شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۶:۴۴Oct 2020 24

جدیدترین‌های «سازمان تاکسیرانی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قم گفت:با توجه به شیوع کرونا و لزوم کاهش تعداد مسافر،لایحه تقسیم کرایه برای سوارشدن سه نفر تقدیم شورای شهر شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
با وجود ابلاغیه مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهری کشور مبنی بر اینکه رانندگان تاکسی مجاز به سوار کردن تنها سه مسافر، به دلیل وجود ویروس کرونا در تاکسی هستند، متاسفانه برخی از رانندگان اقدام به سوارکردن بیش از 3 مسافر می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران با اشاره به اینکه برخی از مسافران هنگام سوار شدن به تاکسی ماسک دارند ولی حین حرکت خودرو ماسک را از صورت برمی دارند، گفت: این مسأله باعث ایجاد چالش برای تاکسیرانان و اعمال جریمه آنها می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی و ترافیک شهرداری چناران گفت: 180عدد ماسک رایگان بین رانندگان تاکسی های درون شهری اهدا می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۰    
اقتصادنیوز : مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران : با بیان اینکه پیش از این 5 درصد رانندگان تاکسی از ماسک استفاده نمی کردند و موضوع سلامت و رعایت پروتکل های بهداشتی در ناوگان تاکسیرانی رعایت می شد، گفت: اگر مسافران در این رابطه همکاری کنند، شرایط سختی برای تاکسیرانان ایجاد نخواهد شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد جریمه عدم استفاده از ماسک راننده و مسافر تاکسی توضیحاتی را ارائه کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران ساز و کار اعمال جریمه رانندگان و مسافران بدون ماسک توسط پلیس راهور را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۲:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از نامه نگاری برای دریافت سهمیه واکسن آنفلوآنزا برای رانندگان تاکسی خبر داد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ماجرا از این قرار است که فهرست جدید از سوی سازمان تاکسیرانی به وزارت کشور و از آنجا به سازمان تامین اجتماعی ارسال شده است اما با این حال تامین اجتماعی از عملیاتی کردن آن سرباز می زند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۵    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران از رایگان شدن بیمه تکمیلی برای رانندگان تاکسی به شرط داشتن پروانه تاکسیرانی خبر داد و گفت: با توجه به کاهش 50 درصدی درآمد رانندگان تاکسی بر اثر کرونا ارائه تسهیلات و وام به آنها در حال حاضر گره از مشکلات آنها باز نمی کند و باید چاره دیگری اندیشید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین : با توجه به افزایش شیوع کرونا با تاکسیرانانی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکنند برخورد قانونی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: از روز سه شنبه 15 مهر با آن دسته از رانندگانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند برخورد قانونی توسط بازرسان سازمان تاکسیرانی صورت می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرتهران از معاینه فنی رایگان تاکسی ها تا پایان هفته بمناسبت هفته تهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۲۴   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران از رایگان شدن بیمه تکمیلی برای رانندگان تاکسی منضبط به شرط داشتن پروانه تاکسیرانی خبرداد.
وی افزود: جهت حمایت از تاکسیرانان هزینه مراجعه اول خودروهای تاکسی با احتساب 50 درصد تخفیف در مراکز معاینه فنی شهر تهران لحاظ می شود و مابه التفاوت آن توسط سازمان تاکسیرانی پرداخت می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
تبریز(پانا) - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز از توزیع ماسک رایگان بین تاکسیرانان تبریز و ضد عفونی تاکسی ها خبر داد. سعید بشیریان بناب، امروز با اعلام این خبر گفت: با توجه به شرایط شهر تبریز در موج سوم شیوع ویروس کرونا ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران از درخواست این سازمان از وزارت بهداشت جهت تأمین واکسن آنفلوآنزا برای 80 هزار راننده تاکسی خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمان گفت: 30 دستگاه کارتخوان با هدف حذف پول کاغذی در تاکسی های شهری کرمان به رانندگان واگذار شد. یوسف پورواجد روز سه شنبه در حاشیه واگذاری این تعداد دستگاه کارتخوان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران از افزایش 10 درصدی مسافران تاکسی در پایتخت همزمان با موج سوم کرونا خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تاکسیرانی شهر تهران درباره بیمه 15 هزار تاکسیران توضیحاتی ارائه کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: مشکلات بیمه ای رانندگان حمل و نقل عمومی شهری
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل نامنویسی و حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی درباره آخرین وضعیت بروزرسانی و اصلاح فهرست رانندگان حمل و نقل عمومی شهری به دنبال تفاهم نامه منعقدشده با سازمان تاکسیرانی و سازمان شهرداری ها توضیح داد و گفت: واقعیت این است که مشکل اجرای تفاهم نامه ما نیستیم ...
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۱    
قنادان با بیان این که بنا به گفته مسئولان تامین اجتماعی، لیستی که آنها از مشاغل در اختیار دارند تفکیک شده نیست، گفت: رانندگان آژانس و رانندگان اتوبوس در لیست تامین اجتماعی در کنار راننده تاکسی است و آنها لیست تفکیک شده نداشتند که وزارت کشور برای تسریع امور این لیست را به صورت تفکیکی در اختیارشان ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۱:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان تاکسیرانی شهر تهران، در خصوص آخرین وضعیت اجرای تفاهم نامه به روزرسانی لیست بیمه تاکسیرانان از سوی تأمین اجتماعی، اظهار کرد: همان طور که می دانید از سال 1394 فهرست مشمولان یارانه حق بیمه رانندگان درون شهری اصلاح نشده است که بر همین اساس در بهمن ماه سال گذشته یک تفاهم نامه فی مابین ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران از توزیع 20 هزار ماسک قابل شست وشو بین تاکسیرانان پایتخت خبر داد و گفت: انجام تست کرونا با تخفیف 30 درصدی برای رانندگان تاکسی انجام می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران از افزایش متقاضیان ورود به شغل تاکسیرانی به دلیل وجود بیکاری خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۱    
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین از تحویل 227 مورد اشیای جا مانده در تاکسی ها در سه ماه دوم سال 1399 توسط تاکسیرانان به واحد اشیای گمشده سازمان تاکسیرانی خبر داد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اهواز خبر داد:در شبانه روز گذشته نیز هزار عدد محلول ضدعفونی کننده دست 500 سی سی در بین قشر زحمتکش تاکسیران اهوازی بصورت رایگان توزیع شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران از افزایش متقاضیان ورود به شغل تاکسیرانی به دلیل وجود بیکاری خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت:نرخ کرایه ثابت برای 32 خط تاکسی شهری در مشهد اعمال شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین از توزیع هزار و 200 حلقه لاستیک بین تاکسیرانان این شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۲:۰۳    
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری: با توجه به آمار بالای تاکسی های فرسوده در شهر قزوین، ثبت نام برای نوسازی تاکسی های فرسوده آغاز شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون نظارت و امورمناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران از تشدید نظارت بر شیوه نامه های بهداشتی مقابله با کرونا و سرویس رسانی مناسب در ناوگان تاکسیرانی همزمان با بازگشایی مدارس و شروع فصل پاییز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین گفت: تا کنون 7 میلیارد و 300 میلیون تومان به رانندگان تاکسی تسهیلات کرونا پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت:خانواده ها از ثبت نام برای استفاده سرویس مدارس استقبال زیادی نداشتند، اما سازمان تاکسیرانی آمادگی دارد طبق شیوه نامه های بهداشتی در صورت باز شدن مدارس خدمت رسانی کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز در حالی اعلام کرد که تاکسی های در این کلانشهر طی سه ماه آینده به سیستم پرداخت کرایه غیر نقدی مجهز خواهد شد که در سال های گذشته مسئولانی در سازمان تاکسیرانی و مجموعه شهرداری شیراز نسبت به تجهیز این بخش از ناوگان حمل و نقل عمومی به تاکسیمتر وعده داده ...
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۲    
مدیر مرکز پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شهرداری قم گفت: در خصوص ضدعفونی کردن تاکسی ها و اتوبوس ها هم باید سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی حداقل یک فوگرحرارتی به منظور عملیات ضدعفونی تهیه کند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران از ثبت نام 15 هزار راننده برای فعالیت در ناوگان سرویس مدرسه خبر داد. علیرضا قنادان صبح امروز در جلسه هماهنگی و نظارت بر ترافیک سطح شهر در روز آغاز سال تحصیلی جدید با بیان اینکه سازمان تاکسیرانی تحت کارگروه ماده 18 همکاری های مشترکی با اداره کل آموزش و ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیر سامانه ملی پایش حمل و نقل دانش آموزی سپند از نظارت سازمان تاکسیرانی بر رعایت پروتکل ها در سرویس مدارس خبر داد. تاریخ انتشار: 13:01 - 14 شهریور 1399 - کد خبر: 652759
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۸    
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی قزوین گفت: تاکسیرانان دارای بیمه تا 15 شهریور و تاکسیرانان فاقد بیمه تا 30 شهریور فرصت دارند در سامانه کارا ثبت نام کنند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۹:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران، تمهیدات این سازمان جهت بازگشایی مدارس و دانشگاه ها را اعلام کرد. علیرضا قنادان، درباره تمهیدات سازمان تاکسیرانی جهت بازگشایی احتمالی مدارس و دانشگاه ها از 15 شهریور در پایتخت ...
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۲:۴۲    
جمعی از کارکنان و تاکسیرانان ناوگان تاکسیرانی استان قزوین، در اقدامی گروهی و خیرخواهانه با حضور در مرکز انتقال خون استان، در آیین اهدای خون داوطلبانه شرکت کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز گفت: از دو ماه گذشته تاکنون 16 هزار تن گوشت مرغ منجمد بین رانندگان تاکسی توزیع شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: امکان ثبت برای نام نوسازی از طریق روبات تلگرامی سازمان تاکسیرانی فراهم شده است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۰۰:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران تهمیدات ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدرسه را تشریح کرد. علیرضا قنادان در گفت وگو با ایسنا، در مورد ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدرسه گفت: برای تمام رانندگانی که سابقه حضور در حمل ونقل دانش آموزی را داشتند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران گفت: با مصوبه هیات دولت مجوز شماره گذاری 5 هزار خودروی یورو4 برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی صادر شده است.
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون نظارت سازمان تاکسیرانی شهر تهران از اعمال ثبت تخلف برای رانندگان بدون ماسک و افرادی که فاصله اجتماعی را رعایت نمی کنند، خبر داد.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران میزان افزایش نرخ شهریه سرویس مدارس برای سال جدید تحصیلی را اعلام کرد.
شفاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان تاکسیرانی تهران از برگزاری مراسم عزاداری سالار شهیدان در پایانه های تاکسیرانی پایتخت خبر داد.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران از آغاز گشت های مشترک سازمان تاکسیرانی با پلیس راهور برای برخورد با تخلف های مسافربرهای غیرمجاز در پایتخت خبر داد.