چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۶:۰۸Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت غله»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۴    
زنجان- ایزدی، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی زنجان از توزیع بیش از یک هزار و 590 تن برنج هندی و تایلندی و همچنین شکر در استان خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در بحث توزیع آرد یارانه بر اساس سرشماری سال نودو پنج سرانه هر نفر هفت کیلو گرم بوده است که با رایزنی هایی که با شرکت غله و ادراه صنعت، معدن و تجارت صورت گرفت سهمیه آرد یارانه در شهرستان گچساران افزایش یافته است که 10 الی 15 تن سهمیه آرد امسال گچساران نسبت به سال گذشته افزایش یافته است
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 570 میلیون تومان کارمزد تعاون روستایی گچساران از سال 96 تا کنون در اختیار شرکت غله است و شرکت غله این میزان پول را بابت کسر گندم آن سال پرداخت نکرده است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه، از خرید بیش از 239 هزار تن انواع محصولات کشاورزان استان در سال 99 خبر داد و گفت: این محصولات به صورت توافقی، حمایتی و مباشری خریداری شده است. ...
تمدن لر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
، با حکم وزیر کشور "حشمت بهمنی" به سمت فرماندار شهرستان ازنا منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ، بهمنی از آبان ماه 97 تا 24 آذرماه 99 فرماندار دلفان بود. وی مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان (منطقه 12) و مدیرکلی جذب و حمایت از سرمایه گذاری لرستان را در کارنامه دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: از اواخر دی ماه تا اوایل بهمن ماه جاری 355 تن روغن در بازار استان توزیع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سرپرست شرکت غله و بازرگانی استان فارس گفت: شرکت های پخش که از سوی استان برای دریافت روغن معرفی می شوند به دلیل مشکل نقدینگی توانایی جذب تمام سهمیه معرفی شده را ندارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: یک هزار تن برنج در چهارمحال و بختیاری ذخیره سازی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: 16 هزار تن سهمیه جدید گندم به استان اختصاص داده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ماهانه 29 هزار و 300 تُن آرد در بین نانوایی های استان توزیع می شد، گفت: این میزان به 31 هزار تُن رسید و محدودیتی از نظر تهیه و توزیع آرد در شبکه استان وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۴۵    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی گفت:هر گونه فروش آرد خارج از شبکه توزیع و با قیمت آزاد، غیر قانونی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۰:۳۳    
پایگاه مقاومت امام خمینی(ره) شرکت غله و خدمات بازرگانی استان سمنان افتتاح شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی فارس گفت: بیش از 5 هزار تن روغن خام برای استحصال و مصرف در استان فارس فراهم شده است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۴۴    
طی بازدید های مشترک با حضور اداره کل تعزیرات حکومتی، شرکت غله و اتحادیه نانوایان از 2 واحد نانوایی در بجنورد، به دلیل تخلفاتی نظیر قاچاق آرد، کسری آرد برابر سهمیه تعریفی، مازاد پخت و نیز عرضه خارج از شبکه نان یارانه ای، با توجه به مصوبات کمیته اقدام ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی زنجان،با بیان اینکه روستاهای دارای نانوایی زنجان ماهانه چهار هزار تن آرد سهمیه ای دریافت می کنند، گفت: سرانه شهرستان طارم ماهانه 10.8 کیلوگرم است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۴۴    
نظارت بازرسان معاونت بازرسی ونظارت سازمان صمت, تعزیرات حکومتی و شرکت غله درراستای اجرای گشت مشترکازنانوایان مرکزاستان وبخش های مربوطه انجام شد
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۵:۵۵    
فرماندار فاروج گفت: نزدیک به یک سال و نیم است که تحرک یا پیگیری از سمت شرکت غله در شهرستان مشاهده نشده و برای ما فلسفه وجودی این دستگاه در شهرستان جای سوال دارد!
هراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۹:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اتمام حجت با مفسدان اقتصادی؛ گام اول، شفافیت پایگاه خبری هرازنیوز ؛ وحید حاج سعیدی بازداشت شهردار ساری به همراه معاون مالی به اتهام فساد مالی؛ شهردار و 13 کارمند شهرداری بندرگز دستگیر شدند؛ دستگیری مدیر کل شرکت غله استان کرمان و معاون وی به اتهام فساد اداری و اخذ رشوه ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی زنجان، با بیان اینکه صادرات آرد ارزش افزوده خوبی برای استان ایجاد می کند، گفت: صادرات آرد گندم 100 میلیون دلار درآمد ارزی برای استان به همراه دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۵    
زنجان- ایزدی، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی زنجان با بیان اینکه در ماه بیش از 11 هزار تن آرد یارانه ای در استان زنجان به نانوایی ها تحویل داده می شود، گفت: هیچ گونه کسر سهمیه آرد دراستان وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت غله استان زنجان از فعالیت 2 شیفته 20 نانوایی در زنجان خبر داد و گفت: مشتری مداری نخستین هدف اجرای این طرح است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۶    
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 استان زنجان گفت: 20 واحد نانوایی در شهرک های اقماری زنجان در 2 نوبت صبح و بعدازظهر نان پخت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۰    
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 استان زنجان گفت: هیچ کاهشی در سهمیه آرد واحدهای نانوایی این استان اتفاق نیفتاده و حتی در ماه جاری سهمیه اضافه ای برای زنجان جذب شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه هیچ کمبودی در خصوص تأمین گندم و آرد در چهارمحال و بختیاری وجود ندارد، گفت: در حال حاضر 32 هزار و 500 تن گندم در سیلوهای استان ذخیره سازی شده و این میزان برای نیاز بیش از 100 روز مردم ما کافی است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۲    
زنجان- ایزدی، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی زنجان، با بیان اینکه طی دو ماه گذشته، بیش از دو هزار تن معادل 50 هزار کیسه آرد گندم در روستاهای فاقد نانوایی استان توزیع شده است، گفت: در حال حاضر مشکلی در خصوص تامین آرد گندم روستاها وجود ندارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مشهد-معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: شرکت غله و خدمات بازرگانی استان هزار و 500تُن سهمیه مازاد آرد یارانه ای دریافت کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: 100 هزار تن گندم امسال از این استان به سایر استان های کشور ارسال شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله استان زنجان گفت: 20 نانوایی به صورت پراکنده در سطح شهر انتخاب شده است که به صورت دو شیفت فعالیت کنند و بر همین اساس سهمیه آرد آنها افزایش پیدا کند که البته این نانوایی ها با نصب بنر مشخص خواهند شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زنجان-مدیرعامل شرکت غله استان زنجان، گفت: طی دو ماه گذشته هزار و 600 تن آرد در بین روستاهای استان زنجان توزیع شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۵۳    
زنجان-ایزدی،مدیرعامل شرکت غله زنجان،با بیان اینکه 196 هزار تن گندم ذخیره دراستان زنجان داریم، گفت: براساس برنامه ریزی لازم انجام شده 40 هزار تن گندم به خارج از استان ارسال خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۷:۵۰    
اراک- ملکی، مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی فروش اجباری کنجد روی نان ها را ممنوع دانست و از برخورد قاطع با نانوایان متخلف خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۲۴    
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 استان زنجان گفت: طی یک ماهه گذشته برای 200 روستای صعب العبور و فاقد نانوایی این استان آرد توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۶    
اراک - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: مشکلی برای تامین روغن خوراکی در استان مرکزی وجود ندارد.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
اگر امروز هم فرصت مرور اخبار را نداشتید بسته خبری 2020 برای شماست. در بسته خبری امشب از اخطار استاندار کرمان به مدیران تا ارجاع پرونده فساد شرکت غله به دادگاه تجدید نظر برای شما خبر داریم. اخبار شبانگاهی کرمان نو را ساعت 20:20 دقیقه هر شب در شناسه های ما در شبکه های اجتماعی تماشا کنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- دادستان مرکز استان کرمان با اشاره به آخرین جزئیات پرونده فساد اداری شرکت غله گفت: متهمان به رای اعتراض کردند و پرونده در دادگاه تجدیدنظر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی گفت: 16 واحد تولیدی آرد در استان فعالیت می کند که ظرفیت اسمی این واحدها 80 هزار تُن در ماه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۳    
مدیرکل شرکت غله سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه هر چقدر آرد سفیدتر باشد نان فقیرتر و بی خاصیت تر است، گفت: درصد سبوس گیری در نانوایی های سیستان و بلوچستان کاهش می یابد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تقدیر از نانوایان شهرستان ساری با اهدا شاخه گل به مناسبت روز ملی نان (22آبان ماه 99) باحضور دزایی پور مشاور فرماندار، ژولیده رئیس اداره صمت، محمودی رئیس اتحادیه خبازان و فرجی رئیس شرکت غله شهرستان ساری
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۴    
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: 40 مرکز خرید با ظرفیت 400 هزار تن آماده تحویل محصول گندم از کشاورزان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۴    
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: تاکنون 120 هزار تن گندم و 19 هزار تن کلزا از کشاورزان مناطق گرمسیری استان خریداری شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان در جلسه کارگروه آرد و نان با حضور ویدئوکنفراسی مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایران ،سه هزار تن گندم به سهمیه گندم استان اضافه شد که بر این اساس سهمیه گندم استان به 38 هزار تن رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۳    
ایسنا/مرکزی مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: در واقع استفاده از کنجد در پخت نان ابزاری برای بهبود اقتصاد نانوایی هاست که البته با اینکار در حق مصرف کننده اجحاف می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۹    
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه چهار کشور از نانوایی های خوزستان خواست از افزودن سبوس به آرد در هنگام پخت نان خودداری کنند چون خطرات بهداشتی برای سلامت شهروندان به دنبال دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
زنجان- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی زنجان گفت: روستاهای دارای نانوایی استان ماهانه چهار هزار تن آرد سهمیه ای دریافت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا-مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 6 کشور گفت: سهم روغن خام خوراکی استان هرمزگان ماهانه به طور میانگین هزار و 500 تن است که به تنها کارخانه روغن استان ارسال می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 6 کشور با اشاره به پهلوگیری 33 کشتی هزارتنی روغن خام خوراکی در بندرشهید رجایی، گفت: درحال حاضر حدود سه هزار و 500تن روغن خوراکی در حال ارسال به کل کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اراک - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: با هدف تنظیم بازار بیش از 2 هزار تن سهمیه روغن خوراکی به استان اختصاص یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: دو هزار و 900 تن شکر در چهارمحال و بختیاری برای تامین نیاز بازار ذخیره سازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان سمنان گفت: افزون بر 74 هزار تن گندم در استان سمنان ذخیره شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اراک- سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی از تامین مواد اولیه تولید 70 هزار تُن روغن در این استان خبر داد و گفت: با تولید این میزان روغن به زودی بازار ساماندهی می شود.