شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۷:۴۰Oct 2020 24

جدیدترین‌های «شرکت غله»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۷    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی کرمانشاه گفت: با نانوایی هایی که به صورت خودسرانه اقدام به تعطیلی کنند به شدت برخورد می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۶    
شهرکرد- قنبری، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: 33 هزار و 500 تن گندم در استان طی سالجاری به صورت تضمینی از کشاورزان خریداری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس شرکت غله و خدمات بازرگانی سبزوار گفت: مشکلی بابت تامین آرد مورد نیاز نانوایی های شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در غرب خراسان رضوی وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد – ایرنا – مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای زمان خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان 64 هزار و 747 تن گندم در این استان خریداری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد – ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری از افزایش 121 درصدی خرید تضمینی محصول گندم از بهره برداران این استان در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی کرمانشاه گفت: گندم مورد نیاز بخش های مختلف استان کرمانشاه تا سال آینده ذخیره شده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۶    
نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات شرکت آرد، نشاسته و گلوکز یاسوج با حضور مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر،مدیر عامل شرکت غله استان، ریاست سازمان صنعت معدن و تجارت استان، معاون اقتصادی استاندار و مدیران ومسئولین شرکت آرد و نشاسته برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - کارگروه تنظیم بازار استان اردبیل برای کاهش قیمت برنج و تخم مرغ در بازار مصوب کرد تا شرکت غله نسبت به توزیع برنج ذخیره شده و امور دام نسبت به تامین کسری تخم مرغ در بازار استان اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی گفت: 16 واحد تولیدی آرد در این استان فعالیت می کند که ظرفیت اسمی این واحدها 80 هزار تُن در ماه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 استان زنجان گفت: پرونده خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان این استان با 30 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل بسته شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی کرمانشاه گفت: براساس پیگیری های انجام شده دو سیلوی کرمانشاه و سنقر و کلیایی از گردونه مزایده خارج شد و سیلوی کنگاور به بخش خصوصی واگذار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی گفت: 24 تن آرد احتکاری در قالب 600 گونی 40 کیلویی از انباری در ارومیه کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ماهانه 29 هزار و 300 تُن آرد بین نانوایی های استان توزیع می شود، گفت: از ابتدای ماه جاری تاکنون 25 هزار و 500 تُن آرد نوع یک و 2 توزیع شده و محدودیتی از نظر تهیه و توزیع آرد در شبکه استان وجود ندارد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
پایدار مدیرعامل شرکت غله استان یزد از افزایش 75 درصدی رشد ذخیره سازی گندم در استان یزد خبر داد و گفت: کمبود آرد و گندم در استان یزد نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی گفت: تغییرات سهمیه آرد نانوایی ها در استان وجود ندارد و نظیر گذشته، سهمیه این واحدها تخصیص می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: 583 میلیارد تومان معادل 100درصد طلب کشاورزان استان، بابت خرید تضمینی گندم به حساب آنان واریز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۴    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام، گفت: با پرداخت 583 میلیارد تومان به حساب گندم کاران استان در سال زراعی جاری، تمام مطالبات آنان به صورت 100 درصدی پرداخت شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی گفت:تمام مطالبات گندم کاران آذربایجان غربی به مبلغ 740میلیون تومان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیر شرکت غله و بازرگانی استان فارس گفت:گندم، شکر و برنج مورد نیاز مردم استان تامین و در انبارها ذخیره سازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجان غربی گفت:تمام مطالبات گندم کاران آذربایجان غربی به مبلغ 740میلیون تومان پرداخت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله وخدمات بازرگانی استان قزوین گفت: امسال 207 تن گندم مازاد بر مصرف از کشاورزان استان خریداری شده که ارزش آن بیش از 522 میلیارد تومان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- ایزدی، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی زنجان، با بیان اینکه در مجموع بیش از 550 هزار و 500 تن گندم از کشاورزان استان زنجان خریداری شده است، گفت: بیش از 90 درصد از مطالبات گندمکاران پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان همدان از پایان فرایند خرید گندم در همدان خبر داد و گفت: مطالبات کشاورزان تسویه شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۶    
سمنان- ایرنا- مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان سمنان گفت: 27 هزار تن گندم که دارای مرغوبیت بالایی است برای ارتقای کیفیت و پایداری آرد تولید شده در استان سمنان خریداری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۰    
اراک - ایرنا - مدیرکل شرکت غله استان مرکزی گفت: خرید تضمینی گندم در این استان امسال نسبت به سال گذشته با 13 درصد افزایش به 344 هزار تن رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 استان زنجان گفت: تاکنون 45 هزار محموله گندم مازاد بر نیاز از 12 هزارو 800 کشاورز استان به صورت تضمینی و توافقی از سوی این شرکت خریداری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله استان اردبیل اعلام کرد: قیمت تضمینی محصول سویا از سویا کاران این استان با رطوبت استاندارد بر اساس مصوبه 38 هزار و 523 ریال تعیین شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان همدان گفت: در حال تحویل گندم با کیفیت به کارخانجات هستیم تا نان با کیفیت تولید و به نانوایی ها تحویل داده شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۹    
زنجان – ایرنا - مدیر فنی و سرپرست کمیته خرید گندم شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 زنجان گفت: این شرکت در حال رتبه بندی 14سیلوی ذخیره گندم غیردولتی در سطح استان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۹    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون 33 هزار و 552 تن و 619 کیلوگرم گندم خریداری شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 122 درصد رشد را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه سه کشور گفت: تاکنون 98 درصد بهای گندم خریداری شده از کشاورزان این استان به ارزش افزون بر 2 هزار و 390 میلیارد تومان به آنها پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: مطالبات کشاورزان برای فروش گندم به صورت تضمینی در چهارمحال و بختیاری در حال پرداخت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی از توزیع هفت هزار و 100 تن برنج و شکر در این استان خبر داد و گفت: این میزان کالا در سال جاری و با نرخ دولتی عرضه شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۷    
زنجان- ایزدی، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی زنجان، به خرید گندم از کشاورزان زنجانی اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از 355 هزار و 200 تن گندم از کشاورزان زنجانی خریداری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان گفت: قیمت انواع نان از امروز در استان لرستان افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: 344 هزار تن گندم امسال به صورت تضمینی از کشاورزان این استان خریداری و در سیلوهای این اداره کل ذخیره سازی شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۴    
شهرکرد- قنبری، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: 34 هزار تن گندم در چهارمحال و بختیاری به صورت تضمینی خریداری شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۹    
زنجان- ایزدی، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی زنجان گفت: براساس پیش بینی های انجام شده خرید تضمینی دانه های روغنی در استان دو برابر خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر شرکت غله مهاباد گفت: تاکنون 600 میلیارد ریال مطالبه کشاورزان این شهرستان بابت تحویل گندم به حساب آنان واریز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۳    
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: از زمان آغاز طرح خرید تضمینی گندم تاکنون 39 هزار و 529 تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خریداری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد – ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: از آغاز خرید گندم در سال جاری تاکنون بیش از 33 هزار و 477 تن گندم به صورت تضمینی از کشاورزان استان خریداری شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۷    
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام، گفت: نان تولیدی نانوایی های استان ایلام طبق بررسی های انجام گرفته بدون هرگونه مواد افزودنی آسیب زا و غیرمجاز است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: نان تولیدی نانوایی های استان ایلام طبق بررسی های انجام گرفته بدون هرگونه مواد افزودنی آسیب زا و غیرمجاز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شرکت غله و خدمات بازرگانی سبزوار گفت: در سال زراعی جاری بیش از 90 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در غرب خراسان رضوی خریداری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام، گفت: در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان استان ایلام، افزایش قیمت جدید نان بین 30 تا 35 درصد مصوب و ابلاغ شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
توزیع چهار هزار تن کالای اساسی برنج و شکر سفید دولتی ذخیره شده در اداره کلغله و خدمات بازرگانی استان اصفهان بین فروشگاه های زنجیره ای وتعاونی های مصرف آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی زنجان،گفت: از خردادماه سالجاری تاکنون بیش از 351 هزار تن گندم از کشاورزان زنجانی خریداری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام، گفت: 700 واحد نانوایی در سطح استان فعال است و هیچ کمبود و مشکل خاصی از بابت آرد وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 استان زنجان گفت: از ابتدای تیرماه تاکنون حدود 350 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان این استان به صورت تضمینی از سوی این شرکت خریداری شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: تاکنون 260 هزار تن گندم توسط شرکت غله به صورت توافقی، خرید تضمینی شده است که رشد 17 درصدی را نسبت به پارسال نشان می دهد.