پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۳:۵۷Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان تاکسیرانی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
1000 تاکسیران ورزشکار از امکانات ورزشی سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهدبهره مند شدند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده ; اداره ارتباطات سازمان تاکسیرانی امیر صفی خانی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با بیان اینکه سامانه سپند (سامانه پایش ناوگان دانش آموزی ) به منظور ثبت اطلاعات شرکتها و رانندگان حوزه سرویس مدارس می باشد و جهت رصد و نظارت بر ناوگان فعال در این حوزه اهمیت بالایی دارد ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نصر: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز گفت: مخازن (فاقد معاینه فنی یا فرسوده) گاز CNG تاکسی های درون شهری بصورت رایگان تعویض می شود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده ; مراسم گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از بسیجیان با حضور امیر صفی خانی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ، آقای چلوبی پور امام جماعت حوزه معاونت حمل و نقل و پرسنل معاونت حمل و نقل و ترافیک و سازمانهای اتوبوسرانی و تاکسیرانی برگزار شد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۰    
21 آبان امسال بود که در گزارشی با عنوان دور دور تخلف در سرویس های زیردرختی مدارس به موضوع فعالیت سرویس ها در حوزه حمل و نقل دانش آموزی اشاره کردیم.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۲   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای تغییر نرخ تاکسی یا شهرداری باید ورود کند و دستور دهد یا شورا. اما تاکنون چنین نبوده است؛ بنابراین سازمان تاکسیرانی نمی تواند در این زمینه ورود کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر اداره رفاه تاکسی داران سازمان تاکسیرانی تهران از ارائه خدمات رفاهی ویژه به تاکسیرانان به صورت یکپارچه و هوشمند بدون نیاز به مراجعه حضوری خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
آسیه توحیدنژاد، انصاف نیوز: سه فعال صنفی جامعه ی تاکسیرانان به دفتر انصاف نیوز آمدند و از مسائل و دغدغه هایشان گفتند. مهمانان ما در این برنامه مجید ظفرمند، راننده تاکسی و فعال صنفی تاکسیرانی، تاج بخش محمدی، راننده بازنشسته و مسلط به مسائل رانندگان و سازمان تاکسیرانی و علی حسین غلامی ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران از رصد هوشمند تاکسیرانان خبر داد و گفت: از طریق لاگ هوشمند (کیو آر کد) که روی تاکسی ها نصب شده است، نظارت ها بر عملکرد تاکسیرانان بیشتر و دقیق تر خواهد بود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی تهران اگر تاکسیرانان دوبار اخطار پیامکی عدم پرداخت کرایه بصورت الکترونیکی دریافت کند، مجوز طرح ترافیک و سپس سهمیه کارت سوخت آنان حذف خواهد شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران گفت: از سازمان تاکسیرانی خواسته ایم که کنترل نرخ کرایه ها را انجام دهند. البته تاکسی ها نیز با این افزایش به ضرر خود کار می کنند. چرا که مسافرین با بالا رفتن نرخ کرایه ها به سمت استفاده از تاکسی های اینترنتی می روند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به افزایش خودسرانه کرایه های تاکسی در برخی خطوط گفت: این کار غیرقانونی است و سازمان تاکسیرانی باید با متخلفین برخورد کند.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۴   + ۴۵ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران گفت: اگر قرار باشد درختی روی سر مردم و خودروهای آنها سقوط کند، باید قطع شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی با تاکید بر کنترل و نظارت دقیق فعالیت تاکسیرانان گفت: نخستین اخطار لاگ هوشمند برای تاکسی های گردشی و تلفنی غیر فعال ارسال شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران تاکید می کند که تاکسی های خطی اجازه فعالیت در تاکسی های اینترنتی را ندارند اما سازمان تاکسیرانی هم تکلیف دارد که سامانه برخط تاکسی را راه اندازی کند .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی اصفهان گفت: بیمه شده های صوری شرکت تاکسیرانی در اصفهان شناسایی و حذف شده اند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: قراردادهای سرویس مدارس از سیزدهم آبان سال جاری در سامانه هوشمند سرویس مدارس اصفهان سفیر مهر بارگذاری شده است و در انتظار تأیید شرکت های حمل ونقل دانش آموزی برای ارسال به اولیای دانش آموزان است. ...
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
شهروندان درصورت مشاهده افزایش نرخ کرایه ها تاکسی در روزهای بارانی ، شماره پلاک تاکسی را به 137 پلاس اعلام کنند. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۱:۴۸    
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: سازمان تاکسیرانی باید بر نحوه اجرای مصوبه شورا درباره افزایش نرخ 10 تا 15 درصدی کرایه تاکسی های پایتخت در زمان بارش برف و باران نظارت کند.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۰۷:۲۶   + ۷۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران در مورد افزایش نرخ 10 تا 15 درصدی کرایه تاکسی های پایتخت در زمان بارش برف و باران توضیحاتی ارائه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۰۸:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه نرخ کرایه تاکسی های گردشی توافقی است، گفت: با توجه به مسافت، وضعیت ترافیک و شرایط جوی نرخ کرایه این نوع تاکسی با توافق مسافر با راننده تعیین می شود.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری قزوین از اختصاص 30 دستگاه تاکسی در شبکه بی سیم 133 و آژانس های تحت نظارت سازمان تاکسیرانی جهت ارائه خدمات به شهروندان قزوینی خبر داد .
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۲۰:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: به سازمان تاکسی رانی اجازه داده شده در روزهای بارانی کرایه ها را حدود 10 تا 15 درصد افزایش دهد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۲:۳۴    
به گزارش اقتصاد آینده : دیدار رانندگان با مدیر عامل سازمان جهت بیان مشکلات و رفع آنها صورت گرفت. در این دیدار رانندگان به بیان مشکلات خود پرداختند. امیر صفی خانی مدیر عامل سازمان تاکسیرانی ضمن بررسی مشکلات دستورات مقتضی را جهت رسیدگی به مشکلات رانندگان صادر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
میزان نوشت: رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه اگر قرار باشد رانندگان تاکسی در روزهای بارانی همان کرایه قبلی را از مسافران بگیرند، انگیزه ای برای کار کردن نخواهد داشت گفت: به سازمان تاکسی رانی اجازه داده شده در روزهای بارانی کرایه ها را حدود 10 تا 15 درصد افزایش دهد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۱:۴۱    
نصر: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز از نظارت دقیق و مستمر بر سرویس مدارس در این شهر خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۳   + ۵۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - هزینه مراجعه اول معاینه فنی خودروهای تاکسی تهران در 8 مراکز معاینه فنی منتخب در طول سال با ارائه پروانه معتبر تاکسیرانی رایگان است. روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد: با هماهنگی سازمان تاکسیرانی پایتخت و ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۱:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز اظهار کرد: با همکاری پلیس راهور و اداره کل آموزش و پرورش استان نسبت به راه اندازی گشت های تلفیفی اقدام و رصد، پایش و نظارت دقیق و مستمری بر عملکرد خودروهای ارائه دهنده سرویس به دانش آموزان صورت می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: فضای ورزشی رایگان برای تاکسیرانان شهر قزوین مهیا شده و انتظار داریم که این قشر فعال و زحمتکش از ظرفیت های فراهم شده استقبال کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان از راه اندازی سرویس آمد و رفت دانش آموزان برای یک هزار و 404 مدرسه در این خطه خبر داد و گفت: ظرفیت این خدمت در سالجاری تحصیلی نسبت به سال گذشته 2 برابر شده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۲    
حجت الاسلام و المسلمین محمد آقامیری در گفت وگو با میزان درباره ترافیک شهر تهران در روزهای بارانی و احتمال افزایش این موارد با توجه به آغاز فصل سرما و بارش های پاییزی گفت: در سال های گذشته هم شاهد چنین رخداد هایی بودیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۳:۰۹    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین، از نذر جابه جایی مسافر توسط تعدادی از تاکسیرانان به مناسبت سالروز رحلت حضرت معصومه (س) خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: اینترنتی شدن خدمات تاکسی 133 (تاکسی تلفنی) با هدف خدمت رسانی بهتر به شهروندان و افزایش درآمد تاکسیرانان از ضرورت های مغفول مانده است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۶۴ سایت دیگر  
مدیر نوسازی ناوگان سازمان تاکسیرانی شهر تهران از اختصاص وام 200 میلیونی با کارمزد 8 درصدی برای نوسازی ون های فرسوده خبر داد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری گفت: از 8 هزار و 900 دستگاه تاکسی زردرنگ، هفت هزار و 200 دستگاه فرسوده عمر بالای 11 سال دارند که تعویض آن ها حمایت جدی دولت را می طلبد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین از پیگیری مشکل بیمه رانندگان ناوگان حمل بار و مسافر درون شهری قزوین در دیدار با ریاست دیوان عدالت اداری خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قم از اجرای طرح تعویض مخازن گاز تاکسی های دوگانه سوز به صورت رایگان خبر داد .
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۵    
محسن امیدوار در گفتگو با خبرنگار جام جم البرز گفت: با توجه به این که از پاییز سال 96 سایت ثبت نام بسته بود، هیچ گونه کمک و حمایتی از طرف دولت بابت وام تبصره 13 انجام نشده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، از دریافت گواهی استاندارد جایگاه سی ان جی باهنر از سازمان ملی استاندارد خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۹    
سازمان تاکسیرانی شهر تهران در خصوص تغییرات مطرح شده در خصوص سرویس مدارس در اطلاعیه ای اعلام کرد که اجرای آیین نامه جدید از سال آینده خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان تاکسیرانی در خصوص تغییرات مطرح شده در خصوص سرویس مدارس در اطلاعیه ای اعلام کرد که اجرای آیین نامه جدید از سال آینده خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز از اعطای وام کم بهره 170 میلیون تومانی به 200 نفر از تاکسیرانان تبریزی از ابتدای مهرماه تا امروز خبر داد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۷    
به گزارش اقتصاد آینده ; اداره ارتباطات سازمان تاکسیرانی ، دیدار رانندگان با مدیر عامل سازمان جهت بیان مشکلات و رفع آنها صورت گرفت. در این دیدار رانندگان به بیان مشکلات خود پرداختند. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اهواز گفت: عملیات احداث ایستگاه مسقف تاکسی در امانیه اهواز آغاز شده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا)- معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت اطلاعات مربوط به استفاده یا عدم استفاده رانندگان از تاکسی خود به دست رسیده و همکاران در حال تحلیل داده هستند. ...
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۴    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قم گفت: در سال جاری تاکنون 270 دستگاه جهت نوسازی ناوگان ثبت نام نموده اند که تعداد 132 دستگاه تاکسی نوسازی و سمند سورن پلاس جایگزین آن شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۸:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران از ثبت اطلاعات 3000 تاکسی گردشی و خطی در طرح لاگ هوشمند خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز خانواده بزرگ تاکسیرانی شهر قم با حضور مسئولان مدیریت شهری برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سازمان تاکسیرانی شهرداری قم، نرخ مصوب سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان در سال تحصیلی جدید را اعلام کرد.