چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۹:۴۷Oct 2020 21

جدیدترین‌های «کشفیات قاچاق»

دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کشف کالاهای قاچاق در حوزه سوخت ها و روغن های معدنی و لوازم یدکی در رتبه نخست مکشوفات شهریورماه 1399 قرار گرفت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۳    
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: از ابتدای سال تاکنون با افزایش 98 درصدی کشفیات قاچاق روبرو بوده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۰    
از ابتدای امسال تاکنون کشفیات قاچاق در شهرستان شاهین شهر و میمه 98 درصد افزایش داشته است.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: میزان کشفیات اموال قاچاق در استان بیش از 968 میلیارد ریال است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 151 درصد افزایش دارد.
نگاه اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: این شهرستان در حوزه جرائم خشن کاهش 100درصدی، در بخش سرقت 2درصد کاهش ، افزایش 30 درصدی دستگیری اراذل و اوباش، کاهش 92 درصدی تصادفات فوتی و افزایش 98 درصدی کشفیات قاچاق کالا نسبت به سال گذشته داشته است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۲    
ایسنا/اصفهان فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: این شهرستان در حوزه جرائم خشن کاهش 100درصدی، افزایش 30 درصدی دستگیری اراذل و اوباش، کاهش 92 درصدی تصادفات فوتی و افزایش 98 درصدی کشفیات قاچاق کالا نسبت به سال گذشته داشته است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شیراز (پانا) - فرمانده انتظامی استان فارس از کشف بیش از 232 میلیارد تومان کالای قاچاق در 6 ماه گذشته خبر داد و عنوان کرد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شاهد رشد 11 درصدی کشفیات قاچاق هستیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرمانده مرزبانی کردستان گفت: کشفیات قاچاق کالا در مرزهای این استان توسط مرزبانان نیمه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 45 درصد افزایش داشته اشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت: فلزات گرانبها بیشترین حجم کشفیات قاچاق کالا در این استان طی نیمه نخست امسال بوده است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، سرپرست فرمانده انتظامی مهاباد امروز 12 مهر، از کشف یک محموله لاستیک قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 580 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون پیشگیری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: با توجه به اقدامات پیشگیرانه ستاد از سال 97 میزان کشفیات قاچاق معکوس افزایش و لذا قاچاق معکوس نیز کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به دنبال نشست روز دوشنبه انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، باتوجه به اعلام آمار و گزارش هایی پیرامون افزایش کشفیات قاچاق لوازم یدکی خودرو طی پنج ماه نخست امسال، این دو سازمان توافق کردند تا با هدف کشف و مبارزه با قاچاق لوازم یدکی خودرو در زمینه فرهنگ سازی ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرکل پیشگیری قاچاق کالا و ارز، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از کشف یک هزار و 639 میلیارد ریال، لوازم یدکی قاچاق خودرو از ابتدای امسال تا پایان مرداد خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری قاچاق کالا و ارز، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از کشف یک هزار و 639 میلیارد ریال لوازم یدکی قاچاق خودرو از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یزد از افزایش 15 درصدی تعداد پرونده ها و 51 درصدی ارزش کشفیات قاچاق در این استان طی پنج ماهه ابتدای امسال خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی گمرک گفت: با استقرار گمرک هوشمند درشش ماهه نخست سال 98 کشفیات قاچاق با رشدی 264 درصدی به بیش از 29هزار میلیارد ریال رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۹    
گروه استان ها- فرمانده انتظامی کردستان از افزایش 43 درصدی کشفیات قاچاق کالا در شش ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۶:۴۳    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان زنجان گفت: با تلاش ماموران یگان حفاظت کشفیات قاچاق چوب در سال گذشته افزایش یافته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۵    
رزمایش ذوالفقار 99 تقریباً صد درصد به اهداف خود دست یافت، توانمندی ساخت همه تجهیزات دفاعی را داریم، میزان کشفیات قاچاق 526 درصد افزایش یافته است، واگذاری اراضی مازاد دستگاه های دولتی برای تامین مسکن کارکنان دولت برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۷:۳۹    
دهقانی نیا با اشاره به کاهش حجم قاچاق در 5 ماهه اول سال 99 نسبت به مدت مشابه در سال قبل گفت: میزان کشفیات قاچاق 526 درصد افزایش یافته است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با بیان اینکه فصول پاییز و زمستان، اوج زمان قاچاق چوب از این استان است، گفت: با اقدامات حفاظتی و تلاش های صورت گرفته، کشفیات قاچاق چوب در سال 98 افزایش 25 درصدی نسبت به سال 97 داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان گفت: ارزش ریالی کشفیات پلیس در بحث قاچاق کالا در سال جاری افزایش 65 درصدی داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
در این خبر از آخرین آمار کشفیات قاچاق طبق اعلام سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مطلع می شوید.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
سردار "علی اکبر جاویدان" در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه اظهار داشت: با تلاش همه همکاران در بخش های مختلف انتظامی، کرمانشاه در رده 15 استان اول از لحاظ جرائم خشن قرار ندارد این در حالیست که از لحاظ جمعیتی جزو 10 استان اول هستیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: میزان کشفیات قاچاق کالا در چهار ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل در این استان بسیار قابل توجه و در برخی موارد بیش از صد در صد بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
در نشست علمی تخصصی بررسی عوامل افزایش کشفیات قاچاق کالا در استان اصفهان و نقش آن در کاهش احساس امنیت اقتصادی، بر لزوم بازنگری قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و توجه به مبدأ ورود این کالاها برای جلوگیری از انتقال کالاها به مرکز کشور تأکید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل منابع طبیعی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال 99 تاکنون، 83 فقره پرونده کشفیات قاچاق چوب و زغال در استان تشکیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه بیش از 73 تن انواع مواد مخدر طی ماه های اخیر در این استان کشف شده است گفت: کرمان در زمینه کشفیات قاچاق مواد مخدر طی سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 100 درصدی داشته است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: طی چهار ماه سپری شده از سال جاری ، کشفیات کالای قاچاق صورت گرفته 27 درصد نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش داشته است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سردار بهدانی فرد با اشاره به متلاشی شدن 22 باند اصلی مواد مخدر در یزد، گفت: در چهار ماه امسال 60 درصد کشفیات قاچاق نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
قاچاق سوخت امرز به عنوان پدیده ای است که نه تنها سرمایه مردم و کشور را به تاراج برده بلکه زمینه را برای نابرابری و اشتغال سوزی فراهم کرده است.
دیار ممسنی   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۵    
فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی از افزایش 171 درصدی کشف کالای قاچاق در سه ماه اول سال 1399 نسبت به دوره مشابه سال قبل خبر داد ؛
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۵    
مهم ترین حوادث 24 ساعت گذشته استان فارس را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از رشد 25 درصدی کشفیات قاچاق در استان طی سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت البرز ارزش ریالی کشفیات قاچاق و ظن به قاچاق کل کشور را یک هزار و 212 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: از این میزان 746 میلیارد ریال آن مربوط به کشفیات استان البرز است و این یعنی 62 درصد این کشفیات، مختص به استان البرز است.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
منطقه آزاد ماکو – ماکو – مدیرکل گمرک بازرگان با اشاره به شناسایی 18 نفر پس از کنترل محموله های 9 کامیون خروجی از ایران طی روزهای اخیر، گفت: مجموع کشفیات قاچاق انسان در این گمرک به 214 نفر رسید. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت: از نظر میزان کشفیات نسبت به سال گذشته رشد داشتیم و این رشد در سه ماه ابتدای سال حدود 152 درصد بوده، اما در کلان ورود آن به کشور کمتر شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان گفت: دخانیات بیشترین کالای کشف شده قاچاق در سال گذشته را در استان ثبت کرده است.
گفتارنو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گفتارنو/گروه جامعه: بنا به گفته مدیر کل امنیتی و انتظامی استان کرمان قاچاق در استان در سه محور قاچاق مواد مخدر، قاچاق انسان و قاچاق کالا و ارز می چرخد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان کرمان گفت: در سه ماه اول سال جاری بیش از 105 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد کشفیات داشته ایم که ارزش ریالی این کالاها 602 میلیارد و 466 میلیون و 17 هزار و 731 است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مویدی گفت: اقدامات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منجرشده تا میزان کشفیات قاچاق از 25 میلیارد به 12 میلیارد دلار کاهش یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان از افزایش 18درصدی کشفیات قاچاق در سه ماهه نخست امسال خبر داد.
روزنامه سایه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۵۸    
مدیرکل دفتر پیشگیری از قاچاق کالا گفت: به زودی مبادلات مرزی؛ ازجمله کوله بری البته به نحوی که کسب وکار مرزنشینان کنترل شده ادامه داشته باشد، به رسمیت شناخته می شود ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان قم از کشف محموله 3 میلیارد ریالی قاچاق در پی توقیف 7 دستگاه خودرو شوتی در قم خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق کالا در این استان طی سه ماه سال جاری 602 میلیارد و 466 میلیون 17 هزار ریال و در سه ماهه سال قبل 293 میلیارد و 846 میلیون و 173 هزار ریال گزارش شده که در بخش ارزش ریالی 105 درصد داشته است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۹:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرکل دفتر پیشگیری از قاچاق کالا گفت: بزودی مبادلات مرزی از جمله کوله بری به نحوی که کسب و کار مرز نشینان به نحو کنترل شده ادامه داشته باشد به رسمیت شناخته می شود. ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۳:۳۳    
سپهرغرب، گروه خبر - شکیبا کولیوند: دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان همدان با اشاره به بیانات و فرمایشات متعدد مقام معظم رهبری مبنی بر فلج کننده دانستن قاچاق، مطرح کرد: طرح شناسنامه دار کردن لوازم خانگی را در همدان آغاز کرده ایم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت گفت: بیشترین کشفیات قاچاق کالا را در بخش لوازم آرایشی و بهداشتی و خوار و بار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۰:۵۱    
ایسنا/لرستان سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی لرستان از افزایش 39 درصدی کشفیات قاچاق در استان خبر داد.