شنبه ۱۸ اردیبهشتساعت ۱۵:۰۷May 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «HSE»

خبر روز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی است که از کارگران زحمت کش، پر توان و تلاش گر که با همت والای خود چرخ صنعت و تولید را به گردش در می آورند و کار را عبادت و تلاش خود را در سرنوشت ملت و این مملکت موثر می دانند تجلیل و قدر دانی گردد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کتاب اصول مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست HSE تالیف دکتر محمد جواد کاظمینی و مهندس مهدی بغدادی توسط انتشارات جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر به چاپ رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۳:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
به منظور توسعه و ترویج فرهنگ ایمنی در محیط کار، مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از مدیرعامل و مسئول ایمنی شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء به جهت رعایت موارد ایمنی و کاهش حوادث ناشی از کار در سال گذشته، بعنوان واحد برتر HSE استان با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بهداشت حرفه ای، ایمنی و محیط زیست فولاد مبارکه گفت: با شیوع کرونا و نظارت واحد HSE سعی کردیم محیط ایمن و سالم را ایجاد کنیم و ماحصل آن بیشترین میزان تولید در ایام کرونا بود.
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
داود عمادی مدیر HSE و دبیر کمیته شرایط اضطراری شرکت ملی صنایع پتروشیمی در گفتگو با خبرنگار نیپنا، بر تداوم اجرای اقدام های پیشگیرانه از سوی شرکت های پتروشیمی در مسیر مبارزه با شیوع بیماری کرونا با توجه به آغاز موج چهارم شیوع بیماری کرونا در کشور تاکید کرد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۴۲    
این روز ها برخی از کارشناسان فعال در بخش HSE نسبت به افتتاح غیرایمن پروژه"بندر تمبک" و احتمال خطرات جانبی ناشی ازآن، چون آتش سوزی و وقایع پر خطر جانی غیرقابل جبران هشدار می دهند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
با هدف پاسداشت و ادای احترام به تلاش های مدیر فقید HSE پتروشیمی پارس، رژه خودروهای HSE شرکت های پتروشیمی منطقه پارس برگزار شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: دوره های HSE (بهداشت ایمنی و محیط زیست) درسال 99 در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه به حدود 4 هزار نفر ساعت رسید.
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا، متن پیام داود عمادی به شرح زیر است: إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ "با نهایت تاسف و تاثر درگذشت نابهنگام دوست و همکار عزیزمان جناب آقای مهندس محمود شریفی کیا ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه بین الملل: نسخه های جگوار I-Pace بلک برای تریم های SE و HSE با سبک و تجهیزات اضافی، به سری خودروهای الکتریکی ممتاز می پیوندند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
محمود شریفی کیا رئیس HSE پتروشیمی پارس بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.
با همکاری واحد HSE شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه؛ کادر مدافعان سلامت دانشکده علوم پزشکی استان با عنوان طرح غربالگری شهید سردار سلیمانی، از کارکنان منطقه تست تشخیص کووید 19 صورت گرفت.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۲:۱۵    
حسین افضلی طی حکمی حمیدرضا ایزدی را بعنوان نماینده مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان در امور HSE منصوب کرد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 5.9 ریشتر در تاریخ 29 فروردین 1400 ساعت 11 و 11 دقیقه و 50 ثانیه استانهای بوشهر ، فارس ، کهگیلویه و بویر احمد را لرزاند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۱    
یزد -مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و HSE آبفای استان یزد از به کارگیری تمام ظرفیت ها و اکی پ های عملیاتی در سطح استان به منظور حفظ پایداری تاسیسات و تداوم خدمات آبرسانی در ایام نوروز خبر داد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگار اصفهان : بر اساس مصوبات این جلسه با توجه به شرایط خاص بیماری کرونا در سطح استان، جانبازان معزز، بیماران خاص و بانوان باردار(با تایید واحدهای HSE و درمان) و نیز افراد دارای بیماری های خاص زمینه ای در قید اولویت دورکاری قرار گرفتند و سایر کارکنان نیز بنا به تشخیص معاونت مربوطه و نیز مدیران ...
فولاد مبارکه اصفهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر بهداشت حرفه ای، ایمنی و محیط زیست شرکت فولاد مبارکه با اعلام این مطلب افزود: موفقیت در HSE و داشتن کار سالم در کوران کرونا، به عملکرد همه کارکنان بستگی دارد و مأموریت واحد بهداشت حرفه ای، ایمنی و محیط زیست حصول اطمینان از تأمین ایمنی و شرایط کار سالم با حفظ محیط زیست است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۱۰    
مهندس عبدی سرپرست مجتمع فولاد میانه و حجهالاسلام صفی خانی مسئول شورای فرهنگی مجتمع فولاد میانه به مناسبت روز سلامت از واحد HSE مجتمع فولاد میانه بازدید و تقدیر به عمل آوردند. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۷    
استقرار نظام جدید صدور پروانه کار مبتنی بر ساختار صلاحیت حرفه ای بر اساس دستورالعمل جدید HSE شرکت ملی گاز ایران در منطقه پنج عملیات انتقال گاز کلید خورد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۸    
شرکت توان افروز نیرو رسان ژیر جهت تکمیل کادر خود از استان های تهران و گیلان جهت کار در محل پروژه شهر رشت از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر بحران و پدافند غیر عامل و HSE شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی با حضور در برنامه تلویزیونی ائویمیز به سوالات مجری این برنامه پاسخ داد .
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۰    
شرکت مهندسی آدران البرز جهت تکمیل کادر خود در محدوده غرب شهر تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کارکنان HSE مجتمع پتروشیمی خارک جان نوزاد آهو گرفتار شده در جوی آب را نجات دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر بر اساس بخشنامه منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با موضوع ابلاغ شیوه نامه بهداشتی پیشگیری و شیوع بیماری کووید19، تمامی شرکت های پتروشیمی و واحدهای زیرمجموعه برای حفظ سلامت کارکنان و پرسنل خود موظف به اجرای دقیق و سختگیرانه مجموعه پروتکل های تهیه شده توسط کمیته تدوین مستندات HSE ارشد منطقه ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ عبدالعزیز بحرانی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهر دیر با اشاره به دو مأموریت و رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی طبق نظر دکتر طهرانچی گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۹    
بر اثر این آتش سوزی 9 نفر از شاغلان در این واحد تولیدی کارگاهی مصدوم و بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شدند
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
پتروشیمی بندرامام در سال 99 با وجود محدودیت های مختلف از جمله تحریم های چند جانبه شرکت های پتروشیمی بندرامام و ویروس منحوس کرونا اما با همت و سختکوشی کارکنان خود و مدیریت کارمحور و انسان دوست حمیدرضا رستمی دستاوردهای بزرگ و رکوردهایی را برای اولین مرتبه ثبت کرد. ...
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۳    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان از اخذ گواهینامه استقرار نظام مدیریتی HSE از شرکت AFNOR فرانسه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس درخصوص تمرکز فعالیت های حوزه HSE در سازمان بحران شهر گفت: اگر اجرای این مصوبه منجر به تغییر در قانون شود با آن مخالفیم زیرا شورای شهر به تنهایی نمی تواند در این مورد حکم کند.
صبای سلامت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار صبای سلامت ؛ جلسه بررسی افق های همکاری دو جانبه میان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و هلدینگ آریانا در محل ساختمان مرکزی شرکت پخش انجام شد . ...
آفتاب ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش آفتاب ایلام، رئیس HSE شرکت پالایش گاز ایلام گفت: با اجرای سه پروژه مطالعاتی که توسط مشاوران ذی صلاح در حال اجرا می باشد احتمال وقوع حوادث در این واحد صنعتی کاهش می یابد. ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن -در رویکرد مدیریت نوین، مهمترین محور توسعه پایدار، حفظ و صیانت از نیروی انسانی، محیط زیست و تجهیزات است. بسیاری از سازمان ها وکارخانجات مدیریت HSE را جزء جدایی ناپذیر و ضروری کارخانجات و سازمانها دانسته و اذعان دارند ...
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس HSE منطقه بیان کرد: طعمه گذاری ، پایش و کنترل مدیریت آفات صنعتی و بهداشتی ساختمان های مرکز انتقال نفت بندرعباس انجام شد.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۲۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،شرکت پتروشیمی زاگرس موفق شد در چهارمین جشنواره نشان تعالی HSE به دریافت نشان سه ستاره و گواهینامه اهتمام به HSE دست یابد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۱۷    
شرکت رزیتان تولید کننده چسب و رزین جهت تکمیل کادر خود در استان قزوین (تاکستان) از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۱۰    
عضو شورای شهر تهران گفت: اقدام فرمانداری تهران در رد مصوبه تمرکز مأموریت های HSE شهرداری تهران شورای شهر درست نیست و جایگاه شورا را تضعیف می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران، نامه اعتراضی فرمانداری به تمرکز ماموریت های HSE شهرداری پایتخت و تغییر نام سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، را پاسخ دادند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
در بررسی اعتراض هیات تطبیق به مصوبه مرکز مأموریت های HSE شهرداری تهران و تغییر نام سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به سازمان پیشگیری و مدیریت بحران، بهداشت و ایمنی محیط کار شهر تهران اصرار بر اجرای مصوبه شورای شهر به تصویب اعضا رسید.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا اعضای شورا در جلسه امروز خود، نامه فرماندار تهران در خصوص اعتراض هیات تطبیق به مصوبه تمرکز مأموریت های HSE – بهداشت و ایمنی کار- شهرداری تهران و تغییر نام سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به سازمان پیشگیری و مدیریت بحران ...
در این دوره آموزشی تعداد 109 نفر از کارکنان جدید جایگاه عرضه سوخت استان البرز آموزش های لازم که توسط کارشناسان واحد بهداشت،ایمنی و محیط زیست (HSE) ارائه شد را فرا گرفتند.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان؛ فرمانده ارشد پدافند غیرعامل، مدیریت شرایط اضطراری و HSE شهرک انرژی شمال غرب اصفهان شد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
فکرشهر: طرح پاکسازی و مدیریت پسماند در منطقه بهرگان شرکت نفت فلات قاره ایران با هدف حفظ محیط زیست با موفقیت اجرا شد. به گزارش فکرشهر از خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر ...
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
در پی اخذ نخستین گواهینامۀ استقرار راهنمای مدیریت کار ایمن در دوران بیماری کووید19 2020: 45005: ISO در کشور توسط شرکت فولاد مبارکه، حسین مدرسی فر مدیر بهداشت حرفه ای، ایمنی و محیط زیست فولاد مبارکه به بیان نکاتی در راستای اهمیت این دستاورد پرداخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۰    
انجمن علمی دانشجویی محیط زیست دانشگاه تهران با همکاری کانون محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و موسسه بوم شناسان توسعه پایدار وادی، وبینار آموزشی چالش ها و رویکردهای اجرایی HSE در صنایع را برگزار می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۰    
شرکت صنایع غذایی نگین شانا جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از معرفی پروژه PCI ذوب آهن اصفهان به عنوان پروژه سبز ملی خبر داد. *** پروژه PCI ذوب آهن اصفهان، پروژه سبز ملی به گزارش خبرگزاری صنایع ، منصور یزدی زاده با اعلام این خبر، اظهار کرد: ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران در گفت و گو با مهر ، با اظهار بی اطلاعی نسبت نامه نگاری رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با شهردار تهران در خصوص مخالفت با تغییر نام سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به سازمان مدیریت بحران، بهداشت کار ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ریشه کنی کامل بیماری و جلوگیری از خیز چهارم کرونا مستلزم تداوم همکاری عموم مردم و رعایت حداکثری شیوه نامه های بهداشتی است. فروکش کردن مقطعی میزان ابتلا به مفهوم پایان کووید19 نیست. #هوشیار_باشیم #حافظ سلامت یکدیگر_باشیم #ماسک_بزنیم #سلامت_همگانی #مدافعان_سلامت ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: به منظور ارزیابی سطح آمادگی جسمانی نیروهای امداد و گازبان برای پاسخ، واکنش و اقدام در محیط کار با توجه به نوع کار و ماهیت شغلی آنان مطابق دستورالعمل های شرکت ملی گاز ایران، از طریق برگزاری آزمون آمادگی جسمانی در 4 روز با همکاری واحدهای بهره برداری و HSE انجام شد.