یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۳:۵۶Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انس جهانی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۱    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز 27 دی 99 به دلیل افت نرخ ارز و انس جهانی، شاهد کاهش قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
اشاره: هفته گذشته شاهد افت ارزش بازار های سرمایه گذاری بودیم که در این میان سکه بیش ترین کاهش قیمت را علیرغم افزایش قیمت انس جهانی طلا داشت. طی هفته گذشته نرخ ارز نزولی بود به طوری که بازدهی دلار به منفی 5.1 و یورو منفی 4.8 درصد رسید ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلای تهران می گوید: چنانچه هفته اول بهمن قیمت انس جهانی طلا تغییر نکند و کاهش قیمت دلار هم تداوم داشته باشد، قیمت طلا گران نمی شود.
طلا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۲    
قیمت طلا طی روز های گذشته کاهش بسیار زیادی را شاهد بوده است که دلایل اصلی آن را می توان کاهش شدید قیمت دلار و در کنار آن عدم توانایی انس جهانی برای افزایش قیمت بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۱    
به علت کاهش 14 دلاری قیمت انس جهانی در هفته ای که گذشت، شاهد کاهش قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۷    
دبیر هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر گفت: به علت کاهش 14 دلاری قیمت انس جهانی در هفته ای که گذشت، شاهد کاهش قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلای تهران گفت: چنانچه انس جهانی طلا همین روال را داشته باشد، قیمت طلا نوسان چندانی ندارد و پیش بینی می شود قیمت طلا فردا همین رویه را داشته باشد و قیمت طلا گران نمی شود.
سرزمین ارتباطات   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
طلای جهانی دیروز نوسان قیمت عجیبی را پشت سر گذاشت و بازارهای ایران هم از این نوسان قیمت متاثر شد؛ این در حالی است که از نیمه ظهر، قیمت انس جهانی طلا و دلار روند نزولی به خود گرفت و چنانچه بازار طلا به ثبات برسد تقاضا برای خرید مصنوعات طلا افزایش می یابد لذا سقوط زیاد نرخ طلا دور از انتظار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۶    
به دلیل ثبات نسبی قیمت ها در بازار ارز و قیمت انس جهانی شاهد ثبات در بازار طلا و سکه هستیم؛ قیمت ارز بدون تغییر بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۶    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: به دلیل ثبات نسبی قیمت ها در بازار ارز و قیمت انس جهانی شاهد ثبات در بازار طلا و سکه هستیم؛ قیمت ارز بدون تغییر بود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۷:۳۱    
انس جهانی طلا در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته به 1849 دلار برای هر انس کاهش یافت. ریزشی چشم گیر در یک روز که توجه تحلیل گران مالی را به خود جلب کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۳:۴۵    
کاهش قیمت دلار که از ابتدای هفته آغاز شده، امروز بر سایر بازارها نیز تاثیر گذاشت تا آنجا که قیمت ها در بازار طلا و سکه، خودرو، تلفن همراه و ... با افت همراه شده است ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۳:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
کاهش قیمت دلار که از ابتدای هفته آغاز شده، امروز بر سایر بازارها نیز تاثیر گذاشت تا آنجا که قیمت ها در بازار طلا و سکه، خودرو، تلفن همراه و ... با افت همراه شده است ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۰:۲۷    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: با کاهش نرخ انس جهانی طلا، حباب سکه برای اولین بار به 280 هزار تومان رسید. به گزارش ایلنا، محمد کشتی آرای درباره کاهش قیمت نرخ انس جهانی طلا و اثر آن در بازار طلا و سکه ایران گفت ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۸:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
ریزش قیمت ها در بازار طلا با شتاب ادامه دارد به طوری که بهای سکه در پایان معاملات امروز با ریزش حدود 800 هزار تومانی در آستانه سقوط به کانال 10 میلیون تومانی قرار گرفت. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: با کاهش نرخ انس جهانی طلا، حباب سکه برای اولین بار به 280 هزار تومان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به دلیل کاهش شدید قیمت جهانی طلا در بازار شاهد افت قیمت سکه و دلار بودیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۱:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در سال های قبل حداکثر رشد قیمت انس جهانی به حداکثر 18 درصد رسید، اما در سال 2020 برای اولین بار قیمت انس جهانی با 25 درصد رشد قیمتی مواجه بود و رکورد جدید افزایش قیمتی سالانه را داشتیم.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
بازرس هیات مدیره اتحادیه طلای تهران می گوید: قیمت طلا در هفته چهارم دی ماه بستگی به وضعیت تحولات منطقه در عرصه سیاسی، نوسان انس جهانی طلا و دلار دارد. چنانچه قیمت انس جهانی طلا و دلار گران شود، طلا در هفته چهارم دی ماه گران می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۳    
در هفته گذشته به دلیل بالا رفتن قیمت انس جهانی طلا، شاهد افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه بودیم؛ قیمت دلار کاهش داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه طلا و جواهر گفت: در هفته گذشته به دلیل بالا رفتن قیمت انس جهانی طلا، شاهد افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه بودیم؛ قیمت دلار کاهش داشت.
24 آنلاین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
در هفدهمین روز دی ماه، هر دلار آمریکا در صرافی های رسمی به قیمت 25 هزار و 900 تومان و هر یورو 31 هزار و 800 تومان ارزش گذاری شد. صرافی های رسمی هر دلار آمریکا را 25 هزار و 100 تومان و هر یورو را نیز 31 هزار و 100 تومان خریداری می کنند. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۰:۱۵    
افزایش بهای انس جهانی در کنار رشد قیمت دلار در صرافی های تهران به روند افزایشی قیمت سکه و طلا در بازار تهران شتاب بخشید. به گزارش همشهری، دیروز سه شنبه سکه امامی به حرکت رو به رشد 2روز اخیر خود در کانال 12میلیونی ادامه داد و تا 12میلیون و 300هزار تومان بالا رفت ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران می گوید: با باز شدن بازارهای جهانی نوسان قیمت انس جهانی طلا طبیعی است. همچنین بحث انتقال دولت در آمریکا مطرح است و پیش بینی می شود قیمت طلا و سکه تا 20 ژانویه نوسان داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز با بالا رفتن انس جهانی طلا، قیمت سکه و طلا در بازار افزایش یافت؛ قیمت ارز تغییر چندانی نداشت.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: با توجه به افزایش انس جهانی طلا و افزایش تولید نفت، قیمت طلا احتمال دارد فردا اندکی گران شود.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: امروز قیمت انس جهانی طلا در بازارهای بین المللی به شکل بی سابقه ای افزایش یافت. انس جهانی طلا با 32 دلار افزایش به قیمت هزار و 930 دلار رسید. همین مساله روند قیمت طلا در بازار ایران را دست خوش تغییر کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۱    
افزایش 24 دلاری انس جهانی طلا، امروز قیمت طلا و سکه را در بازار بالا برد؛ قیمت ارز نیز تغییر چندانی نداشت.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۱۵    
تهران (پانا) - افزایش 24 دلاری انس جهانی طلا، امروز قیمت طلا و سکه را در بازار بالا برد.هر قطعه سکه طرح جدید در بازار تهران به 12 میلیون تومان رسید امروز هر قطعه سکه طرح جدید 12 میلیون تومان، سکه طرح قدیم 11 میلیون و 450 هزار تومان، نیم سکه 6 میلیون و 250 هزار تومان ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
در نخستین روز معاملات سال 2021 میلادی قیمت طلا جهش خیره ای کننده داشت و توانست پس از 2 ماه رکورد جدیدی ثبت کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و سکه گفت: افزایش 24 دلاری انس جهانی طلا، امروز قیمت طلا و سکه را در بازار بالا برد؛ قیمت ارز نیز تغییر چندانی نداشت.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: در سال 2021 چنانچه با تولید واکسن کرونا این ویروس از بین برود، احتمالا قیمت انس جهانی 10 درصد کاهش پیدا کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: در هفته پایانی سال 2020 شاهد کمترین نوسان قیمت انس جهانی در بازار های دنیا بودیم.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۸:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه دوم طلا می گوید: قیمت دلار فردا تغییر نمی کند. پیش بینی می شود فردا روند انس جهانی طلا همانند امروز در محدوده یک هزار و 800 دلار باشد. بنابراین قیمت طلا و سکه فردا روند با ثباتی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه طلا و جواهر گفت: به علت کاهش قیمت انس جهانی طلا، شاهد کاهش اندک قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم؛ قیمت ارز نیز کاهش یافت.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۸:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بازرس هیات مدیره اتحادیه طلای تهران می گوید: قیمت طلا بستگی به قیمت دلار و انس جهانی دارد، چنانچه فردا جو بازار ارز آرام باشد، قیمت طلا ثابت باقی می ماند. فروشندگان هم از ثبات قیمت طلا استقبال می کنند.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۰    
در ساعات عصر، انس جهانی طلا به یک هزار و 880 دلار کاهش یافت و در نتیجه قیمت طلا در بازار ایران را کاهش داد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید دوشنبه با 100 هزار تومان کاهش قیمت نسبت به روز گذشته به ارزش 11 میلیون و 800 هزار تومان معامله شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: به دلیل بالا رفتن قیمت انس جهانی طلا، شاهد افزایش اندک قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۳:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
اگر چه معاملات طلای جهانی در آستانه سال نوی میلادی متوقف است و قیمت انس جهانی طلا در محدوده یک هزار و 879 دلار ثابت باقی مانده، اما نوسان جزئی قیمت دلار، قیمت طلا در بازار ایران را گران کرد. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: تقاضای اروپایی ها برای خرید طلا بالا رفته و این مساله می تواند قیمت انس جهانی طلا را گران کند. در ایران اگر قیمت دلار روند کاهشی یا با ثبات داشته باشد هفته آینده قیمت طلا و سکه گران نمی شود.
فرادید   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۴:۲۹    
بخشی از کارشناسان اقتصادی معتقدند که نرخ دلار در فصل پایانی سال روند افزایشی را در پیش خواهد گرفت، از این رو بازار سکه و طلا نیز متاثر از بازار دلار و ارز روند صعودی را تجربه خواهد کرد ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: کنترل قیمت دلار و کاهش انس جهانی طلا باعث شد قیمت طلا و سکه در بازار داخلی ارزان شود. پیش بینی می شود با رویه فعلی و ثبات بازار ارز قیمت طلا گران نمی شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، عضو هیات رئیسه اتحادیه طلا و جواهر استان تهران گفت: برخلاف سال های قبل در آذر 99 شاهد تثبیت نسبی قیمت ها در بازار سکه و طلا بودیم. هر چند در روزهای پایانی سال میلادی ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
بازرس هیات مدیره اتحادیه طلای تهران می گوید: جو بازار طلا آرام است. چنانچه فردا انس جهانی طلا کاهش یا افزایش نیابد قیمت طلا و سکه روند با ثباتی دارد و قیمت ها چندان تغییر نمی کند.
روند بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتحادیه طلا و جواهر استان تهران گفت: برخلاف سال های قبل در آذر 99 شاهد تثبیت نسبی قیمت ها در بازار سکه وطلا بودیم. محمد کشتی آرای افزود: در آذرماه امسال و با توجه به روزهای پایانی سال میلادی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۲:۴۰    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به دلیل بالا رفتن نرخ انس جهانی طلا، شاهد افزایش قیمت ها در بازار سکه و افزایش اندک دلار هستیم.
برترین ها / اعتدال   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۲۳:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
تجارت نیوز: به گفته نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر، در شب یلدا تقاضای خرید طلا روند افزایشی داشته است. چنانچه انس جهانی طلا تا شب یلدا تغییر چندانی نداشته باشند بازار طلا در هفته پایانی آذر روند آرامی دارد. ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
قیمت انس جهانی طلا در آستانه سال نوی میلادی افزایش یافت. علت افزایش قیمت انس جهانی طلا افزایش تمایل مردم جهان به خرید طلا است. حال آیا ممکن است قیمت طلا هفته آینده در بازار ایران گران شود؟ ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۷:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در هفته جاری بازار طلا شاهد روند ملایم کاهش قیمت ها بود. ابراهیم محمدولی ، رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره علل این کاهش قیمت گفت: مهمترین عوامل تاثیرگذار بر بازار طلا، تحولات حاکم بر قیمت انس جهانی و بازار ارز داخلی است ...