پنجشنبه ۱۶ تیرساعت ۲۲:۱۷Jul 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت»

میز ارتباطات مردمی حوزه سلامت در کردستان در آستانه بیست و هفتمین سفر استانی رییس جمهور با حضور دکتر پناهی، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در سنندج گشایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با اشاره به دلایل اهمیت بازبینی آیین نامه ارتقا اعضای هیات علمی گفت: انتظار داریم دانشگاه های علوم پزشکی به دانشگاه های نسل سوم و چهار تکامل یابند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
حمایت از 30 شرکت دانش بنیان و فعال در زمینه تولید و توسعه شبیه سازهای آموزش پزشکی در کشور در نشست مشترک معاونت تحقیقات و فناوری و آموزشی وزارت بهداشت مورد توافق قرار گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: تجربه شیوع ویروس کرونا ضرورت ایجاد زیرساخت های اقتصادی، فنی،علمی تولید و تامین واکسن در کشور را آشکار کرد.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۹    
پنجمین جشنواره علمی سلمان فارسی (خندق) صبح روز دوشنبه 30 خردادماه در سازمان پدافند غیرعامل کشور با حضور، سردار دکتر غلامرضا جلالی؛ رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، دکتر محمدعلی زلفی گل؛ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، سردار دکتر حسنی آهنگر؛ فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع) ...
پنجمین جشنواره علمی سلمان فارسی (خندق) صبح امروز دوشنبه 30 خردادماه در سازمان پدافند غیرعامل کشور با حضور، سردار دکتر غلامرضا جلالی؛ رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، دکتر محمد علی زلفی گل؛ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، سردار دکتر حسنی آهنگر؛ فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع) ...
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۹    
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: نیازمند ساماندهی نظام پدافند زیستی و تقویت نظام دیده بانی سلامت برای تشخیص تهدیدات زیستی هستیم تا توان پاسخدهی سریع داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۵:۵۰    
دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی به همراه معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و جمعی از مسئولین و محققین امروز بازدیدی از شرکت ژن سازه آمن به عمل آوردند.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: صندوق های پژوهش و فناوری سلامت در جهت حمایت از دانش بنیان ها تقویت می شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۶:۱۳   + ۳۶ سایت دیگر  
فارس : معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: این بیماری و مشکلات ناشی از آن نشان داد که کشورهای مختلف باید در حوزه سلامت با یکدیگر همکاری داشته باشند و در این زمینه لازم است شبکه های تحقیقاتی با کشورهای مختلف ایجاد شود.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت تغییر شیوه نامه های بهداشتی را منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا دانست و اظهار کرد: از هموطنان خواهش می کنم همچنان به واکسیناسیون و رعایت شیوه نامه های بهداشتی ادامه دهند تا از طریق ستاد ملی کرونا نسبت به ارزیابی شرایط و بررسی مدل کرونا پرداخته شود تا ببینیم مدل ...
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۰۸:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
از هموطنان خواهش می کنم همچنان به واکسیناسیون و رعایت شیوه نامه های بهداشتی ادامه دهند تا از طریق ستاد ملی کرونا نسبت به ارزیابی شرایط و بررسی مدل کرونا پرداخته شود تا ببینیم مدل اپیدمیولوژی کرونا به چه شرایطی رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: با رعایت شیوه نامه ها و همکاری که مردم در موضوع واکسیناسیون داشتند، توانستیم کرونا را کنترل کنیم و مرگ و میر را به صفر برسانیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: وزارت بهداشت دنبال ایجاد دانشگاه های علوم پزشکی اجتماعی است تا ضمن رصد نیازهای جامعه در مسیر رفع آن نیز باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مشهد معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: کشور ایران در تولید دانش در منطقه جایگاه نخست را در این حوزه به خود اختصاص داده است.
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: تحقیقات در استان ها باید پاسخگوی نیازهای بومی منطقه باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: یکی از مأموریت های جدی وزارت بهداشت تولید دانش و ایجاد قدرت در حوزه دانش و مراکز تحقیقاتی است که در این راستا طرح های تحقیقاتی باید در راستای برطرف کردن نیاز مردم باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با اشاره به ماموریت دانشگاه های علوم پزشکی گفت: تا آخر سال هر دانشگاه باید راهکاری برای رفع یکی از مشکلات سلامت کشور را بر پایه شعار سال ارائه کند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت بیان کرد: دانشگاه های علوم پزشکی در سطح رئیس و معاون تحقیقات و فناوری باید با استانداری درارتباط باشند تا نیازهای بومی هر استان احصا شود و متناسب با آن اقدامات لازم صورت بپذیرد.
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در نشست مرکز اطلاعات و انتشارات علمی که مقدمه برگزاری گردهمایی معاونین تحقیقات و فناوری دانشگاه های علوم پزشکی است، گفت: راهی نیست جز اینکه زنجیره تولید را کامل کنیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
"یونس پناهی" معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت بر افزایش کیفیت بالا و قیمت پایین فرآورده های سلامت دانش بنیان تاکید کرد.
گردهمایی معاونین تحقیقات و فناوری دانشگاه های علوم پزشکی عضو کلان منطقه 10 آمایشی با موضوع بررسی فعالیت ها و بروندادهای دانشگاه ها در حوزه تحقیقات و فناوری با حضور معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت برگزار شد.
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در نشست با روسای دانشگاه های داروسازی مستقر در تهران گفت: از ظرفیت دانشکده های داروسازی در تحقیقات حوزه سلامت در راستای شعار سال و کاهش هزینه های درمان استفاده شود.
سینا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: متناسب با شعار سال باید رفتار تحقیقاتی پژوهشگران حوزه سلامت به سوی پژوهش های محصول محور که پاسخگوی نیاز جامعه باشد؛ تغییر کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت تاکید کرد: مقاله زبان گویای گفتگوی میان پژوهشگران است و تنها در فرمت مقاله است که محققان می توانند نتایج تحقیقات خود را در معرض نقد دیگران قرار دهند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۲۰:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: دانشگاه ها باید به سمت تولید رفته و از فضای صرفا آموزشی خارج شوند، دانشگاه باید در بین مردم باشد و مشکلات جامعه را ببیند و رفع کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از برج پژوهشی محمدرسول الله (ص) بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت همچنین از واکسیناسیون 85 درصدی در کشور خبر داد.
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: در دانشگاه های نسل 3 نگاه ها باید به سمت صنعت باشد، صنایع باید خریدار تولیدات علمی دانشگاه ها باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: خواست اصلی ما، پژوهش محور بودن به ویژه پژوهش کاربردی بودن تحقیقات است؛ پژوهشی ارزش دارد که خریدار داشته و دردی را درمان کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۱۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: باید در دانشگاه ها تولید دانش را افزایش دهیم و مرجعیت علمی را به سوی فناوری پیش ببریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از تشکیل دو شورای عالی تحقیقات و فناوری در وزارت بهداشت به منظور نیازمحوری همه تحقیقات علوم پزشکی و ورود فناوری به زندگی مردم خبر داد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی در پیامی درگذشت پدر دکتر یونس پناهی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور را تسلیت گفت.
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران در پیامی درگذشت پدر بزرگوار دکتر یونس پناهی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون، در متن پیام دکتر مصطفی جمالی آمده است: کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با اشاره اهمیت ایجاد ظرفیت های توریست درمانی در قشم و تاثیر بالای این رویکرد در جذب پزشکان و پرستارانی که قصد مهاجرت دارند، گفت: در آینده ای نزدیک دریا یک داروخانه خواهد بود و ما در استفاده از فراورده های دریایی در بخش درمان بی بهره هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با تاکید بر حمایت این معاونت از طرح های تحقیقاتی کاربردی و اجرایی، گفت: تخصیص اعتبار به طرح های تحقیقاتی نیازمند ارایه برنامه مدون است.
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در نشستی که در بازدید از پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، گفت: باید از نگاه جزیره ای در پژوهش دوری کرد و بر جامع نگری و مسئله محور بودن پژوهش توجه ویژه شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
هرمزگان/قلمنا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان در نشست مشترک معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با روسا و معاونین تحقیقات و فناوری دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه 5 آمایشی گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: مراکز تحقیقاتی و پژوهشکده ها باید نقش پیشگیرانه داشته باشند و به عنوان دیده بان سلامت کشور به معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت مشاوره دهند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در راستای ظرفیت سنجی حوزه آموزش و بهداشت و درمان جزیره با معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت دیدار کرد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از آغاز مطالعه بالینی واکسن جدید برکت برای مقابله با سویه اُمیکرون خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یونس پناهی در سفر به استان گلستان گفت: واکسن ویژه اُمیکرون که توسط برکت تولید شده هفته آینده وارد فاز مطالعه بالینی می شود ...
سلام نو / قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پیک ششم کرونا با انتشار سویه اومیکرن در هفته دوم اسفند به اوج خود می رسد و پیش بینی ها نشان می دهد پیک ششم کرونا و سویه اومیکرون در صورت افزایش آمار واکسیناسیون تا فرا رسیدن فروردین سال آینده فروکش کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از وجود 790 مرکز تحقیقاتی در کشور خبرداد و گفت: باید هر کدام از این مراکز مأموریت های خاصی را دنبال کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گفته محمد هاشمی، مسئولان وزارت بهداشت از زمان شناسایی اولین موارد اُمیکرون در کشور تمهیدات لازم را اندیشیده اند و اظهارات معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت به اشتباه تفسیر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۴    
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت تاکید کرد: میانگین رشد علمی کشور در حوزه علوم پزشکی 146 درصد است اما این میانگین رشد علمی در کل کشور 93 درصد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: علوم پزشکی ایران در عرصه جهانی از سال 2010 تا 2021 شاهد رشد 93 درصدی بوده است.
در دیدار معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با مدیرکل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت محورهای همکاری های فی مابین بررسی و بر ضرورت توسعه همکاری های بین المللی در حوزه تحقیقات و فناوری حوزه سلامت تاکید شد.
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: اگر بخواهیم در حوزه سلامت یک تصمیم کلان بگیریم، معقول و منطقی این است که حتما متناسب با تحقیقات و براساس نتایج حاصل از تحقیقات باشد.