شنبه ۱۳ خردادساعت ۲۱:۵۱Jun 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تخلیه بار ترافیکی»

خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران از ترافیک پرحجم و سنگین در تمامی جاده های اصلی استان خبرداد وگفت که در صورت تداوم ترافیک سنگین برای تخلیه بار ترافیکی محدودیت های ترافیکی اعمال می شود
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه جامعه: سرهنگ "پیمان کرمی "فرمانده پلیس راه البرز اظهار کرد: اجرای طرح تردد به صورت یک طرفه به دلیل تخلیه بار ترافیکی از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت مازندران است.وی اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از مازندران به سمت کرج تا پایان تخلیه بار ترافیکی ممنوع خواهد بود ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان گفت: به علت حجم سنگین ترافیک خودروها از جنوب به شمال این محور از انتهای بلوار مرزن آباد به سمت تهران و کرج تا تخلیه بارترافیکی مسدود شد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
سرگرد محمد احمدی فرمانده پلیس راه کندوان از یکطرفه شدن و انسداد این محور برای تخلیه بار ترافیکی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به ترافیک فوق سنگین در این محور، گفت: این محور به منظور تخلیه بار ترافیکی مسدود شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان گفت: مسیر مرزن آباد، درصورت تراکم و ترافیک سنگین در استان البرز و تهران ساعاتی مسدود و تا تخلیه بار ترافیکی این محدودیت اعمال می شود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران با اظهار این که محور کندوان از مرزن آباد به سمت کرج با هدف تخلیه بار ترافیکی مسدود شده است، گفت: در حال حاضر ترافیک در محور هراز نیز سنگین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به تداوم ترافیک در جاده های شمال، گفت: محور کندوان تا تخلیه بار ترافیکی یک طرفه است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان: باتوجه به افزایش ترافیک در محدوده استان البرز به سمت شمال، جاده مرزن آباد مسدود و تا تخلیه بار ترافیکی یکطرفه است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان گفت: با توجه به افزایش لحظه ای ترافیک به سمت شمال، محور کندوان تا ساعتی دیگر برای تخلیه بار ترافیکی از سمت مرزن آباد یکطرفه می شود.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان، گفت: با توجه به افزایش لحظه به لحظه ترافیک درمحدوده استان البرز به سمت شمال تا دقایقی مرزن اباد مسدود و تا تخلیه بار ترافیکی یکطرفه اعمال خواهدشد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سرهنگ "پیمان کرمی " رییس پلیس راه البرز از ممنوعیت تردد وسیله نقلیه از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت مازندران خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۷:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: تردد وسیله نقلیه از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس دقایقی پیش یک طرفه ممنوع شد. وی اضافه کرد: این محدودیت تا تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۷:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس پلیس راه البرز گفت: تردد وسیله نقلیه از کرج و آزادراه تهران – شمال به سمت چالوس دقایقی پیش یک طرفه ممنوع شد. سرهنگ پیمان کرمی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: اکنون تردد از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه شده است. این محدودیت تا تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: به واسطه تخلیه بار ترافیکی بسیار سنگین محور کرج-چالوس و آزادراه تهران-شمال، تردد در این مسیرها به سمت کرج جنوب کشور ممنوع و به صورت یک طرفه درجریان است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
به دلیل تخلیه بار ترافیکی در محورهای شمالی، تردد وسایل نقلیه از محور چالوس (مسیر شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: تردد وسیله نقلیه از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس دقایقی پیش یک طرفه شد.
ملیت   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۹:۵۷    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال به علت تخلیه بار ترافیکی مسدود است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۰۱:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک توقف حرکت در اتوبان تهران و البرز به طول حدود 12کیلومتر است، گفت: محور کندوان به سمت شمال تا تخلیه بارترافیکی از سمت مرزن آباد مسدود است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
چالوس- فرمانده پلیس راه کندوان از انسداد محدوده مرزن آباد محور کندوان برای تخلیه بار ترافیکی در این جاده خبر داد و ترافیک این محور به سمت شمال را فوق سنگین اعلام کرد.
اقتصاد ایران: کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال به علت تخلیه بار ترافیکی مسدود است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۷:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال به علت تخلیه بار ترافیکی مسدود است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۹:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وی افزود: با توجه به رصد کردن لحظه ای از محدوده شهرستانک ونسا و افزایش سرعت بار ترافیکی درآن نقطه این جاده از سمت مرزن آباد مسدود و ازسمت تهران-کرج یک طرفه شده است. احمدی یاداور شد: یک طرفه بودن مسیر تا پایان تخلیه بارترافیکی ادامه خواهد داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به یک طرفه شدن کندوان، گفت: این محور تا تخلیه بار ترافیکی یک طرفه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۷:۵۱    
چالوس- محور کندوان برای تخلیه بار ترافیکی از عصر چهارشنبه مسدود شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
چالوس- فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به این که ترافیک محور کندوان به سرعت رو افزایش است، از انسداد محدوده مرزن آباد برای تخلیه بار ترافیکی خبر داد.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۲۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
با پایان یافتن تعطیلات نوروزی و بازگشت مسافران و گردشگران به مقصد که با تخلیه بار ترافیکی نیز همراه بود، آرامش نسبی به جاده ها و محورهای ارتباطی این استان بازگشته است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۲:۲۴    
علی زندی فر، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از یکطرفه شدن جاده کرج چالوس و آزادراه تهران شمال به منظور تخلیه بار ترافیکی خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۰:۴۷    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: به منظور تخلیه بار ترافیکی جاده کرج چالوس و آزادراه تهران شمال یک طرفه است.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۰:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی رییس پلیس راه البرز از ممنوعیت تردد از جاده کرج - چالوس و آزاد راه تهران - شمال به دلیل بار برگشت سفر خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
سرگرد محمد احمدی رییس پلیس راه کندوان از یک طرفه شدن جاده کندوان با هدف تخلیه بار ترافیکی جاده خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۷:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
علی زندی فر با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای استان البرز اظهار کرد: تردد وسایل نقلیه از محور چالوس و و آزادراه تهران - شمال مسیر جنوب به شمال از ساعت 16 امروز تا اطلاع بعدی ممنوع شد. وی بیان کرد: بر این اساس تردد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۳:۳۴    
کرج- دهیار روستای دروان گفت: جاده آتشگاه در راستای تخلیه بار ترافیکی و تسهیل سازی تردد از منطقه اشتراکی مسدود شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راهور کشور از وجود ترافیک سنگین در خروجی های کلانشهرها و شهرهای بزرگ در روز طبیعت خبر داد و گفت: تا این لحظه هنوز محدودیتی برای محورهای شمالی کشور اجرا نشده است، اما حتما در ساعات آینده جاده چالوس جهت تخلیه بار ترافیکی احتمالی یک طرفه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان گفت: محور کندوان به منظور تخلیه بار ترافیکی کماکان مسدود است.
سلام نو / عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ یدالله جهان تاب رییس پلیس راه مازندران از ترافیک شدید در مسیرهای منتهی به استان مازندران از جمله در کندوان و هراز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از یک طرفه شدن جاده کرج-چالوس به منظور تخلیه بار ترافیکی این مسیر خبر داد و گفت: مسافران برای سفر با مازندران و دیگر استان های شمال کشور از مسیر جایگزین استفاده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
چالوس- فرمانده پلیس راه کندوان از یکطرفه شدن مسیر کندوان به سمت تهران و کرج برای تخلیه بار ترافیکی خبر داد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: مسیرهای تهران- شمال و تمام راه های منتهی از جنوب به سمت شمال این استان از امروز یک طرفه شد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از یکطرفه شده محور چالوس و آزادراه تهران-شمال برای تخلیه بار ترافیکی و بارش برف و باران در جاده های 7 استان کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۹:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس پلیس راه استان مازندران از یکطرفه شدن راه های مواصلاتی در پایان هفته ی جاری و روز13 فروردین، به دلیل تخلیه بار ترافیکی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به یک طرفه شدن کندوان، گفت: اعمال محدویت ترافیکی تا زمان تخلیه بار ترافیکی ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از یک طرف شدن جاده کرج چالوس و آزادراه تهران شمال به منظور تخلیه بار ترافیکی خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از ایرنا، سرهنگ سیاوش محبی شامگاه شنبه گفت: مسیر رفت در محور هراز برای تخلیه بار ترافیکی از رودهن به سمت آمل تا اطلاع ثانوی مسدود شده است. وی با اشاره به وضعیت ترافیک سایر محورها ادامه داد: محور چالوس و آزاد راه تهران – شمال از ساعت 17 به صورت رفت و برگشت باز گشایی شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون ترافیک سنگین از شمال به جنوب محور هراز حاکم است و به همین دلیل این محور از جنوب به شمال تا تخلیه بار ترافیکی مسدود شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
چالوس- فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به انسداد این محور به دلیل بار شدید ترافیکی گفت: تخلیه بار ترافیکی مسیر در حال اجرا است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فرمانده پلیس راه کندوان از انسداد این محور کوهستانی پرتردد کشور از ساعت 13 و 30 دقیقه امروز پنجشنبه خبر داد و گفت انسداد این محور با هدف تخلیه بار ترافیکی اتوبان تهران و استان البرز صورت گرفته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل و ترافیک راهور فراجا گفت: پیش بینی ما بر این است که امروز و فردا در سطح محور ها و جاده های کشور در هر دو مسیر با ترافیک سنگین و نیمه سنگینی مواجه خواهیم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان البرز از یک طرفه شدن جاده کرج-چالوس به منظور تخلیه بار ترافیکی خبر داد.