جمعه ۱۰ تیرساعت ۲۳:۵۸Jul 2022 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان تاکسیرانی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تاکسیرانی قم از پوشش حمل و نقلی کامل ناوگان تاکسیرانی استان در ایام کنکور خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در شورای سالیانه سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران عملکرد مالی سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران بررسی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
در شورای سالیانه سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران عملکرد مالی سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران بررسی شد.
صبح الوند   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای شهر همدان گفت: سازمان تاکسیرانی شهرداری همدان از ظرفیت سامانه 133 برای ساماندهی تاکسی های سطح شهر استفاده کند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس:شهر قم به عنوان دومین قطب گردشگری مذهبی کشور، در طول سال پذیرای زائران و مسافران بی شمار داخلی و خارجی است که در این زمینه با توجه به حضور زائران با فرهنگ ها و زبان ها خاص، نیاز به زیرساخت هایی متناسب با این زائران نیز احساس می شود. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نصر: گردشگران و میهمانان تابستانی با تاکسی های طرح "از من بپرس" در تبریز مورد استقبال قرار می گیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۵    
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین از تحویل 110 مورد اشیای جامانده در تاکسی ها توسط تاکسیرانان به واحد اشیای گمشده این سازمان خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۸    
به گزارش قم پرس:واحد خبر سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم، سید ابوالفضل اسماعیلی به همراه مهدی مبینی مدیرکل منابع انسانی شهرداری قم از سازمان تاکسیرانی بازدید کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
قم-مدیر عامل سازمان تاکسیرانی قم از به کارگیری حداکثر توان ناوگان تاکسیرانی برای خدمت رسانی به شرکت کنندگان در اجتماع بزرگ سلام فرمانده در مسجد مقدس جمکران خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قم از نوسازی 48 دستگاه تاکسی فرسوده از ابتدای سال در قم خبر داد و گفت: همچنین تسهیلات یک میلیارد ریالی برای نوسازی تاکسی ها از محل سپرده سازمان تاکسیرانی در بانک رسالت به متقاضیان پرداخت می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۶:۳۷    
پاسخ روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد به درخواست اختصاص رفاهیات برای تاکسیرانان و تصمیم گیری در خصوص افزایش کرایه تاکسی در مشهد
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مهدی اسماعیل پور-روزنامه نگار سازمان تاکسیرانی با وجود تمام مشکلات و محدودیت هایی که در بحث تولید خودرو وجود دارد، به صورت جدی از سال گذشته برنامه نوسازی تاکسی های فرسوده را در دستور کار خودش قرار داده است ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۰    
معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران از تجهیز همه تاکسی های پایتخت به بارکدهای الکترونیکی پرداخت شناور(دونرخی) خبر داد و گفت: گشت های نظارت بر تخلفات تاکسی ها در سطح شهر تهران تقویت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با هفته ملی بدون دخانیات سازمان تاکسیرانی شهر تهران اقدام به اجرای طرح پایش سلامت تاکسیرانان در پایانه های تاکسی پایتخت کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: نرخ های جدید کرایه انواع تاکسی های شهر پس از تصویب مراجع ذی ربط به سازمان تاکسیرانی ابلاغ شد.
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۸:۱۹    
عصر خودرو:حمل و نقل کالا در ایران طی دهه های گذشته محدود به وانت ها بوده و ون ها جایگاهی جز استفاده در سازمان تاکسیرانی نداشتند. این در حالی است که طی سال های اخیر با گسترش کسب و کارها بخصوص در حوزه دیجیتال و خرده فروشی در شبکه های اجتماعی ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۳:۴۴    
علی قاسم زاده شهردار اصفهان صبح امروز _بیست و یکم خردادماه_ از سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قم گفت: نیمی از شبکه تاکسیرانی در استان فرسوده است و نیاز به نوسازی دارد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۲۲:۳۷    
به گزارش قم پرس به نقل از واحد خبر سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم، پیرو هماهنگی و مکاتبات صورت گرفته و با توجه به شروع امتحانات پایانی دانشگاه پیام نور، سرویس دهی اختصاصی برای این دانشگاه با همکاری سازمان تاکسیرانی در نظر گرفته شده است. ...
نماینده   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران از افزایش تعداد ون های در نظر گرفته شده برای خدمت رسانی در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) به 100 دستگاه خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران از افزایش تعداد ون های در نظر گرفته شده برای خدمت رسانی در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) به 100 دستگاه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۰۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز گفت: کارت بنزین (سوخت) تاکسی های غیرفعال در کلانشهر تبریز که خدماتی به شهروندان ارائه نمی کنند، ابطال می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا: معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران، از برگزاری دومین نشست بازگشایی پیشنهاد های قیمت مراکز اسقاط، با حضور تهاد های نظارتی که افزایش چشمگیر نرخ اسقاط را در پی داشت، خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از واحد خبر سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم، خانواده بزرگ تاکسیرانی قم با پنج هزار و 914 دستگاه تاکسی و بیش از 8 هزار راننده اعم از بهره بردار و کمکی در کاربری های بی سیم، گردشی و خطوط ویژه در سطح شهر به شهروندان و مسافرین محترم خدمات رسانی می کنند. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۲۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهر تهران در اطلاعیه های جداگانه از تمهیدات ویژه برای تسهیل در رفت و آمد شرکت کنندگان در مراسم سلام فرمانده که عصر امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می شود خبردادند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون نظارت بر امور مناطق سازمان تاکسیرانی تهران از تمهیدات و خدمات تاکسیرانی برای مراسم بزرگ سلام فرمانده در ورزشگاه آزادی تهران خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۷:۲۵    
معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران امتناع برخی رانندگان تاکسی از دریافت آنلاین کرایه ها را غیر قانونی خواند و از برخورد با رانندگانی خبرداد که با وجود داشتن برچسب های بارکددار پرداخت آنلاین، از مسافران طلب پول نقد می کنند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از برگزاری نشست تعیین تکلیف ساماندهی میدان میوه و تره بار در سازمان تاکسیرانی خبر داد
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: دیروز و در پی بروز اختلالات در حمل و نقل شهری، تلاش های تاکسیرانان تهرانی باعث شد مقوله حمل و نقل شهری پایتخت با معضل شدید مواجه نشود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۷    
در دوره جدید مدیریت شهری، نوسازی تاکسی های فرسوده در اولویت سازمان تاکسیرانی قرار گرفته است و براساس کارنامه 200روزه شهرداری تهران اقدامات خوبی در این راستا انجام شده و به گفته مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران فرایند نوسازی تسریع شده است ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۱۹    
به گزارش قم پرس: علی نیک ، با اشاره به فعالیت های سازمان تاکسیرانی در سال 1400 ، تعداد فعالان این حوزه را موردتوجه قرار داد و اظهار داشت: 5 هزار و 914 دستگاه تاکسی در قم مشغول فعالیت است که 8 هزار و 200 نفر بروی این تعداد تاکسی کار می کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران همزمان با برپایی نمایشگاه کتاب ، اقدام هایی با هدف خدمت رسانی به مراجعه کنندگان به این نمایشگاه را در دستور کار قرار داده است.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۷:۱۷    
رئیس سازمان تاکسیرانی و حمل و نقل عمومی نهاوند افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی را تکذیب کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین از انعقاد تفاهم سه جانبه میان سازمان تاکسیرانی، صندوق کارآفرینی و شهرداری قزوین برای پرداخت وام نوسازی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران گفت: نشست های مشترک و انعقاد توافق نامه هایی با نهاد مردمی رسالت با هدف اعطای تسهیلات با شرایط ویژه به تاکسیرانان برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۱    
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین از آغاز پرداخت وام قرض الحسنه نوسازی و تعمیرات تاکسی های فرسوده توسط صندوق کارآفرینی امید خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون نظارت وامور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران در خصوص برچسب های جدید تاکسی ها توضیحاتی ارائه را کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
شرایط ورود به ناوگان تاکسی پایتخت برای علاقمندان این حرفه، از سوی سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام شد.
موکان بوکان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۲:۳۶    
تعدادی زیادی از رانندگان تاکسی شهر بوکان به دلیل پایین بودن نرخ کرایه، مقابل سازمان تاکسیرانی و درب فرمانداری این شهر تجمع کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - تعدادی از رانندگان تاکسی شهر بوکان برای تحقق مطالبات خود از جمله پایین بودن نرخ کرایه، مقابل سازمان تاکسیرانی این شهر تجمع کرده و رسیدگی مسوولان به مشکلات شان را خواستار شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۹   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران به گلایه های برخی از شهروندان تهرانی مبنی بر افزایش بیش از 25 درصد کرایه در برخی خطوط پاسخ داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم با اشاره به اینکه آخرین لیستی که تأمین اجتماعی از سازمان تاکسیرانی پذیرفته مربوط به سال 94 بوده است گفت ...
ایران خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون فنی سازمان تاکسیرانی شهر تهران، از مالکان تاکسی های ایمن سیر بانوان خواست هرچه سریع تر برای حل مشکل مالکیت خودروی خود اقدام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: نرخ شناور در سیستم های دیگر مانند تاکسی های اینترنتی نیز انجام می شود اما نام شناور روی آن نیست. در تاکسی های اینترنتی نرخ یک مسیر در ساعات مختلف متغیر است و همه آن را پذیرفته اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۹:۳۰    
معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران ازتاکسیرانان متقاضی فرآیند نوسازی خواست هر گونه تخلف و عدم رعایت تعهدات اعلامی از سوی مراکز اسقاط را به این معاونت اطلاع دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۹:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران ازتاکسیرانان متقاضی فرآیند نوسازی خواست هر گونه تخلف و عدم رعایت تعهدات اعلامی از سوی مراکز اسقاط را به این معاونت اطلاع دهند.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۷:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با تاکید مجدد به الزام قانونی سازمان تاکسیرانی به حذف پول خرد از کرایه ها، گفت: قاعدتا سازمان تاکسیرانی باید تدبیر می کرد و با توجه به اجازه قانونی که از شورا داشت، با حفظ میانگین 25 درصدی در سطح شهر ...
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۷:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم جهت ارائه خدمات حرفه ای و لوکس به شهروندان و مسافران از بین رانندگان آقا و خانم علاقه مند و دارای خودرو که دارای بالاترین امتیاز باشند، دعوت به همکاری می کند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
افزایش نرخ کرایه های تاکسی امسال مثل سال های گذشته با پول خرد همراه است، مسئله ای که باعث چالش و دلخوری بین مسافران و رانندگان شده و آنها را با این سوال روبرو کرده که چرا یک بار برای همیشه سازمان تاکسیرانی نرخ کرایه ها را سر راست و رُند اعلام نمی کند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۸:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران به تشریح مصوبه شورای شهر درخصوص نرخ کرایه وسایل حمل ونقل عمومی در سال 1401 پرداخت.