یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۵:۳۵Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایرادات شورای نگهبان»

شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
لایحه دولت برای تاسیس 8 منطقه آزاد تجاری در کشور از جمله بوشهر سابقه اش به اواخر سال 96 برمی گردد، اما با پشت سر گذاشتن دو دوره مجلس، همچنان به دلیل ایرادات شورای نگهبان بلاتکلیف و در هاله ای از ابهام مانده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس با اشاره به اینکه ایرادات شورای نگهبان درباره اصلاح قانون انتخابات به مجلس واصل شده و در حال بررسی، گفت: موضوع تفکیک انتخابات شوراها و ریاست جمهوری نیازمند بررسی است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس با اشاره به اینکه ایرادات شورای نگهبان درباره اصلاح قانون انتخابات به مجلس واصل شده و در حال بررسی، گفت: موضوع تفکیک انتخابات شوراها و ریاست جمهوری نیازمند بررسی است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس با اشاره به اینکه ایرادات شورای نگهبان درباره اصلاح قانون انتخابات به مجلس واصل شده گفت: تصور من این است که امکان بررسی این اصلاحات قبل برگزاری انتخابات در صحن علنی وجود دارد اما اینکه به این انتخابات برسد معلوم نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس گفت: ایرادات شورای نگهبان درباره اصلاح قانون انتخابات به مجلس واصل شده و کمیسیون مربوطه در حال بررسی است و تصور من این است که امکان بررسی این اصلاحات قبل برگزاری انتخابات در صحن علنی وجود دارد اما اینکه به این انتخابات برسد معلوم نیست.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- جلسات علنی مجلس شورای اسلامی برای بررسی جزییات لایحه بودجه 1400 از فردا آغاز می شود. رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه 1400 کل کشور، ادامه رسیدگی به طرح جهش تولید و تامین مسکن ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده بستان آباد در مجلس گفت: به نظر من اگر آن ایرادات اصلی که به دلیل مغایرت با قانون اساسی به طرح اصلاح قانون انتخابات وارد شده، اصلاح شود؛ دیگر خیلی انگیزه ای برای اینکه این قانون در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 اعمال شود، نمی ماند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس جزئیات اصلاحات طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری برای تامین نظر شورای نگهبان را تشریح کرد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون شورای نگهبان گفت: در مجموع 9 ایراد برای موارد اصلاح شده قانون انتخابات ریاست جمهوری گرفته شده که 5 ایراد از سوی شورای نگهبان و 4 ایراد از سوی مجمع تشخیص است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
محمدحسین فرهنگی در گفت وگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا ، در رابطه با طرح اصلاح قانون انتخابات و ایراداتی که شورای نگهبان به این طرح وارد کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با توجه به ایرادات شورای نگهبان به راه اندازی سامانه عوارض خودرویی توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در مجلس دهم، راه اندازی چنین سامانه ای وجاهت قانونی ندارد و نباید اجرا شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی در هفته آینده به رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول خواهند پرداخت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس اسلامی در پاسخ به سوال که به سن کاندیداها هم از سوی شورای نگهبان ایرادی وارد شد آیا ممکن است که حداقل سن را تغییر دهید، گفت: در سن کاندیداهای ریاست جمهوری باید تغییراتی اعمال شود.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی از رفع ایرادت طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در این کمیسیون خبر داد. به گزارش راه مردم آنلاین ، جلال رشیدی کوچی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۵    
محسن زنگنه در گفت وگو با میزان، با اشاره به مصوبه طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور موسوم به اصلاح ساختار بودجه در مجلس گفت: ایرادات شورای نگهبان به این مصوبه به کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات ارجاع و کمیسیون این ایرادات را برطرف کرده است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: شورای نگهبان اعلام کرده که تصمیم گیری درباره رجال سیاسی و مذهبی بر عهده مجلس نیست و در حقیقت ایرادش به اصل 115 قانون اساسی بوده که لازم است اصلاحات مورد نظر صورت بپذیرد.
شورای نگهبان بعد از بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری ایراداتی را به این طرح وارد کرده و آن را برای اصلاح، به مجلس شورای اسلامی عودت داد.
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
گزارش جدید دکتر طحان نظیف به مردم با موضوع بررسی ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۰    
فعال رسانه ای اصولگرا به ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاحیه قانون انتخابات واکنش نشان داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با بیان اینکه ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاح قانون انتخابات در کمیسیون شوراها در حال بررسی است، گفت: برخی به دنبال سم پاشی علیه مجلس انقلابی با مغایر خواندن مصوبات آن با قانون اساسی هستند.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری به نقطه اشتراکی برای چپ و راست بیرون پارلمان تبدیل شد و شرایطی را فراهم آورد که بخشی از اصلاح طلبان و حتی اصولگرایان با استفاده از ابزار رسانه ای خود صراحتا به انتقاد از طرح نمایندگان پرداختند و اصلاحیه قانون انتخابات ریاست جمهوری را پوست خربزه ای زیر پای جمهوری ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ضرورت تصویب FATF، نامه اصلاح طلبان به رئیس دولت اصلاحات، ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و طرح اصلاح انتخابات مجلس شورای اسلامی از مهمترین عناوین روزنامه های امروز _سه شنبه 14بهمن_ است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۸:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فعال رسانه ای اصولگرا به ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاحیه قانون انتخابات واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از بررسی ایرادات شورای نگهبان به مصوبه مجلس در طرح اصلاح ساختار بودجه در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
جلسه بررسی و تبیین ایرادات شورای نگهبان به لایحه مالیات بر ارزش افزوده صبح امروز در پژوهشکده این شورا برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، طی این هفته ایرادات شورای نگهبان را نسبت به مصوبه اصلاح ساختار بودجه بررسی می کند.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۰:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
طرح جهش تولید مسکن و طرح مالیات بر عایدی سرمایه، بخشی از دستور کارهای صحن علنی مجلس در هفته آینده است.
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سید عبدالرزاق موسوی- رییس شورای اسلامی شهر شیراز به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ریواس جنوب ، سید عبدالرزاق موسوی پنجشنبه 25دی ماه 1399 در بیست و هشتمین اجلاس شورای اسلامی استان فارس، اصلاح قانون شوراها را از سوی مجلس شورای اسلامی، در آخرین ماه های خدمت شورای پنجم ...
ایستنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش وزارت ارتباطات در جلسه این کمیسیون خبر داد. حجت الله فیروزی از بررسی طرح تحول بازار و صنعت خودرو در جلسه امروز کمیسیون صنایع خبر داد و گفت ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاح ساختار بودجه در مجلس بررسی و برطرف می شود.
نماینده   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه شورای نگهبان به طرح اصلاح ساختار بودجه ایراد گرفته، این موضوع را اصلاح و حل خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایرادات شورای نگهبان به طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه معدن را رفع کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاح ساختار بودجه در مجلس بررسی می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ایرادات شورای نگهبان نسبت به مصوبه برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور با حضور عضو حقوقدان شورای نگهبان و کارشناس سازمان برنامه و بودجه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ایرادات شورای نگهبان نسبت به مصوبه برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور فردا در نشست این کمیسیون با حضور مسئولان مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و قابل رفع است.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: لایحه تجارت دارای بخش های حقوقی، اقتصادی، بازرگانی و تجاری است و پیشنهاد ما این است که حتما کمیسیون ویژه و مشترکی برای بررسی لایحه تجارت در مجلس تشکیل شود.
یک کارشناس مسکن گفت: طبق قانون مالیات برخانه های خالی سال94، نرخ این مالیات برای واحد مسکونی 1میلیاردی حدوداً 2میلیون تومان می شد؛ ولی مطابق قانون جدید، نرخ این مالیات برای خانۀ 1میلیاردی در سال اول 50میلیون تومان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قصایی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود از رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح مجازات اهانت کنندگان به ادیان و مذاهب اسلامی در این جلسه خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۴    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: مجمع نمایندگان استان موضوع ایجاد مناطق آزاد در سرخس و دوغارون که در کمیسیون اقتصادی مجلس و در حال رفع ایرادات شورای نگهبان است را به طور جدی پیگیری کنند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نعمت احمدی، حقوقدان در روزنامه آرمان ملی نوشت: از اقدام جنجالی مجلس یازدهم، مصوبه اخیر آن، آن هم با دوفوریت تصویب و اینکه در همان روز هم ایرادات شورای نگهبان فی الحال گرفته و برگردانده شده است ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۰:۱۲    
محمد سالاری عضو شورای شهر تهران یکشنبه هفته ای که گذشت موضوع حذف اختیار شوراهای شهر کشور در وضع عوارض شهری به موجب جمع بندی کمیسیون اقتصادی در دستور صحن مجلس شورای اسلامی قرار گرفت ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مردم نیوز : نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز خانه ملت، رفع ایرادات شورای نگهبان در طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران را در دستور کار خود داشتند که در نهایت با 179 رای ماده 6 این طرح را برای تامین نظر شورای نگهبان به این شرح اصلاح کردند: ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۴   + ۵۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس، ماده 6 طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران را به منظور تامین نظر شورای نگهبان اصلاح کردند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که امروز مجلس ایرادات شورای نگهبان در طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران را مورد بررسی قرار می دهد.
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از رفع ایرادات شورای نگهبان به قانون مالیات بر خانه های خالی خبر داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای رفع ایرادات شورای نگهبان به لایحه مالیات بر ارزش افزوده آن را اصلاح کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: هر نماینده ای می تواند در کمیسیون ها شرکت و پیشنهادات اصلاحی خود را درباره ایرادات شورای نگهبان ارائه دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای رفع ایرادات شورای نگهبان به لایحه مالیات بر ارزش افزوده آن را اصلاح کردند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
لایحه مالیات بر ارزش افزوده شهرداری ها به زودی در دستور کار مجلس قرار می گیرد و نمایندگان در باره آن تصمیم گیری می کنند. به گزارش همشهری، محمدرضا صباغیان بافقی ...