یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۶:۱۹May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فصلنامه تخصصی»

ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۰    
هفدهمین فصلنامه تخصصی مطالعات ایلام شناسی به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی حبیب الله محمودیان و سردبیری سیاوش یاری در 148 صفحه و به قیمت 60 هزار تومان ویژه فصل زمستان 1399 از سوی نشر زاگرو چاپ و منتشر شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام لقمانپور با تاکید بر ضرورت تقویت بعد علمی فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: در همین راستا فصلنامه تخصصی مکتب دفاعی اسلام در قم منتشر می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۵    
مدیرکل کانون پرورش فکری استان اردبیل طی دیدار با مدیرمسئول فصلنامه تخصصی فلسفه آموزش، گفت: یکی از رویکردهای مهم این نهاد؛ تقویت تفکر خلاقانه، نقادانه و خود مراقبتی کودکان و نوجوانان است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
فصلنامه تخصصی سینماحقیقت همراه با گفتگوی اختصاصی با جاشوآ اپنهایمر مستندساز پست مدرنیست منتشر شد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن -شماره جدید فصلنامه تخصصی کودک و نوجوان گل گهر با نام گوهرانه، ویژه کودکان و نوجوانان همراه با مطالب متنوع در آستانه عید باستانی نوروز منتشر شد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۸:۰۸    
تهران (پانا) - فصلنامه تخصصی تئاتر نمایش شناخت که با سردبیری نظر احمدی و مشاوره دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی، دکتر حسین اسماعیلی، دکتر سعید فرهودی و دکتر مسعود دلخواه منتشر می شود جز معدود نشریات کاملا خصوصی و مستقل تئاتر ایران خاصه در یکی دو دهه گذشته است که سلسله ی انتشار آن به ده شماره رسید و همین ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فصلنامه تخصصی آینده سازان پس از مدتی وقفه با رویکردی جدید به مسائل و موضوعات مرتبط با نوجوانان دوباره منتشر شد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معصومه فهیم نیا، مدرس دانشگاه امیرکبیر و مدیر مسئول و صاحب امتیاز فصلنامه تخصصی اطلس مد در برنامه گفتگوی فرهنگی رادیو گفت وگو یکی از مهمترین ارکان تسلط را شناخت عنوان کرد و گفت: خاورمیانه به علت جمعیت و ظرفیت از لحاظ امکانات بومی، اقلیمی، منابع ملی و سرزمینی بسیار پربرکت است ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۵    
حوزه/ مدیریت حوزه علمیه استان خوزستان در راستای انجام رسالت حوزوی خود در زمینه گسترش پژوهش های فقهی، اقدام به راه اندازی مجله علمی-تخصصی در زمینه فقه و اصول و رجال تحت عنوان مفتاح الفقاهۀ نموده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
شصت و سومین شماره از فصلنامه تخصصی نگین ایران توسط مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس منتشر و وارد بازار نشر شد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه فلسفه حقوق دانشگاه باقرالعلوم(ع) در نظر دارد، فصلنامه تخصصی فلسفه حقوق را منتشر کند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۰    
شماره 14 فصلنامه تخصصی ادبیات و هنر معاصر داستان شیراز به مناسبت زمستان 99 منتشر شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۶    
شماره 84-83 فصلنامه تخصصی شهرسازی و معماری ویژه بهار و تابستان 1399 با موضوع غیررسمیت منتشر شد.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شانزدهمین فصلنامه تخصصی مطالعات ایلام شناسی به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی دکتر حبیب الله محمودیان و سردبیری دکتر سیاوش یاری در 187 صفحه و به قیمت 45 هزارتومان ویژه فصل پاییز از سوی نشر زاگرو منتشر و توزیع شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۸    
شماره سوم نشریه هکتیک - فصلنامه تخصصی انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک بیوسیستم دانشگاه شهرکرد - منتشر شد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه ی فجر، هجدهمین شماره فصلنامه سینماحقیقت پس از یکسال توقف انتشار، مجدداً بصورت الکترونیکی منتشر شده و از روز شنبه 18 بهمن ماه 99 در سامانه فیدیبو عرضه خواهد شد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فصلنامه رشد آموزش مشاور مدرسه که از تولیدات رسانه ای سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی است، فراخوان مقاله منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شماره جدید فصلنامه علوم انسانی اسلامی صدرا با پرونده های مبانی و اصول حکمرانی اسلامی، الگوی مطلوب حکمرانی اسلامی در نظام علمی و تربیتی، الگوی مطلوب حکمرانی اسلامی در نظام سیاسی منتشر شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان - پس از شیوع موج سوم بیماری کرونا و تعطیلی دوباره تمامی تماشاخانه های تئاتر، این هنر با سکون غیر قابل منتظره ای روبرو شد، هر چند بسیاری از هنردوستان تئاتر با ایجاد رویدادهای مجازی سعی در زنده نگه داشتن این هنر طی هشت ماه اخیر داشتند اما ضرر وارد شده بر تئاتر بسیار بالا بود. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۰۳    
نخستین شماره از فصلنامه ساختمان و تجهیزات بیمارستان به نام HOSPITAL BOOK (کتاب بیمارستان ) منتشر و روانه بازار شد . جلال امیری شکیبا سردبیر این نشریه با اعلام خبر انتشار و توزیع اولین شماره از فصلنامه تخصصی بیمارستان گفت : کرونا مثل تمام بخش های جامعه سایه سنگین خود را بر حوزه نشریه نیز انداخت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شماره جدید مجله نمایش شناخت به سردبیری نظر احمدی منتشر شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۱:۳۲    
مسؤول روابط عمومی بهزیستی خراسان رضوی از انتشار صد و بیست و یکمین شماره ی مجله ی مهر رضوی با مطالب تخصصی و متنوع در 56 صفحه خبر داد.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به همت مجتمع آموزشی فنی و حرفه ای علم و فناوری مراسم هفته ملی پژوهش و فناوری پس از برگزاری 10 سلسله نشست و سخرانی مستمر، با حضور تنی چند از اساتید دانشگاه و مدیران و مسئولان استان اصفهان به کار خود پایان داد.
فصلنامه علمی، پژوهشی دانش به شماره 136-137 از سوی مرکز تحقیقات فارسی ایران و پاکستان منتشر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ وارتباطات اسلامی ،این فصلنامه تخصصی که اولین نشریه فارسی زبان در شبه قاره می باشد، دارای درجه علمی و پژوهشی از کمیسیون آموزش عالی دولت پاکستان است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شماره بیست و یکم فصلنامه تخصصی پژوهشنامه ادبیات کودک و نوجوان منتشر شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۰    
مدیرمسئول و سردبیر فصلنامه تخصصی نمایش شناخت با بیان اینکه نخستین نشریه تخصصی تئاتر در ایران، در حین به توپ بسته شدن مجلس، آسیب می بیند و اسباب و اثاثیه اش به یغما می رود، گفت: انگار بعد از آن اتفاق که صد و اندی سال پیش می افتد، نفرین شومی دامان نشریات تئاتری را می گیرد که همه این نشریات پس از آن ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۰    
شماره 13 فصلنامه تخصصی ادبیات و هنر معاصر داستان شیراز منتشر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ارائه نسخه الکترونیک کتاب های نایاب فرهنگستان هنر در کنار انتشار سومین شماره فصلنامه تخصصی مطالعات عالی هنر و ارائه مقالات و نمایشگاه آثار همایش استاد علی محمد اصفهانی در فضای مجازی مهمترین اخبار امروز فرهنگستان هنر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سی وسومین شماره فصلنامه تخصصی علوم انسانی اسلامی صدرا به همت مرکز پژوهش های علوم انسانی اسلامی صدرا منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شماره 33 فصلنامه تخصصی علوم انسانی اسلامی صدرا با مناظره میان حمید درخشان و موسی غنی نژاد درباره تقابل جدیِ اقتصاد اسلامی و اقتصاد سرمایه داری منتشر شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - تئاتر و عرصه هنر های نمایشی از ابتدای تیر ماه سال جاری و بعد از نزدیک به پنج ماه تعطیلی بار دیگر آغاز به کار کرد، هر چند بسیاری در ابتدا مخالف بازگشایی زودهنگام سالن های نمایش بودند، اما تماشاخانه های تئاتر مکلف شدند تا با رعایت پروتکل های بهداشتی میزبان مخاطبان باشند. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نمایش شناخت که یکی از معدود نشریات تخصصی حوزه تئاتر کشور محسوب می شود به سردبیری نظر احمدی، مشاوره علمی دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی، دکتر حسین اسماعیلی و دکتر سعید فرهودی و با همکاری تعداد زیادی از اساتید و پژوهشگران حوزه تئاتر منتشر می شود. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دهمین شماره فصلنامه تخصصی حکمت نامه مفاخر ویژه ابوریحان بیرونی از سوی انتشارات انجمن آثار و مفاخر فرهنگی منتشر شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۳۳    
نهمین شماره فصلنامه تخصصی حکمت نامه مفاخر ویژه ابن سینا، همزمان با اول شهریورماه، روز پزشک و روز بزرگداشت ابوعلی سینا فیلسوف و پزشک برجسته ایرانی منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۰:۳۲    
دومین شماره فصلنامه تخصصی ایران شناسی انجمن علمی دانشجویان ایران شناسی دانشگاه تهران منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
بیستمین شماره فصلنامه تخصصی پژوهشنامه ادبیات کودک و نوجوان به همراه فهرست لاک پشت پرنده منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ششمین شماره فصلنامه هم شاگردی دیپلماتیک، فصلنامه تخصصی واحد بین الملل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان کشور منتشر خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
شماره 32 فصلنامه تخصصی علوم انسانی اسلامی صدرا با مدیر مسئولی حجت الاسلام والمسلمین رضا غلامی و سردبیری امیر سیاهپوش منتشر شد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
شماره هفت فصلنامه تخصصی " نمایش شناخت" با حال و هوایی کرونایی منتشر شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
جدیدترین شماره فصلنامه تخصصی نامه انجمن ویژه سفرنامه ها، شبه قاره از سوی انتشارات انجمن آثار و مفاخر فرهنگی منتشر شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۱:۱۹    
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان از انتشار دوازدهمین شماره فصلنامه تخصصی نقشه و اطلاعات مکانی گیلان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۲    
شیراز- ایرنا- فصلنامه سراسری تخصصی موسیقی با عنوان "سبزآرنگ" چهارمین مجله تخصصی موسیقی کشور و تنها فصلنامه تخصصی موسیقی است که در شیراز منتشر می شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۹:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
لاک پشت پرنده فهرستی از کتاب های ادبیات کودک و نوجوان است که با همکاری مؤسسه شهر کتاب و فصلنامه تخصصی پژوهشنامه ادبیات کودک و نوجوان تهیه می شود. گروهی از منتقدان و کارشناسان کودک و نوجوان در پایان هر فصل، فهرستی از کتاب های کودک و نوجوان منتشر شده را در فهرست لاک پشت پرنده معرفی می کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
هشتاد وچهارمین شماره فصلنامه تخصصی فرق و ادیان روشنا با مضوعاتی چون بررسی، تجزیه و تحلیل وضعیت معنویت در دوره پساکرونا و نگاهی مبسوط به حوزه عرفان از منظر فرصت ها و چالش ها منتشر شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نوزدهمین شماره دوفصلنامه تخصصی فلسفه و کودک به صاحب امتیازی بنیاد حکمت اسلامی صدرا منتشر شد. به گزارش شیعه پرس، نوزدهمین شماره دو فصلنامه تخصصی فلسفه و کودک به صاحب امتیازی بنیاد حکمت اسلامی صدرا، مدیر مسئولی زهره حسینی خامنه ای و سردبیری طوبی کرمانی به چاپ رسید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
از سوی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی هفتمین شماره فصلنامه تخصصی حکمت نامه مفاخر منتشر شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ شماره های 30 و 31 فصلنامه تخصصی علوم انسانی اسلامی صدرا با پرونده هایی همچون معماری و سبک زندگی اسلامی و معرفی کتاب منتشر شد.