سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۲۰:۲۷Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجموعه سعدآباد»

در هفته نخست نوروز امسال، نزدیک به 600 هزار بازدید از موزه های مجموعه سعدآباد انجام گرفت که در مقایسه با سال گذشته، 30 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- از ابتدای فروردین تا پایان روز سوم در مجموع 38 هزار و 267 نفر وارد مجموعه سعدآباد شده اند و 243 هزار نفر-بازدید را ثبت کرده اند.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۰:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
طبق آمار اعلام شده از سوی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، در نخستین روز از بهار 1402، تعداد 10 هزار و 899 نفر از موزه های مجموعه سعدآباد بازدید کردند که از این میزان، 22 بازدیدکننده غیرایرانی بودند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۳۹ سایت دیگر  
مجموعه سعدآباد در استقبال از نوروز 140 ویژه برنامه های متنوعی را تدارک دیده است که حول شعار سعدآباد؛ باغ موزه اندیشه برگزار می شوند.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
روسای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری بلاروس و تعدادی از وزرای دو کشور پیش از ظهر امروز 8 تفاهم نامه همکاری در سعدآباد امضا کردند. آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور صبح امروز دوشنبه به طور رسمی از الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس در مجموعه سعدآباد استقبال کرد ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
روسای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری بلاروس و تعدادی از وزرای دو کشور 8 تفاهم نامه همکاری در سعدآباد امضا کردند. به گزارش فارس، روسای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری بلاروس و تعدادی از وزرای دو کشور پیش از ظهر امروز 8 تفاهم نامه همکاری در سعدآباد امضا کردند. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیسی به طور رسمی از رئیس جمهور بلاروس در مجموعه سعدآباد استقبال کرد. در این مراسم پس از نواخته شدن سرود ملی دو کشور، رئیسی و لوکاشنکو از یگان تشریفات سان دیدند. رئیس جمهور ایران و رئیس جمهور بلاروس پس از مراسم استقبال رسمی مذاکرات خصوصی خود را آغاز کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور کشورمان از همتای بلاروس خود در مجموعه سعدآباد استقبال کرد. لوکاشنکو از شب گذشته به منظور سفری دو روزه وارد تهران شده است.
همگردی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۰۱    
سیری در ایران/ براساس آخرین گزارش های بدست آمده، موزه هنرهای زیبا یکی از بخش های دیدنی مجموعه سعدآباد تهران است. موزه هنرهای زیبا سعدآباد یکی از بناهای باشکوهی بوده که در جنوبی ترین نقطه سعدآباد واقع شد. این موزه دارای سه طبقه با 3600 متر زیر بناست ...
همگردی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۲    
ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، نمایشگاه لباسهای سنتی بوشهر در مجموعه سعدآباد گشایش یافت. آیین رونمایی از کتاب تاریخ لباس بوشهر و گشایش نمایشگاه لباسهای سنتی بوشهر در موزه پوشاک سلطنتی مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار شد. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۴    
سعدآباد از جذاب ترین جاهای دیدنی پایتخت به شمار می رود، از این رو با ما همراه باشید و درباره دو کاخ دیدنی در مجموعه سعدآباد تهران بیشتر بدانید.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۵    
کاخ موزه سعدآباد زیبا و تماشایی است از این رو با ما همراه باشید و درباره چند کاخ جذاب تر در مجموعه سعدآباد تهران بیشتر بدانید.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۴    
سعدآباد مجموعه تماشایی و جذاب است از این رو با ما همراه باشید و درباره بزرگ ترین کاخ مجموعه سعدآباد بیشتر بدانید.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۳    
کاخ موزه سعدآباد دیدنی و جذاب است از این رو پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید و بازدید از موزه های مجموعه سعدآباد را از دست ندهید.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
هاشمی رفسنجانی در حال شنا در استخر کوشک متعلق به مجمع تشخیص مصلحت نظام واقع در نزدیکی مجموعه سعدآباد در روز یکشنبه 19 دی 1395 دچار عارضه قلبی شد
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۸    
هاشمی رفسنجانی در حال شنا در استخر کوشک متعلق به مجمع تشخیص مصلحت نظام واقع در نزدیکی مجموعه سعدآباد در روز یکشنبه 19 دی 1395 دچار عارضه قلبی شد
همگردی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، نخستین نشست از سلسله نشستهای کتاب موزه در مجموعه سعدآباد برگزار شد. نخستین نشست از سلسله نشست های کتاب موزه با حضور مرتضی ادیب زاده، سجاد باغبان، مهران نوروزی و یوسف منصورزاده، در سالن خلیج فارس واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار شد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
سید عزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از موزه های هدایای ریاست جمهوری، هنرهای زیبا، ملت و کاخ فریده دیبا واقع در مجموعه سعدآباد دیدن کرد.
همگردی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، مجموعه سعدآباد 23 بهمن به علت بارش برف تعطیل شد. این مجموعه تاریخی فرهنگی از تعطیلی یک روزه کاخ های سعدآباد به علت بارش برف، لغزندگی معابر و دشواری تردد اطلاع داد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سلسله نشست های کتاب موزه با هدف مرور آموخته ها و به روز رسانی آگاهی ها در حوزه موزه و موزه داری با خوانشی جدید از منابع دانشی این عرصه در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
نکوداشت شصت و هفتمین سالگرد شهادت نواب صفوی در مجموعه سعدآباد برگزار و کتاب مردان تاریخ ساز ؛ مروری بر منظومه فکری شهید نواب صفوی رونمایی شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
آیین نکوداشت سیدمجتبی نواب صفوی و یارانش در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۲۱:۴۱    
رویداد ملی سه گام صنایع دستی با حضور هنرمندان رشته های نساجی، رودوزی و چاپ سنتی در گالری سعدآباد افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۷:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
موزه های مجموعه سعدآباد به منظور تمهیدات حفاظت پیشگیرانه از هفته آینده به صورت مقطعی تعطیل خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ویژه برنامه دورهمی یلدای شمیران به مناسبت فرا رسیدن شب چله و ثبت آئین یلدا ، هنر ساخت و نواختن عود و سوزن دوزی ترکمن در سازمان جهانی یونسکو و در راستای شعار امسال مجموعه سعدآباد کودکان، میراث بان فرهنگ با برنامه های متنوع برای کودکان و خانواده ها در مجموعه سعدآباد برگزار شد.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه فرهنگی – تاریخی سعدآباد در شمال تهران؛ دارای عمارت، موزه، قنات ها، باغ ها و گلخانه است. این مجموعه در ناحیه شمیران در مجاورت دربند و در دامنه رشته کوه البرز ساخته شده است و در فصل پاییز با توجه به بافت جنگل طبیعی و مملو از درخت فضای فرح بخش و زیبایی از رنگ آمیزی است. ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۲۱:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ویژه برنامه یلدای ایرانی به مدت 3 روز در مجموعه سعدآباد برگزار می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
صفر دولت معاون وزیر فرهنگ تاجیکستان به همراه محمود سالاری، معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشورمان از مجموعه سعدآباد بازدید کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر در گروه دوم این رقابت ها با تیم های انگلستان، ولز و آمریکا هم گروه بود. حاصل رقابت ملی پوشان فوتبال در قطر پیروزی برابر ولز و شکست از دو رقیب دیگر بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
تعطیلی مجموعه سعدآباد تا روز چهارشنبه 9 آذرماه تمدید شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۲    
محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق صبح سه شنبه (8 آذر 1401) در صدرهیاتی بلندپایه از مقامات سیاسی و اقتصادی وارد تهران شد و در مجموعه سعدآباد مورد استقبال رسمی آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور اسلامی ایران قرار گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رومن گلاوچنکو، نخست وزیر بلاروس روز گذشته وارد تهران شد و مورد استقبال سیدرضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت قرار گرفت. در ادامه معاون اول رئیس جمهور از گلاوچنکو در مجموعه سعدآباد تهران به طور رسمی استقبال کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۲:۵۵    
نشست مشترک مطبوعاتی محمد مخبر معاون اول رییس جمهور و رومن گلاوچنکو نخست وزیر بلاروس،سه شنبه 1 آذرماه 1401 با حضور اصحاب رسانه در مجموعه سعدآباد برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رومن گلاوچنکو نخست وزیر بلاروس صبح سه شنبه (1 آذر 1401) در صدرهیاتی بلندپایه از مقامات سیاسی و اقتصادی وارد تهران شد و در مجموعه سعدآباد مورد استقبال رسمی محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور از رومن گلاوچنکو نخست وزیر بلاروس در مجموعه سعدآباد تهران به طور رسمی استقبال کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: آیین استقبال رسمی معاون اول رئیس جمهور از رومن گلاوچنکو نخست وزیر بلاروس، دقایقی پیش در مجموعه فرهنگی - تاریخی سعدآباد برگزار شد.
معاون اول رییس جمهور از رومن گلاوچنکو نخست وزیر بلاروس در مجموعه سعدآباد تهران به طور رسمی استقبال کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه سعدآباد در حالی فردا اول آذرماه برای بار دوم در یک ماه گذشته به روی گردشگران بسته شد، که این اتفاق بارها در طول سال تکرار شده و مورد انتقادات کارشناسان گردشگری است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مجموعه سعدآباد روز سه شنبه مورخ 1401/9/1 تعطیل است.
سلام نو / آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مجموعه سعدآباد در ناحیه شمیران در مجاورت دربند و در دامنه رشته کوه البرز ساخته شده است و در فصل پاییز با توجه به بافت جنگل طبیعی و مملو از درخت فضای فرح بخش و زیبایی از رنگ آمیزی پیش روی گردشگران قرار می دهد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۶:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از روابط عمومی و امور بین الملل مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، آیین نکوداشت خطیب مجاهد حاج شیخ عباسعلی محقق واعظ خراسانی با حضور خانواده وی، اساتید حوزه علمیه و علاقه مندان به تاریخ معاصر در مجموعه سعدآباد برگزار شد. ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۲۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
فارس نوشت: بعد از ماجرای جنجالی انتشار عکس های خصوصی رستم قاسمی وزیر راه، مسکن و شهرسازی حضور امروز او در نشست ابراهیم رئیسی با نخست وزیر ارمنستان خبرساز شده است. حضوری که برای منتقدان وزیر پیام متفاوتی خواهد داشت ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۲۰:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست مشترک نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان و سید ابراهیم رئیسی در مجموعه سعدآباد برگزار شد. انتشار عکس های خصوصی وزیر راه و همسرش در مالزی در شبکه های اجتماعی دیروز بازتاب گسترده ای در شبکه های مجازی و سایت های خبری داشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۴:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان به دعوت رسمی رئیس جمهور صبح امروز - سه شنبه - در صدر هیاتی بلندپایه از مقامات سیاسی و اقتصادی وارد تهران شد و در مجموعه سعدآباد مورد استقبال رسمی قرار گرفت و پس از مذاکره و گفت وگو، در یک نشست خبری با رئیس جمهور کشورمان حضور یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان و آیت الله سیدابراهیم رئیسی در مجموعه سعدآباد برگزار شد. این گزارش تصویری در حال تکمیل است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۴:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان به دعوت رسمی رئیس جمهور صبح امروز - سه شنبه - در صدر هیاتی بلندپایه از مقامات سیاسی و اقتصادی وارد تهران شد و در مجموعه سعدآباد مورد استقبال رسمی قرار گرفت و پس از مذاکره و گفت وگو، در یک نشست خبری با رئیس جمهور کشورمان حضور یافت.