چهارشنبه ۰۸ تیرساعت ۲۰:۳۲Jun 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدارس تهران»

خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۵۴    
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون آموزشگاه های زبان کودکان در تهران ، بازماندن دانش آموزان استثنایی از تحصیل ، مجموعه غزل دل داری در بازار کتاب ، نمونه سؤالاتی از ادبیات فارسی ، روبرتو کیست و در مدارس تهران چه می کند؟ را می خوانید.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ برگزاری کارگاه حل مسئله با رویکرد مشارکت جمعی در راستای کنشگرسازی دختران نوجوان، بررسی چالش های پیش روی ولایت اجتماعی بانوان و برگزاری نشست کارگروه عفاف و حجاب با حضور مدیران مدارس تهران از مهمترین برنامه های اداره کل بانوان سازمان تبلیغات اسلامی در یک ماه گذشته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - 60 گروه ارزیاب صبح امروز بالغ بر 220 واحدآموزشی و ستادهای ثبت نام مناطق 10 الی 19 شهر تهران در امر ثبت نام را بازدید کردند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی با تأکید بر این که مدارس، ظرفیت کافی برای رقم زدن اتفاقات مهم و اثرگذار را در زمینه عفاف و حجاب دارند، گفت: مخاطب راهبردی عفاف و حجاب، دختر نوجوان است که در این راستا باید از ظرفیت های مردمی در حوزه های علمیه و مدارس در بخش نوجوان بهره مند شویم.
هراز نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۶:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
تقلب دردسرساز یک دانش آموز را راهی بیمارستان کرد در زمان برگزاری امتحان نهایی 19 خرداد در یکی از مدارس تهران صدای سوتی به صورت مدام در حوزه امتحانی شنیده می شود؛ مراقبان به دنبال صدای سوت می گردند که متوجه می شوند این صدا از گوش یکی از دانش آموزان شنیده می شود. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
در زمان برگزاری امتحان نهایی 19 خرداد در یکی از مدارس تهران صدای سوتی به صورت مدام در حوزه امتحانی شنیده می شود؛ مراقبان...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۷۹ سایت دیگر  
رکنا: دادستان تهران گفت: مدیران آموزش و پرورش و دانشگاه های علوم پزشکی تهران، مهمترین مشکل مربوط به نوسازی مدارس و بیمارستان های ناایمن را فقدان بودجه و اعتبار کافی جهت تملک یا تخریب و نوسازی ساختمان ها عنوان می کنند.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۷:۳۵    
به گزارش صدای ایران ،هنوز خبری درمورد تعطیلی مدارس تهران فردا به علت آلودگی هوا سه شنبه 10 خرداد 1401 منتشر نشده است. (اگر خبری در مورد تعطیلی مدارس تهران فردا سه شنبه 10 خرداد 1401 منتشر شود در همین قسمت قرار می گیرد) ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اولین دوره آموزش تئوری و عملی ورزش چوگو در مدارس تهران برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
محسن منصوری، استاندار تهران از تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و ادارات تهران در روز چهارشنبه (4 خرداد 1401) خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که فردا امتحانات نهایی پایه دوازدهم در حوزه های امتحانی سراسر کشور، مطابق برنامه امتحانات از پیش تعیین شده برگزار می شود.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۷:۴۳   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی گفت: امتحانات نهایی پایه دوازدهم در حوزه های امتحانی سراسر کشور، مطابق برنامه امتحانات از پیش تعیین شده برگزار می شود.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ملکی معاون استاندار تهران گفت: سه شنبه همه مقاطع تحصیلی مدارس تهران تعطیل است و همچنین دانشگاه ها و ادارات تعطیل نیستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۲:۱۲   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون استاندار تهران از تعطیلی تمامی مدارس استان تهران فردا سه شنبه سوم اردیبهشت ماه 1401 خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۲:۰۵    
با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا،فردا مدارس استان تهران تعطیل خواهد بود. درباره تعطیلی دانشگاه ها و ادارات در ساعات پایانی امشب تصمیم گیری می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
بار دیگر افزایش آلودگی هوا موجب اتخاذ تصمیمات اضطراری گردید و آن گونه که خبر می رسد، تا کنون در چند استان تصمیم به تعطیلی گرفته شده است. تصمیمی که البته در تهران ممکن است تغییر کند چراکه به تاکید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران درباره تعطیلی دانشگاه ها و ادارات در ساعات پایانی امشب تصمیم ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۲:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مدارس همه مقاطع تحصیلی استان تهران، روز سه شنبه بدلیل افزایش آلودگی هوا تعطیل شد. به گزارش ایرنا، جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا روز دوشنبه برگزار شد و یکی از مصوبات مهم این جلسه تعطیلی مدارس در همه مقاطع تحصیلی در استان تهران و برای روز سه شنبه بود. ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
جی پلاس؛ مدارس تهران فردا (3 خرداد 1401) تعطیل است. با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا، فردا مدارس استان تهران تعطیل خواهد بود. ملکی - معاون استاندار تهران گفت: فردا (سه شنبه) همه مقاطع تحصیلی مدارس تهران تعطیل است. همچنین دانشگاه ها و ادارات تعطیل نیستند. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا، به دلیل افزایش آلاینده ها و گردوخاک فردا مدارس استان تهران تعطیل خواهد بود.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
ایلام و خوزستان روز سه شنبه 3 خرداد تعطیل شدند.تعطیلی مدارس تهران تا ساعتی دیگر اعلام می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۹    
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون حقوق ناچیز یک معلم با دو فرزند و 4 سال سابقه ، آهنگ جشن الفبا با صدای خانم روحی ، مدارس تهران تعطیل است ، رییس روابط عمومی آموزش و پرورش به عنوان ستاره شایستگی انتخاب شد و ... را می خوانید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۰    
همه مدارس تهران تعطیل است ولی دانشگاه و ادارات استان باز هستند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران افزود: آزمون کارشناسی ارشد طبق برنامه ریزی قبلی در تمامی حوزه ها از جمله مدارس برگزار می شود و بانک ها و بورس نیز باز خواهند بود.
اقتصاد ایران: چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه همه مدارس استان تهران در تمامی مقاطع تعطیل است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به رغم وزش باد ملایم در تهران برای ساعاتی از امروز و در شرایطی که کیفیت هوا در قیاس با روز گذشته، بهبود محسوسی نشان می دهد و به شاخص 140 یعنی شرایط ناسالم برای گروه های حساس رسیده، احتمال شدت گرفتن آلودگی موجب شد تا کمیته اضطرار هوای تهران تشکیل جلسه داده و تصمیمات ویژه بگیرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: معاون استانداری تهران اعلام کرد که فردا همه مدارس تهران در تمام مقاطع به دلیل آلودگی هوا تعطیل خواهند بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون استانداری تهران از تعطیلی تمامی مدارس تهران در روز چهارشنبه (28 اردیبهشت) خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری تهران گفت: با توجه به تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا کلیه مدارس استان تهران در تمام مقاطع در روز چهار شنبه تعطیل است. به گزارش فارس ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: تمامی مدارس تهران در روز 28 اردیبهشت 1401 برای دومین روز متوالی تعطیل شد.
سلام نو / موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۳:۰۳   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران خاطرنشان کرد: در صورت افزایش پیش بینی نشده گرد و غبار برای تعطیلی ادارات و دانشگاه ها تصمیم گیری خواهد شد و در ساعات ابتدایی صبح اطلاع رسانی انجام می شود.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۲    
ایسنا: فردا مدارس تهران تعطیل است. معاون استاندار تهران: فردا ادارات، دانشگاه ها، بانک ها و بورس تهران دایر است اما تمام مدارس تعطیل خواهند بود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری تهران گفت: با توجه به تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا کلیه مدارس استان تهران در تمام مقاطع در روز چهار شنبه تعطیل است. وی گفت: در خصوص تعطیلی ادارات و دانشگاه ها باید تا فردا صبح منتظر بمانیم و وضعیت آلودگی هوا را بررسی کنیم، لذا تصمیم گیری در این باره به فردا موکول می شود.
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
جی پلاس؛ مدارس تهران فردا ( 28 اردیبهشت) تعطیل است. معاون استاندار تهران گفت: به دلیل آلودگی هوا فردا (چهارشنبه) تمامی مدارس استان تهران در تمامی مقاطع تعطیل است ادارات تهران، فردا (28 اردیبهشت) تعطیل نیست ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
ملکی گفت: دانشگاه ها و ادارات هم در صورت تشدید آلودگی هوا تعطیل خواهند شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۶    
شفقنا-معاون استاندار تهران از تعطیلی مدارس تهران در فردا خبر داد. به گزارش شفقنا، به دلیل آلودگی هوا فردا (چهارشنبه) تمامی مدارس استان تهران در تمامی مقاطع تعطیل است. انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
عابد ملکی معاون عمرانی استانداری تهران بنا تصمیم اخذ شده در کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تمامی مقاطع تحصیلی در استان تهران تعطیل است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۵    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از تعطیلی مدارس استان تهران در همه مقاطع برای فردا چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
فارس : شاهسونی درباره احتمال تعطیلی مدارس و ادارات برای روز چهارشنبه گفت : در صورت تداوم آلودگی هوا کمیته شرایط اضطرار باید در خصوص ادامه تعطیلی تصمیم گیری کند.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) برچسب ها آلودگی هوا مصلای بزرگ امام خمینی نمایشگاه بین المللی کتاب نمایشگاه مجازی کتاب هوای ناسالم برچسب ها
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۱:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
5/5 (1 نظر) 5/5 (1 نظر) برچسب ها ادارات، دانشگاه ها و مدارس استان تهران تعطیلی مدارس شاخص کیفیت هوا بسیار ناسالم کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران برچسب ها
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
افزایش گرد و غبار در برخی مناطق کشور باعث تعطیلی مدارس و تاخیر در شروع فعالیت اداری شد، در خصوص تعطیلی استان تهران تا قبل از صبح فردا تصمیم گیری می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران از احتمال تعطیلی مدارس و ادارات تهران در روز سه شنبه (فردا) به علت افزایش گرد و غبار خبر داد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۳:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
افزایش گرد و غبار در برخی مناطق کشور باعث تعطیلی مدارس و تاخیر در شروع فعالیت اداری شد، در خصوص تعطیلی استان تهران تا قبل از صبح فردا تصمیم گیری می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون به احترام معلم فداکاری که هم درس داد و هم جان ، مدارس ابتدایی کی تعطیل می شود؟ ، غرق شدن سه کودک و یک معلم در چابهار ، تاثیر کشک در رشد کودکان ، روز بزرگداشت فردوسی دریکی از مدارس تهران و ... را می خوانید.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جریانی در مدارس تهران و برخی از شهرهای بزرگ با عنوان فلسفه برای کودکان و مهارت های فکر ورزی راه افتاده است. به نظر می رسد خانواده ها بد نیست که نگاهی به فلسفه برای کودکان داشته باشند ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
آلودگی هوا در تهران دوباره اوج گرفت. بر اساس تصمیم کمیته اضطرار امروز مدارس تعطیل نیست. متولی اصلی رفع آلودگی هوا محیط زیست است وباید دید برای رفع این مشکل چه اقداماتی انجام می دهند.
سلام نو / بازار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
یوسف نوری از اولیای دانش آموزان تهرانی به دلیل سرگردانی ناشی از تعطیلی دیرهنگام مدارس از سوی استانداری عذرخواهی کرد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ملکی، معاون عمرانی استانداری تهران گفت: باتوجه به پایداری هوا در شرایط ناسالم، کمیته اضطرار آلودگی هوا تشکیل و برای امروز 18 اردیبهشت تمامی مدارس در مقطع پیش دبستانی، دبستان و مدارس استثنایی تعطیل اعلام شد.