چهارشنبه ۰۴ خردادساعت ۱۸:۲۲May 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایستگاه هواشناسی»

اخبار ملکان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۱    
یک کارشناس مرکز هواشناسی استان گفت: براساس گزارش ایستگاه هواشناسی ملکان،به علت آلودگی شدید هوا دید افقی در شهرستان ملکان به 500 متر کاهش یافته است/
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری آوج از بهره برداری ایستگاه هواشناسی در شهر آبگرم در ماه های آینده خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نایین با اشاره به واگذاری زمین دولتی 4300 مترمربعی شهر انارک برای احداث ایستگاه هواشناسی تمام خودکار، از آغاز عملیات اجرایی این پروژه خبر داد.
سازمان هواشناسی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۱    
درخواست مدیرکل هواشناسی مرکزی برای تسریع در تکمیل و اجرای پروژه ایستگاه هواشناسی فرودگاهی اراک امان محمد کمالی در جلسه بررسی و تعیین تکلیف اتمام و تکمیل پروژه ایستگاه هواشناسی فرودگاهی شهدای اراک، خواستار تسریع در تکمیل و اجرای این پروژه شد. ...
سازمان هواشناسی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۹    
جانمایی ساختمان جدید ایستگاه هواشناسی رودسر با توجه به نامناسب بودن وضعیت ایستگاه هواشناسی رودسر با تخصیص منابع برای احداث ساختمان جدید در بازدید معاون شبکه پایش سازمان هواشناسی کشورساختمان جدید ایستگاه جانمایی شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۵    
مسول ایستگاه هواشناسی شهریار از کاهش بارندگی های امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایستگاه هواشناسی قصرشیرین دید افقی در ساعت 10 و 30 دقیقه صبح امروز پنجشنبه به میزان 20 متر و دید عمودی نیز 120 متر کاهش یافت و این نشان از غلظت غبار و گرد و خاک و آلودگی شدید هوا و بحرانی بودن منطقه و تهدیدی جدی برای سلامت مردم است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بارش های 24 ساعت گذشته موجب آبگرفتگی خیابان های شهر میمه و وقوع سیل در مناطق کوهستانی این بخش شد. رئیس اداره هواشناسی بخش میمه گفت: در 24 ساعت گذشته، 22 میلیمتر باران در ایستگاه هواشناسی میمه به ثبت رسید و باعث آبگرفتگی معابر، خیابان های اصلی و وقوع سیل در مناطق کوهستانی میمه شد. ...
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
در دو روز گذشته دمای صبحگاهی کاهش یافته و امروز دمای هوای همدان، به صفر درجه رسید. کارشناس مرکز هواشناسی استان همدان گفت: در 24 ساعت گذشته، ایستگاه هواشناسی قهاوند با منفی یک درجه به عنوان سردترین و ایستگاه نهاوند و اسدآباد با 19 درجه سلسیوس به عنوان گرم ترین، مناطق استان، اعلام شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۷    
هواشناسی زنجان از ثبت دمای زیر صفر درجه در 7 ایستگاه هواشناسی استان در صبح امروز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه گفت: براساس داده های اطلاعاتی سنجش لحظه ای 9 ایستگاه هواشناسی استان کرمانشاه؛ شاخص کیفیت هوای استان تا ساعت هفت صبح غیر از شهرستان کنگاور در حد استاندارد قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۵    
رئیس اداره هواشناسی بردسکن اعلام کرد: بردسکن رتبه اول را از لحاظ کمبود بارش و خشکسالی در بین 20 ایستگاه هواشناسی خراسان رضوی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- فرماندار مرکز لرستان از پیگیری برای تأمین اعتبار لازم برای احداث ایستگاه هواشناسی در بخش زاغه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کیفیت هوای پایتخت امروز شنبه 6 فروردین نشان می دهد به لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون منطقه 6 با شاخص لحظه ای 22 پاک ترین ایستگاه پایتخت ثبت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواشناسی کشور از توسعه زیرساخت ها برای راه اندازی ایستگاههای هواشناسی در مارگون، لنده و باشت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۷:۳۶    
رئیس سازمان هواشناسی کشور از توسعه زیرساخت ها برای راه اندازی ایستگاههای هواشناسی در مارگون، لنده و باشت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان آذربایجان غربی گفت: 145 ایستگاه هواشناسی در استان فعالیت می کند که امسال 15 ایستگاه از آن ها خودکار می شود
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت سوم فروردین، روز جهانی هواشناسی به ایستگاه هواشناسی میاندوآب رفته و تصاویری را از این ایستگاه ثبت کردیم.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در 24 ساعت گذشته با تداوم روند کاهشی دما، پنج شهرستان این استان دمای زیر 10 درجه سانتیگراد را تجربه کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: غلظت آلاینده های هوای زاهدان از هشت صبح امروز که 23 برابر حد مجاز بوده، هم اینک طبق اعلام ایستگاه هواشناسی فرودگاهی این شهر، این میزان به 48 برابر حد مجاز افزایش پیدا کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۰۰:۲۵    
مدیرکل هواشناسی استان یزد با اشاره به اینکه بیش از 90 ایستگاه فعال هواشناسی رصد اطلاعات جوی را انجام می دهند، گفت: از این تعداد 32 ایستگاه به صورت خودکار فعالیت دارند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۵:۵۴    
مدیرکل هواشناسی استان یزد از فعالیت 90 ایستگاه هواشناسی در استان و فعالیت 32 ایستگاه خودکار و مکانیزه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۹    
مدیرکل هواشناسی یزد با بیان اینکه در این استان 90 ایستگاه هواشناسی فعال است، گفت: منشأ طوفان گرد و خاک داخلی و از سمت اصفهان وارد استان یزد شده و تاکنون بیشترین وزش باد در روز گذشته با سرعت 115 کیلومتر در ساعت ثبت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به فعال بودن 77 ایستگاه هواشناسی از ساخت دو ایستگاه اقلیم شناسی در کلاردشت و بابل خبر داد.
خانه خشتی   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۵    
با حضور جناب آقای دکتر رنجبر کریمی و تنی چند از مسئولین دانشگاه، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشکده کشاورزی، ایستگاه هواشناسی دانشگاه واقع در مزرعه دانشکده کشاورزی افتتاح گردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی استان فارس اعلام کرد: تا ساعت 9و 30 دقیقه شنبه چهاردهم اسفند ماه ، بررسی 32 ایستگاه هواشناسی استان نشان می دهد که حدود 68 میلی متر باران در 27 ایستگاه باریده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: در پی فعالیت یک موج ناپایدار در سطح استان طی 24 ساعت گذشته سرعت وزش باد در بیشتر نقاط استان افزایش یافت به نحوی که بیشترین سرعت در ایستگاه هواشناسی نهاوند با 111 کیلومتر بر ساعت به ثبت رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: روز گذشته از 33 ایستگاه هواشناسی در سیستان و بلوچستان گزارش بارندگی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان گفت: در روز سه شنبه 10 اسفند، از سی و سه ایستگاه هواشناسی در سیستان و بلوچستان گزارش بارندگی شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۳    
ایستگاه هواشناسی خودکار راین بیش از یکسال است که به علت خرابی یک قطعه معیوب و خراب شده است و مدیر کل هواشناسی استان در این باره گفته است که قطعه دیتا لاگر این دستگاه معیوب است و در صدد رفع آن هستیم و تا لحظه درست شدن این ایستگاه پیگیری های لازم انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 20 میلیارد ریال اعتبار برای راه اندازی 2 ایستگاه هواشناسی در شهرهای لنده و مارگون در این استان اختصاص یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: روز گذشته در 22 ایستگاه هواشناسی در سیستان و بلوچستان گزارش بارندگی ثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: ایستگاه خودکار هواشناسی آزادشهر در صورت تامین برق و شبکه مخابرات آن تا اواسط ماه اسفند به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان - مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی در شبانه روز گذشته از 16 ایستگاه هواشناسی این استان گزارش شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل هواشناسی استان اصفهان از افتتاح ایستگاه هواشناسی بادرود با اختصاص 10 میلیارد ریال اعتبار خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۲۰:۳۹    
شیراز-ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی استان فارس اعلام کرد: تا ساعت 12 و 30 دقیقه یکشنبه 24 بهمن، بررسی 33 ایستگاه هواشناسی استان نشان می دهد که سپیدان با 18 میلی متر بیشترین میزان بارندگی اخیر در استان داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایستگاه خودکار اقلیم شناسی هواشناسی بندپی غربی در شهرستان بابل افتتاح شد.
مدیرکل راه وشهر سازی استان مرکزی گفت: ساختمان ایستگاه هواشناسی سینوپتیک شهرستان فراهان با تلاش کارشناسان این اداره کل با اعتباری بالغ بر 21.900 میلیون ریال به بهره برداری رسید.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ۰۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز؛مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیویه و بویراحمد در حاشیه مراسم رونمایی از ایستگاه سامانه آنلاین در جمع خبرنگاران اظهار داشت : تعداد 20 ایستگاه باران سنجی در نقاط مختلف استان و یک ایستگاه هواشناسی و 2دستگاه سطح سنج دیتالاگری برروی ایستگاههای هیدرومتری قلات و دهنو لوداب ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۰۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
گروهی از خرس های قطبی سی سال پیش یک ایستگاه هواشناسی را برای زندگی انتخاب کردند.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۱۹ - ۲۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
خرس های قطبی در یک ایستگاه هواشناسی رهاشده در جزیره کولیوچین در شرق دور روسیه زندگی می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اعلام بارندگی از 151 ایستگاه هواشناسی در دیماه سال 1400، میزان بارندگی حاصل از سامانه های بارشی در دیماه را بیش از 7 میلیارد مترمکعب عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد: بیشترین میزان بارندگی 24 ساعت گذشته استان از ایستگاه هواشناسی در تنگ چنار گزارش شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی استان فارس اعلام کرد: از عصر جمعه پانزدهم بهمن ماه تا ساعت 6 و سی دقیقه شنبه شانزدهم بهمن ماه بررسی 33 ایستگاه هواشناسی استان نشان می دهد که نورآباد ممسنی با 36 میلی متر بیشترین میزان بارندگی اخیر در استان داشته است.
فرارو   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
دیمیتری کخ یک عکاس روسی حیات وحش است که برای عکاسی از خرس های قطبی یک ایستگاه هواشناسی متروکه معروف شده است. به گزارش فرارو، بسیاری از ما عادت داریم که خرس ها را میان برف و در آب های یخ زده ی قطب شمال ببینیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
پیش بینی دمای هوای 24 ساعت آینده در شهر های دارای ایستگاه هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: طی 24 ساعت گذشته سردترین ایستگاه هواشناسی کشور باباراشانی در استان کردستان با دمای 30درجه زیر صفر بوده است. همچنین در ایستگاه راسک در سیستان و بلوچستان دمای 24.6 درجه سانتی گراد به عنوان گرم ترین ایستگاه ثبت شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته، اول بهمن ماه بارش برف در محدوده جنوب شهرستان تایباد آغاز و تا پس از غروب ادامه داشت. طبق گزارش اداره هواشناسی شهرستان تایباد در ایستگاه هواشناسی روستای پشته میزان بارش 13 سانتی متر ثبت شده است. روستای کرات در فاصله 25 کیلومتری جنوب شهر تایباد و در مسیر تایباد به خواف واقع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار رشتخوار گفت: از ابتدای امسال تاکنون طبق گزارش ایستگاه هواشناسی میزان بارش در این شهرستان 90.3 میلی متر گزارش شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 96 درصد افزایش داشته است.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از ثبت دمای زیر صفر درجه در 10 ایستگاه هواشناسی استان در صبح امروز خبر داد.