چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۲۱:۰۱Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت بازآفرینی»

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۷    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با حضور در استانداری همدان با علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان دیدار و گفت و گو کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۳۶   + ۴۶ سایت دیگر  
افرادی که ملک شان در محدوده بافت های ناکارآمد شهری قرار دارد می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده شرکت بازآفرینی شهری ایران به نشانی facility.udrc.ir نسبت به ثبت اسناد مالکیت ملک خود اقدام کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، سیدعلیرضا حسینی افزود: افرادی که ملک شان در محدوده بافت های ناکارآمد شهری قرار دارد می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده شرکت بازآفرینی شهری ایران به نشانی facility.udrc.ir نسبت به ثبت اسناد مالکیت ملک خود اقدام کنند ...
مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: افرادی که ملک شان در محدوده بافت های ناکارآمد شهری قرار دارد می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده شرکت بازآفرینی شهری ایران به نشانی facility.udrc.ir نسبت به ثبت اسناد مالکیت ملک خود اقدام کنند.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: با مشارکت بانک مسکن و دستگاه های عضو ستاد ملی بازآفرینی شهری در سال1401 بیش از 8 هزار میلیارد تومان در محلات هدف بازآفرینی شهری هزینه شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۲۱    
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: با افزایش تولید مسکن ضمن تعادل بخشی به عرضه و تقاضا می توان به یک قیمت تعادلی در بخش مسکن نیز رسید و جلوگیری افزایش قیمت ها را در این بازار گرفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، محمد آئینی اظهار داشت: در طرح ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن ، سهم 200 هزار واحدی در بافت های فرسوده شهری در نظر گرفته شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۱:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و مدیر عامل شرکت بازآفرینی ایران به نوسازی بافت فرسوده اشاره کرد و گفت: شهرداری تهران در سال 1401 پیشقراول نوسازی بافت فرسوده بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۰۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: تولید 200 هزار واحد مسکونی در قالب نوسازی بافت های فرسوده در سال جدید هدف گذاری شده است.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و بهار طبیعت در پیامی این عید را به همه هموطنان تبریک گفت.
نشست ستاد بازآفرینی شهر لار و آیین بهره برداری از پروژه های حوزه بازآفرینی این اداره کل باحضور روستا عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری برگزار شد.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران بخش عمده فعالیت های شرکت را در طی سال 1401 شامل مرمت تاریخی 212 محله در 196 شهر، بهره برداری از 117 پروژه هدف بازآفرینی شهری در استان های محروم ...
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: شرکت بازآفرینی شهری با تشکیل هرچه بیشتر حلقه های اندیشه ورزی، مرجع علمی در حوزه نوسازی بافت های فرسوده خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: بسته تشویقی دیگری که در بودجه سال آینده نیز زمینه اجرای آن فراهم شده، بسته تشویقی زمین یا کلید به کلید است. اما آنچه که امروز از شهرداری ها انتظار می رود این است که برای تشویق مردم و سازندگان، صدور پروانه ساخت در بافت فرسوده تسریع شود.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در نشست هم اندیشی با شهرداران 65 شهر بزرگ و 45 سازمان های عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ها بر نقش محوری شهرداری ها در شتاب دادن به نوسازی مسکن در بافت فرسوده تاکید کرد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۳    
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار ویژه لارستان در دیدار با مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری کشور در تهران، در خصوص احیا بافت های تاریخی و فرسوده منطقه لارستان...
مدیرکل دفتر تجهیز منابع مالی، فنی اقتصادی و املاک شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: اولویت نخست وزارت راه و شهرسازی استفاده از ظرفیت خود مردم و نوسازی مردمی در بافت های فرسوده است ...
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با تاکید بر اینکه مالکان واحدها و خانه های قولنامه ای امکان دریافت اسناد رسمی را دارند تصریح کرد: کمتر از 10 درصد اراضی در سگونتگاه های غیررسمی تصرفی است هرچند قریب به 60 درصد اسناد آنها عادی و قولنامه ای است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۲:۲۵    
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از معرفی 37 هزار و 150 واحد خواهان تسهیلات نوسازی دربافت فرسوده خبر داد.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از معرفی 37 هزار و 150 واحد خواهان تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده خبر داد و گفت: بانک مسکن در سال جاری با بیش از 15 هزار واحد در بافت فرسوده قرارداد منعقد کرده است.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در نشست با مدیران روابط عمومی ادارات کل راه و شهرسازی تاکید کرد: کارکنان روابط عمومی علی رغم سختی و مشکلات به طور جهادی آگاهی بخشی و انتقال اطلاعات به جامعه هدف در محلات هدف بازآفرینی شهری را مورد توجه قرار دهند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از شرکت بازآفرینی شهری ایران محمد آئینی با اشاره به اینکه در سه حوزه ساخت مسکن بسته تشویقی تعریف شده است، اظهار داشت: حوزه اول مربوط به تسهیلات اداری کاری و در رابطه با مجوز صدور پروانه و تراکم ساخت توسط شهرداری هاست. ...
کاوش اخبار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
گام اول پرداخت تسهیلات بانکی برای بهسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری است که با مراجعه به سایت شرکت بازآفرینی شهری این اقدام فراهم شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: تصمیمات خوبی برای ارتقای سکونتگاه های غیررسمی در محدوده شهرها گرفته شده، یکی از این موارد بهره مندی سکونتگاه های غیررسمی از اعتبارات ماده 39 ارزش افزوده در بودجه سال آینده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: خراسان رضوی با 278 هزار واحد مسکونی ناپایدار رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است که از این تعداد 216 هزار واحد مسکونی ناپایدار در مشهد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: استفاده از تمامی تسهیلات نهضت ملی مسکن توسط ساکنان بافت های فرسوده امکان پذیر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: در حال حاضر 2 میلیون و 700 هزار بافت فرسوده در کشور وجود دارد که خراسان رضوی با 278 هزار واحد مسکونی ناپایدار، بیشترین آمار را داراست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت : 2020 محله هدف بازآفرینی شهری از مجموع 5400 محله شناسایی شده به دلیل شرایط نامساعد اقتصادی و اجتماعی ساکنان آنان در قالب طرح توسعه تحول اجتماعی محلات با همکاری ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار در اولویت قرار گرفته است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ارایه خدمات شهری به مالکان سکونتگاه های غیررسمی و حاشیه نشینان مستلزم دریافت سند است و متقاضیان برای ثبت نام تا پایان اسفندماه مهلت دارند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد در ماه های اخیر تحت تاثیر نوسانات قیمت مسکن در نقاط برخوردار شهرها از یک طرف و تصویب بسته تشویقی شهرسازانه از سوی دیگر، تمایل برای سرمایه گذاری در بافتهای فرسوده افزایش یافته و به گفته مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ...
در نشست مشترک مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری و شهردار اهواز، راهکارهای افزایش نوسازی بافت های فرسوده بررسی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: اعتبارات شرکت بازآفرینی شهری در پایان سال ابلاغ می شود که به محض ابلاغ اعتبارات، انتظار می رود تا فروردین سال آینده بتوان پروژه های بازآفرینی را تعیین تکلیف کرد.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با حضور در خانه احسان قرارگاه طرح تحول 110 محله ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در محله هرندی تهران، با تبیین ابعاد و جوانب بسته تشویقی شهرسازانه، از فعالان این قرارگاه در سراسر کشور برای آگاه سازی جامعه هدف و جلب مشارکت های اجتماعی دعوت به همکاری کرد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، گفت: خوشبختانه شهرداری اردبیل اقدامات موثری را در نوسازی بافت فرسوده شهر اردبیل انجام داده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، محمد آیینی در نشست تبیین فرآیند اجرای بسته تشویقی 19 بندی نوسازی مسکن با اولویت شهرهای محل برگزاری رویداد بم با اشاره به جلسه ای که در وزارت کشور و با حضور وزیران کشور و راه و شهرسازی و نیز معاونان این دو وزارتخانه برگزار شد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۹    
به منظور گره گشایی و تحول آفرینی در نوسازی بافت های فرسوده با تلاش شرکت بازآفرینی شهری ایران بسته جامع تشویقی شهرسازانه برای بافت های فرسوده تهیه و به تصویب شورای عالی معماری و شهرسازی رسید تا بتواند با مردمی سازی و جلب مشارکت ساکنین، مالکین ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیرراه و شهرسازی گفت: به دلیل وجود حجم بالای بناهای ناپایدار در کشور در رابطه با مقاوم سازی و نوسازی محلات فرسوده ، چاره ای جز سرعت بخشی به امر بازآفرینی شهری نداریم . ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۷    
عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران اظهار کرد: در مصوبه 19 بندی تاکید شده که محلاتی مشمول بسته تشویقی می شوند که یک سوم سرانه خدماتی آن ها شامل آموزشی، بهداشتی، درمانی، انتظامی و سایر، تامین شده باشد، بنابراین شهرداری ها باید محلات مشمول را شناسایی کنند و برای تصویب طرح ...
استاندار همدان در ستاد بازآفرینی شهری استان که به صورت وبینار با شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار شد از اجرای طرح جدید بازآفرینی شهری با عنوان بسته های تشویقی حمایت نموده و اظهار داشت: باید از ظرفیت صدا و سیما و مطبوعات ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران با اشاره به اینکه زمان صدور پروانه ساخت باید کاهش پیدا کند، افزود: 50درصد هزینه های پرونه های ساختمانی را دولت و 50 درصد دیگر آن را شهرداری می پردازد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از برگزاری نشست مشترک وزیر راه و شهرسازی و وزیر کشور برای تسریع در نوسازی بافت فرسوده با ابلاغ بسته تشویقی 19 بندی توسط رئیس شورای عالی شهرسازی و معماری خبر داد. ...
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: با تاکید وزیر راه و شهرسازی و وزیر کشور مقرر شده تا چنانچه استانداران با توجه به شرایط اقتصادی، اجتماعی، اقلیمی و زیست محیطی شهرها نیازمند بسته تشویقی تکمیلی هستند آنها را اعلام و تدوین کنند و به تصویب کمیسیون ماده 5 استان برسانند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: 1181 تن قیر رایگان از محل اعتبارات بند "ز" تبصره 1 قانون بودجه سال 1401 از سوی شرکت بازآفرینی شهری در سال جاری بین شهرداری های استان برای آسفالت معابر و محلات مورد هدف بازآفرینی شهری توزیع شد.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: در سیاست های جدید ساخت وساز در بافت های فرسوده شش ویژگی منحصربه فرد برای تسهیل ساخت مسکن آمده است که با اجرای مشوق ها، پیش بینی شده تا سه ماه آینده جهش نوسازی رخ دهد ...
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، حدود 74 هزار هکتار بافت فرسوده در محدوده شهری در کشور داریم که یک میلیون و 400هزار واحد ناپایدار در آن قرار دارد. برنامه ایران امروز یکشنبه با حضور، دکتر محمد آیینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، 23 بهمن سال جاری، مهرداد بذرپاش، بسته تشویقی شهرسازانه 19 بندی را درخصوص سیاست های تشویقی کالبدی متضمن نوسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری، با هدف افزایش کیفیت زندگی شهروندان ساکن در این بافت ها و همچنین پیشبرد اهداف قانون جهش تولید مسکن ابلاغ کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: 5 درصد شهر تهران یعنی 4450 هکتار فرسوده محسوب می شود و 15 درصد جمعیت تهران در بافت فرسوده زندگی می کنند و 50 درصد این افراد به طور مستقیم در معرض خطر هستند، اما با بسته تشویقی شهرسازانه 19 بندی تا 3 ماه آینده خبرهای خوبی در مورد جهش مسکن خواهیم داشت.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت:برای اولین بار واحدهای مسکونی بامساحت کمتر از 50 مترمربع که امکان تجمیع ندارند می توانند پروانه ساختمانی دریافت کنند. تیتربرتر به نقل از شرکت بازآفرینی شهری ایران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از بافت های فرسوده و سکونتگاههاهی شهرستان اسلامشهر بازدید کرد .