سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۵:۰۷Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انس جهانی»

اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
روند کاهشی قیمت طلا مدت زمان زیادی است در داخل کشور آغاز شده و در برهه ای حتی گفته می شد این بازار نسبت به قیمت انس جهانی طلا بی حس شده است. با این همه کارشناسان معتقدند ممکن است انس جهانی به تشدید نزول قیمت طلای داخلی کمک کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز (دوشنبه، 10 مهر 1402) در بازار تهران، 27 میلیون و 130 هزار تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته 20 هزار تومان ارزان شد و این در حالی است که بهای انس جهانی طلا همچنان در کانال یک هزار و 800 دلار در حال سقوط است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 10 مهرماه 1402 هر گرم طلای 18 عیار، 2 میلیون و 257 هزار تومان و سکه امامی 27 میلیون و 160 هزار تومان شد.
سلام نو / صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
امروز 9 مهر قیمت سکه امامی به 27 میلیون و 201 هزار تومان رسید و هر گرم طلای 18 عیار با رقم دو میلیون و 259 هزار تومان معامله شد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از صد آنلاین، افت بیش از 60 دلاری انس جهانی طلا در روزهای گذشته، در نخستین روز هفته جاری در بازار طلا خود را نشان داد. قیمت طلا و سکه دیروز هر سه روند افزایشی، کاهشی و خنثی را داشت و از افزایش قیمت دلار تبعیت نکرد. ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سکه امامی امروز با قیمت 27 میلیون و 88 هزار تومان معامله شد و هر گرم طلای 18 عیار به رقم دو میلیون و 257 هزار تومان رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۳۹    
رییس اتحادیه صنف طلا و جواهر مشهد گفت: اگر صحبت های پیرامون مذاکرات مثبت باشد و انس جهانی نیز کاهش پیدا کند، قطعا قیمت طلا باز هم کاهش پیدا خواهد کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۲    
قیمت طلا و سکه در آخرین روز هفته گذشته متاثر از افزایش قیمت دلار روند صعودی داشت. این در حالی بود که بازار طلا نسبت به کاهش 50 دلاری انس جهانی بی توجه بود و فعلا چشم انتظار نوسانات قیمت دلار است.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در آخرین روز هفته گذشته متاثر از افزایش قیمت دلار روند صعودی داشت. این در حالی بود که بازار طلا نسبت به کاهش 50 دلاری انس جهانی بی توجه بود و فعلا چشم انتظار نوسانات قیمت دلار است. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۰۲    
با توجه به روند کاهشی انس جهانی طلا پیش بینی می شود در هفته جاری نیز طلا و سکه با یک یا دو درصد نوسان کاهش قیمت را تجربه کند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: قیمت سکه و قیمت طلا امروز جمعه 7 مهر 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. آخرین قیمت طلا و سکه قیمت طلا بروزرسانی: جمعه 7 مهر ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در هفته نخست مهر متاثر از قیمت دلار بازار آرامی را پشت سر گذاشت. در روزهای اخیر کاهش نزدیک به 50 دلاری انس جهانی طلا نیز با افت قیمت دلار همراه شد. در روز پایانی این هفته افت قیمت طلای جهانی، بازار طلای داخلی را با خود همراه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فعال بازار طلا گفت: ریزش 46 دلاری بهای انس جهانی در 6 ماه گذشته بی سابقه بود و در نتیجه آن بازار طلا در داخل نیز با افت همراه شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در هفته نخست مهر متاثر از قیمت دلار بازار آرامی را پشت سر گذاشت. در روزهای اخیر کاهش نزدیک به 50 دلاری انس جهانی طلا نیز با افت قیمت دلار همراه شد. در روز پایانی این هفته افت قیمت طلای جهانی، بازار طلای داخلی را با خود همراه کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه این روزها روند کاهشی دارد و طلا به کانال پایین تر هم رفته است. در شرایطی که قیمت دلار و انس جهانی نزولی است، چه آینده ای در انتظار بازار طلا قرار دارد؟
تیک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
انصاف نیوز: بازار طلا در نیمه دوم سال 402 چه سمت و سویی خواهد داشت؟ آیا طلا باز هم خلاف آمد عادت عمل خواهد کرد و بازدهی منفی را به ثبت می رساند یا دارندگانش را با فتح کانال های قیمتی بالاتر خوشحال می کند؟ تغییر نرخ مالیات در برنامه هفتم توسعه می تواند روی قیمت طلا تاثیر بگذارد؟ و.. ...
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بازار طلا در هفته نخست مهر ماه به دلیل کاهش 30 دلاری انس جهانی طلا با کاهش قیمت همراه بود؛ بازار ارز هم در این هفته به مانند هفته های قبل شرایط با ثباتی را تجربه کرد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز پنجشنبه 6 مهر 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه این روزها روند کاهشی دارد و طلا به کانال پایین تر هم رفته است. در شرایطی که قیمت دلار و انس جهانی نزولی است، چه آینده ای در انتظار بازار طلا قرار دارد؟
سلام نو / صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی به 27 میلیون و 200 هزار تومان رسید و هر گرم طلای 18 عیار با رقم دو میلیون و 282 هزار تومان معامله شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (چهارشنبه، پنجم مهر 1402) در بازار تهران 27 میلیون و 200 هزار تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته 300 هزار تومان کاهش قیمت داشت.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (چهارشنبه، پنجم مهر 1402) در بازار تهران 27 میلیون و 200 هزار تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته 300 هزار تومان کاهش قیمت داشت.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش تجارت نیوز روز گذشته قیمت طلا و سکه روند متوازنی نداشت. سکه در برخی قطعات افزایشی و در بعضی دیگر کاهشی شد. کاهش قیمت طلا نسبت به افت قیمت سکه بیشتر بود. روز گذشته علاوه بر کاهش قیمت دلار قیمت انس جهانی طلا نیز نزولی بود و به کف کانال 1900 دلار رسید. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قیمت طلا در حالی رو به نزول است که پیروی قیمت آن از نرخ دلار در حالی است که همچنان نسبت به انس جهانی طلا بی حس مانده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
در هفته ای که بانک های مرکزی ثبات را در سیاست های پولی خود اتخاذ کردند؛ انس جهانی طلا ابتدا نوسانات مثبتی را تجربه کرد و به بالاترین سطح خود از اوایل ماه سپتامبر نزدیک شد؛ اما در ادامه تحت فشار افزایش بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده، طلا مسیر رفته را به صورت کامل بازگشت و در نهایت ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۰۱    
امروز انس جهانی طلا صعودی بود اما قیمت طلا و سکه در بازار اندکی کاهش داشت و به گفته یک فعال بازار طلا به نظر میرسد قیمت ها در چند روز آینده نوسان یک تا دو درصدی داشته باشد.
سلام نو / صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
سکه امامی با قیمت 27 میلیون و 605 هزار تومان معامله شد و هر گرم طلای 18 عیار به رقم دو میلیون و 318 هزار تومان رسید.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۷   + ۳۵ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 2 مهر 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران(پانا)- فعال بازار طلا گفت قیمت انواع سکه و طلا در آخرین هفته شهریور 1402 سیر نزولی داشت و این روند تا اواسط هفته آینده نیز ادامه خواهد داشت. به گزارش ایرنا محمد کشتی آرای در خصوص تحولات بازار طلا در هفته گذشته اظهار داشت ...
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
آخرین قیمت طلا و انواع سکه در پایان معاملات روز گذشته اعلام شد. به گزارش فرصت امروز به نقل از ایمنا، آخرین قیمت طلا و سکه در پایان روز معاملاتی گذشته به شرح زیر است: 1. هر گرم طلای 18 عیار به 2٫331٫600 تومان رسید. 2. انس جهانی طلا به 1935 دلار رسید. ...
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران، امروز قیمت طلا و سکه برخلاف روز گذشته در روند متوازنی قرار گرفتند. با وجود افزایش نزدیک به سه دلاری قیمت انس جهانی طلا، قیمت در بازار فلز زرد بر مدار کاهش قیمت دلار چرخید ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز هر سه روند افزایشی، کاهشی و خنثی را داشت. برخلاف افزایش قیمت دلار قیمت سکه کاهشی شد و قیمت طلا نیز بر مدار افزایش قیمت انس جهانی طلا چرخید. معامله گران بازار طلا اما معتقدند قیمت ها در این بازار پایین تر نمی آید.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (چهارشنبه، 29 شهریور 1402) در بازار تهران 27 میلیون و 450 هزار تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته 450 هزار تومان کاهش یافت.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تجارت نیوز روز گذشته قیمت طلا و سکه در حالی نزولی شد که سیگنال های مساعد سیاسی مورد توجه معامله گران قرار گرفت. دیروز فاکتورهای تعیین قیمت طلا یعنی دلار و طلای جهانی روند متوازنی نداشتند ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز دوشنبه 27 شهریور 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز انس جهانی طلا صعودی بود اما قیمت طلا و سکه در بازار اندکی کاهش داشت و به گفته یک فعال بازار طلا به نظر میرسد قیمت ها در بازار فردا کاهش یک تا دو درصدی داشته باشد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
امروز 27 شهریور قیمت سکه امامی به 27 میلیون و 853 هزار تومان رسید و هر گرم طلای 18 عیار با رقم دو میلیون و 332 هزار تومان معامله شد.
سلام نو / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
در هفته اخیر سناریو پیش بینی قیمت طلای جهانی در دامنه قیمتی 1900 الی 1930 دلار در نوسان بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۰۵    
امروز انس جهانی طلا صعودی بود و قیمت طلا و سکه در بازار اندکی افزایش داشت و به گفته رئیس اتحادیه طلا و جواهر به نظر می رسد تا پایان هفته شاهد نوسانات یک تا سه درصدی قیمت طلا در بازار باشیم که آن هم طبیعی است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه قیمت طلا و سکه تحت تاثیر انس جهانی افزایش یافته است پیش بینی کرد قیمت ها در هفته جاری تغییری نخواهد داشت.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 26 شهریور 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. آخرین قیمت طلا و سکه قیمت طلا ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز انس جهانی طلا صعودی بود و قیمت طلا در بازار اندکی افزایش داشت و به گفته فعالان بازار طلا به نظر می رسد بازار سکه و طلا همچنان روند ثبات قیمت را در هفته پیش رو داشته باشیم.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز جمعه 24 شهریور 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۱   + ۳۳ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز پنجشنبه 23 شهریور 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: قیمت سکه و قیمت طلا امروز چهارشنبه 22 شهریور 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. آخرین قیمت طلا و سکه قیمت طلا ...
شهریار نگار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
آخرین قیمت انواع طلا و ارز در پایان معاملات روز گذشته اعلام شد. به گزارش شهریار نگار ، آخرین قیمت انواع طلا و ارز در پایان روز معاملاتی گذشته به شرح زیر است: 1. هر گرم طلای 18 عیار به 2٫333٫700 تومان رسید. 2. انس جهانی طلا به 1914 دلار رسید. ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تجارت نیوز روز گذشته کاهش 100 تومانی قیمت دلار و افت 12 دلاری انس جهانی طلا بازار فلز زرد را با خود همراه کرد و به قیمت طلا و سکه آرایش کاهشی داد ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۰    
امروز انس جهانی طلا نزولی بود و قیمت طلا و سکه در بازار اندکی کاهش داشت و به گفته فعالان بازار طلا قیمت های سکه و طلا فردا نیز همین روند امروز را ادامه دهد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز سه شنبه 21 شهریور 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
دیروز قیمت طلا و سکه در حالی با روند کاهشی به کار خود پایان داد که قیمت دلار رنج شد و قیمت انس جهانی طلا نیز افزایش 10 دلاری داشت