شنبه ۲۷ شهریورساعت ۱۹:۲۴Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت»

صبای سلامت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دومین نشست مدیران ارتباط با صنعت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور با حضور معاونین تحقیقات و فناوری دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، برگزار شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
پیش نویس آیین نامه گرنت های ارتباط با صنعت و جامعه، دانشگاه های علوم پزشکی کشور که از سوی دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی تهران تدوین شده، بررسی شد. ...
آیین افتتاحیه بیست و دومین کنگره مجازی سالیانه ملی و هشتمین کنگره بین المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با سخنرانی دکتر فرید نجفی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: در شرایطی که گروه های بیشتری از جمعیت کشور واجد دریافت واکسن می شوند، تامین بازوی واکسن نما برای شرکت ها با مشکل مواجه شده و ما را به چالش اخلاقی کارآزمایی بالینی واکسن های کووید 19 وارد می کند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۱    
طی حکمی از سوی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، رییس پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی به عنوان "عضو شورای راهبردی شبکه تحقیقات پزشکی مولکولی کشور" منصوب شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۰۳:۰۵    
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت طی نامه ای خطاب به وزیر بهداشت در راستای شواهد قوی علمی خواستار بازبینی تصمیم ستاد ملی کرونا و منع تجمع دسته های عزاداری در فضا های بسته حتی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۶:۵۴   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت طی نامه ای خطاب به وزیر بهداشت در راستای شواهد قوی علمی خواستار بازبینی تصمیم ستاد ملی کرونا و منع تجمع دسته های عزاداری در فضاهای بسته حتی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از تلاش برای توسعه زیست بوم تحقیق و فناوری حوزه سلامت خبر داد و گفت: قدم بعدی تکمیل این چرخه، سوق دادن طرح ها و پروژه ها به سوی فناوری و تولید است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از همکاری تحقیقاتی ایران و آلمان در حوزه بهداشت و سلامت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از حمایت 600 میلیون تومانی از طرح های پژوهشی در حوزه فناوری در نظام سلامت خبر داد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: در یک نشست مجازی پژوهشگران کمیته اخلاق در پژوهش و نمایندگان شرکت های واکسن سازی ایرانی چالش های پیش روی واکسن های ایرانی کووید-19 را مورد بررسی قرار دادند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از اختصاص 200 میلیارد ریال برای اجرای طرح های پژوهشی در حوزه سلامت خبر داد.
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت به ضرورت توجه به مشکلات کشور در حوزه تحقیقات و فناوری تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۱:۴۰    
معاون بهداشت و معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای تحقیقات در نظام سلامت تفاهم نامه امضا کردند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
دکتر فرید نجفی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با اعلام این خبر گفت: دستورالعمل ارزشیابی فعالیت های تحقیقات و فناوری در دانشگاه های علوم پزشکی کشور با رویکرد بازآرایی و بازسازماندهی، متناسب با فرآیندهای بهینه و کارا و در عین ایجاد دسترسی و شفافیت در بستر سامانه برخط تدوین شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرید نجفی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت به عنوان "عضو کمیته مرکزی بررسی عوارض احتمالی تزریق واکسن COVID_19 " از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۳    
رکنا: با وجود صدور مجوز مصرف اضطراری واکسن کوو ایران برکت از سوی وزارت بهداشت و ورود این واکسن به چرخه عمومی واکسیناسیون، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با ارسال نامه ای به وزیر بهداشت، با این اقدام وزارتخانه مخالفت کرده و آن را ناقض نقش کمیته اخلاق در بررسی سلامت واکسن های کرونا دانسته است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
همشهری آنلاین: روز گذشته نامه ای به دست خبرنگار ما رسید که نشان می دهد معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت هجدهم خرداد، یعنی 8روز پیش از صدور مجوز مصرف اضطراری واکسن کووبرکت، در نامه ای خطاب به وزیر بهداشت، نسب به صدور عجولانه این مجوز اعلام نگرانی و درخواست کرده بود پیش از این اتفاق ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دکتر فرید نجفی، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با اشاره به ایده های پژوهشی در حوزه سلامت، گفت: باید برای یکپارچه سازی فرآیندها جهت حمایت از طرح های پژوهشی و تحقیقاتی حوزه سلامت برنامه مدونی در نظر گرفته شود.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از تولید 8 تا 10 میلیون دوز واکسن ایرانی تا پایان تابستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در سفر به استان یزد، ضمن بازدید از مرکز جامع سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه علوم پزشکی استان، به امضای تفاهم نامه همکاری میان معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و اداره کل سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت برای بازدید و افتتاح از چندین پروژه تحقیقاتی و مراکز پژوهشی وارد یزد شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۴۶    
اقتصاد ایران: معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ضمن دعوت از فوکال پوینت های پژوهشی کووید-19 به مشارکت در طرح های تحقیقاتی فراخوان کاکرین از اعطای گرنت های تحقیقاتی به آنها خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: اخیرا برای نیماد یک کارگروهی تشکیل شد تا Granting Body یا مراکز اعطاکننده گرنت در دنیا را بررسی کنیم تا ببینیم آن ها چگونه گرنت می دهند ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: فرید نجفی، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در نشست مسئولان حوزه درمان و مدیران پروژه های تولید واکسن داخلی در پاسخ به سئوال رئیس جمهور مبنی بر اینکه آیا برآوردی علمی از اینکه چند ایرانی تاکنون با علامت و بدون علامت مبتلا به کووید-19 شده اند وجود دارد؟ توضیح داد ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
فرید نجفی، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: برآوردی که 2 ماه قبل صورت گرفته، نشان می دهد که بین 40 تا 55 درصد جمعیت کشور چه با علامت و چه بدون علامت به کرونا شده اند.
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با بیان اینکه مرکز جراحی های فک و صورت دانشگاه علوم پزشکی تهران نمونه مرکز تحقیقاتی ترجمان دانش است، گفت: چنین مراکزی در کشور بسیار کم است و نیاز است که این مراکز و سیستم کاری تکثیر شود.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۳    
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در نامه ای خطاب به دکتر حق دوست معاون آموزشی این وزارتخانه ، اضافه شدن سند "راهنمای عمومی اخلاق حرفه ای شاغلین حرف پزشکی و وابسته سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران" را به عنوان مراجع سوالات اخلاق پزشکی در آزمون های رشته های مختلف بویژه آزمون های پیش کارورزی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: دانشگاه ها نسبت به انعقاد تفاهم نامه های منجر به اجرای کار علمی - تحقیقاتی یا فناوری با رویکرد حل مسئله با سایر سازمانها اقدام کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت بر لزوم مشخص شدن حیطه های فعالیت و طراحی چارچوب نحوه ارزشیابی پژوهشکده ها و قابلیت تسری تجارب آنها به سایر پژوهشکده ها تأکید کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: انجمن های علمی دانشجویی باید فعالیت های خود را به سمت کارآفرینی، تولید علم و انجام طرح های تحقیقاتی برای حل مسائل دانشگاه و خارج از آن سوق دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در حکمی دکتر سید فرزاد محمدی را به عنوان دبیر مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران منصوب کرد.
راه اندازی پنج آزمایشگاه پیش بالینی در پنج دانشگاه منتخب که توسط معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت تعیین می شود از جمله توافقات حاصل شده در جلسه معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در حکمی دکتر مهناز خانوی را به عنوان دبیر جدید کمیته کشوری تحقیقات دانشجویی وزارت بهداشت منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
در حکمی از سوی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی دکتر محمدرضا منظم اسماعیل پور به عنوان رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت منصوب شد.
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با اشاره به بررسی روند تحقیقات و فناوری در حوزه علوم پزشکی طی 40 سال اخیر از چاپ سالانه 70 هزار مقاله در کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نجفی، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در خصوص ویروس جهش یافته گرونا گفت: احتمالا قدرت سرایت کرونای انگلیسی بسیار بیشتر از ارقام اعلام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: قدرت سرایت ویروس کرونای انگلیسی بین 30 تا 70 درصد بیشتر از نمونه های دیگر ویروس کرونا است.
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با حضور در پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از دستاوردهای فناورانه پارک و مرکز نوآوری سلامت و بیش از ده ها نوع محصول دانش بنیان بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با بیان اینکه هم اکنون حداقل دو شرکت در ایران مجوز گرفته اند تا وارد فاز بالینی واکسن کرونا شوند، گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده حداقل یکی از واکسن های داخلی در خردادماه عرضه و واکسیناسیون مردم شروع می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: باید به سمت تحقیقاتی حرکت کنیم که در منطقه خودنمایی کنند و پژوهش هایی را در دستور کار قرار دهیم که بتوانیم آن ها را در سطح منطقه رهبری کنیم.
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت تدوین نقشه پژوهشی برای 10 بیماری مهم در سطح کشور که بیشترین بار بیماری را دارند، مهم بیان کرد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۶    
دکتر نجفی، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مرکز مهارت های آموزش بالینی و آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران بازدید کرد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۶    
با حضور رئیس دانشگاه و معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در ششمین همایش و فن بازار سلامت، دو تفاهم نامه حمایت از فن بازار و شرکت های دانش بنیان امضا، از سامانه دائمی فن بازار ملی سلامت رونمایی و ساختمان مرکز رشد فناوری سلامت افتتاح شد.
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: 5 موضوع مهم سیاستگذاری در حوزه کووید19 به 5 دانشگاه و سازمان تابعه وزارت بهداشت سپرده شده و مقرر شده که آنها 5 خلاصه سیاستی (Policy Brief) تهیه و به معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ارائه کنند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت اعلام کرد: بر اساس انعقاد تفاهم نامه ای فرصتی فراهم شده است تا بیمارستان ها از تجهیزات درمانی ساخت داخل خریداری کنند که این امر موجب توسعه فناوری های مورد نیاز حوزه سلامت از سوی شرکت های فناور خواهد شد. ...
صبای سلامت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با بیان اینکه ماهیت فناوری در دنیا قابل تغییر است، یادآور شد: الگوی غالب و برجسته امروز دنیا راه اندازی شرکت های کوچک با فناوری های هایتک است. ...