شنبه ۰۵ مهرساعت ۱۵:۵۶Sep 2020 26

جدیدترین‌های «بندر شهید رجایی»

 
بسیج پرس   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس محمد راستاد ظهر شنبه در حاشیه بازدید اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری ضمن تشریح روند پیشرفت فاز سوم طرح توسعه بندر شهید رجایی گفت ...
تین نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری با حضور در بندر شهید رجایی، از فاز سوم طرح توسعه این مجتمع بندری بازدید و روند اجرای این طرح مهم اقتصادی و راهبردی در استان هرمزگان را بررسی کرد.
هرمز   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
12 طرح دریایی و بندری به ارزش 1400 میلیارد ریال در سفر معاون اول رئیس جمهور به هرمزگان در بندر شهید رجایی به بهره برداری رسید.
با بهره برداری از فاز 3 بندر شهید رجایی هرمزگان به عنوان بزرگ ترین بندر تجاری ایران، این بندر به نسل تازه ای از بنادر کانتینری جهان وارد می شود.
موج   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
12 طرح دریایی و بندری به ارزش 1400 میلیارد ریال در سفر معاون اول رئیس جمهور به هرمزگان در بندر شهید رجایی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
وزیر جهاد کشاورزی از بندر شهید رجایی و روند تخلیه نهاده ها با همراهی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان از بندر شهید رجایی و روند تخلیه نهاده های دامی از کشتی ها بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
معاون اول رئیس جمهور با همراهی اسلامی وزیر راه از فاز 3 توسعه بندر شهید رجایی هرمزگان بازدید کرد.
گروه استان ها معاون اول رئیس جمهور از بخش های مختلف مجتمع بندر شهید رجایی به عنوان یکی از مهمترین دروازه های واردات و صادرات جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان وزیر جهاد کشاورزی با همراهی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان از بندر شهید رجایی و روند تخلیه نهاده ها و همچنین سوله نگهداری ذرت و بسته بندی کود شیمیایی واقع در این بندر بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - 12 پروژه دریایی و بندری با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در بندر شهید رجایی افتتاح شد.
وزیرجهاد کشاورزی از بندر شهید رجایی و روند تخلیه نهاده ها با همراهی رییس سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان از بندر شهید رجایی و روند تخلیه نهاده ها بازدید کرد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۶۴ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا- معاون اول رییس جمهوری گفت: براساس گزارش های دریافت شده حجم قابل توجهی از کالاهای صنعتی و بعضاً کالاهای اساسی در بنادر مانده است که امروز در جلسه ای در بندر شهید رجایی تصمیمات لازم برای سرعت بخشی به روند ترخیص کالا و تخلیه بنادر اتخاذ خواهد شد.
حیدر ضیغمی ، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران، بهروز رحمتی ، معاون توسعه و اکتشافات شرکت مس و ایوب باباسالاری ، مدیر امور فروش و بازاریابی شرکت از پروژه ملی انتقال آب خلیج فارس ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل پشتیبانی امور دام هرمزگان از تخلیه محموله 70 هزار تنی ذرت در بندر شهید رجایی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تخلیه 70 هزار تن ذرت در مجتمع بندری شهیدرجایی بندرعباس آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: با توجه به ظرفیت ایجاد شده در سرسره و محوطه تعمیراتی بندر شهید رجایی، امکان تعمیر همزمان 8 فروند شناور شامل 2 فروند یدک کش و 6 فروند شناور کوچک در این مجتمع بندری فراهم شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از آمادگی برای ارائه خدمات در بخش تعمیرات به تمامی بنادر جنوب کشور خبرداد و گفت: بخش تعمیرات شناورها در بندرشهید رجایی قابلیت آن را دارد که در ماه 2 فروند یدک کش و 6 فروند شناور کوچک را همزمان تعمیر اساسی کرده و وارد چرخه خدمات حمل و نقل تجاری و ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
صادرات مواد اولیه صنعت فولاد این روزها خبرساز شده و از گوشه و کنار کشور اخباری مبنی بر اقدامات برخی از واحدهای صنعتی برای صادرات موادی همچون کنسانتره به گوش می رسد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس بر لزوم تشکیل کمیته ساماندهی کامیون های حمل شهری تاکید کرد و گفت: همه دستگاه ها مرتبط ملزم به آماده سازی زیر ساختهای لازم سخت افزاری و نرم افزاری مطابق با سامانه کنترل تردد بندرشهید رجایی ACCESS CONTROL هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل پشتیبانی امور دام سازمان جهادکشاورزی هرمزگان افزود: طبق هماهنگی های صورت گرفته بندر شهید رجایی به عنوان یکی از مبادی ورودی نهاده های دامی در نظرگرفته شده که از سال گذشته تاکنون بیش از 300 هزارتن نهاده از طریق این بندر وارد کشورشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۳    
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: شناور خدمات رسان نجف پس از تعمیرات اساسی زیرآبی توسط متخصصان اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان به ناوگان حمل و نقل دریایی کشور پیوست.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۴۰    
بانک سینا، شرکت خدمات مالی و بانکداری ایرانی است، که در سال 1387 از دارایی های مؤسسه مالی و اعتباری بنیاد تأسیس شد. بانک سینا برای گرفتن مجوز فعالیت باید با تغییر ماهیت حقوقی، بخشی از سهام خود را در بازار بورس تهران به صورت عمومی عرضه می کرد. این سهام در سال 1387 در بازار به بخش خصوصی واگذار شد. ...
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: به منظور آماده به کاری ناوگان خدماتی سازمان بنادر تعمیرات اساسی زیر آبی شناور نجف انجام و این شناور به چرخه حمل و نقل دریایی کشور الحاق شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: مبلغی افزون بر 500 میلیارد ریال برای بازسازی و نوسازی انبارهای کالا و ترانزیت بندر شهیدرجایی تامین شده است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس، علی رضا محمدی کرجی ران در حاشیه نشست دو روزه ای که باهدف بررسی مطالعات پیرامون فاز دوم طرح جامع مجتمع بندری شهید رجایی برگزار شد اظهار داشت: گستره طرح مطالعات جامع مجتمع بندری شهید رجایی پهنه های بندری و طرح توسعه ...
روزنامه ندای هرمزگان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه سال 99 تعداد 498 فروند کشتی حامل فرآوردهای نفتی در اسکله های تحت نظارت بندر نفتی خلیج فارس واقع در بندرشهید رجایی تخلیه و بارگیری شده است .
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۲۳    
امیر علیخانی کارشناس توسعه بنادر و دریانوردی ایران در گفتگو با بازار روند پیشرفت توسعه بنادر در دوران پیش و پس از انقلاب اسلامی را در شان کشور ایران و مردم آن ندانست و گفت ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۳۵    
فاز سوم توسعه پایانه کانتینری بندر شهیدرجایی در حال اجرا است و پیش بینی می کنیم تا پیش از پایان سال جاری در این فاز 900 متر اسکله و پسکرانه به بهره برداری برسد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد سال 99 تعداد 498 فروند کشتی حامل فرآورده های نفتی در اسکله های تحت نظارت بندر نفتی خلیج فارس واقع در بندرشهید رجایی تخلیه و بارگیری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عزاداران حسینی در جای جای ایران اسلامی و از جمله در بندر شهید رجایی هرمزگان در غم شهادت علمدار دشت کربلا گردهم آمده و با رعایت پروتکل های بهداشتی به عزادارای می پردازند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۹:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- محموله بویلر فوق سنگین 405 تنی ساخته شده توسط مهندسان داخلی از بندرشهید رجایی به منظور انتقال به بندر دیر استان بوشهر بارگیری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده ناجا عصر امروز از فعالیت گمرک بندر شهید رجایی بازدید کرد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این سازمان برنامه ریزی کرده است تا توزیع کالاهای اساسی در تمام بنادر کشور انجام شود.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در پنج ماه نخست امسال 50 میلیون تن تخلیه و بارگیری در بنادر تجاری کشور انجام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مهندس علی داود ترکمان و مدیران ارشد شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء، 12 دستگاه خودرو سواری جدید به ترمینال های عملیاتی شرکت بتاء در بندر شهید رجایی وارد شد.
در دولت تدبیر و امید و همزمان با نخستین روز هفته دولت بهره برداری از یک فروند رمپ فلزی بندرگاه ابوموسی، آغاز و رمپ دوم نیز پس از انجام تعمیرات اساسی در بندر شهید رجایی جهت استقرار در بندرگاه ابوموسی به آب اندازی شد .
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون اقتصادی وزیر کشور از ارسال 250 گزارش ویژه به رییس جمهور و دریافت دستورات خاص و ویژه پیرو برخی از آنها خبر داد و گفت: بررسی دلایل نوسانات نرخ بیکاری ...
سرمایه گذار بخش خصوصی در بندر شهیدرجایی با اشاره به اینکه سازمان بنادر در دوره جدید مدیریتی نگاه ویژه ای به سرمایه گذاری بخش خصوصی دارد، گفت: در صورت فراهم بودن شرایط، بنادر ایران بهترین مکان برای سرمایه گذاری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به انجام مطالعات پایانه مواد معدنی و فولادی با سرمایه گذاری 5هزار میلیارد تومانی بخش خصوصی در بندر شهید رجایی، گفت: 331 پروژه بندری توسط بخش خصوصی تأمین مالی شده است.
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان بابیان اینکه در راستای توسعه حمل و نقل ریلی و تقویت فعالیت های مبتنی بر ریل – بندر خط 4 بندر شهید رجایی نوسازی هم اکنون مراحل نهایی خود را طی می کند، از افتتاح این خط همزمان با هفته دولت در سال جاری خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
محموله یک کشتی حامل 65 هزار تن شکرخام در مجتمع بندری شهیدرجایی بندرعباس در حال تخلیه است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، گفت: پروژه اندازه گیری و سنجش روشنایی بندر شهید رجایی با هدف انطباق با شاخصها و استانداردهای تعیین شده برای بنادر در شب به شکل مداوم در حال انجام است.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
گروه ناجا - فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی پلیس پیشگیری، از دستگیری سارق 15 تن سنگ آهن اسفنجی به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در بندر شهید رجایی استان هرمزگان خبر داد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۱۴    
برخی از صاحبان کالا برای نفع شخصی و کاهش هزینه انبارداری و بیمه ای با توجه به تعرفه بالاتر نگهداری کالاهای پر ریسک و خطرناک اقدام به اظهار نادرست می کنند.
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان پروژه فاز سوم طرح توسعه مجتمع بندری شهید رجایی را یکی از پروژه های مهم و راهبردی سازمان بنادر و دریانوردی بر شمرد که با ارزش یک هزار و 200 میلیارد تومان در حال انجام است و براساس پیش بینی های انجام شده بخش عمده ای از آن تا پایان سال به بهره برداری برسد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
با حضور مدیر شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء ناحیه هرمزگان، اعضای کمیته های اجرایی و راهبری IMS شرکت بواسطه دریافت گواهینامه ایزو 45001 در بندر شهید رجایی مورد تقدیر قرار گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه 528 فروند شناور کانتینری در بندر شهیدرجایی پهلودهی شده است که در هم سنجی با مدت مشابه سال قبل آمارها رشد 14درصدی را نشان می دهند.
باز خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه 528 فروند شناور کانتینری در بندرشهید رجایی پهلودهی شده که در هم سنجی با مدت مشابه سال قبل آمارها رشد 14 درصدی را نشان می دهند.