شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۴:۲۹Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایستگاه هواشناسی»

تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۲۱:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد سبزه زاری اظهار کرد: حداکثر دمای امروز (22 تیرماه) در ایستگاه هواشناسی شوش 51.6 درجه، اهواز و دزفول 51.3 درجه، امیدیه و بستان 50.9 درجه، گتوند 50.6 درجه، آبادان و شوشتر 50.4 درجه، ماهشهر و آغاجاری 50.2 درجه و رامهرمز و ایستگاه کشاورزی اهواز 50 درجه سانتیگراد ثبت شده است. ...
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ آرش بهاروند احمدی مدیرکل هواشناسی استان البرز با اشاره به اینکه طی سه سال گذشته اقدامات مهمی در راستای توسعه شبکه ایستگاه های هواشناسی البرز انجام شده ...
ماژین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ماژین نیوز، بهروز مرادپور با بیان اینکه کمینه دمای کشور امروز صبح نوزدهم تیرماه 1403، در ایستگاه هواشناسی الشتر به میزان 9/5 درجه سانتی گراد اتفاق افتاد و خنک ترین نقطه کشور بود، اظهار کرد: پس از الشتر، بوئین میان دشت در استان اصفهان با دمای 9/7 درجه سانتی گراد در رتبه دوم قرار گرفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: اولین ایستگاه هواشناسی سیار و با قابلیت حمل و نقل در استان اردبیل راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۰:۲۸    
زاهدان - ایرنا - افزایش دمای هوا در بیشتر نقاط سیستان و بلوچستان به مرز 50 درجه سانتی گراد رسیده و در برخی ایستگاه های هواشناسی استان رکوردهای چند سال اخیر شکسته شده و فعالیت های عمرانی و کارگری شهرداری ها در این مناطق متوقف شده است.
عصر خبر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۲۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرانلاین ، محسن حیدری در گفت وگو با ایسنا، افزود: گردوغبار حاصل از طوفان امروز، شعاع دید افقی را به 3 هزار متر کاهش داد همچنین در شهرستان زهک بیشینه سرعت باد به 72 کیلومتر در ساعت رسید و دید افقی را در ایستگاه هواشناسی تا 500 متر کاهش داد. ...
آوای سرحد   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۲۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان گفت: ظهر امروز 14تیرماه بیشینه دمای شهرستان خاش به 44 درجه سلسیوس رسید که در 39 سال اخیر این دما بی سابقه بوده است. به گزارش آوای سرحد محسن حیدری اظهار داشت: عصر امروز 14 تیر 1403 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان قزوین گفت: در حال حاضر 44 ایستگاه هواشناسی در استان فعالیت می کند و بزودی چهار ایستگاه دیگر به مجموعه موجود اضافه می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۵:۰۵    
مدیرکل هواشناسی استان قزوین گفت: در حال حاضر 44 ایستگاه هواشناسی در استان فعالیت می کند و بزودی چهار ایستگاه دیگر به مجموعه موجود اضافه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۰۷:۱۵    
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون 70 ایستگاه هواشناسی در نقاط مختلف استان شامل سینوپتیک اصلی، کشاورزی، فرودگاهی، جاده ای و باران سنجی فعال است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۲۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: ایستگاه فرودگاه طبس با اعتبار 5 میلیارد تومان احداث می شود.
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بیشینه دمای شهر نصرت آباد به 47 درجه سلسیوس رسید که از بدو تاسیس ایستگاه هواشناسی در 13 سال گذشته بی سابقه بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل هواشناسی استان فارس گفت: در استان فارس تنها سرچهان ایستگاه هواشناسی ندارد که ان شاءالله در سال 1403 در این شهرستان هم ایستگاه هواشناسی راه اندازی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۲۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان_ ایرنا_ مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: امروز 23 ایستگاه هواشناسی این استان دمای بالای 40 درجه را ثبت کردند که دلگان با ثبت دمایی 50 درجه گرم ترین شهر استان شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۲۰:۵۴    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل هواشناسی خراسان رضوی گفت: یکی از فعالیت های دولت سیزدهم راه اندازی ایستگاه مرکز هواشناسی حرم مطهر رضوی است که در سال 1403 راه اندازی شده است و انشاالله خدمات خوبی را به زائران ارائه خواهد داد.
بازتاب   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۳:۱۶   + ۲۸ سایت دیگر  
وزش باد شدیدی تا بیشینه 115 کیلومتر در ساعت، بامداد امروز دوشنبه 11 تیر ،1403 زابل را درنوردید و گردوغبار حاصل از آن شعاع دید افقی را به 800 متر کاهش داد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۴:۴۲    
مدیر کل هواشناسی استان خراسان رضوی از ساختمان ایستگاه هواشناسی در حال احداث شهر جدید بینالود بازدید کرد.
فردای کرمان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۹:۲۶    
فردای کرمان – گروه جامعه: بنا به اعلام اداره کل هواشناسی استان کرمان، صبح امروز 10 تیرماه، شهرهای کرمان رکوردار گرم ترین ایستگاه های هواشناسی کشور شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۲۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: 23 ایستگاه هواشناسی دمای بالای 40 درجه را در استان به ثبت رساندند که بیش از 90 درصد ایستگاه های استان را تشکیل می دهد.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۲۱:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نواحی مرکزی، نوار غربی و مرز شرقی استان وزش با شدت کمتر نسبت به نواحی شمالی برخی ساعات افزایش غبار رخ خواهد داد. از لحاظ دمایی روزهای پایانی هفته نیمه شمالی استان افزایش دما و نواحی جنوبی کاهش دما خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل هواشناسی استان یزد، ساخت و ایجاد 35 ایستگاه هواشناسی خودکار در استان را از جمله دستاوردهای دولت خدمتگزار سیزدهم برشمرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۳:۱۸   + ۷۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بامداد امروز (یکشنبه، سوم تیرماه) کمینه دمای هوا در ایستگاه هواشناسی فیروزکوه- آلودگی به 9.2 درجه سلسیوس رسید و خنک ترین ایستگاه تهران شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمان- کارشناسی پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: طی 24 ساعت گذشته، گرم ترین ایستگاه هواشناسی در استان کرمان مربوط به منوجان با دمای 47 درجه سانتی گراد بوده است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۳:۵۱    
هوای شهرهای ایران با آغاز فصل تابستان، به گرمای غیر قابل تحملی تبدیل شده اند و سازمان هواشناسی از تداوم شرایط گرمای هوا در شهرهای کشور خبر می دهد. در گذشته نیز ایستگاه هواشناسی Placerville در ایالت کالیفرنیای آمریکا فهرست 15 شهر گرم جهان را منتشر کر که در فهرست گرم ترین شهرهای جهان، سه شهر [...]
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
گروه جامعه:هوای شهرهای ایران با آغاز فصل تابستان، به گرمای غیر قابل تحملی تبدیل شده اند و سازمان هواشناسی از تداوم شرایط گرمای هوا در شهرهای کشور خبر می دهد ...
اقتصاد آنلاین / دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۸:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
ایستگاه هواشناسی Placerville در ایالت کالیفرنیای امریکا فهرست 15 شهر گرم جهان طی 24 ساعت گذشته را منتشر کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
حداکثر دمای امروز (30 خردادماه) در ایستگاه هواشناسی بستان 50.9، اهواز 50.3، گتوند 50.2، امیدیه، رامهرمز و ایستگاه کشاورزی اهواز 50 درجه سانتیگراد ثبت شده است.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا-امروز سه شنبه سه شهر ایران و چندین شهر عراق بالاترین میانگین دما را در 24 ساعت گذشته در جهان ثبت کردند. به گزارش شفقنا، ایستگاه هواشناسی Placerville در ایالت کالیفرنیای امریکا، جدولی از 15 منطقه و شهر در جهان را منتشر کرد که بالاترین دما را در 24 ساعت گذشته داشته اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان امروز 24 خرداد ماه طرح ایستگاه هواشناسی کشاورزی واقع در روستای قائمیه مجد از توابع بخش مرکزی رفسنجان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۲    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در راستای پایش اقلیم و پیش بینی آب و هوا راه اندازی 60 ایستگاه هواشناسی مجازی در استان قزوین ضرورت دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان میدان هوایی ولایت بادغیس از افتتاح یک ایستگاه هواشناسی در این ولایت خبر داده اند.
کرمان نو   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: صبح امروز 17 خرداد شهداد با دمای 31 درجه سانتیگراد گرم ترین صبح را در کشور داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از 6 ایستگاه هواشناسی و بارانسنجی گزارش باران مخابره شد که از شهرک سبحان 11، کله گزان 9، دشتوک8 ، شهر محمدی 5.5 و رئیس آباد 3 میلیمتر باران گزارش شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از 6 ایستگاه هواشناسی و باران سنجی گزارش باران مخابره شد، از شهرک سبحان 11، کله گزان9، دشتوک8، شهر محمدی5.5، رئیس آباد3 میلی متر باران گزارش شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: هفت ایستگاه هواشناسی اصلی و ایستگاه باران سنجی در نقاط مختلف این استان در دست راه اندازی و توسعه است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۲۱:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
برای ارزیابی ارتباط سکته های مغزی با شب های گرم تر سال، محققان داده های یک ایستگاه هواشناسی محلی را تجزیه و تحلیل کردند که شرایط جوی از جمله دما، رطوبت نسبی و فشار هوا را ساعت به ساعت ثبت می کرد. آن ها همچنین دمای روز را کنترل کردند تا اثرات آن بر حوادث سکته مغزی در شب کاهش یابد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
ایستگاه هواشناسی تهرانسر عصر امروز دمای 40 درجه را رد کرد، ایستگاه ورامین نیز دمای 42 درجه را نشان می دهد در حالی که هنوز به نیمه خرداد هم نرسیدیم.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۶    
ایستگاه هواشناسی تهرانسر الان دمای 40 درجه رو رد کرد، ایستگاه ورامین دمای 42 درجه رو نشون میده در حالی که هنوز به نیمه خرداد هم نرسیدیم.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۹    
ایستگاه هواشناسی شبانکاره استان بوشهر 10 صبح دمای بالای 50 درجه ر نشان می دهد.
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۵:۴۵    
شهرستان پاوه با وجود داشتن طبیعتی خشن، فاقد ایستگاه هواشناسی است و این یکی از شگفتانه های مدیریتی در استان کرمانشاه محسوب می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۶    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. حرکت شگفت انگیز رونالدینیو در 44 سالگی مهران رجبی در سوگ رئیسی شوکه شد تصویری از مجری پرحاشیه در قامت نماینده مجلس برادر رئیسی مجبور شد، کارش را کنار بگذارد! بازیگر مشهور سریال بچه مهندس پدر شد ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
پیرو اخبار منتشرشده در برخی رسانه ها مبنی بر چند گودبرداری در مجاورت ایستگاه هواشناسی ژئوفیزیک تهران، مدیرکل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: این گودبرداری ها مربوط به مجموعه هواشناسی نیست و توسط دانشگاه تهران در حریم ایستگاه هواشناسی ژئوفیزیک انجام شده است ...
پیرو اخبار منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر چند گودبرداری در مجاورت ایستگاه هواشناسی ژئوفیزیک تهران،مدیرکل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: این گودبرداری ها مربوط به مجموعه هواشناسی نیست و توسط دانشگاه تهران در حریم ایستگاه هواشناسی ژئوفیزیک انجام شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: عصر روز گذشته 17 ایستگاه هواشناسی استان دمای بالای 40 درجه را ثبت کردند که دلگان با ثبت دمایی 45.2 درجه گرم ترین شهر ایران شد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : صادق ضیائیان رئیس مرکز پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی سازمان هواشناسی در گفت وگو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت جوی محل سانحه بالگرد حامل رئیس جمهور ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلنا : رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران درباره وضعیت جوی منطقه حادثه بالگرد گفت: در محدوده حادثه متاسفانه ایستگاه هواشناسی نداریم و نزدیک ترین ایستگاه به این محل ایستگاه ورزقان است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، محمد امیدفر روز یکشنبه در گفت و گو با، خبرنگاران با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته شهرهای تیکمه داش و سراب جزو سه شهر سرد کشور ثبت شده اند، افزود: در این بازه زمانی، ایستگاه هواشناسی دیزین بالا با دمای منفی 2 درجه سانتی گراد سردترین شهر کشور بود و دما [...]