پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۱:۴۸Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت غله»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۷:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران وزیر اقتصاد و امور دارایی به هوشمند سازی آرد کشور اشاره کرد و گفت: بنا به نیاز هر استان، شرکت غله و بازرگانی موظف به تامین آرد است و مشکلی در تامین آرد نانوایان وجود ندارد.
کارکنان مدیریت شرکت غله و خدمات بازرگانی بوشهر در قالب پویش همدلی و به مناسبت هفته بسیج به صف داوطلبان اهدای خون پیوستند. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان بوشهر، رضا تنگستانی مکان سرپرست مدیریت شرکت غله و خدمات بازرگانی استان با بیان اینکه اهدای خون وظیفه ای همگانی است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: 100 درصد مابه التفاوت مطالبات کلزاکاران استان پرداخت شد.
خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۰:۲۱    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ عابد موسوی معاون جهاد کشاورزی کهگیلویه در این رابطه اظهار داشت :با توجه به جلسه ی چهارشنبه و پنج شنبه مورخ 17 و 18 آبان با حضور مسئول نانینو کشور در استانداری و سازمان جهادکشاورزی با حضور نماینده نانوایی ها و مدیریت شهرستان ها و شرکت غله و وزارت کشور قول داده ...
امید لرستان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۶:۵۵    
به گزارش امید لرستان، دادگاه علنی رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور با موضوع شکایت شرکت غله لرستان در سال 98 برگزار شد. محمد رزم رئیس کل دادگستری لرستان در این رابطه، اظهار داشت: آقایان سهراب تالان دشتی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری با اشاره به پرداخت کامل مطالبات گندمکاران استان از سوی دولت، گفت: بیش از 7000 میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران استان پرداخت شده است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان، ظهر روز دوشنبه یکم آبان ماه، سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد در جلسه تقدیر از فعالان نماز شرکت غله شرکت کرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۷    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کردستان گفت: تمام مطالبات گندمکاران استان کردستان که بیش از 17 هزار میلیارد تومان بود، پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۲۳:۵۲    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد تاخیر در مطالبات گندمکاران ایلامی، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۵    
سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: 100 درصد مطالبات کشاورزان گندم کار ایلام پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: 100 درصد مطالبات کشاورزان گندم کار ایلام پرداخت شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- زمانی، مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی زنجان گفت: امسال 430 هزار تن گندم از کشاورزان استان خریداری شده که نسبت به سال گذشته بیش از دو برابر افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: اکنون 99 هزار تن گندم خراسان شمالی خریداری شده و خرید تضمینی این محصول تا 15 مهر ادامه دارد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: به همت شرکت غله و خدمات بازرگانی استان همدان خبرنگاران استان از سیلوی 85 هزارتنی کوریجان و کارخانه آرد ممتاز بازدید کرده و از نزدیک با مراحل ذخیره سازی و آماده سازی گندم آشنا شدند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۲    
سپهرغرب، گروه خبر: سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام با بیان اینکه پرونده کامل مطالبات گندمگاران به بانک های عامل ایلام ارسال شده است، گفت: 11 هزار و 990 میلیارد ریال مابه التفاوت مانده مطالبات کشاورزان استان هنوز پرداخت نشده است.
خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک، سید علی معتمدی پور در ستاد کاشت این استان که با حضور مدیرانی از دستگاه های همکار از جمله شرکت پخش فرآورده های نفتی، بانک کشاورزی، راهداری و مدیران ادارات تابعه از جمله تعاون روستایی و شرکت غله برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی استان گفت: از زمان آغاز فصل خرید تا امروز خرید تضمینی گندم در خراسان شمالی به 97 هزار و 575 تن رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه، از پرداخت 72 درصد از مطالبات گندمکاران این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه، تاکنون 7267 میلیارد تومان از مطالبات گندم کاران استان پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام از آغاز فعالیت نانوایی های ویژه ایام اربعین در شهر مهران و با افزایش ساعت پخت نان از امروز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: مطالبات گندم کاران استان حدود هزار و 400 میلیارد تومان است که تاکنون 730 میلیارد آن پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت:مجموع مطالبات پرداخت نشده گندم و کلزای کشاورزان استان 13 هزار و 320 میلیارد ریال است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۸:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
سید عبدالمجید اجتهادی در بازدید روز گذشته از بخش های مختلف خبرگزاری ایران اکونومیست اظهار داشت: یک محموله 6 هزار تنی و یک محموله سه هزار تنی که از یک سال گذشته در انبارهای اموال تملیکی مانده بود ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۲۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس عبدالرحیم تحصیلی بعد از ظهر یکشنبه در نشست خبری با حضور رسانه ها به میزبانی شرکت غله و خدمات بازرگانی سمنان، از افزایش 17 درصدی خرید تضمینی گندم در استان طی سال جاری خبر داد و ابراز کرد: سال قبل 64 هزار تن گندم از کشاورزان استان خریداری شد. ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب/کارکنان اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان ایلام(تقریباً 100 درصد) با تنظیم و امضاء طوماری خطاب به معاون وزیر جهادکشاورزی و مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی کشور ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: کشاورزان این استان از ابتدای فصل خرید گندم تاکنون 88 هزار تن گندم مازاد بر نیاز خود را به سیلوها و مراکز خرید تحویل داده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: هنوز هیچ تصمیمی مبنی بر افزایش یا عدم تغییر در نرخ نان برای عرضه واحدهای نانوایی استان اتخاذ نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به خرید بیش از،72 هزار تن گندم از کشاورزان گفت: 99 درصد مطالبات کشاورزان پرداخت شد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: یک هزار و 467 تن برنج وارداتی و شکر از ماه رمضان تا کنون در استان ایلام توزیع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: خرید گندم در این استان به 86 هزار و 279 تن رسید.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۷:۱۲    
سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام اظهار داشت :8 هزار و 350 میلیارد ریال از مجموع مطالبات گندمکاران پرداخت نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۰۷:۳۷    
مدیرکل شرکت غله کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون 72 هزار تن گندم و 742 تن کلزا از کشاورزان این استان خریداری شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: یک هزار و 200 میلیارد ریال از مطالبات کلزاکاران استان با اتمام فصل برداشت پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - مدیر شرکت غله مهاباد گفت: از ابتدای فصل برداشت و خرید تضمینی گندم تاکنون حدود 45 هزار تُن گندم از کشاورزان این شهرستان خریداری شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 33 درصد افزایش دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان جهاد کشاوررزی مازندران گفت: شرکت غله و بخش خصوصی ارقام پرمحصول و محلی برنج استان را خریداری می کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام از توزیع بیش از 500 تن برنج به قیمت دولتی در بین هیئت های مذهبی استان ایلام در ایام محرم و صفر خبر داد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۰۸:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
آفتاب ایلام |سرپرست شرکت غله ایلام با اشاره به تمهیدات این اداره کل برای اربعین 1402 گفت: 15 هزار کیسه آرد برای ایام پیش رو ذخیره سازی و تامین شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد از افزایش خرید و ذخیره سازی 130 درصدی گندم از کشاورزان این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۰۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت:تاکنون99 درصد از وجه خرید محصولات زراعی گندم و کلزا به بهره برداران استان پرداخت شدهاست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی گفت: هر ماه بیش از 31 هزار تُن آرد میان نانوایی های استان توزیع می شود که بیشترین میزان سهمیه متعلق به نقاط شهری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۲:۳۱    
سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی استان از بازگشایی مجدد مرکز خرید گندم در راز خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سر پرست شرکت غله و خدمات بازرگانی استان از خرید 74 هزار تُن گندم به ارزش 810 میلیارد تومان خبرداد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۲۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرج- مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی البرز گفت: امسال حدود 30 هزار تن خرید تضمینی گندم صورت گرفت و به تدریج هزینه ها نیز پرداخت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۸:۴۹    
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان البرز گفت: 30 هزار تن گندم با پایان سال زراعی 1402-1401 و پایان فصل برداشت از کشاورزان البرزی با قیمت تضمینی خریداری شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال پیش بینی می شود میزان تولید گندم در استان 600 هزار تن باشد که از این میزان حدود 300 هزار تن توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی آذربایجان شرقی خریداری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: 90 درصد مطالبات گندم کاران استان تاکنون پرداخت شده و مابقی نیز به تدریج در حال واریز است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
تربت حیدریه - ایرنا - رییس شرکت غله و خدمات بازرگانی تربت حیدریه گفت: همچنانکه تحویل گندم و کلزای مازاد بر نیاز کشاورزان شهرستانهای مرکزی و جنوب خراسان رضوی به انبارهای این سازمان سرعت گرفته است؛ همزمان تسویه پول و پرداخت بهای آن در زمان مقرر نیز انجام می شود.
صبح خرد   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۲۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد از خرید و ذخیره سازی 68 هزار تن گندم در این استان خبر داد و گفت: دیگر نیازی به واردات نداریم.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس گندم کیلویی 11 هزار و 500 تومان حدود 99 درصد مطالبات کشاورزان پرداخت شده و یک درصد باقی مانده نیز تا هفته آینده پرداخت خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شرکت غله مهاباد گفت: عملیات خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان این شهرستان در 9 مرکز خرید با حدود 200 هزار تن ظرفیت ذخیره سازی، آغاز شده است.