شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۷:۵۰Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیلقان»

برچسب ها آزاد راه تهران - شمال آزادراه کرج - تهران ترافیک جاده چالوس دانستنی آنلاین برچسب ها
اقتصاد آنلاین / صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس در مسیر جنوب به شمال محدوده بیلقان و آزادراه قزوین - کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس سنگین است.
اقتصاد آنلاین / یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده بیلقان و در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده آبشار قلعه دختر، ترافیک سنگین است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده بیلقان دارای ترافیک سنگین است. در محور های هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) - تردد روان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده بیلقان و در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده آبشار قلعه دختر، ترافیک سنگین است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۵    
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محور کرج-چالوس محدوده بیلقان سنگین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کندوان مسیر جنوب به شمال محدوده بیلقان و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر رفت و برگشت محدوده آبعلی نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور کرج - چالوس محدوده بیلقان سنگین است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محور کرج-چالوس محدوده بیلقان سنگین است. وی ادامه داد: همچنین تردد در محور های هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) روان است و ترافیک در آزادراه کرج-قزوین محدوده نظرآباد سنگین است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بنابر اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، ترافیک در محور کرج- چالوس محدوده بیلقان سنگین است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در سه محور مواصلاتی در کشور خبر داد. مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: ترافیک در محور کرج - چالوس محدوده بیلقان سنگین است. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محور کرج-چالوس محدوده بیلقان سنگین است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
طبق تصاویر دوربین های راهداری، ورودی جاده چالوس توسط پلیس راه همچنان مسدود شده و ترافیک در محدوده بیلقان وجود دارد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 289 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 20.9 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی در ساعت 13 امروز چهار شنبه 30 تیر 1400 را اعلام کرد. آخرین وضعیت محورهای شمالی ترافیک سنگین در محور کرج – چالوس محدوده های بیلقان و سیاه بیشه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور کرج-چالوس محدوده های بیلقان و سیاه بیشه، در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده مشا و در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند، ترافیک سنگین است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مهر: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور کرج - چالوس محدوده بیلقان سنگین است. علی زندی فر با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای استان البرز اظهار کرد: ترافیک در محور کرج - چالوس محدوده بیلقان سنگین است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۴۲    
ترافیک از بیلقان تا آدران در جاده کرج - چالوس، نیمه سنگین گزارش شده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: شاهد ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده بیلقان هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: شاهد ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده بیلقان هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: شاهد ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده بیلقان هستیم.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی در ساعت 13 امروز سه شنبه 29 تیرماه و نخستین روز از تعطیلات 6 روزه تهران و البرز را اعلام کرد. آخرین وضعیت محورهای شمالی ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده بیلقان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- براساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده بیلقان و محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده گدوک ترافیک سنگین است. این در حالی است که استان های تهران و البرز تا روز یکشنبه به دلیل کرونایی تعطیل و خروج از این استان ها با پلاک بومی آن ممنوع است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
برچسب ها بارش باران ترافیک جاده چالوس جاده چالوس دانستنی آنلاین برچسب ها
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز: ترافیک در محور چالوس در مسیر جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا آدران سنگین است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس در مسیر جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا آدران سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۴:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور کرج - چالوس حدفاصل بیلقان تا سرودار و محدوده پل زنگوله سنگین بوده و این محور دارای بارش پراکنده باران است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۹:۲۰   + ۳۷ سایت دیگر  
شفقنا – مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در محور کرج_چالوس خبر داد. مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: ترافیک در محور کرج – چالوس حدفاصل بیلقان تا پورکان و محدوده ارنگه سنگین است. ...
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۷:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرمهم: ترافیک از بیلقان تا آدران در جاده کرج-چالوس، نیمه سنگین گزارش شده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۹:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت راه های کشور در ساعت 15:00 امروز جمعه 4 تیرماه را اعلام کرد. آخرین وضعیت محورهای شمالی ترافیک سنگین در شمال به جنوب محور چالوس محدوده های مرزن آباد، هزارچم و پل خواب و مسیر رفت و برگشت آدران تا بیلقان ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل بیلقان تا کندر سنگین و در حدفاصل سرودار تا آدران و محدوده پل خواب و محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده دماوند نیمه سنگین است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس خبر داد. مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: با تلاش تیم امداد و نجات سازمان، 21 نفر در قالب 5 خانواده (12نفر آقا و 9 نفر خانم) گرفتار شده در رودخانه سرجوب حصار، بعد از آبگیر بیلقان نجات یافتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۲۳:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: با تلاش تیم امداد و نجات 21 نفر در قالب 5 خانواده گرفتار شده در رودخانه سرجوب حصار ،بعد ازآبگیر بیلقان نجات یافتند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
محور کرج - چالوس حدفاصل بیلقان تا وینه دارای ترافیک سنگین و محور های هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) دارای ترافیک روان هستند به طوری که محور های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است. محور های شریانی شهداد - نهبندان و خرم آباد - پلدختر مسدود است. ...
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال در محدوده های بیلقان و سرودار سنگین است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۱:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت راه های کشور در بعدازظهر 21 خردادماه را اعلام کرد. آخرین وضعیت محورهای شمالی ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده های بیلقان و سرودار و مسیر (شمال به جنوب) محدوده های مرزن آباد، نساء و خوشبختی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر در رفت و برگشت در محدوده میانک سنگین و در محدوده آدران تا بیلقان نیمه سنگین است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز: شجاعی، سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز :ترافیک از کرج تا بیلقان در جاده کرج-چالوس، روان و در سایر نقاط این محور نیز به همین صورت است.
مدیر مرکز مدیریت راه ها از بروز ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور، آب اسک و شاهاندشت و بایجان و مسیررفت و برگشت محدوده سه راهی چلاو خبر داد.
برترین ها / بازتاب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۳۳ سایت دیگر  
فارس نوشت: مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده مشا و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند نشان می دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۴:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور کندوان حدفاصل بیلقان تا سرودار، محور هراز محدوده مشاء و پلور و محور فیروزکوه محدوده شهر دماوند نشان می دهد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۲۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضردر محور کندوان و مسیرشمال به جنوب محورهای هراز و فیرورکوه در برخی مقاطع ترافیک سنگین است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک از بیلقان تا آدران در جاده کرج-چالوس سنگین گزارش شده است.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها از بروز ترافیک سنگین در برخی مقاطع مسیر جنوب به شمال محورهای کندوان، فیروزکوه و هراز، همچنین جاده تهران-فشم خبر داد.
اقتصاد ایران: کرج - سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: ترافیک در محور چالوس در مسیر رفت و برگشت حدفاصل پل خواب تا بیلقان سنگین است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال در محدوده های بیلقان و سرودار سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۲۱:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج - سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: ترافیک در محور چالوس در مسیر رفت و برگشت حدفاصل پل خواب تا بیلقان سنگین است.
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: طبق اطلاعات دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر، ترافیک در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران - پردیس، محور قدیم تهران - بومهن و محور تهران - فشم سنگین است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کندوان مسیر جنوب به شمال محدوده بیلقان نشان می دهد.