چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۶:۴۵Jul 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدارس تهران»

اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران با بیان اینکه مشارکت های مردمی می تواند به شکل های مختلفی بر رونق مدرسه سازی اثر بگذارد گفت: سال گذشته آورده 1000 میلیارد تومانی را در حوزه خیران شاهد بودیم.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۵    
اصغرقالیباف یکی دیگر از استادان خبره فرش بود که در مدارس تهران قالیبافی را آموزش می داد و در کار خودش صاحب سبک به حساب می آمد. او در پایتخت به چنان شهرتی رسید که نامش پشت بسیاری از فرش های دستباف تهران حک می شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
برخی مدارس شهر تهران از ارائه پرونده تحصیلی دانش آموزان به مادران خودداری می کنند، در همین ارتباط وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: مادر هم می تواند پرونده تحصیلی دانش آموز را دریافت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی مدارس تهران گفت: هزینه مقاوم سازی مدارس یک سوم قیمت تمام شده است و خیرانی که آورده اندک دارند را به این سمت سوق می دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس تهران با اشاره به اینکه بیشترین کلاس های درس تخریبی در 9 منطقه تهران قرار دارند، گفت: انبوه سازان منطقه 22 مدرسه نسازند پایان کار از شهرداری دریافت نمی کنند.
اقتصاد آنلاین / چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان ، تهران امروز (31 اردیبهشت) قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد و در بعضی ساعات افزایش ابر در پاره ای نقاط به ویژه ارتفاعات گاهی رگبار باران و رعدوبرق پیش بینی می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: در شهر تهران بحث کمبود، توزیع نامتوازن و توانمندسازی نیروی انسانی مطرح است که با آزمون های استخدامی بیش از 2000 نفر جذب مدارس تهران می شوند.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ملک جعفریان مدیر مخابرات استان تهران روز یکشنبه 20 خرداد ماه در جمع مدیران اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران حضور یافت. به گزارش اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، مهندس سید علی ملک جعفریان در راستای برنامه تعامل با سازمان ها ...
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۰:۴۶    
به گزارش اینتیتر، طبق تقویم رسمی کشور روزهای 14 و 15 خرداد تعطیل رسمی است. براساس برخی گمانه زنی ها احتمال تعطیلی روز چهارشنبه 16 خرداد وجود دارد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۰۷:۴۰    
به گزارش اینتیتر، طبق تقویم رسمی کشور روزهای 14 و 15 خرداد تعطیل رسمی است. براساس برخی گمانه زنی ها احتمال تعطیلی روز چهارشنبه 16 خرداد وجود دارد.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۶    
تهران تعطیل است؟ جزئیات تعطیلی مدارس تهران فردا چهارشنبه 16 خرداد ماه 1403 را در ادامه مطلب مطالعه کنید.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۳:۱۰    
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران گفت: در سال گذشته 111 مدرسه با هزار و 273 کلاس درس را تحویل دانش آموزان و ادارات آموزش و پرورش استان تهران دادیم و در سال 1401-1402 نزدیک به 214 مدرسه تحویل دانش آموزان شد که سال گذشته در مقایسه با سال 1401 رشد سه برابری داشتیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با اشاره به اینکه 36 درصد مدارس تهران تخریبی یا فرسوده است، گفت: کمبود مدرسه در 4 منطقه تهران وضعیت حادتری دارد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس آخرین خبرها مدارس تهران و شهرستانها فردا شنبه 5 خرداد برگزار می شود و امتحانات صورت می گیرد.
ایا فردا مدارس تهران تعطیل است؟ جزئیات تعطیلی مدارس تهران فردا شنبه 5 خرداد به دلیل عزای عمومی (شهادت رئیس جمهور و همراهانش) را در ادامه مطلب مطالعه کنید.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، در پی درگذشت شهادت گونه ریاست جمهوری و همراهان ایشان، 5 روز عزای عمومی اعلام شد و امتحانات مدارس تا پایان این هفته لغو شد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۴    
به گزارش اینتیتر، خبر فوری تعطیلی مدارس تهران شنبه 5 خرداد 1403 صحت دارد؟ درپاسخ به این سوال باید گفت تاکنون خبری از تعطیلی مدارس در روز شنبه منتشر نشده و در صورت اعلام خبر این مطلب بروزرسانی می شود.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۱    
ایا فردا مدارس تهران تعطیل است؟ جزئیات تعطیلی مدارس تهران فردا سه شنبه 1 خرداد به دلیل عزای عمومی (شهادت رئیس جمهور و همراهانش) را در ادامه مطلب مطالعه کنید.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۱    
به گزارش اینتیتر، مدارس تهران فردا تعطیل است؟ احتمال بارش مدارس را تعطیل کرد؟ در این مطلب بخوانید.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۴    
به گزارش اینتیتر، مدارس تهران فردا تعطیل است؟ احتمال بارش مدارس را تعطیل کرد؟ در این مطلب بخوانید.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
در این مطلب بخوانید: مدارس تهران فردا 29 اردیبهشت 1403 تعطیل شد؟
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۱    
به گزارش اینتیتر، مدارس تهران فردا تعطیل است؟ احتمال بارش مدارس را تعطیل کرد؟ در این مطلب بخوانید.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
در این خبر درباره اینکه آیا مدارس تهران روز شنبه 29 اردیبهشت 1403 به این علت تعطیل شد؟ پرداخته شده است.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۲    
به گزارش اینتیتر، مدارس تهران فردا تعطیل است؟ احتمال بارش مدارس را تعطیل کرد؟ در این مطلب بخوانید.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، مدارس تهران فردا تعطیل است؟ احتمال بارش مدارس را تعطیل کرد؟ در این مطلب بخوانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: کمترین تخلفات را در استان تهران داشتیم و شاهد انتخاباتی سالم بودیم البته مردم با گزارشات خود ما را در این امر کمک کردند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۰:۵۳    
عضو هیئت بازرسی استان تهران: با توجه به اینکه انتخابات در استان تهران به صورت الکترونیک برگزار می شود، به نظر می رسد تا حدود دو ساعت پس از انتخابات نتایج اعلام شود. بر اساس پیش بینی های انجام شده در اول صبح فردا مشکلی برای حضور در مدارس و ادارات وجود نخواهد داشت. اگر شرایط به گونه ای [...]
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۸    
رییس ستاد انتخابات تهران در رابطه با انتخابات و فعالیت مدارس در روز شنبه 22 اردیبهشت 1403 توضیح داد.
حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
حادثه 24 - آخرین خبرها درباره تعطیلی مدارس تهران برای فردا شنبه 22 اردیبهشت حاکی از این است که با پایان کار شمارش آراء انتخابات مدارس تعطیل نخواهد بود. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۴۱    
عضو هیئت بازرسی استان تهران گفت: با توجه به اینکه انتخابات در استان تهران به صورت الکترونیک برگزار می شود، به نظر می رسد تا حدود دو ساعت پس از انتخابات نتایج اعلام شود. بر اساس پیش بینی های انجام شده در اول صبح فردا(22 اردیبهشت) مشکلی برای حضور در مدارس و ادارات وجود نخواهد داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های تهران گفت: پیش بینی می شود مدارس حوزه انتخابات و ادارات فردا 22 اردیبهشت ماه در استان تهران باز باشد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
آیا فردا (شنبه 22 اردیبهشت 1403) مدارس تهران به دلیل برگزاری انتخابات در روز جمعه تعطیل است؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۴۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: به گفته عضو هیئت بازرسی انتخابات استان تهران، بر اساس پیش بینی های انجام شده در اول صبح فردا مشکلی برای حضور در مدارس و ادارات وجود نخواهد داشت.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، امروز 21 اردیبهشت انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در برخی از شهرها در حال برگزاری است و احتمال می رود که مدارسی که شعب اخذ رای هستند فردا 22 اردیبهشت تعطیل شوند.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، مدارس تهران فردا تعطیل است؟ احتمال بارش مدارس را تعطیل کرد؟ در این مطلب بخوانید.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مراسم رونمایی کتاب کوچینگ زندگی کودک و نوجوان ، روز دوشنبه، هفدهم اردیبهشت ماه با حضور مترجمان اثر و جمعی از مدیران و مربیان مدارس تهران و شهرستان، در پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی برگزار شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵    
در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس تهران فردا چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403 تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس تهران چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403 پرداخته شده است.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، مدارس تهران فردا تعطیل است؟ احتمال بارش مدارس را تعطیل کرد؟ در این مطلب بخوانید.
رادیو فرهنگ   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
این برنامه روز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه از مدرسه دخترانه رازی در منطقه 3 تهران پخش شد و ضمن گفتگو با مدیر و معلمان این مدرسه از دغدغه های معلمان گفته شد. امروز دوشنبه 17 اردیبهشت دبیرستان سهام خیام و طه شنبه 18 ازدیبهشت دبستان میلاد طاها میزبان عوامل برنامه سرزمین من می شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۸:۴۵    
نمایشگاه دستاورد های پژوهشی دختران نوجوان دانش آموز در یکی از مدارس تهران برپا شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۹:۴۶    
در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس تهران فردا یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس تهران یکشنبه 16 اردیبهشت 1403 پرداخته شده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۵    
در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس تهران فردا چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403 تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس تهران چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403 پرداخته شده است.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، مدارس تهران فردا تعطیل است؟ احتمال بارش ها مدارس را تعطیل کرد؟ در این مطلب بخوانید.
اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای درباره وضعیت هوای تهران در هفته دوم اردیبهشت اطلاع رسانی کرد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۶:۳۷    
در این خبر به توضیحاتی درباره تعطیلی احتمالی مدارس تهران یکشنبه 9 اردیبهشت 1403 پرداخته شده است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۳    
حجت الاسلام علیزاده گفت: سپاه پاسداران با استفاده از ظرفیت های بسیج اساتید، بسیج دانش آموزی و اقشار مختلف بسیج در حوزه جهاد تبیین ورود کرده و با همکاری آموزش و پرورش در تمام مدارس تهران در امر جهاد تبیین تلاش می کند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۱    
در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس تهران فردا شنبه 8 اردیبهشت ماه 1403 تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس تهران شنبه 8 اردیبهشت 1403 پرداخته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با گرامیداشت هفته زمین پاک با شعار مشارکت مردم، ایران دربرابر پلاستیک، نجات زمین صبح امروز (3 اردیبهشت) زنگ آموزش محیط زیست در سطح مدارس تهران برگزار شد.