چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۶:۰۵Oct 2020 21

جدیدترین‌های «فدرال رزرو»

آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۶:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، تداوم روند افزایش کسری بودجه دولت آمریکا باعث نگرانی معامله گران از وادار شدن فدرال رزرو به چاپ پول بیشتر شده است. دفتر کنترل بودجه آمریکا در گزارشی اعلام کرده است همزمان با افزایش هزینه های دولت برای حمایت از بخش های مختلف اقتصادی این کشور در برابر پیامدهای ویروس ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : در ماه گذشته فدرال رزور بسیار خبر ساز بود. این بانک مرکزی در بیانیه ای اعلام کرد محدوده 0.25 درصد برای نرخ بهره تا زمانی که شرایط بازار کار به حد مطلوبی برسد حفظ خواهد شد.
در حالی که بسیاری از مقامات فدرال رزرو درباره تعلل در تصویب و اجرای بسته حمایتی جدید هشدار داده اند، اریک روزنگرن، رئیس بانک فدرال رزرو بوستون هشدار داده است سیاست پایین نگه داشتن نرخ بهره برای بازه زمانی طولانی مدت می تواند سبب تعمیق رکود کنونی در اقتصاد شود.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۳    
شرایط ایجاد ارز دیجیتال به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، گروهی متشکل از هفت بانک مرکزی به همراه بانک تسویه حساب های بین المللی یا همان کمیته بال (BIS) گزارشی را منتشر کرده اند که شرایط اصلی ایجاد ا رز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را مشخص می کند. ...
رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
به نقل از راشاتودی، پیتر شیف، کارگزار کهنه کار وال استریت معتقد است پیروزی کاندیدای دموکرات، جو بایدن، در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر آمریکا خبر بدی برای بازارهای سهام و کل اقتصاد آمریکا خواهد بود. ...
خبرگزاری ایسنا: برخلاف بازار بورس، دلار با بی اعتنایی به خبر مثبت شدن نتیجه آزمایش کرونای ترامپ به مسیر صعودی خود ادامه داد. به نقل از رویترز، تست کرونای دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ- همسر وی مثبت اعلام شده است و آن ها برای طی کردن مراحل درمان خود در کاخ سفید قرنطینه شده اند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
یک مقام ارشد فدرال رزرو هشدار داد: اشتغال آمریکا تا سال 2023 به سطح قبل از پاندمی بازنخواهد گشت.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۱:۲۹   + ۷۱ سایت دیگر  
شاخص دلار که نرخ برابری آن در مقابل سبدی از ارزهای جهانی را اندازه می گیرد، در معاملات امروز با 0.05 درصد افزایش نسبت به روز گذشته در سطح 93.977 واحد بسته شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دفتر منطقه ای بانک مرکزی آمریکا در نیویورک خواهان توجه بیشتر به توسعه مناطق کمتر برخوردار شد. به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، مدیر دفتر منطقه ای فدرال رزرو در نیویورک با اشاره به گستردگی میزان درگیر بودن اقتصاد آمریکا با پیامدهای کرونا گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
حدود دو سوم از مدیران شرکتهای انرژی آمریکایی در نظرسنجی بانک فدرال رزرو دالاس بر این باور بودند که تولید نفت آمریکا به پیک رسیده است.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۳:۲۲    
جروم پاول از آمادگی فدرال رزرو برای انجام اقدامات ضدکرونایی بیشتر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
کارگزار کهنه کار وال استریت و مدیرعامل یورو پاسیفیک کپیتال، می گوید: فدرال رزرو آمریکا دوباره باید اجازه دهد نرخ بهره بالا برود مگر این که بخواهد دلار بی ارزش شود.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
با تقویت دلار و نزدیک شدن آن به بالاترین سطح 2 ماهه قیمت طلا برای دومین جلسه متوالی افت کرد. سرمایه گذاران از نزدیک ناظر اظهارات مقامات فدرال رزرو در مورد وضعیت اقتصاد آمریکا هستند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۲:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
جروم پاول از آمادگی فدرال رزرو برای انجام اقدامات ضدکرونایی بیشتر خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۶    
اقتصادنیوز: قیمت طلا روز سه شنبه نوسان بسیار محدودی داشت. نگرانی در مورد افزایش بحران کووید-19 در سراسر اروپا قبل از سخنرانی های کلیدی سیاست گذاران فدرال رزرو در این هفته، مانع فشار بیشتر دلار شد. اما امروز بازار طلا دوباره شمایلی خرسی گرفت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
با بازگشت دلار، قیمت جهانی طلا در حالی تا پایین ترین سطح 2 هفته اخیر سقوط کرد که سرمایه گذاران منتظر سخنرانی سیاست گذاران فدرال رزرو هستند تا از چشم انداز اقتصاد آمریکا مطلع شوند.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
با بازگشت دلار، قیمت جهانی طلا در حالی تا پایین ترین سطح 2 هفته اخیر سقوط کرد که سرمایه گذاران منتظر سخنرانی سیاست گذاران فدرال رزرو هستند تا از چشم انداز اقتصاد آمریکا مطلع شوند.
الف   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
با بازگشت دلار، قیمت جهانی طلا در حالی تا پایین ترین سطح 2 هفته اخیر سقوط کرد که سرمایه گذاران منتظر سخنرانی سیاست گذاران فدرال رزرو هستند تا از چشم انداز اقتصاد آمریکا مطلع شوند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۳    
با بازگشت دلار، قیمت جهانی طلا در حالی تا پایین ترین سطح 2 هفته اخیر سقوط کرد که سرمایه گذاران منتظر سخنرانی سیاست گذاران فدرال رزرو هستند تا از چشم انداز اقتصاد آمریکا مطلع شوند.
اقتصاد آنلاین / صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۱:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در حالی بیش از 1درصد در معاملات روز سه شنبه سقوط کرد که تقویت قیمت دلار باعث شد نگرانی های اقتصادی موجود کمرنگ شود.
با تقویت تردیدها در مورد اجرای اقدامات محرکی از سوی سیاست گذاران فدرال رزرو و تقویت دلار، قیمت طلا به کمترین میزان در نزدیک به دو هفته گذشته کاهش یافت.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
همزمان با کاهش ارزش دلار و در حالی که بحران کرونا سبب شده تا امیدها برای ترمیم سریع اقتصاد جهانی کمرنگ شود، قیمت طلا در معاملات اولیه امروز دوشنبه شاهد اندکی افزایش بود. سرمایه گذاران منتظر سخنان این هفته سیاستگذاران فدرال رزرو هستند. ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم ، همزمان با کاهش ارزش دلار و در حالی که بحران کرونا سبب شده تا امیدها برای ترمیم سریع اقتصاد جهانی کمرنگ شود، قیمت طلا در معاملات اولیه امروز دوشنبه شاهد اندکی افزایش بود. سرمایه گذاران منتظر سخنان این هفته سیاستگذاران فدرال رزرو هستند. ...
فدرال رزرو هفته گذشته آخرین جلسه مهم خود قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را برگزار کرد؛ نشستی که در بیانیه پس از آن صحبت از ماموریت جدید تورمی این نهاد و همچنین تعهد به عدم افزایش نرخ بهره تا سه سال آینده به میان آمده است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۱:۰۰    
پیش بینی آینده اقتصاد آمریکا به بازی حدس و گمان بین اقتصاد دانان تبدیل شده است. برآورد این پیش بینی منجر به اختلاف نظر عمیق بین کارشناسان فدرال رزرو و شرکت های برتر وال استریت شده است . تهران- اقتصادبرتر- 28 شهریور 99 ...
آخرین نشست کمیته بازار باز فدرال رزرو قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، روز چهارشنبه برگزار شد و یکی از مهم ترین تصمیمات مقامات بانک مرکزی آمریکا در این نشست دو روزه، نگه داشتن نرخ بهره آمریکا در محدوده صفر درصد تا سال 2023 بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۶    
طلا و نقره به عنوان پناهگاه امن سرمایه گذاری روز پنجشنبه به دلیل تنزل اشتیاق معامله گران و سرمایه گذاران برای ورود به این بازارها و با توجه به عملکرد ضعیف بازارهای سهام تشکیل صف فروش دادند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
با تغییر چشم انداز سرمایه گذاران پس از تصمیمات فدرال رزرو بازارهای سهام ایالات متحده ریزش کرد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
فدرال رزرو متعهد شد که نرخ بهره را تا زمانی که به حداکثر نرخ اشتغالزایی نرسد،نزدیک به صفر نگه دارد اما پیش بینی های جدید حاکی از آن است که فِد نرخ بهره را دست کم تا سال2023نزدیک به صفر نگه خواهد داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۱    
بازار طلا در حالی حرکت رو به جلوی خود را حفظ می کند که فدرال رزرو تلاش دارد به دنبال ایجاد رشد اقتصادی، نرخ بهره را تا سال 2023 ثابت و در محدوده صفر حفظ کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
در حالی که پس از ترسیم یک تصویر مثبت از روند ترمیم اقتصادی توسط فدرال رزرو ارزش دلار تقویت شده است، قیمت طلا امروز شاهد افت بیش از یک درصدی بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۸    
شاخص های سهام ایالات متحده روز گذشته پس از اعلام فدرال رزرو مبنی بر ثابت نگه داشتن نرخ بهره تا 2023 با توجه به چشم انداز تورم و اشتغال در پی شیوع کرونا ریزشی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سهام آسیا اقیانوسیه به دنبال بیانیه فدرال رزرو آمریکا که اعلام کرد نرخ بهره برای سالیان سال پایین خواهد ماند پایین آمد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : فدرال رزرو در ساعت 22:30 روز چهارشنبه اعلام کرد که نرخ بهره را تا سال 2023 در سطح فعلی 0.25 درصد نگه خواهد داست. حفظ این نرخ بهره نزدیک به صفر برای طولانی مدت به کاهش بیکاری، افزایش تورم و البته به تضعیف دلار آمریکا می انجامد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۱۴    
فلزات اساسی در بورس لندن دیروز منتظر خبری از جلسه فدرال رزرو آمریکا برای تعیین نرخ بهره بانکی بود. با این حال، هیجانات بازار عمدتا مثبت بود و همه فلزات به غیر از نیکل اندکی رشد کردند. گفته می شود چهارشنبه شب تصمیم کمیته تخصصی فدرال رزرو در این مورد اعلام خواهد شد ...
طلا در معاملات روز چهارشنبه تحت تاثیر دو عامل مختلف توانست با رشد نسبتا قابل توجه 6/ 0 درصدی وارد کانال 1960 دلاری شود.
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی در آستانه پایان نشست سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا ثابت ماند.
سهام آسیا اقیانوسیه در معاملات امروز، چهارشنبه در حالی نوسان کردند که سرمایه گذاران منتظر اخباری از اجلاس کمیته بازار آزاد فدرال رزرو هستند که امروز در آمریکا به پایان می رسد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصاد بین الملل تازه ترین ها به نقل از رویترز ، با کم تر شدن ارزش دلار و انتظار برای اتخاذ یک سیاست پولی مناسب از سوی فدرال رزرو آمریکا، قیمت طلا در معاملات امروز به بالاترین رقم در نزدیک به دو هفته گذشته رسید. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۵۸    
قیمت طلا و نقره در معاملات روز گذشته ایالات متحده افزایش یافت. افزایش قیمت فلزات در حالی اتفاق می افتد که روند حرکت بازارهای سهامی جهان هم در روز ابتدایی هفته مثبت و صعودی بوده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که ارزش دلار همچنان رو به پایین است و توجه سرمایه گذاران بار دیگر معطوف نشست سیاست گذاری فدرال رزرو آمریکا شده تا جزئیاتی از طرح این بانک برای هدف گذاری نرخ تورم به دست بیاورند، قیمت طلا امروز افزایش داشت.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۴۸ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز در حالی که سرمایه گذاران انتظار دارند فدرال رزرو نرخ بهره را در اجلاس پیش روی خود همچنان پایین ...
رییس تازه وارد بانک مرکزی انگلیس با اشاره به اینکه این نهاد همچنان ابزار قدرتمند در اختیار دارد از احتمال کاهش نرخ بهره به زیر صفر خبر داد.
قیمت جهانی طلا در پایان معاملات شب گذشته و همزمان با افت سود اوراق قرضه آمریکا، با رشد 2 درصدی همراه شد و در عین حال، روند صعودی خود را در معاملات صبح امروز هم ادامه داد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادنیوز، دلار در روز دوشنبه در برابر همتایان خود افت کرد و در مقابل ین به پایین ترین حد دو هفته ای سقوط کرد، زیرا اخبار مثبت در مورد واکسن کووید 19 موجی از معاملات را دربر داشت و باعث بالا رفتن ارزش بازارهای سهام جهانی شد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۵    
رییس سابق بانک مرکزی آمریکا گفت: بزرگترین نگرانی من در رابطه با اقتصاد آمریکا، تورم و کسری بودجه دولت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
با تضعیف ارزش دلار و انتظار برای ادامه لحن ملایم فدرال رزرو در موضع سیاست پولی این بانک طی هفته جاری، قیمت طلا در معاملات امروز افزایش یافت.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
به دنبال تضعیف دلار و افزایش انتظارات مبنی بر اتخاذ موضعی انعطاف پذیرتر از سوی فدرال رزرو در نشست دو روزه سیاستگذاری پولی آن در هفته جاری، قیمت طلا افزایش پیدا کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۳۲ سایت دیگر  
می متالز - به دنبال تضعیف دلار و احتمال اتخاذ لحنی تدافعی توسط فدرال رزرو در پایان نشست دو روزه این بانک، قیمت طلا امروز شاهد افزایش بود.