دوشنبه ۱۰ مهرساعت ۱۸:۱۷Oct 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صرافان»

پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
قیمت دلار، یورو، پوند و سایر ارز ها امروز دوشنبه 10 مهر 1402 را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید. این قیمت ها، نرخ واقعی فروش ارز توسط صرافان است و با قیمت های رسمی ارز سهمیه ای تفاوت دارد.
پایگاه خبری جامعه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۱:۵۹    
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، سید هادی کسایی زاده روزنامه نگار نوشت: برای خرید مایحتاج خانه با توجه به اینکه جزو دسته قشر خیلی ضعیف جامعه هستیم به فروشگاه رفاه شهرری مراجعه کردم. متاسفانه انبارخالی و نیمی از قفسه ها به جای کالا شامپو تخم مرغی و چیپس بود ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت دلار، یورو، پوند و سایر ارز ها امروز جمعه 7 مهر 1402 را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید. این قیمت ها، نرخ واقعی فروش ارز توسط صرافان است و با قیمت های رسمی ارز سهمیه ای تفاوت دارد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت دلار، یورو، پوند و سایر ارز ها امروز دوشنبه 3 مهر 1402 را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید. این قیمت ها، نرخ واقعی فروش ارز توسط صرافان است و با قیمت های رسمی ارز سهمیه ای تفاوت دارد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سعادت گفت: هوشمندی بانک مرکزی در مدیریت بازار ارز از طریق صرافی ها نشان دهنده اهمیت دادن به آرامش بازار ارز بوده و قابل تقدیر است.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
قیمت دلار، یورو، پوند و سایر ارز ها امروز سه شنبه 28 شهریور 1402 را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید. این قیمت ها، نرخ واقعی فروش ارز توسط صرافان است و با قیمت های رسمی ارز سهمیه ای تفاوت دارد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: بازار ارز در گذشته به دلیل اختلافات و ناهماهنگی کانون صرافان با بانک مرکزی، دچار نوسانات زیادی بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: متاسفانه در ماه های اخیر باوجود اخطار های مکرر بانک مرکزی به کانون صرافان شاهد بروز تخلفاتی در این کانون بودیم که در نهایت بانک مرکزی را وادار به ورود و ابلاغ دستور انحلال کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی درمقام ناظر باید بیش از گذشته بر عملکرد صرافان نظارت داشته باشد تا در راستای اهداف و سیاست های خود به درستی حرکت کند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: بانک مرکزی با ساماندهی و نظارت بر عملکرد صرافی ها باعث ایجاد اعتماد و اطمینان در بازار ارز شد.
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: صرافی ها به عنوان جزئی جدانشدنی از بازار ارز تاثیر بسزایی در اقتصاد دارند که به خوبی توسط بانک مرکزی مدیریت شدند. به گزارش بانک مردم و به نقل از ایبِنا؛ سیدعلی حسینی ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
از سوی دیگر بانک مرکزی سیاست های پولی و ارزی خود را تغییر داد و مسیرهای جدیدی را پیش گرفت. به عنوان مثال، جامعه صرافان جای کانون صرافان را در مبادلات ارزی گرفت، از این رو گزارشی تهیه کرده ایم که جزئیات آن در ادامه آمده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: ایجاد جامعه صرافان با اساسنامه جدید باعث افزایش تعامل و همکاری بین صرافی ها و بانک مرکزی می شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی در مرداد امسال مجوز کانون صرافان ایرانیان را به دلایلی که آنها را تخلف از وظایف می نامد ابطال و اعلام کرد این کانون در آینده، مطابق اساسنامه جدید فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
یک اقتصاددان گفت: جامعه صرافان باید همه تلاش خود را انجام دهد تا به بانک مرکزی در اجرای سیاست های ارزی کمک کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ارز ترجیحی کالا های اساسی حذف می شوند؟ ریشه های بی توجهی به علوم انسانی، حضور بیش از 4 میلیون ایرانی در مراسم اربعین، ماجرای فروش سکه های تقلبی در بازار طلا! عصبانیت کنگره آمریکا از توافق واشنگتن با تهران، انحلال کانون صرافان به جرم باج خواهی ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۱:۴۳    
کانون صرافان سال ها قبل با مجوز بانک مرکزی و اساسنامه مورد تأکید ایجاد شده بود تا در مدیریت بازار ارز به عنوان بازوی نظارتی و کمکی این بانک عمل کند، اما با گذشت زمان و افزایش غیرمنطقی نرخ ارز طی سال های گذشته که برای برخی، منافع بادآورده داشت و همین انتفاع ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گفته عضو اتاق بازرگانی ایران اقدام اخیر بانک مرکزی با صرافی های متخلف در راستای اقتدار آن بود که به مدیریت بازار ارز نیز منجر شد و به دنبال آن جامعه صرافان برای برقراری تعامل با صرافی ها شکل گرفت.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
یک اقتصاددان گفت: بانک مرکزی باید با کسانی که در بازار ارز تخلف یا گرانفروشی می کنند برخوردی قاطعانه داشته باشد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۸:۱۲    
د. تعطیلی کانون صرافان تاثیری روی نرخ طلا و یا قیمت ارز نداشته است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار پول و ارز گفت: اعضای هیئت مدیره کانون صرافان به عرفی شدن تخلف و فرار از قانون دامن زده بودند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۷:۴۱    
یک پژوهشگر اقتصادی گفت: کانون صرافان به مرکز خروج سرمایه از کشور تبدیل شده بود و خودش را مستقل از سیاست های بانک مرکزی می دانست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۷:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
یک کارشناس پولی و بانکی اعلام کرد: افزایش هماهنگی صرافی ها با بانک مرکزی، موجب می شود، دلالان ارزی حذف شوند و نهایتا بازار ارز بهتر مدیریت شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
قاسم رضائیان رئیس اتاق بازرگانی گیلان در گفت وگو با ایران اکونومیست ، ضمن اشاره به اقتدار بانک مرکزی در برخورد با تخلفات برخی صرافان و جایگزینی جامعه صرافان با کانون صرافان اظهار داشت: عملکرد کانون صرافان به ویژه در چند ماه گذشته بسیار نامنظم و نامطلوب بود ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۲:۵۴    
تهران- ایرنا- با گذشت حدود یک ماه از انحلال کانون صرافان، حال با پیگیری بانک مرکزی نهاد صنفی صرافان کشور دوباره به شروع به کار کرد. در نتیجه تغییر ساختار ایجاد شده، این نهاد نقش مؤثرتری در تنظیم بازار ارز خواهد داشت.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز، سه شنبه 14 شهریور 1402 در سطح 41 هزار و 284 تومان قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون پول و سرمایه اتاق بازرگانی ایران گفت: بعد از انحلال کانون صرافان، تشکیل جامعه صرافان با اساسنامه جدید، به نوعی اقتدار بانک مرکزی در بحث تثبیت و کنترل بازار ارز بود که به قانونمندی و تاثیرگذاری بیشتر این بخش در اقتصاد و بازار ارز کشور می انجامد.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
افزایش نرخ آزاد دلار در شرایطی رقم خورد که بانک مرکزی اعلام کرد که مجمع عمومی تشکلی به نام جامعه صرافان برگزار شده و با انتخاب ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۵    
نعمت الله کریمی گفت: به کلیه صرافی ها ابلاغ شد که حتما برای هزینه نقل و انتقالات ارزی باید فیش آماری و تخصیص ارز مثل ثبت سفارش انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: بانک مرکزی با توجه به نیاز و محدودیت های ارزی کشور می تواند از این پس روی همکاری و همسویی جامعه صرافان در چارچوب قوانین و اساسنامه جدید حساب کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
علی اصغر زبردست، عضو کمیسیون تسهیل تجارت و مدیریت واردات اتاق بازرگانی ایران در گفتگو با ایران اکونومیست با اشاره به اقتدار بانک مرکزی در روند جایگزینی کانون صرافان به جامعه صرافان گفت: متأسفانه در سال های اخیر با توجه به مشکلات و محدودیت های ارزی کشور به ویژه در بخش تولید ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: جلسه مجمع عمومی فوق العاده جامعه صرافان با دستورات جلسه تصویب اساسنامه جدید و سایر موارد در اختیار مجمع با محوریت "افزایش نقش جامعه صرافان" با حضور جمع کثیری از صرافان برگزار شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، این جلسه در راستای آگهی دعوت انتشار یافته در روزنامه کثیرالانتشار در یکم شهریورماه سال جاری با موضوع "تصویب اساسنامه جدید" و سایر مواردی که در حیطه اختیارات مجمع عمومی فوق العاده است، برگزار شد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۷:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، جلسه مجمع عمومی فوق العاده جامعه صرافان با دستورات جلسه "تصویب اساسنامه جدید" و سایر موارد در اختیار مجمع با محوریت "افزایش نقش جامعه صرافان" با حضور جمع کثیری از صرافان برگزار شد. ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۷:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی عصر امروز با رشد 260 هزار تومانی درمقایسه با روز گذشته به 28 میلیون و 370 هزار تومان رسید، اما نرخ خرید سکه امامی طبق اعلام کانون صرافان به طور متوسط 27 میلیون و 970 هزار تومان بوده است ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۳۵   + ۹۹ سایت دیگر  
جلسه مجمع عمومی فوق العاده جامعه صرافان با دستورات جلسه "تصویب اساسنامه جدید" با حضور جمع کثیری از صرافان برگزار شد.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۷    
رئیس پلیس فتا استان ایلام از تعامل این پلیس با دادستان شهرستان مهران در راستای پیشگیری از کلاهبرداری اسکیمر و لزوم احراز هویت مشتریان توسط صرافان خبر داد. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۴۶ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: سخنگوی قوه قضاییه گفت: هفته گذشته حکم پرونده رستمی صفا به سرانجام رسید، این امر بیانگر این موضوع است که قوه قضائیه هیچگونه مسامحه ای با فساد ندارد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
کانون صرافان قیمت امروز دلار را 40 هزار و 887 تومان برای خرید و 41 هزار و 291 برای فروش تعیین کرده است. در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران نیز امروز قیمت هر اسکناس دلار 41 هزار و 290 تومان و نرخ حواله دلار 37 هزار و 537 اعلام شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کانون صرافان نرخ امروز دلار را 40 هزار و 186 تومان برای خرید و 41 هزار و 592 برای فروش تعیین کرد. در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران نیز قیمت هر اسکناس 41 هزار و 296 تومان و نرخ حواله دلار 37 هزار و 524 تومان اعلام شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
کانون صرافان “مسجد ضرار” نظام ارزی کشور بود با تداوم اقدامات بانک مرکزی قیمت دلار تا کمتر از یک ماه دیگر بین 7 تا 8 هزار تومان ارزان تر می شود دکتر مهدی منصوری بیدکانی ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
کانون صرافان نرخ امروز دلار را 40 هزار و 891 تومان برای خرید و 41 هزار و 296 برای فروش قیمت گذاری کرده است. در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران نیز امروز قیمت هر اسکناس دلار 41 هزار و 297 تومان و نرخ حواله دلار 37 هزار و 543 تومان اعلام شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۵۹   + ۷۹ سایت دیگر  
بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز 41 هزار و 297 تومان و نرخ حواله دلار 37 هزار و 543 تومان اعلام شد. قیمت دلار امروز در صرافی های رسمی کانون صرافان نیز نرخ امروز دلار را 40 هزار و 891 تومان برای خرید و 41 هزار و 296 برای فروش قیمت گذاری کرده است. ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، محمدطاهر رحیمی، تحلیلگر مسائل اقتصادی با تایید اقدام بانک مرکزی در ساماندهی کانون صرافان و برخورد با صرافی های غیر مجاز و متخلف به دلیل عدم رعایت ضوابط و قوانین جاری ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
پس از صدور حکم انحلال کانون صرافان ایرانیان، برخی خبرگزاری ها 13 تخلف مدیران کانون که باعث انحلال آن شده است را لیست کردند. اما انحلال کانون به دلیل تخلف مدیران آن، استدلالی غیرمنطقی به نظر می رسد که اگر قرار بود مبنای تصمیم گیری قرار بگیرد، بانک مرکزی نیز باید تاکنون منحل می شد!
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
کانون صرافان نرخ امروز دلار را 40 هزار و 901 تومان برای خرید و 41 هزار و 299 برای فروش تعیین کرده است. در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران نیز امروز قیمت هر اسکناس دلار 41 هزار و 298 تومان و نرخ حواله دلار 37 هزار و 544 تومان اعلام شد.
سلام نو / پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۷:۱۲   + ۴۸ سایت دیگر  
در این مطلب به بررسی قیمت روز دلار، یورو و سایر ارزها در بازار امروز 10 شهریور 1402 پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا و کانون صرافان امروز بر خلاف بازار آزاد کاهشی بوده و با یک نوسان جزیی، رقم 41 هزار و 299 تومان را نمایش داده است. قیمت سکه امامی نیز با افزایش تقریبا 230 هزار تومانی در سطح 27 میلیون و 870 هزار تومان قرار گرفته و فاصله آن نسبت به کامال 28 میلیون تومانی کمتر شده ...
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۷    
رییس سازمان بازرسی کل کشور اظهار داشت: اختیارات ویژه به مرکز اطلاعات مالی داده شده و همه دستگاه ها باید معاملات مشکوک را به مرکز گزارش بدهند و اگر دستگاه ها با مرکز همکاری نکنند مشمول مجازات تعیین شده، می شوند و حتی اگر این افراد رییس بانک مرکزی و صرافان و یا هر دستگاه دیگری باشد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: باید مقابل متخلفین و جولان سودجویان مافیای دلار در بازار ایستاد و بانک مرکزی با اقتدار و قاطعانه حکم انحلال کانون صرافان ایرانیان را صادر کرد.