هکتار بافت فرسوده، تاریخی و سکونتگاه های غیررسمی در کشور وجود دارد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۲۰:۴۶    
در زمستان سال 1397 بود که طرح مسکن ملی مطرح شد. هدف این طرح ساخت 400 هزار واحد مسکونی اعلام شد که ساخت 200 هزار واحد آن در شهر های جدید و با مشارکت بخش خصوصی، 100 هزار واحد در مناطق بافت فرسوده و توسط شرکت بازآفرینی شهری و 100 هزار واحد بر عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری گفت: تسهیلات نوسازی در بافت های فرسوده در شهر تهران 250 میلیون تومان، در کلان شهرها 230 میلیون تومان، در مراکز استان ها و شهرهای بالای 200 هزار نفر 220 میلیون تومان و در سایر شهرها 180 میلیون تومان است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۹:۵۸    
عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری: تسهیلات نوسازی در بافت های فرسوده در شهر تهران 250 میلیون تومان، در کلان شهرها 230 میلیون تومان، در مراکز استان ها و شهرهای بالای 200 هزار نفر 220 میلیون تومان و در سایر شهرها 180 میلیون تومان است.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: با دستور وزیر راه و شهرسازی تسهیلات در محدوده های مصوب سکونتگاه های غیررسمی به 220 میلیون تومان افزایش پیدا کرد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر :جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان کردستان با حضور معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در استانداری کردستان برگزار شد. ...