پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۵:۴۸Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رانندگان کامیون»

تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۲    
برای مثال اگر حمل کالا به کامیون خاور در یک مسیر 4 میلیون تومان باشد حدود یک میلیون و 800 تا 2 میلیون کمیسیون پرداخت می شود.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۷    
اسناد حمل و نقل کالا ( بارنامه ) به صورت تقلبی، صوری حتی با جعل مهر شرکت های حمل و نقل به وسیله اشخاصی خارج از سیستم جعل و صادر می شود.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۷    
مصوبه جدید مجلس ممکن است سن بازنشستگی رانندگان کامیون را نیز همچون بسیاری دیگر از اقشار جامعه افزایش قابل توجهی دهد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۲۰    
فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که در آن بی احتیاطی و عدم توجه به نقاط کور دید رانندگان کامیون سانحه ای بسیار دردناک رقم می زند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۵    
آنچه مغفول مانده و لباس قانون را پشت رو به تن کامیونداران نموده اند این است که صاحبان کالا به باب هشتم قانون تجارت استناد می کنند که انتخاب متصدی حمل یعنی باربری ها به عهده فرستنده کالاست که فروشنده در مبداء است نه گیرنده در مقصد که خریدار است مگر اینکه کالا را از در انبار مبداء تحویل بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۲۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رانندگان کامیون لهستانی همچنان در اعتراض به قواعد ویژه و تسهیل کننده اتحادیه اروپا برای رانندگان اوکراینی گذرگاه های مرزی را مسدود کرده اند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۳:۴۸    
مراکز طرف قرارداد خدمات بیمه تکمیلی رانندگان هنوز پس از دو ماه تمدید قرارداد جدید با شرکت بیمه گر، به برخی انجمن ها و رانندگان ابلاغ نشده است.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
دکتر علیرضابیگی گفت: برای نرفتن ملت، ما باید شرایط را اصلاح کنیم. ما باید به سمت فراهم کردن فرصت های عادلانه برای زندگی شهروندان پیش برویم. کشور ثروتمندی مثل ایران منابع مختلف و بسیاری را در اختیار دارد که اگر این منابع درست مدیریت شود ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۱    
رانندگان کامیون ارسال سیستمی گواهی عدم اعتیاد به سامانه تمدید کارت هوشمند رانندگان را خواستار شدند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
برخی رانندگان کامیون با تجربه با انتشار خبر سرقت کامیون و بار آن در اتوبان اصفهان شیراز ، راهکارهایی برای در امان ماندن از راهزنان و سارقان جاده ای ارائه کردند.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
طبق تاکید رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده، متقاضیان واردات کشنده مشمول پرداخت نقدی هرچه سریعتر بایستی نسبت به واریز وجه اقدام کنند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۱:۴۰    
شنیده ها از این قرار است که کانون شرکت های حمل و نقل استان اصفهان در حال رایزنی با شرکت های بیمه گر برای دریافت 45 درصدی مشارکت در منافع است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۴:۳۰    
بار سنگین خدمات رسانی و توزیع کالا و همچنین هزینه های تعمیر و نگهداری ناوگان مستقیما بر دوش راننده و کامیوندار خود مالک است.
اکونگار   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رییس کانون انجمن های صنفی کامیونداران گفت: چه کسی حاضر است امکان مهاجرت را داشته باشد اما نسبت به آن اقدام نکند و در این شرایط که با مازاد کامیون مواجه هستیم و بار هم کم است در نتیجه درآمد رانندگان به شدت پایین آمده، به دنبال مهاجرت نباشد.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
هنوز مدت زیادی از افتتاح آزادراه اصفهان شیراز نگذشته که شیرینی گشایش این محور مواصلاتی به کام برخی رانندگان کامیون تلخ شده است. پیش از افتتاح این آزادراه نیز برخی کارشناسان درباره ضرورت توجه به موارد امنیتی هشدارهایی داده بودند. ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۶:۳۳    
صدور بیمه سبز از سال بعدی میلادی برای ناوگان ترانزیت ایرانی امکان پذیر نیست.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۱:۵۴    
رانندگان کامیون خود مالک معتقدند نامه جدید مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد نحوه عضویت در تشکل های صنفی، آنان را از پیچ دو قطبی و برزخی طولانی عبور داد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۲    
رانندگان کامیون خود مالک برای عضویت در انجمن های صنفی تعیین تکلیف شدند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۲    
رانندگان کامیون و فعالان بخش حمل و نقل کالا در استان خراسان رضوی خواستار رسیدگی به دستور العملی شدند که روز گذشته توسط انجمن صنفی کارفرمایی کامیونداران این استان صادر شد.
سلام نو / تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از لحظه چپ کردن راننده کامیون هنگام تخلیه بار خواهید بود.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۲    
رانندگان کامیون برای قرار گرفتن تحت پوشش بیمه باید ماهانه 1 میلیون و 75 هزار تومان پرداخت کنند اما آیا پرداخت این مبلغ در حالی که خدمات لازم را دریافت نمی کنند، منصفانه است؟
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۳    
وجود تضاد منافع میان رانندگان کامیون و اعضای تشکیل دهنده هیئت مدیره این تشکل ها موجب شده حق توقف رانندگان کامیون در پایین ترین رقم ممکن و بدون داشتن پشتوانه محاسباتی و منطقی تعیین شود.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۰    
فقط آن دسته از رانندگان کامیون که رُل خوش دست کامیون ولوو FH16 را چرخانده و دنده های آن را در جاده های کشور عوض کرده اند می توانند دلیل محبوبیت این غول زیبای پرقدرت را بیان کنند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۱    
مادامی که ارگان ها و نهادهایی همچون مراکز بهداشت، پایگاه داده های خود را به صورت هوشمند و غیر حضوری در سامانه و پنجره ملی هوشمند تجمیع نکند، کیفیت خدمات دهی در میز خدمت الکترونیک دولت و سازمان راهداری از مطلوبیت لازم برخوردار نخواهد بود.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رانندگان کامیون خود مالک دچار تبعیضی هستند که از آن شکایت دارند چرا که ناوگان ملکی شرکت ها که انحصار در دریافت بار خود را می خواهد، در بارهای اعلامی سایر شرکت ها در سالن ها و سامانه های اعلام بار خود را شریک و محق می داند.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۲۲:۰۱   + ۵۹ سایت دیگر  
اقتصادتهران: رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده گفت: کِشنده های وارداتی باید برای شماره گذاری گواهی اسقاط ارائه کنند. به گزارش مهر، مهران سالاریه با بیان اینکه کِشنده های وارداتی باید برای شماره گذاری گواهی اسقاط ارائه کنند، اظهار داشت: بر اساس اصلاحیه قانون ساماندهی صنعت خودرو ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۶    
رانندگان کامیون مجبور هستند با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم کنند که از جمله آنها انتظار طولانی مدت در صف گازوئیل و کمبود سوخت به دلیل محدودیت سوخت گیری و ... است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۱    
حق بیمه برخی رانندگان ناوگان عمومی از جمله رانندگان کامیون و اتوبوس وقتی در استخدام یک شرکت هستند، توسط شرکت ها پرداخت می شود اما پس از اتمام فعالیت در این شرکت ها ، دچار ابهام است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۱    
رانندگان کامیون که طرفدار تریلی های اسکانیا هستند یک گام به تحقق رویای مالکیت یکی از این خودروهای سنگین پرقدرت و پرطرفدار نزدیک شدند چرا که واردات تریلی اسکانیا کارکرده و 7 مدل دیگر تریلی دیگر آزاد شده است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس جدول منتشر شده توسط مراجع دولتی واردات کامیون های دست دوم 5 سال سال از برندهای معتبر اروپایی مثل بنز و اسکانیا و ولوو برای رانندگان کامیون آزاد شده است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
در حال حاضر درصد زیادی از رانندگان اتوبوس شب ها با چراغ نور بالا از رو به رو و از پشت سر در جاده ها رانندگی می کنند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۵    
ساناز طغرائی روانشناس و زوج درمانگر در این فیلم به آسیب هایی که در کمین زندگی زناشویی رانندگان کامیون نشسته است، پرداخته و توصیه های کاربردی و مفیدی برای رهایی از این آسیب ها بیان کرده است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۰    
تخصیص یارانه به سوخت گازوئیل موجب بهره کشی برخی افراد از رانندگان کامیون می شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۳    
به گزارش خبرخودرو، رییس کانون انجمن های صنفی شرکت های حمل و نقل داخلی کشور از کمبود لاستیک های کامیونی در بازار خبر داد و گفت: تامین لاستیک های سنگین چه از طریق تولیدات داخل و چه واردات با چالش هایی همراه شده و متاسفانه نظارتی در این بخش وجود ندارد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۵    
بر اساس اعلام رئیس کل گمرک 4000 دستگاه تریلی نو تا 2 هفته دیگر از گمرک ترخیص می شوند اما رانندگان کامیون، خصوصا مالکان کامیون های فرسوده، نصیبی از این خان خواهند برد؟
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۰    
در حالی که میزان کمیسیون دریافتی شرکت های حمل و نقل جاده ای درصد مشخصی از کرایه حمل کالا است اما برخی از شرکت ها بی توجه به این موضوع رقم های غیر متعارفی را از رانندگان کامیون دریافت می کنند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۸    
کلاهبرداران حرفه ای دست به کار شده و نسبت به دریافت مبالغ غیرقانونی از رانندگان ناوگان عمومی اقدام کرده اند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۳    
رانندگان کامیون های ترکیه ای با دور زدن توافقات و مقررات بین دو کشور به حمل کالاهایی در ایران می پرداختند اما با پیگیری های تشکل های صنفی این سوء استفاده به خط پایان رسید.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۴۸    
حدود 100 هزار نفر از بیمه شدگان بیمه تکمیلی رانندگان کامیون ، اعضای خانواده مدیران و کارمندان شرکت ها هستند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۲    
قبلا رانندگی و استراحت از بندرعباس تا تهران، 24 ساعت طول می کشید اما الان 36 ساعت.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۹    
فیلم مربوط به وقوع تصادفی دیگر در کمربندی شهرضاست، یکی از ساکنان شهرستان شهرضا ، عنوان می کند دلیل وقوع این تصادف، خرابی جاده بوده است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۸    
خانم نظری کارشناس بازار کامیون، 3 مورد از شیوه های تقلب در معاملات ماشین سنگین را برای رانندگان کامیون بیان کرده است که اسیر متقلبان نشوند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۸    
انجمن صنفی کارگری رانندگان حمل و نقل جاده ای شهرستان فلاورجان آگهی عضو گیری منتشر و در شرف تاسیس بودن خود را اعلام کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۲    
با توجه به انعقاد قرارداد جدید بیمه تکمیلی رانندگان کامیون، سقف تعهدات بیمه ای برای ارایه خدمات به رانندگان کامیون اعلام شد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۵    
رانندگان کامیون آنقدر نسبت به سیاست های دولت در قیمت گذاری گازوئیل دغدغه دارند که اگر کامیون بی نیاز از گازوئیل که با انرژی خورشید کار می کند وارد کشور شود با استقبال آنها مواجه خواهد شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
احمدرضا عامری رییس اتحادیه شرکت های مسافربری: برخی از کشورها به رانندگان در بخش حمل و نقل باری هم اقامت و هم حقوق چند هزار دلار پرداخت می کند و ما امروز با افرادی تحصیل کرده و حتی خلبان مواجه هستیم که به دنبال دریافت گواهینامه رانندگی پایه یک هستند تا بتوانند از این طریق به آن کشورها مهاجرت کنند ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۷    
نظارت بر وصول دقیق مبلغ حق بیمه تکمیلی درمان و واریز آن به حساب شرکت های بیمه بر عهده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۶:۲۸    
به دنبال انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی رانندگان کامیون، شماری از آنان از شرایط این قرارداد و مبلغ پرداختی رانندگان تانکر نسبت به رانندگان بخش کالا انتقاد کردند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۲۶    
کانون انجمن های صنفی کارفرمایان موسسات و شرکت های حمل و نقل داخلی کالای کشور با انتشار نامه ای خطاب به رئیس سازمان راهداری از قرارداد بیمه تکمیلی رانندگان کامیون با بیمه دانا رونمایی کرد.