سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۰۷:۳۳Oct 2020 27

جدیدترین‌های «حمایت از کالای ایرانی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی انتشارات حماسه یاران ضمن اشاره به تهیه مجموعه فلش کارت پای کار ایرانیم گفت:محتوای این فلش کارت ها خاطرات حمایت از کالای ایرانی در سیره شهداست.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بسیج کارگران وکارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه در راستای تحقق جهش تولید دو طرح مهم شهید برونسی و شهید کریمی در دستور کار سازمان بسیج کارگری قرار گرفته که اقدامات بسیار خوب و موثری برای تحقق شعار سال انجام شده ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
با امضای معاون اول رئیس جمهور، آیین نامه اجرایی مربوط به رتبه بندی تولیدکنندگان کالاها، عرضه کنندگان خدمات و پیمانکاران طراحی – ساخت، ابلاغ شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
هیات وزیران آیین نامه اجرایی قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی در خصوص نحوه واگذاری مطالبات قراردادی را تصویب کرد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
دولت به منظور افزایش توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی موضوع نحوه واگذاری مطالبات قرارداری (فاکتورینگ) تصویب کرد. این شیوه در تامین مالی زنجیره تامین کمک زیادی به تولیدگران و عرضه کنندگان خدمات خواهد داشت.
هیئت وزیران در جلسه امروز آیین نامه اجرایی مربوط به رتبه بندی تولیدکنندگان کالاها، عرضه کنندگان خدمات و پیمانکاران طراحی – ساخت را به تصویب رساند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان از برگزاری جشنواره فرهنگی هنری حمایت از کالای ایرانی در کردستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - مسئول دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالای استان کردستان از برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری حمایت از کالای ایرانی ویژه کودک و نوجوان خبر داد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ساخت داخل وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: هیات وزیران به استناد قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی و به منظور شناسایی عمق ساخت داخل محصولات داخلی آیین نامه اجرایی مربوط به روش احراز عمق ساخت داخل و تحقق آن را در 7 ماده به تصویب رساند. ...
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
هیئت وزیران به استناد قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی و به منظور شناسایی عمق ساخت داخل محصولات داخلی (با هدف انجام حمایت هدفمند و به موقع از سوی دولت) آیین نامه اجرایی مربوط به روش احراز عمق ساخت داخل و تحقق آن را در 7 ماده به تصویب رساند.
برترین ها / بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۶۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با تاکید بر حمایت از کالای ایرانی، گفت: در نظر داریم کارت اعتباری برای خرید تولید داخلی برای کارگران، کارمندان و افرادی که کد بیمه ای دارند، صادر کنیم. ...
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۲    
موضوعات مورد بررسی - برنامه جایگزینی شناورهای سنتی تجاری با ظرفیت کمتر از 500 تن(لنج تجاری). - اصلاح عبارتی تصویب نامه موضوع نحوه تعیین مابه التفاوت نرخ ارز در متن الحاقی. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۸    
فریدون داوری, مسئول بسیج جامعه کارگری استان سپاه حضرت نبی اکرم(ص ) استان کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال طرح شهید برونسی تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی و طرح شهید کریمی در قالب حمایت از کارخانه جاتی که دچار رکود شده اند در سطح استان اجرا شده است.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی-بانک ملی ایران حمایت از کالای ایرانی را در بسته سیاست اعتباری خود قرار داده و براین اساس در پنج ماه ابتدای امسال بیش از هفت هزار فقره تسهیلات فروش اقساطی خرید کالای مصرفی داخلی به متقاضیان پرداخت کرد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
بانک ملی ایران حمایت از کالای ایرانی را در بسته سیاست اعتباری خود قرار داده و بر این اساس در پنج ماه ابتدای امسال بیش از هفت هزار فقره تسهیلات فروش اقساطی خرید کالای مصرفی داخلی به متقاضیان پرداخت کرده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۸    
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: دستورالعمل چگونگی اجرا برنامه های پرورشی و فرهنگی در فضای مجازی و تولید محتوای الکترونیک در این حوزه به شهرستان ها و مناطق استان ابلاغ شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: راهبردها و اقدامات فرهنگی حمایت از کالای ایرانی در سطوح خانواده، جامعه، سازمان ها و دستگاه های دولتی و غیردولتی توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب و ابلاغ شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به انعقاد تفاهم نامه ای برای حمایت از خرید کالای ایرانی گفت: تعداد صندوق های تامین مالی روستایی تا سال آینده به پنج هزار صندوق می رسد.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۷    
با استفاده از بیمه مسئولیت کالا می توان علاوه بر ایجاد آرامش روانی در تولیدکننده نسبت به نگرانی خسارت های احتمالی که کالای تولیدی اش می تواند برای مصرف کننده ایجاد کند، این اطمینان خاطر را نیز برای مصرف کننده ایجاد کند که کالایی که دارای بیمه مسئولیت کالا است از کیفیت مطلوبی برخوردار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
با استفاده از بیمه مسئولیت کالا می توان علاوه بر ایجاد آرامش روانی در تولیدکننده نسبت به نگرانی خسارت های احتمالی که کالای تولیدی اش می تواند برای مصرف کننده ایجاد کند، این اطمینان خاطر را نیز برای مصرف کننده ایجاد کند که کالایی که دارای بیمه مسئولیت کالا است از کیفیت مطلوبی برخوردار است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۹    
همدان - حمایت از کالای ایرانی از محورهای مهم اقتصاد مقاومتی است که تمام آحاد جامعه از مسئولان و تولیدکنندگان گرفته تا کارگران و مردم به عنوان مصرف کننده در قبال تحقق این مهم مسئولند ؛ این جملات بخشی از یادداشت فاطمه خزایی کارشناس مدیریت بازرگانی برای بازار است که در ادامه می خوانید.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس مرکز ساخت، ماشین سازی و تجهیزات وزارت صنعت از ثبت 77 هزار واحد تولیدی در سامانه بهین یاب این وزارتخانه خبر داد. *** راه اندازی مرکز ساخت داخل به گزارش خبرگزاری صنایع ، سید محمد مهدی هادوی در رسانه ملی در خصوص راه اندازی مرکز ساخت داخل، اظهار داشت: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۱:۱۷    
پنجمین نمایشگاه سراسری تخصصی تجارت 1 و پنجمین نمایشگاه تولیدات خوداشتغالی با رویکرد حمایت از کالای ایرانی در نمایشگاه بین المللی تبریز گشایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۵:۴۲    
کرمانشاه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان 'حمایت از کالای ایرانی' گفت: تحقق این شعار به حل مشکل اشتغال سه میلیون جوان بیکار در کشور کمک می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی پنجمین نمایشگاه سراسری تخصصی تجارت 1 در سالن شهریار و پنجمین نمایشگاه تولیدات خوداشتغالی با رویکرد حمایت از کالای ایرانی (کمیته امداد امام خمینی ره استان) در تبریزبرگزار می شود.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۱۹    
نماینده مردم نهاوند در مجلس یازدهم گفت: سامانه سککوک دست دلالان و واسطه ها را در تأمین منابع مالی برای حمایت از واحدهای تولیدی کوتاه می کند. به گزارش بانکداری ایرانی ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۸:۲۷    
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: دستگاه نظارتی در زمینه حمایت از کالای ایرانی وجود ندارد که در این زمینه نظارت هایی را انجام دهد و با وجود تولید داخل و نیاز مبرم به این تجهیزات مسئولان مدام از خارج وارد می کنند که این امر باعث می شود که کالای ایرانی فدای وارادت شود ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۰۵    
با خرید لوازم التحریر ایرانی گامی در جهت جهش تولید برداریم.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۶:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
به منظور غلبه بر موانع ایجاد شده در مسیر تامین و تدارک سفارش های خارجی و در راستای حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید در خودروسازی کشور، داخلی سازی ورق وارداتی محصولات صندوقدار شامل 207 و 206 و رانا در دستور کار قرار گرفت.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۴    
روزنامه اینترنتی فراز نوشت: حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی بدون ارایه مطلوب خدمات پس از فروش امکان پذیر است؟ این پرسشی است که شاید خیلی از خریداران لوازم خانگی برندهای داخلی پاسخ دقیق تری به آن بدهند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۹:۴۹    
مسئول بسیج کارگری آذربایجان غربی گفت: طرح شهید برونسی در آذربایجان غربی با هدف حمایت از کالای ایرانی اجرا می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۰:۲۳    
جهاندار شکری / مدیرعامل شرکت ذوب آهن بیستون شعار سال 1399 به عنوان جهش تولید بی ارتباط با شعار سال های قبل نبوده است. تأکید رهبری به حمایت و توجه به بخش اقتصادی کشور در شعارهای سال های اخیر کاملا مشهود و نمایان است ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۹    
دبیر خواهران انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: برخی از خانواده ها درگیر فرهنگ تجمل گرایی و استفاده از کالای خارجی هستند که این فرهنگ نادرست سدی در برابر حمایت از تولیدات ملی است.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، در سنوات اخیر به سبب الزاماتی که برای کشور ایجاد شده، نامگذاری ها سالها توسط مقام معظم رهبری رنگ و بوی اقتصادی گرفته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش از ارسال 50 هزار اثر به جشنواره حمایت از کالای ایرانی خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از تحویل 5 هزار یخچال فریزر تولید داخلی به تعاونی های مصرف کارخانجات زیر مجموعه این هلدینگ خبر داد و گفت: این اقدام در راستای کمک به معیشت کارگران، حمایت از کالای ایرانی و هم افزایی میان زیر مجموعه های شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) صورت گرفته است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۸:۴۳    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: حمایت از کالای ایرانی در جامعه نهادینه شود.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
با هدف افزایش رفاه خانواده و حمایت از تولید داخل تسهیلات خرید کالای ایرانی در موسسه اعتباری ملل ارائه می گردد.
جامع نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۰:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
جامع خبر(جامع نیوز):با هدف افزایش رفاه خانواده و حمایت از تولید داخل تسهیلات خرید کالای ایرانی در موسسه اعتباری ملل ارائه می گردد. به گزارش پایگاه خبری جامع خبربه نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی در حمایت از کالای ایرانی و به منظور کمک به توانمندی اقتصادی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
علاقمندان به شرکت در مسابقه طراحی پُوستر با موضوع حمایت از کالای ایرانی = حمایت از اشتغال فرزندان ایران زمین در قزوین تا 20 مرداد فرصت دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان گلوگاه : گرانی اجناس در بازار مانع حمایت از کالای ایرانی و جهش تولید است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۸:۲۴    
حجت الاسلام علم الهدی گفت: مجموعه خیریه مسجد الزهرا (س) هر ماه چند نوعروس را با همکاری صندوق های قرض الحسنه الزهرا (س) و محدثه راهی خانه بخت می کند. کلیه اجناس در طرح جهیزیه این مسجد، ایرانی هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۲۳:۴۶    
حوزه بسیج کارگران و کارخانجات با همکاری دفتر بسیج دانشجویی، در قالب طرح شهید برونسی به منظور ترغیب دانشجویان به حمایت از کالای ایرانی و همچنین به منظور فرهنگ سازی در تقویت تولید ملی اقدام به برگزاری نشستی دانشجویی با موضوع حمایت از کالای ایرانی نمود.
نیوز فلاورجان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول حوزه بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان فلاورجان:طرح شهید برونسی با هدف استفاده از ظرفیت های بسیج برای رفع موانع تولید و جلوگیری از آسیب های وارد شده به جامعه کارگران و کارخانجات اجرا خواهد شد
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سیمای مرکز آذربایجان غربی در برنامه ساخت ایران به تهیه کنندگی اتابک حبیبی، به واکاوی و تبیین جهش تولید و حمایت از کالای ایرانی می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه روزهای پنجشنبه ساعت 17:15، به مدت 30 دقیقه با هدف تبیین اقتصاد درون زا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۹:۵۸    
گروه استان ها رئیس سازمان بسیج دانشجویی گلستان گفت: در حال طراحی و ایجاد ساز و کار دائمی برای ارتباط با مراکز گوناگون و برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه برای رفع موانع تولید و حمایت از کالای ایرانی هستیم.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۰    
شهدای ایران: در حالی که بر اساس یکی از بندهای قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی ابلاغی خرداد سال گذشته، دولت موظف شده بود سامانه متمرکزی را برای درج فهرست توانمندی های محصولات داخلی سامان دهی و نسبت به درج رتبه بندی تولیدکنندگان کالاها ...
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، حل معضلات اقتصادی سالهاست که ترجیع بند کلام مقام معظم رهبری قرار دارد. مروری بر نامگذاری چهار سال اخیر این مسئله را به خوبی نشان می دهد؛ اقتصاد مقاومتی ، حمایت از کالای ایرانی ، رونق تولید و جهش تولید عباراتی که همگی با کلیدواژه اقتصاد به یکدیگر متصل می شوند ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۱۸    
امام جمعه شوط گفت: تولید با کیفیت و تعصب مردمی برای خرید کالای ایرانی مهمترین راهکار تحقق شعار مدنظر مقام رهبری در سال جاری است و همه ما باید دست به دست هم بدهیم تا این امر محقق شود. ...