شنبه ۲۳ تیرساعت ۲۲:۳۰Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه ریلی»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- معاون فنی اداره کل راه آهن شمال شرق 2 مستقر در گلستان با تشریح دستاوردهای دولت شهید رئیسی در حوزه ریلی گفت: در سه سال اخیر سه هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه راه آهن شمال شرق 2 و اینچه برون اختصاص یافت.
موج   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۲۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
16 میلیون و 300 هزار نفر در سال 1402 در حوزه ریلی خراسان جابجا شدند.
شرکت راه آهن   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بازرگانی داخلی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، در پاسخ به اظهار نگرانی سبحان نظری، رییس یکی از انجمن های صنفی کارفرمایی حوزه ریلی درباره فولادسازها گفت: تعجب می کنم برخی مدعی دلسوزی برای صنعت ریلی هستند اما در جایی که باید از حق صنعت ریلی در برابر صنعت فولاد دفاع کنند، طرف فولادی ها را میگیرند ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
برنامه های پیشنهادی جمعی از متخصصین حوزه ریلی حامی به دکتر مسعود پزشکیان ارائه شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی یکی از شش کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است که پیش از این در سخنان خود از برداشتن موانع تولید، رفع موانع بانکی تولیدکنندگان، برخورد قاطع با رانت خوران، حل مشکلات صنعت و کشاورزی و ساماندهی کریدور شمال و جنوب در حوزه ریلی سخن گفته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سید میعاد صالحی روز پنجشنبه در این باره گفت: به پاس حمایت های خادم الرضا شهید جمهور آیت الله رئیسی از حوزه ریلی و تاکید آن شهید بر تسهیل حمل ونقل ریلی زائران به ویژه تسریع در احداث راه آهن سریع السیر تهران - مشهد، در جلسه نهم خرداد هیات مدیره ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۸:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، از شاخص ترین اقدامات انجام شده در حوزه ریلی در بیش از یک هزار روز خدمت دولت سیزدهم می توان به بهره برداری از راه آهن خاش- زاهدان به طول 154 کیلومتر به ارزش 13 همت، بهره برداری از خط دوم راه آهن بافق- زرین شهر به طول 62 کیلومتر به ارزش سه همت ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۵    
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : صحبتهای میعاد صالحی مدیرعامل راه آهن در خصوص تلاشهای شهید حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور فقید کشورمان را در این فیلم مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
صحبتهای میعاد صالحی مدیرعامل راه آهن در خصوص تلاشهای شهید حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور فقید کشورمان را در این فیلم مشاهده می کنید.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بازرس کل استان مازندران به منظور بررسی وضعیت حمل و نقل حوزه های ریلی و جاده ای استان در راس هیاتی با حضور در ایستگاه های راه آهن پل سفید و ورسک، ضمن بازدید از مسیر ریلی یاد شده از وضعیت خدمات مسافربری و جابه جایی کالا، وضعیت نگهداری ناوگان و تجهیزات امدادی در حوزه ریلی بازدید به عمل آورد.
ایدرو نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به همراه شرکت های تابعه مرتبط با حوزه ریلی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع تجهیزات و خدمات وابسته حضوردارد.
هرمز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با تخصیص یک هزار میلیارد تومان اعتبار به حوزه ریلی استان هرمزگان، بخش عمده ای از گلوگاه های ریلی استان حل می شود.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۸    
نماینده مالکان لکوموتیو و دبیر کارگروه لکوموتیو انجمن صنفی حمل و نقل ریلی با تاکید بر اینکه صنعت حمل و نقل ریلی همچون یک خانواده است و باید در آن از سخنرانی علیه یکدیگر خودداری شود، اظهار داشت: ما می خواهیم با افزایش نرخ تعرفه لکوموتیو، سرمایه گذاران جدید به این حوزه روی بیاورند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل راه آهن گفت با تخصیص 10 هزار میلیارد تومان (همت) به حوزه ریلی، 15 همت در مصرف سوخت صرفه جویی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به منظور زمینه سازی برای اثرگذاری بیشتر جامعه نخبگانی، هیات اندیشه ورز نخبگانی در حوزه ریلی کشور در کرمان تشکیل شد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه حمل و نقل ریلی از کاهش سهم بار ریلی در سه سال گذشته خبر داد و آن را اتفاقی نادر در حوزه ریلی کشور در 30 سال گذشته دانست.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر اسبق انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل ریلی در حالی که معتقد است توان مالی بخش خصوصی در ایران بسیار بالاست، حضور بخش خصوصی در حوزه ریلی و سرمایه گذاری آنها را مشروط به ارائه مدلی جذاب و سودآور برای بخش خصوصی می داند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۲    
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت در حوزه ریلی و جاده ای، حمل و نقل دریایی و هوایی و بحث مربوط به راه اندازی کارخانجات به خوبی کار کرده است.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۶:۵۷    
کارشناسان و فعالان حوزه ریلی است که تلاش کرده اند از این طریق مشکلات مربوط به مدیریت سید میعاد صالحی مدیرعامل شرکت راه آهن را اطلاع رسانی کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران از جابجای حدود 30 میلیون نفر با قطار خبر داد و گفت: با حل مشکلات اساسی حوزه ریلی رکود جابجایی 40 میلیون نفری ثبت خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۹   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران از جابجای حدود 30 میلیون نفر با قطار خبر داد و گفت: با حل مشکلات اساسی حوزه ریلی رکود جابجایی 40 میلیون نفری ثبت خواهد شد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
ماده 12 قانون رفع موانع تولید، تسهیلات تبصره 18 و ظرفیت بند الف ماده 57 قانون برنامه ششم توسعه و ... همه منابعی بوده اند که بایستی طبق قانون به حوزه ریلی واگذار میشد تا این حوزه بتواند متناسب با نیازهای کشور در این سالها رشد کند
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد رجبی/ نایب رئیس هیات مدیره انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل ریلی سیاست های کلان کشور دست کم روی کاغذ بر رشد سهم ریلی از بازار سفر تاکید دارد، اما در این اسناد جای قوانینی که از این مهم حمایت کند، خالی است ...
یکصد و نوزدهمین نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، رئیس و اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و نمایندگان بخش های خصوصی برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۸   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از صرفه جویی 8 میلیون دلاری با استفاده از توان داخلی برای تعمیر و ساخت قطعات مهم در حوزه ریلی خبر داد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر به گزارش خبرگزاری مهر، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در حاشیه مراسم ورود 685 دستگاه ناوگان نو و بازسازی شده به شبکه ریلی، گفت: در حوزه ریلی امروز نزدیک به 700 واگن و کشنده به بهره برداری رسید که بخش اعظم آن توسط بخش خصوصی انجام [...]
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، صبح امروز دوشنبه 16 بهمن ماه مراسم امضای کاربرگ های ماده 12 قانون رفع موانع تولید با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، کمال هادیان فر معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی و سید میعاد صالحی مدیرعامل شرکت راه آهن ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۹:۰۳    
یزد- ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با بیان اینکه طرح راه آهن یزد - اقلید یکی از طرح های مهم در حوزه ریلی کشور است و یک ارتباط ریلی بین استان های فارس، اصفهان و یزد ایجاد می کند، گفت: این طرح با توجه به اقدامات انجام شده و همت دولت سیزدهم تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده خوی و چایپاره در مجلس، در تشریح اقداماتی که در حوزه ریلی، راه وهوایی این منطقه انجام شده است افزود: فرودگاه خوی در مسیر تبدیل شدن به مرز هوایی بین المللی است و اتصال تهران-خوی-وان-آنکارا نیز یک اقدام زیرساختی در حوزه ریلی این منطقه است که پیگیری می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل شمال شرق 2 از رشد عملکرد جابجایی مسافر در حوزه ریلی خبرداد و گفت: همچنین صادرات ریلی در حوزه استحفاظی این اداره کل 28 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و بازرگانی راه آهن کشور گفت: توسعه حوزه ریلی از اولویت های دولت سیزدهم است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۹    
حسن صدیقی رئیس کارگروه حمل و نقل بین المللی انجمن شرکت های ریلی در این مصاحبه عمده چالش های حوزه ریلی بین المللی را با ریشه ها و پیامدها و راهکارهای آن بازگو کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس پیشگیری انتظامی کشور گفت: امسال کشفیات قاچاق کالا و ارز در حوزه صنعت ریلی و هوایی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، افزایش 36 درصدی با ارزش بیش از 413 میلیارد تومان داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۴:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری انتظامی کشور گفت: امسال کشفیات قاچاق کالا و ارز در حوزه صنعت ریلی و هوایی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، افزایش 36 درصدی با ارزش بیش از 413 میلیارد تومان داشته است.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۲:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار گیلان با گرامیداشت روز ملی حمل و نقل دریایی و بندری گفت: در این راستا از بخش خصوصی دعوت می کنیم تا در حوزه کشتی سازی و حوزه ریلی ورود کند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۸:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، خیراله خادمی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل، لجستیک و صنایع وابسته در خصوص برنامه های این شرکت در حوزه ریلی گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: راه آهن رشت - کاسپین تا دهه فجر به بهره برداری می رسد و در حوزه ریلی مجوز سران قوا را برای واردات واگن مسافری داریم.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۰۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، مسیرهای ریلی، نقش مهمی در اتصالات بین المللی کشور به کریدورهای منطقه ای دارد. بخشی از این مسیرها ساخته شده اما تکمیل آن معطل ساخت برخی مسیرها است ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۲۲:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: با تاکید رئیس جمهور در جلسه بررسی پروژه های اولویت دار حوزه ریلی در راستای تحقق ابتکار ایران راه تکمیل طرح های زیرساختی کریدوری تسریع می شود.
مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل در آستانه برپایی هفتمین نمایشگاه حمل ونقل، لجستیک و صنایع وابسته اعلام کرد: شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل ضمن ارائه دستاوردها و موفقیت های حاصله در زمینه توسعه زیربناهای حمل ونقل ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از تدوین طرح جامع رونق حمل و نقل ریلی خبر داد و گفت: آماده همکاری با شرکت های دانش بنیان در حوزه ریلی هستیم و از ظرفیت آنها در توسعه و تکمیل خطوط ریلی استفاده خواهیم کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۷:۵۱    
مهرداد بذرپاش درباره سفر به روسیه با رییس جمهور و ... و دیدار های کاری خود توییتی را منتشر کرد .
مدیرکل راه آهن تهران افتتاح بندر خشک ریلی تهران در مرکز لجستیک آپرین را یکی از مهم ترین اقدامات انجام شده در حوزه ریلی دانست.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۰   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس واحد حمل و نقل صنعتی فولاد سنگان گفت: در حوزه جاده ای، فولادسنگان در هفتم آذرماه 14 هزار و 635 تن گندله در حوزه ریلی بارگیری داشته و لذا در مجموع این شرکت توانست با جابجایی 22 هزار و 595 تن محصول، رکورد روزانه حمل را به ثبت برساند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
در نشست کارگروه کمیته حمایت از کسب وکار مقرر شد: ایجاد نهاد رگولاتور در حوزه ریلی برای پایان دادن به انحصارگرایی و به روزرسانی قیمت بلیت قطارهای 5 ستاره دنبال شود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۴:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سید میعاد صالحی در تشریح موارد مطرح شده در دومین جلسه با لکوموتیوران بخش خصوصی در دو ماه اخیر، افزود: سال هاست در حوزه حمل و نقل ریلی به خاطر مدیریت غلط گذشته، لکوموتیو تبدیل به یک گلوگاه برای راه آهن شده است. ...