دوشنبه ۰۶ تیرساعت ۰۴:۵۶Jun 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رانندگان کامیون»

انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۶:۰۵    
گروه اقتصادی، انصاف نیوز: تجمع رانندگان کامیون در مقابل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای وارد پنجمین روز خود شد. این رانندگان به ضعف نظارت های دولت، پاسخ گو نبودن سازمان های مرتبط و سرگردانی چند ساله خود اعتراض دارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره کانون سراسری انجمن های صنفی رانندگان کامیون های یخچال دار گفت: چند سال پیش بخشنامه جامع ساماندهی بارگیری ناوگان بار جاده ای از سوی دولت وقت ابلاغ شد اما از همان زمان تاکنون اجرا نشده است و خسارات جاده ها به دلیل اضافه بار ناوگان کامیونی روز به روز بیشتر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
خلخال- دادستان عمومی و انقلاب خلخال گفت: رانندگان کامیون های کمپرسی حمل شن و ماسه معادن به منظور جلوگیری از تخریب زیرسازی جاده ها و محورهای مواصلاتی خلخال حق دریافت اضافه بار را ندارند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۰    
تا بحال در بولتن نیوز در خصوص مشکلات مختلف رانندگان کامیون های ترانزیتی چندین مطلب نوشته و به مسائل گوناگون این قشر و همچنین به موضوعات پیرامون ترانزیت کالا پرداخته ایم.
پترو تحلیل   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۷:۰۱    
پتروتحلیل-در حدود 15 هزار راننده کامیون در 7 ژوئن اعتصاباتی را در بنادر و ایستگاه های بارگیری در سراسر کره جنوبی آغاز کرده، که این امر تهدیدی بر کاهش سرعت صادرات پلیمر و دیگر کالاهای مصرفی کشور می باشد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اعتصاب رانندگان کامیون ها در کره جنوبی به زنجیره تامین در این کشور آسیب وارد کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۵:۵۳    
رانندگان کامیون یک هفته، به صورت مداوم در اعتراض به افزایش هزینه های سوخت و عدم افزایش دستمزد دست به شلوغی و اعتصاب زده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - شرکت پتروشیمی کره جنوبی امروز درحالی به اعتصاب کنندگان بخش خودرو و فولادسازی پیوستند که اختلال در سیستم حمل و نقل که از سوی رانندگان کامیون شروع شده به سرعت در حال گسترش در سراسر نیروگاه های آسیایی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
پس از آنکه گفت وگوهای رانندگان کامیون کره جنوبی با دولت بر سر افزایش حقوق آن ها به جایی نرسید، این رانندگان برای ششمین روز متوالی اعتصاب کرده و حمل ونقل بار در قطب های صنعتی و بنادر اصلی این کشور را فلج کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رانندگان کامیون در شهر سئول درخواست افزایش نرخ کرایه به دلیل گرانی قیمت سوخت را مطالبه کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۵:۵۰    
جمعی از رانندگان کامیون های بابری درون شهری شمال استان سیستان و بلوچستان،نسبت به کسری سهمیه سوخت ماهانه خود اعتراض کردند.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۸    
از جمله مشکلاتی که این راننده به آن اشاره کرده، خرابی جاده های نقاط مختلف کشور از جمله استان کرمان است که به شدت به ناوگان سنگین خسارت وارد می کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۲۳:۲۰    
پیگیری مطالبات به حق اقشار مختلف مردم یکی از رسالتهای همیشگی رسانه ها بوده و بولتن نیوز هم در جهت ادای این رسالت، بارها اقدام به انتشار این دغدغه مندی های کرده است. یکی از اقشاری که اخیراً به بررسی مطالبات آنها پرداختیم، رانندگان کامیون و زحمت کشان عرصه حمل و نقل جاده ای کشور بودند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۲۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - همزمان با آغاز به کار باسکول و توزین بار در مسیر خلخال به استان گیلان مشخص شد ، اغلب رانندگان کامیون ها در این مسیر فاقد بارنامه و کارت هوشمند بوده و با تناژ غیرمجاز در این مسیر تردد می کنند.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه حمل و نقل کالا وابسته به کنفدراسیون اتحادیه های کارگری کره جنوبی از برگزاری اعتصابی سراسری در این کشور خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۵:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
درخواست داریم تا در نحوه محاسبه سوخت عملکردی ناوگان سنگین تجدیدنظر شود، زیرا رانندگان با مشکل کمبود سوخت مواجه هستند.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۰:۴۲    
یکی از رانندگان کامیون از استان یزد، فیلمی از وضعیت جاده 10 کیلومتری نایین و کمربندی نایین در شبکه های اجتماعی منتشر و از مسئولان مرتبط درخواست کرد به وضعیت این جاده رسیدگی کنند.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۰    
وقوع یک تصادف دیگر در ایست و بازرسی نایین، موجب نارضایتی رانندگان کامیون از شرایط این گلوگاه شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
جواد هدایتی در گفتگو با ایران اکونومیست درباره عوارض ورود کامیون های ایرانی به کشورهای همسایه گفت: در بین همسایگانمان، کشورهای ارمنستان، آذربایجان و افغانستان از رانندگان ایرانی عوارض دریافت می کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان جریمه های سبز را یکی از عوامل بازدارنده در کاهش حوادث از جمله تصادفات دانست و گفت: در راستای آموزش و فرهنگ سازی الزامات و دستورالعمل های ایمنی، واحد ایمنی بندر مکلف به اعمال جریمه سبز برای شرکت های دارای حادثه می باشد.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۰    
فیلم پیوست را یکی از رانندگان کامیون از وضعیت هوای پایانه مرزی پرویز خان کرمانشاه در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، گنل سانوسیان وزیر امور زیرساخت های ارمنستان در پایان مذاکرات توسعه همکاری های دوجانبه در خصوص احداث مسیر جدید ایران و ارمنستان و تعریض جاده فعلی که به جاده تاتِو مشهور است اظهار داشت ...
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۵    
حمل و نقل کالاهای اساسی برای رانندگان کامیون مشکلاتی دارد که در صورت رفع آنها، حمل این کالاها تسریع شده و بسیاری از کمبودها در بازار مواد غذایی نیز برطرف می شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۲    
به گزارش خبرخودرو، رییس هیأت مدیره کانون سراسری انجمن های صنفی رانندگان کامیون های یخچال دار عنوان کرد: با حذف فیزیکی بارنامه حمل کالا و صدور الکترونیکی آن امکان جعل بارنامه و یا عدم ثبت آن در سیستم توسط شرکت های حمل و نقل از بین خواهد رفت.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کارگردان فیلم سینمایی عنکبوت در ویدیویی نسبت به حاشیه اخیر فیلم خود و اعتراض رانندگان کامیون واکنش نشان داد. ابراهیم ایرج زاد کارگردان فیلم سینمایی عنکبوت با انتشار ویدیویی به اعتراض گروهی از رانندگان کامیون واکنش نشان داد. ...
سلام نو / تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۶:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
کارگردان عنکبوت گفت: با ویدیویی مواجه شدم که در آن رانندگان محترم کامیون نسبت به صحنه ای از فیلم عنکبوت معترض بودند. بعد از آن با یکی از نمایندگان این عزیزان در یک فضای لایو صحبت کردم و ابتدا اگر سوءتعبیری شده است، عذرخواهی کردم و توضیح دادم که اصلا خواست ما چنین نبوده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۷:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
جواد سمساریلر در گفت وگو با خبرنگار مهر درباره مشکلات رانندگان کامیون های برون مرزی اظهار کرد: اساس کار رانندگان فعال در برون مرزی، کنوانسیون تیر (TIR) است که ایران نیز در این کنوانسیون عضویت دارد؛ بر اساس کنوانسیون تیر، وقتی باری از خارج کشور و از طریق مرزهای زمینی وارد می شود ...
شیرازه   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۰    
به مناسبت روز ایمنی حمل و نقل رانندگان کامیون به بخشی از مشکلات جاده ها که موجب بروز تصادفات میشود اشاره کردند ونبود علائم راهنمایی رانندگی در برخی نقاط ، نامناسب بودن آسفالت جاده ها وعرض کم آنها عدم خطوط سفید وسط جاده ها ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۲۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
قزوین_ نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئله بیمه رانندگان کامیون باید هرچه سریع تر انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیئت مدیره انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل جاده ای کالا بندرعباس گفت: به علت مسائلی که در گمرک و بنادر اتفاق افتاده است، رانندگان کامیون هایی که به بندرعباس مراجعه می کنند، ترجیح می دهند که خالی برگردند، اما در بندرعباس بارگیری نکنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عصر خودرو- آلمان ممکن است به دلیل بحران اوکراین با کمبود رانندگان کامیون مواجه شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
آلمان ممکن است به دلیل بحران اوکراین با کمبود رانندگان کامیون مواجه شود.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۴    
این سنگپرانی ها، گاهی با هدف متوقف کردن کامیون ها و سرقت بار آنها انجام می شود اما گاهی نیز عده ای اراذل و اوباش فقط با هدف اذیت و آزار رانندگان کامیون به این اقدام دست می زنند.
در روزهای اخیر برخی اعتراضات در فضای مجازی یا تجمعات رانندگان کامیون در برابر برخی دستگاه های دولتی در اعتراض به افزایش نرخ لاستیک، روغن موتور و قطعات یدکی و همچنین پایین بودن کرایه حمل کالا رخ داده بود.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۹    
رانندگان کامیون از عدم کنترل سوختگیری کامیون های خارجی که از مرزهای کشورمان خارج می شوند، خبر می دهند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کمبود گازوئیل در برخی جایگاه های سوخت کشور سبب شده تا رانندگان کامیون از طولانی شدن زمان سوختگیری و رسیدن به مقصد گلایه مند شوند. این مشکلات در حالی است که سخنگوی انجمن صنفی عرضه فرآورده های نفتی سراسر کشور تقسیم بندی گازوئیل میان جایگاه ها را عادلانه نمی داند و معتقد است ...
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۳    
قریب به اتفاق این افراد حتی قبل از تحویل خودروی ثبت نامی، اقدام به فروش و صلح حواله ها با قیمت های چند میلیاردی و بیشتر می نمایند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۰۷:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
چند روزی است تصاویری از مطالبه صنفی کامیونداران در فضای مجازی منتشر می شود که می گویند، زمانی که برای سوختگیری به جایگاه ها مراجعه می کنند، گازوئیل وجود ندارد و به همین علت در راه می مانند و اقلام اساسی شامل محصولات کشاورزی با تاخیر به مقصد می رسد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی اهواز با بیان اینکه وزارت نفت پاسخگوی شرایط دشوار صادرات از مرز چذابه باشد، گفت: نحوه فعالیت جایگاه سوخت در مرز چذابه برای چندمین بار است که باعث اعتصاب رانندگان کامیون های عراقی می شود و وزارت نفت باید در این خصوص پاسخگو باشد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی اهواز گفت: فرآیند فعلی برای پلمب باک سوخت کامیون ها بسیار زمانبر است و این مساله باعث ایجاد ترافیک شدید و کندی تخلیه و بارگیری کالاهای صادراتی به عراق شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۰۹:۱۵    
به تازگی ویدیویی از کمبود گازوئیل و اعتراض رانندگان کامیون منتشر شده است، ویدیویی که نشان می دهد علاوه بر کمبود سوخت ریشه اصلی این مشکل مصرف بالای کامیون های فرسوده در جاده ها است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
زخم سه ساله صنعت حمل و نقل بار دوباره سر باز کرده است. دوباره کامیون داران زیر بار جهش های تورمی دست از کار کشیده اند و به همین دلیل،
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تثبیت قیمت لاستیک، روغن و قطعات یدکی کامیون و بهینه سازی موضوع بیمه راننده ها، مواردی است که از مطالبات کامیونداران است و در این باره سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای این مطالبات را پیگیری می کند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی کامیون داران گفت: فراخوان اعتصابات رانندگان جعلی است و از خارج کشور هدایت می شود؛ مشکل کمبود محصولات کشاورزی نیز برطرف شد.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گوجه در سطح شهر به کیلویی 40 هزار تومان رسیده است. رئیس اتحادیه بارفروشان می گوید: علت گرانی گوجه اعتصاب رانندگان کامیون است آنها اجازه ارسال کالا را از شهرستان به تهران نمی دهند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
انتشار خبر تجمع کامیونداران در اصفهان شایعه ای بیش نیست. رئیس اتحادیه کامیون داران استان اصفهان با اشاره به خبر توقف دو تا سه روز گذشته کامیون ها بر اساس اعلام اتحادیه سراسری رانندگان کامیون کشور در شبکه های اجتماعی گفت: این خبر کذب است و این اتحادیه در کشور وجود ندارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس اتحادیه میادین میوه و تره بار اراک عامل اصلی افزایش اخیر قیمت گوجه را صادارت و اعتصاب کامیون داران عنوان کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۱    
اعتصاب سراسری رانندگان کامیون به دعوت شورای هماهنگی رانندگان سراسر کشور در اعتراض به پایین بودن کرایه ها و وضعیت سخت معیشتی رانندگان آغاز شده است.