چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۷:۵۸Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فدرال رزرو»

انتظار می رود فدرال رزرو در نشست این هفته خود اعلام کند که آماده است تا در ماه مارس نرخ بهره را افزایش دهد و سیاست های انقباضی دیگری را نیز در نظر خواهد گرفت و سیاست های حمایتی را که برای مقابله با همه گیری کرونا وضع کرده بود، لغو خواهد کرد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
درحالی که تنش ها بین روسیه و غرب بر سر اوکراین، سرمایه گذاران را به سمت ارزهای امن سوق داد و انتظار برای نتایج نشست سیاست گذاری فدرال رزرو آمریکا این هفته به پایان می رسد دلار به اوج ارزش دو هفته ای خود رسید.
تحلیل بازار   ۵ ساعت پیش    
در آستانه برگزاری نشست دو روزه فدرال رزرو آمریکا در خصوص تعیین نرخ بهره بانکی این کشور، قیمت طلا همچنان در مسیری افقی و نوسان حداقلی رو به حرکت بوده و انتظار می رود قیمت کمی افزایش داشته باشد.
دانستنی آنلاین   ۷ ساعت پیش    
0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) برچسب ها پدافند هوایی تامین انرژی سودگیری معاملات نفت نشست سیاست پولی برچسب ها
پیام فوری   ۷ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.04 درصد کاهش به 1847 دلار و 22 سنت رسید. به گزارش پیام فوری به نقل از رویترز، در حالی که در آستانه پایان نشست فدرال رزرو در مورد سیاست پولی سرمایه گذاران از هرگونه معامله عمده خودداری می کنند قیمت طلا امروز نوسان محدودی داشت ...
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی که سرمایه گذاران در آستانه اعلام نتیجه نشست سیاست پولی فدرال رزرو و انتشار آمار هفتگی ذخایر نفت و فرآورده های نفتی آمریکا به سودگیری از افزایش قیمتها پرداختند، با کاهش روبرو شد.
دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اکو ایران : طلا در حالی از تنش های اوکراین سود برد که تا قبل از بالا گرفتن تنش ها در این منطقه بسیاری حالت تعلیق را در بازار طلا پیش بینی می کردند که دلیل اصلی آن نشست فدرال رزرو بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۱:۴۹    
تاثیر سیاست های اخیر فدرال رزرو بر بازارهای مالی کاملا مشهود بوده و بازار ارزهای دیجیتال نیز از این قافله مستثنا نبوده است. تصمیم دولت آمریکا برای افزایش نرخ بهره به منظور مهار تورم، یکی از عوامل اصلی تاثیرگذار بر ریزش اخیر بازار رمزارزها بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالی که نگرانی ها در مورد شتاب گرفتن روند انقباضی شدن سیاست پولی فدرال رزرو موجب شده تا اشتها برای سرمایه گذاری امن در بازار طلا به دلیل تنش ها در اوکراین تا حدود زیادی خنثی شود، قیمت طلا روز سه شنبه شاهد نوسان محدودی بود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
افزایش تنش های ژئوپلیتیکی مربوط به درگیری بین روسیه و اوکراین و همچنین سخت تر شدن سیاست های مالی توسط فدرال رزرو آمریکا، باعث شده سرمایه های مخاطره آمیزتر مثل سهام بخش فناوری و ارزهای دیجیتال کاهش قابل توجهی داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
انتظار می رود جروم پاول و سیاست گذاران دیگر فدرال رزرو اولین افزایش نرخ بهره خود در سال 2022 را اعلام و راه را برای حرکت در ماه مارس هموار کنند زیرا بانک مرکزی ایالات متحده تلاش می کند تورم داغ را مهار کند.
شهر سخت افزار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۰    
اگر از دنبال کنندگان حوزه ارزهای دیجیتال بوده یا از سرمایه گذاران در این بازار باشید حتماً طی روزهای اخیر، افت بی سابقه ارزش کلیه ارزهای دیجیتال و به اصطلاح بازار خونی که به راه افتاده را دیده اید ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین: پادشاه دنیای رمزارزها این روزها حال و روز خوشی ندارد. ریزش این روزهای بیت کوین تحت تاثیر عواملی نظیر اقدامات ضدتورمی فدرال رزرو آمریکا، تحریم فعالیت های رمزارزی و همچنین هرمی خواندن بیت کوین توسط بانک مرکزی روسیه بوده است. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
بازارهای اروپا در آستانه جلسه فدرال رزرو و نگرانی های اوکراین به شدت سقوط کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
درحالی که تنش های مربوط به اختلاف روسیه و اوکراین جذابیت طلا را حفظ کرده، انتظار سرمایه گذاران برای نتیجه نشست فدرال رزرو سبب شده است تا قیمت طلا در معاملات امروز چندان تغییر نکند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.04 درصد افزایش به 1836 دلار و 6 سنت رسید. به گزارش پیام فوری به نقل از رویترز، در حالی که سرمایه گذاران منتظر نشست این هفته فدرال رزرو هستند تا تصویر بهتری از مسیر افزایش نرخ بهره در ماه های آتی به دست بیاورند و در شرایطی که نگرانی ها از رشد تورم و تنش ها بین روسیه و ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۷:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: این هفته بازار طلا با قرار گرفتن در بالای مرز 1830 دلار در هر اونس بسته شد. این رقم خلاف بسیاری از پیش بینی ها بود، به نظر می رسد در نتیجه اخبار تصمیمات اخیر فدرال رزرو وسایر بانک های مرکزی قدرت های اقتصادی جهان، طلا مجددا نقش پناهگاه را پیدا کرده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: برخی معتقدند تصمیم بانک های مرکزی مهم دنیا برای افزایش نرخ بهره یک اشتباه است و قیمت فدرال رزرو و طلا تحت تاثیر تبعات این اشتباه شانسی برای صعود خواهد داشت.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
بیت کوین برای اولین بار از 25 جولای برای چهارمین روز متوالی، به سطح زیر 35 هزار دلار رسید و گفته میشود با نزدیک شدن به تصمیم سیاست ژانویه فدرال رزرو به کانال زیر 30000 دلار نیز خواهد رسید.
ایبنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
کریستالینا جورجیوا، مدیر صندوق بین المللی پول، گفته که افزایش نرخ بهره فدرال رزرو می تواند به ضعف در بهبود وضعیت اقتصادی در برخی کشورها منجر شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
فدرال رزرو (بانک مرکزی آمریکا) هرچند تحقیق خود درباره یک رمزارز صادر شده توسط بانک مرکزی را منتشر کرده اما هیچ موضعی درباره استفاده از این فناوری نگرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
بیت کوین برای اولین بار از 25 جولای برای چهارمین روز متوالی، به سطح زیر 35 هزار دلار رسید و گفته میشود با نزدیک شدن به تصمیم سیاست ژانویه فدرال رزرو به کانال زیر 30000 دلار نیز خواهد رسید.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران به نقل از رویترز، این ارز نوسانات شدید قیمتی داشته است و با کاهش ریسک پذیری ناشی از ترس از تورم و پیش بینی سرعت تهاجمی تر افزایش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو ایالات متحده آسیب دیده است. ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فدرال رزرو و همکارانش تمایل دارند که شرایط مالی سخت تر شود تا اندکی دوری از اقتصاد قوی به کاهش تورم بالای دهه ها کمک کند. به گزارش جهن اقتصاد به نقل از ایسنا، اثرات ترکیب دو جنبه انقباض پولی به صورت متوالی بر بازارها و اقتصاد ناشناخته است و سرمایه گذاران نگرانی خود را ابراز می کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
در حالی که سرمایه گذاران منتظر نشست هفته آینده فدرال رزرو برای شفافیت بیشتر در مورد چشم انداز افزایش نرخ هستند، دلار در روز جمعه همراه با بازدهی خزانه داری ایالات متحده کاهش یافت.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا به نقل از کریپتونیوز، یکی از تحلیلگران دنیای ارزهای دیجیتال، 12 ماه سیاه را برای بیت کوین در سال 2022 پیش بینی می کند. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
بانک مرکزی ایالات متحده در حال بررسی مزایا و معایب ارز دیجیتال است و از آن به عنوان مکملی برای شکل های فعلی پرداخت یاد کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت طلا صبح جمعه در آسیا کاهش یافت. با این حال، در حالی که سرمایه گذاران برای تصمیم گیری سیاست فدرال رزرو آمریکا آماده می شوند، فلز زرد ، دومین افزایش هفتگی متوالی را در حال تجربه است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به نقل از رویترز، در حالی که سرمایه گذاری های امن و کاهش سوددهی اوراق قرضه دولت آمریکا سبب شده تا جذابیت بازار طلا برای سرمایه گذاران بالا برود و در حالی که سرمایه گذاران منتظر نشست آتی فدرال رزرو هستند تا سرنخ هایی در مورد زمان افزایش نرخ بهره به دست بیاورند ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
قیمت طلا صبح پنجشنبه اندکی کاهش یافت و بازدهی بالاتر خزانه داری آمریکا مانع از افزایش سود بیشتر برای طلا شد. در حال حاضر سرمایه گذاران به تصمیم سیاست بعدی فدرال رزرو آمریکا توجه دارند و محتاط تر رفتار می کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: برخی معتقدند قیمت طلا در سال 2022 تحت فشار برنامه های انقباضی فدرال خواهد بود، اما فدرال نمی تواند انقباض پولی را بدون آسیب به بازار سهام و رشد اقتصادی عملی کند و قیمت طلا هنوز شانسی برای صعود دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۴    
الگوی فدرال رزرو در ابتدای قرن 21ام و به عنوان یکی از روش های ارزش گذاری سهام پدیدار شد که خبرگان وال استریت و نشریات مالی از آن استفاده می کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
به دلیل اینکه معامله گران برای حفظ ارزش دلار تلاش کردند دلار افزایشی شد و سیاست های انقباضی فدرال رزرو تا حد زیادی بر این نوسان قیمت تاثیرگذار بوده است اما یورو از بالاترین سطح دو ماهه خود کاهش یافت.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.08 درصد کاهش به 1817 دلار و 86 سنت رسید. به گزارش پیام فوری به نقل از رویترز، در حالی که سرمایه گذاران به دنبال سرنخ هایی در مورد زمان بندی افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو هستند که احتمالا در نشست هفته آینده مورد بحث قرار خواهد گرفت ...
موج   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۴    
شاخص دلار آمریکا (DXY) در روز دوشنبه هم راستا با جهش خود در هفته گذشته حرکت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
امروز (دوشنبه) دلار به جهش های اواخر هفته ملحق شد زیرا سرمایه گذاران برای نشست ژانویه فدرال رزرو ایالات متحده آماده شدند و اطمینان دارند که سال جدید با چند افزایش نرخ بهره نمودار خواهد شد اما چین با کاهش معیار تحلیلگران را شگفت زده کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا به نقل از گلف نیوز، بانک جهانی به دلیل شیوع ویروس کرونا، اختلالات مداوم زنجیره تامین و حمایت مالی کمتر برآوردهای رشد جهانی را برای سال جاری کاهش داده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: با بررسی اقدامات اخیر فدرال رزور به نظر می رسد که طلا آینده ای بهتر داشته باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۰:۲۷    
راشل زیگل منبع: واشنگتن پست ماه گذشته میلادی در مقیاس سالانه، قیمت ها در آمریکا، سریع ترین رشد را در چهار دهه گذشته داشتند و با توجه به نرخ های تورم در سال قبل می توان گفت سال 2021 تحت تاثیر تحولات گوناگون، سالی پرمشقت برای مصرف کنندگان آمریکا بود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: شاخص های منتشر شده نشان می داد سطح خریدها برای سال نو ناامیدکننده بود، برخی معتقدند با انتشار این آمارها فدرال رزرو در تنگنا قرار می گیرد و راهی برای رشد قیمت طلا باز می شود.
شاخص مدیران خرید صنعتی چین و ایالات متحده آمریکا برای ماه پایانی سال 2021 در نرخی بیش از 50واحد قرار گرفت که این اعداد از رونق نسبی صنعت در بزرگ ترین اقتصادهای دنیا حکایت دارد؛ این موضوع حامی رشد تقاضا برای کالاهای پایه خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با مشخص شدن آثار سوء سیاست های فدرال رزرو طی دو سال گذشته که تورم بالا مهم ترین نشانه آن است، چشم انداز آینده قیمت طلا مثبت تر شد. آخرین معامله بازار معاملات نقدی طلا با قیمت 1818 بسته شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فدرال رزرو در سال 2021 در مقایسه با سال قبل از آن نرخ بازگشتی بیشتری به خزانه داری ایالات متحده داشته است زیرا ترازنامه آن به سطح بی سابقه ای رسید و به مراقبت از اقتصاد طی بیماری همه گیر کووید-19 ادامه داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
روند صعودی تورم در اقتصادهای بزرگ جهان و به خصوص آمریکا در ماه های گذشته، نگرانی هایی میان مقامات فدرال رزرو و سیاستمداران ایجاد کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی که سرمایه گذاران در انتظار آمارهای اقتصادی ای هستند که می تواند ابهامات موجود در خصوص سیاست پولی آینده فدرال رزرو را بزداید و در شرایطی که تضعیف دلار و افت سوددهی اوراق خزانه داری آمریکا موجب تقویت بازار طلا شده ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سال گذشته نیز روسای دو بانک منطقه ای فدرال رزرو، رابرت کاپلان از فدرال رزرو دالاس و اریک روزنگن از فدرال رزرو بوستون، پس از افشای معاملات مشکوک سهام از سمت های خود کناره گیری کردند.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بعد از سخنان جروم پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده، نرخ بیت کوین به سرعت به بالای 43،100 دلار رسید، اما درحال حاضر عدم اطمینان همچنان احساسات غالب بر معامله گران است و دیدگاه های مثبت و منفی موجود در مورد اینکه آیا 39650 دلار کف قیمتی است یا خیر در جدال هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۸    
رییس شعبه فیلادلفیای فدرال رزرو عنوان کرده است که اگر شرایط بسیار بد تورم بیش از این رو به وخامت بگذارد، او از تشدید سیاست های پولی در امسال حمایت خواهد کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دیدگاه جف گاندلاچ، میلیاردر مشهور به "پادشاه اوراق قرضه" درباره رکود اقتصادی، بیت کوین و افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو به شرح زیر است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به نقل از رویترز، شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) پس از افزایش 0.8 درصدی در نوامبر، 0.5 درصد در ماه گذشته صعود کرد در حالی که در 12 ماه منتهی به دسامبر 7 درصد افزایش داشت و به بالاترین رشد سالانه خود حدود چهار سال گذشته رسید. ...